تخفیف‌های امروز دیجی کالا مشاهده
+
چهره هافرهنگ و هنر

حمایت از عادل فردوسی پور به سبک مهران مدیری در شب کنسرتش!

فیلم حمایت ویژه مهران مدیری از فردوسی پور در کنسرتش | عادل فردوسی پور و مهران مدیری

حمایت مهران مدیری از فردوسی پور ، در راستای اعتراض به کنار گذاشتن عادل فردوسی پور از برنامه نود، چهره‌های سرشناس زیادی از جمله علی دایی، پرویز پرستویی، حبیب رضایی، پیمان معادی، پیمان قاسم‌خانی، امیرمهدی ژوله و دیگر هنرمندان ایرانی به این اتفاق واکنش نشان دادند. در ادامه با بخش فرهنگ و هنر ماگرتا با واکنش مهران مدیری همراه باشید.

کنسرت مهران مدیری در سه شب (۲۸ تا ۳۰ مرداد) در سالن هتل اسپیناس تهران، میزبان چهره‌های متعدد هنری و رسانه‌ای بود. یکی از مهمانان ویژه این دورهمی عادل فردوسی گزارشگر فوتبال، تهیه‌کننده، مترجم و مدرس دانشگاه صنعتی شریف و از همه مهم تر چهره محبوب و مجری 20 ساله برنامه 90 بود که به شدت توسط تماشاگران حاضر تشویق شد.

مهران مدیری در حمایت از تهیه‌کننده و مجری برنامه «نود» پس از فریاد نام عادل گفت:

«ما را از عادل محروم کردند، اما باید بدانند نمی‌توانند [برای همیشه] ما را از عادل محروم کنند.»

ویدیوی حمایت مهران مدیری از فردوسی پور در این کنسرت و صحبت‌های مهران مدیری درباره وی را مشاهده می‌کنید :


مهران مدیری این سخنان کوتاه در فیلم را در میان تشویق بلند تماشاگران کنسرت که فریاد می‌زدند «عادل دوست داریم» بر زبان آورد.

لازم به ذکر است که علی فروغی، رییس سابق حراست صدا و سیما و مدیر فعلی شبکه سه سیما پس انتصاب به این سمت عذر مجریان و محبوب این شبکه من جمله فردوسی پور و مزدک میرزایی را بدون بیان هیچ دلیلی خواست و این در حالی است که برنامه 90 به انتخاب بینندگان این شبکه همه ساله محبوب‌ترین و پر بیننده‌ترین برنامه صدا و سیما بود!

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.