سرگرمی
موضوعات داغ

مسابقه استعدادیابی عصر جدید – قسمت 8 اعلام نتایج مرحله دوم

هشتمین و آخرین قسمت اعلام برندگان مرحله دوم مسابقه عصر جدید

مسابقه استعدادیابی عصر جدید – دقایقی پیش قسمت هشتم و پایانی برنامه اعلام نتایج مرحله دوم عصر جدید به پایان برسید. در قسمت 8 برنامه اعلام برندگان ، شاهد اجرای مجدد گروه آکروبات قنبری بودیم ، مهمان این قسمت از برنامه اعلام نتایج نیز حبیب احمدزاده بود و در آخر تکلیف صعود کنندگان شرکت کنندگان قسمت 15 و پایانی مرحله دوم مشخص شد.

همچنین 15 شرکت کننده صعود کرده به مرحله نیمه نهایی عصر جدید مشخص شد. در ادامه برای تماشای این قسمت ها از قسمت هشتم و پایانی برنامه اعلام نتایج مسابقه عصر جدید ، با ماگرتا همراه باشید.

مسابقه استعدادیابی عصر جدید
مسابقه استعدادیابی عصر جدید
مرحله نیمه نهایی مسابقه استعدادیابی عصر جدید از یکشنبه 23 تیر آغاز می شود ، در مرحله نیمه نهایی 15 شرکت کننده در 5 قسمت که در برنامه 3 شرکت کننده رقابت می کنند که از هر قسمت تنها یک شرکت کننده به فینال مسابقه عصر جدید صعود می کند.

اجرای مجدد گروه آکروبات قنبری در قسمت هشتم برنامه اعلام نتایج عصر جدید

در قسمت هشتم و پایانی برنامه اعلام نتایج مرحله دوم ، گروه آکروبات قنبری که در مراحل گذشته حذف شده بودند اجرای مجددی را به نمایش گذاشتند.

حبیب احمدزاده مهمان قسمت 8 برنامه اعلام نتایج عصر جدید

حبیب احمدزاده متولد ۲۷ مهر ۱۳۴۳ در آبادان ، رمان‌نویس، مستندساز، فیلمنامه‌نویس و محقق معاصر ایرانی است ، مهمان قسمت هشتم و پایانی برنامه اعلام نتایج مرحله دوم بود.

اعلام نتایج هفته 15 مرحله دوم در قسمت 8 برنامه اعلام نتایج عصر جدید

در نهایت در قسمت هشتم و پایانی برنامه اعلام نتایج مرحله دوم از هفته 15 و پایانی مرحله دوم ف گروه سربازان وطن با 2,750,000 رای توانست به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

تمامی شرکت کنندگان راه یافته به مرحله نیمه نهایی عصر جدید

در اخر تمامی پانزده شرکت کننده صعود کرده به مرجله نیمه نهایی مسابقه عصر جدید را بصورت کوتاه مرور می کنیم.

برچسب ها

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن