سرگرمی

مسابقه استعدادیابی عصر جدید – هفتمین قسمت برنامه اعلام نتایج

قسمت هفتم برنامه اعلام نتایج مسابقه عصر جدید - رکورد شکنی گروه دختران نینجا

مسابقه استعدادیابی عصر جدید – دقایقی پیش هفتمین قسمت از برنامه اعلام نتایج مسابقه عصر جدید به پایان رسید. در برنامه اعلام نتایج ابتدا یکی از شرکت کننده هایی که در مراحل قبلی حذف شده اند ، یک اجرای مجدد و نمادین را به نمایش می گذارد ، بعد ازاجرای مجدد ، یک مهمان را برای صحبت کوتاهی از زندگی خود به برنامه دعوت می کنند و در آخر هم ، بخش پایانی یعنی اعلام نتایج صورت می گیرد.

مسابقه استعدادیابی عصر جدید
مسابقه استعدادیابی عصر جدید

در قسمت هفتم برنامه اعلام نتایج عصر جدید ، وهاب ده هفت برای اجرای مجدد بر روی صحنه آمد و بعد ایشان مهمان این قسمت نیز بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری کشورمان برای صحبت درباره زندگی خود به روی صحنه آمدند و آخر نیز بخش پایانی اعلام نتایج قسمت های 13 و 14 این هفته صورت گرفت.

در ادامه برای تماشای اجرای مجدد ، صحبت های تاثیر مهمان برنامه امشب و اعلام نتایج قسمت های 13 و 14 ، با ماگرتا همراه باشید.

اجرای مجدد وهاب ده هفت در قسمت هفتم برنامه اعلام نتایج عصر جدید

صحبت های بهداد سلیمی در قسمت هفتم برنامه اعلام نتایج عصر جدید

اعلام نتایج قسمت‌های 13 و 14 در قسمت هفتم برنامه اعلام نتایج عصر جدید

در نهایت از اجراهای قسمت های 13 و 14 مرحله دوم این هفته عصر جدید ، از قسمت سیزدهم گروه دختران نینجا با شکستن رکورد آرا با رای حدود 3,340,000 و از قسمت چهاردهم نیز فاطمه عبادی با اجرای نقاشی با شن خود با با حدود 3,030,000 به مرحله بعدی صعود کردند.

برچسب ها

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن