تخفیف‌های امروز دیجی کالا مشاهده
+
سرگرمی
موضوعات داغ

مسابقه استعدادیابی عصر جدید – تمام اجراهای قسمت 13 مرحله دوم

مسابقه استعدادیابی عصر جدید ، یک تلنت شو یا همان کشف استعداد مشابه نسخه خارجی آن یعنی آمریکن گات تلنت می باشد. دقایقی پیش قسمت سیزدهم از مرحله دوم عصر جدید با اجراهای خوب و عالی خود به نمایش گذاشته شد. اگر موفق به دیدن اجراهای این قسمت نشدید ، در ادامه با ماگرتا همراه باشید.

آشنایی کوتاه با داوران عصر جدید

بیوگرافی داوران عصر جدید
بیوگرافی داوران عصر جدید

سید بشیر حسینی

عضو هیئت‌علمی و مدیر گروه مدیریت و علوم نوین رسانه دانشکده ارتباطات دانشگاه صداوسیماست، استاد دانشگاه‌های علامه طباطبایی، تهران، خبر و امام صادق بی‌شک یکی از مهره‌های اصلی صداوسیما در شناسایی استعدادهای جدید است.

امین حیایی

بازیگر محبوب سینما و تلویزیون و مالک موسسه استعدادیابی، خود یکی از گزینه‌های اصلی شناسایی استعدادهای ناب بازیگری و تئاتر است.

آریا عظیمی نژاد

آهنگساز سریال‌های محبوبی مانند پایتخت یک گزینه اعتبارسنجی استعدادهای موسیقی است.

رویا نونهالی

هنرمند تحصیل‌کرده دانشکده هنر نقاشی نیز علاوه بر جاذبه طبیعی خود به‌عنوان یک سلبریتی با تجارب هیجان‌انگیز جهانگردی و مستندسازی تیم داوری را تکمیل می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با مسابقه عصر حدید و بیوگرافی داوران این مسابقه به این نوشته که قبلا به آن پرداخته ایم ، مراجعه بفرمایید.

اجراهای قسمت سیزدهم مرحله دوم مسابقه عصر جدید

در قسمت 13 مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصر جدید ، چهار فرد یا گروه شرکت کننده اجراهای خودشان را به نمایش گذاشتند. در ادامه به تماشا و توضیح کوتاهی درباره آن فرد یا گروه می پردازیم.

وحید آقاجری اولین اجرای قسمت سیزدهم مرحله دوم عصر جدید

وحید آجری خواننده خوش صدا و جوانی که در دور مقدماتی با چهار رای سفید داوران روبه‌رو شده بود و در فینال آن برنامه بصورت مستقیم به انتخاب داوران به دور بعدی مسابقه صعود نکرد ، بلکه با کارت طلایی از طرف امین حیایی به این مرحله راه یافت. در این مرحله نیز با یک اجرا فوق العاده شنیدنی ، چهار رای سفید داوران را دریافت کرد و در انتها نیز به فینال رای مردمی قسمت سیزدهم مرحله دوم راه پیدا کرد.

گروه شعبده بازی دومین اجرای قسمت سیزدهم مرحله دوم عصر جدید

گروه شعبده بازی به سرپرستی آقای فراهانی با اجرای شگفت انگیزشان در دور مقدماتی با چهار رای سفید داوران روبه‌رو شدند و در فینال آن برنامه بصورت مستقیم به انتخاب داوران به دور بعدی مسابقه صعود کردند ، ولی در مرجله عصر جدید اجرای آنها باب میل دو داور نبود و کار به رای مردمی داخل سالن کشید که باز هم تعدادی زیادی از تماشاگران با رای منفی خود باعث حذف این گروه شدند.

گروه خیر و شر حرکات بارفیکس سومین اجرای قسمت سیزدهم مرحله دوم عصر جدید

گروه خیر و شر بارفیکس با اجرای خوب و مسلط خود در دور مقدماتی با چهار رای سفید داوران روبه‌رو شدند و در فینال آن برنامه بصورت مستقیم به انتخاب داوران به دور بعدی مسابقه صعود کردند ، در مرحله دوم نیز با کش و قوس های فراوان با سه رای مثبت داوران به فینال قسمت 13 مرحله دوم عصر جدید راه یافتن که سرانجام از صعود به فینال رای مردمی این قسمت بازماندند.

گروه دختران نینجا سومین اجرای قسمت سیزدهم مرحله دوم عصر جدید

گروه دختران نینجا که در دور مقدماتی با چهار رای سفید داوران روبه‌رو شده بودند و در فینال آن برنامه بصورت مستقیم به انتخاب داوران به دور بعدی مسابقه صعود نکردند ولی در توانستند با رای مردمی آن قسمت به مرجله دوم راه یابند. در مرحله دوم نیز با یک اجرای زیبا ، دیدنی و فوق العاده هماهنگ ، چهار رای سفید داوران را دریافت کردند و در انتها نیز به فینال رای مردمی قسمت سیزدهم مرحله دوم راه پیدا کردند.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.