سرگرمی
موضوعات داغ

مسابقه عصر جدید – تمام اجراهای قسمت سوم مرحله نیمه نهایی

تمام سه اجرای سومین قسمت مرحله نیمه نهایی مسابقه استعدادیابی عصر جدید

مسابقه استعدادیابی عصر جدید – دقایقی پیش قسمت سوم مرحله نیمه نهایی مسابقه عصر جدید با سه شرکت کننده به نام های سعید فتحی روشن ، محمد مصطفی حصار و گروه ریکو ، با اجراهای فوق العاده تماشایی به پایان رسید . اگر قادر به تماشای اجراهای سومین قسمت مرحله نیمه نهایی این مسابقه پرطرفدار و تماشایی نشده اید ، در ادامه برای تماشای هر سه اجرا ، با ماگرتا همراه باشید.

در مرحله نیمه نهایی در صورت صعود هر سه شرکت کننده به فینال آن قسمت از برنامه ، داوران باید 2 شرکت کننده را انتخاب کنند و یک شرکت کننده نیز حذف می شود. دو شرکت کننده انتخاب شده نیز به رای گیری مردمی می روند تا در نهایت از هر قسمت یک شرکت کننده به فینال عصر جدید صعود کند.

اجرای فوق العاده عالیه سعید فتحی روشن ، اولین اجرای قسمت سوم مرحله نیمه نهایی عصر جدید

سعید فتحی روشن باز هم با یک اجرای فوق العاده دیدنی و دقیق همگان را به تشوق خود وا داشت ، او تواسنت با اجرای خود هر چهار رای سفید را از داوران دریافت کند و در فینال این قسمت از مرحله نیمه نهایی عصر جدید به فینال رای مردمی این قسمت راه باید.

اجرای محمد مصطفی حصار پسری با بدن منعطف ، دومین اجرای قسمت سوم مرحله نیمه نهایی عصر جدید

محمد مصطفی حصار با بدن بسیار منعطف خود ، باز هم اجرایی خوب را به نمایش گذاشت ولی داوران پیشرفت خاصی در اجرای این پسرآینده دار ندیدند و محمد مصطفی فقط توانست دو رای سفید از سوی داوران دریافت کند و با ری تماشاگران در سالن به فینال این قسمت راه یاد ولی در انتها مورد انتخاب داوران قرار نگرفت و کار او در مرحله نیمه نهایی عصر جدید به پایان رسید.

اجرای بسیار هیجان انگیز گروه ریکو ، سومین اجرای قسمت سوم مرحله نیمه نهایی عصر جدید

گروه ریکو ، مانند اجراهای گذشته خود در مرحل پیشین عصر جدید ، باز هم با یک اجرای کاملا متفاوت و کاملا ریسکی و هیجان انگیز و دیدنی ، توانستند براحتی هر چهار رای سفید داوران را دریافت کنند و به فینال این قسمت راه یابند ، در نهایت نیز مورد انتخاب داوران قرار گرفتند به فینال رای مردمی این قسمت از مرحله نیمه نهایی عصر جدید راه یافتند.

برچسب ها

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن