سرگرمی
موضوعات داغ

مسابقه عصر جدید – تمام اجراهای قسمت پنجم مرحله نیمه نهایی

تمام سه اجرای پنجمین و آخرین قسمت مرحله نیمه نهایی مسابقه استعدادیابی عصر جدید

مسابقه استعدادیابی عصر جدید – دقایقی پیش قسمت پنجم مرحله نیمه نهایی مسابقه عصر جدید با سه شرکت کننده به نام های ، گروه دختران نینجا ، مهدی عبدلوند و گروه سربازان وطن با اجراهای فوق العاده تماشایی به پایان رسید . اگر قادر به تماشای اجراهای پنجمین قسمت از مرحله نیمه نهایی این مسابقه پرطرفدار و تماشایی نشده اید ، در ادامه برای تماشای هر سه اجرا ، با ماگرتا همراه باشید.

در مرحله نیمه نهایی در صورت صعود هر سه شرکت کننده به فینال آن قسمت از برنامه ، داوران باید 2 شرکت کننده را انتخاب کنند و یک شرکت کننده نیز حذف می شود. دو شرکت کننده انتخاب شده نیز به رای گیری مردمی می روند تا در نهایت از هر قسمت یک شرکت کننده به فینال عصر جدید صعود کند.

اجرای فوق العده دیدنی و هماهنگ گروه دختران نینجا ؛ اولین اجرای قسمت پنجم مرحله نیمه نهایی عصر جدید

گروه دختران نینجا که با اجرای قبلی خود هیاهوی بسیاری به پا کرده بودند ، در مرحله نیمه نهایی عصر جدید هم این گروه با به نمایش گذاشتن یک اجرای دقیق ، هماهنگ و تماشایی با نفرات بیشتر همگان را به تشویق وا داشتند. این گروه با دریافت چهار رای سفید از سوی داوران ، در فینال این قسمت از نیمه نهایی عصر جدید ، با انتخاب داوران به فینال رای مردمی قسمت 5 و آخر نیمه نهایی مسابقه عصر جدید راه یافتند.

اجرای تماشایی جنگ با تحریم مهدی عبدلوند ؛ دومین اجرای قسمت پنجم مرحله نیمه نهایی عصر جدید

مهدی عبدلوند ، مچ انداز قوی و قدرمتمند همانند اجرای قبلی خود در مرحله قبلی مسابقه عصر جدید ، در نیمه نهایی این مسابقه با به نمایش گذاشتن مقابله با تحریم و مقاومت کردن در برابر آن تواسنت تحسین همگان را برانگیزد ، او هر چهار رای سفید را از داوران دریافت کرد و در فینال برنامه این قسمت از نیمه نهایی عصر جدید ، مورد انتخاب داوران واقع نشد و در مرحله نیمه نهایی این مسابقه استعدادیابی پرطرفدار به کار خود پایان داد.

اجرای بسیار خطرناک و هیجان انگیز گروه سربازان وطن ؛ سومین اجرای قسمت پنجم مرحله نیمه نهایی عصر جدید

گروه سربازان وطن ، با به نمایش گذاشتن یک اجرای خطرناک و هیجان انگیز دیگر ، که به مراتب از اجرای قبلی این گروه بهتر و خطرناک تر بود ؛ تواسنتند هیجان را در همه ایجاد کنند و همچنین چهار رای سفید را از داوران دریافت کنند ؛ در فینال این قسمت از نیمه نهایی عصر جدید نیز به انتخاب داوران به فینال رای مردمی قسمت آخر مرحله نیمه نهایی این مسابقه استعدادیابی پرطرفدار راه یابند.

برچسب ها

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن