سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال روزانه امروز یکشنبه 30 تیر ماه 98 [بروزرسانی]

فال روزانه اصلی و بر اساس ماه تولد

فال و طالع بینی روزانه خود را که برای متولدین هر ماه به صورت جداگانه آماده شده است را در ادامه در ماگرتا مشاهده کنید.

متولد فروردین

فال روزانه متولد فروردین
فال روزانه متولد فروردین

امروز شما می‌ترسید به چیزهایی که می‌خواهید نرسید. شما می‌توانید با حضور پیدا کردن در مکانهای مذهبی یا انجام دادن یک فعالیت اجتماعی دیگر فشاری که نیازهایتان بر شما وارد می‌کنند را کم کنید. انجام دادن کاری که تأثیری قابل توجه در دیگران داشته باشد باعث می‌شود شما نسبت به خود احساس بهتری پیدا کنید.

متولد اردیبهشت

فال روزانه متولد اردیبهشت
فال روزانه متولد اردیبهشت

نیروها و قدرت خود را متمرکز کنید و پویایی تان را حفظ کنید و نسبت به اهدافی که دارید، پا بر جا باشید تا بتوانید آنها را به سرانجام نیکی برسانید.

بیشتر مراقب هزینه های خود باشید، که ممکن است در انجام سرمایه گذاری اشتباه کنید و موجب فریب خوردنتان شود.

تمام جوانب لازم را در نظر بگیرد و با افراد باتجربه مشورت کنید.

امروز زمانی مناسب برای حل شدن پرونده های قضایی است، که به نفع شما به پایان می رسد.

نیازی نیست که منتظر دستورالعمل های رئیس خودتان بمانید، برای اینکه شما می توانید به راحتی بفهمید که او از شما چه می خواهد، ولی باز هم باید حواس خود را جمع کنید، وگرنه فرجام بدی خاوهید داشت که اصلاً قابل توجیه نخواهد بود.

شما زمانی که کار و فعالیت می کنید، رضایت بیشتری نسبت به خود خواهید داشت و تنبلی، روحیه شما را کسل میکند و نسبت به زندگی ناامید و دلسرد می شوید، پس تا حد ممکن اس بی کاری دور بمانید

متولد خرداد

فال روزانه متولد خرداد
فال روزانه متولد خرداد

اگر تصمیم به انجام یک تعهد خطرآفرین دارید، احتیاطات لازم را انجام دهید. 

شوخ طبعی خود را نشان دهید، همه چیز را جدی نگیرید و راحت تر و آرام تر زندگی کنید.

 شما در زندگی زناشویی بسیار جذاب عمل می کنید و از این بابت همیشه همسرتان به شما وفادار خواهد ماند، زیرا از بودن در کنار شما احساس لذت و آرامش خواهد داشت.

به زودی رضایت بزرگی را در روابط اجتماعی تان به دست می آورید .

مشکلات جزئی هضم برایتان ایجاد می شود؛ باید عادت کنید که غذاهایتان را به دقت و به طور کامل بجوید.

مشکلات کوچک سلامتیتان احتمالا از مسائل روحی شما نیز سرچشمه می گیرد .

موقعیت شغلی و حرفه ای شما مدتی به بن بست خورده است و بهتراست در این هفته بخشی از زماتتان را به بازنگری کردن استراتژی های جدیدتان اختصاص دهید. 

امروز ظاهرا این مشکلات قابل مدیریت هستند، بخصوص اگر که شما سهم خودتان را در این حوادث بیرونی شناخته باشید.

متولد تیر

فال روزانه متولد تیر
فال روزانه متولد تیر

امروز مکالمات مهمی در مورد مسائل مالی خواهید داشت که ایده های فوق العاده ای را به شما معرفی خواهند کرد. به نفعتان است که سعی کنید به سریعترین شکل ممکن از این ایده ها بهره ببرید. پس از آن می توانید باقی مانده ی روزتان را به خودتان و کارهای مورد علاقه تان اختصاص داده و هرچقدر که دلتان می خواهد استراحت کنید. در حال حاضر ذهن شما بسیار فعال شده است و اطلاعاتی که دریافت می کنید را به خوبی جذب می کند. از این موقعیت استفاده کرده و اگر لازم است در مورد موضوع خاصی مطالعه کنید دست به کار شوید. ایده هایی که به ذهنتان می رسند را یک جا یادداشت کنید تا بعدا بتوانید دوباره به آنها رجوع کنید.

متولد مرداد

فال روزانه متولد مرداد
فال روزانه متولد مرداد

وقتی که دیگران نمی‌توانند خودشان را با عشق شما تطبیق بدهند ممکن است صدمه ببینند. و به این دلیل ممکن است احساس کنید که بهتر است به جای اینکه نشان دهید واقعاً چه انسانی هستید از نظر احساسی تواناییهای خاص خود را ثابت کنید. متأسفانه این کار باعث خواهد شد افرادی که در زندگی شما هستند از شما دورتر بشوند. اگر شما بفهمید که هر انسانی عشق خود را با روش خود ابراز می‌کند، خواهید توانست با سخاوت پیشنهاداتی که بهتان می‌شود را بدون قضاوت قبلی قبول کنید.

متولد شهریور

فال روزانه متولد شهریور
فال روزانه متولد شهریور

انرژی امروزتان ممکن است پراکنده باشد، تمام سعی و تلاشتان را کنید تا افکارتان را جمع و متمرکز کنید.

شما هوشمندانه قادر خواهید بود تا یک لیست از اهداف و اولویت بندی هایتان تهیه کنید و به کار خود ادامه دهید.

به دوستان قدیمی و همکاران که ارزش خود را ثابت کرده اند، اعتماد کنید.

تعهدات مختلف شما را مجبور خواهد کرد تا اغلب از خانه خود دور بمانید، که ممکن است همسرتان را ناراحت کند؛ سعی کنید با او حرف بزنید و حالش را خوب کنید.

سعی کنید با خود و با محیط در آرامش باشید، احساس رضایت و وفور شما به طور مطلوبی بر شخصیت فیزیکی و روانی تان تاثیر می گذارد.

هم‌چنین بخوانید :
طالع بینی کامل ماه تولد (astrology)

 اگر شادی روح را در دست داشته باشید، مقاومت ناپذیر خواهید شد.

ممکن است که با فرزندانتان دچار مشکلات لفظی شوید، در این باره بهتر است که صمیمیت و رفاقت را با آنها بیشتر کنید و آرامش را به زندگیشان هدیه دهید و بگذارید که تمام مشکلات و خوشی هایشان را با شما درمیان بگذارند.

متولد مهر

فال روزانه متولد مهر
فال روزانه متولد مهر

کار شما باید علاوه بر منافع، راحتی را برایتان به همراه داشته باشد.

شما قدرت تسلط بر اطرافیان و اختیارات خود را به دست خواهید آورد.

از ناراحتی های همسرتان آگاه باشید و برای آن کاری کنید، در خانواده، اگر همیشه خودتان تصمیم می گیرید،زین پس، نظر همسرتان را هم بپرسید.

چالش های فیزیکی استفاده زیادی از انرژی شما می کنند.

سعی کنید برای پیاده روی بیرون بروید یا کاری انجام دهید که بیشتر فعال شوید.

شما راه های برقراری آرامش و صلح با خودتان را پیدا خواهید کرد.

ستاره ها از همه تعهدات حرفه ای شما پشتیبانی می کنند، هر چه ابتکارات شما بیشتر باشد، موفقیت بیشتر خواهد بود.

از شرایط حساس آگاه باشید:اشتباهات یا تاخیر در پست شما، سو تفاهم در زمان یا مکان یک قرار ملاقات و غیره برایتان وجود دارد. خطرات و اختلالاتی در زندگی متاهلین وجود دارد، تلاش زیادی را در زمینه تحمل و درک کنید.

متولد آبان

فال روزانه متولد آبان
فال روزانه متولد آبان

ممکن است شما نیاز داشته باشید که از خانه خارج شده و در مورد اتفاقاتی که در داخل خانه افتاده دیدگاه‌های جدیدی کسب کنید. اگر شما در رابطه‌ای عاطفی گیج و سردرگم شده‌اید به جای اینکه فکر کنید در اینده چه اتفاقاتی می‌افتد برای مدتی از فکر کردن به آینده اجتناب کنید. از بین بردن محدودیتها مشکلات را حل نمی‌کند اما به شما کمک می‌کند تا بتوانید اتفاقاتی که در پیرامونتان می‌افتد را با وضوح بیشتری ببینید.

متولد آذر

فال روزانه متولد آذر
فال روزانه متولد آذر

امروز شما سعی دارید خودتان را از طریق روابطی که با دیگران دارید مورد بررسی قرار داده و شناختی بهتر از خود پیدا کنید، باید بگوییم نتیجه ای که به دست می آورید باعث رضایت شما خواهد شد! یک نفر از اطرافیان شما با مشکلی روبرو شده و به کمک شما نیاز دارد. از آنجایی که حساسیت و توجه شما در سطح بسیار بالایی قرار دارند شما بهترین گزینه برای کمک به این شخص خواهید بود. شما می توانید به طرز فوق العاده ای به دیگران آرامش بخشیده و خشم و ناراحتی آنها را از بین ببرید و اگر دعوایی در کار باشد آن را خاتمه بدهید. مثبت نگری شما خیلی زیاد شده و آن را با موفقیت به دیگران نیز منتقل خواهید کرد.

متولد دی

فال روزانه متولد دی
فال روزانه متولد دی

این روزها برای شما روزهای بسیار سختی است، بنابراین پیدا کردن یک روش مفید برای ابراز کردن احساسهایتان امری حیاتی است. در حالیکه واکنش سریع به عملکرد دیگران نشان ندادن ابتدا از شخصیت شما بعید به نظر می‌رسد، اما قبل از اینکه کاملاً تنش‌ها را فرو بنشاند شما را قادر می‌سازد آنها را مدیریت کنید.

متولد بهمن

فال روزانه متولد بهمن
فال روزانه متولد بهمن

امروز شما احساس بیقراری می کنید و دلتان می خواهد هر چه زودتر از خانه بیرون زده و به هوای آزاد پناه ببرید، اما وظایف خسته کننده ی روزمره که در انتظارتان هستند و امکان به تعویق انداختنشان هم وجود ندارد این فرصت را به شما نمی دهند. یک نفر که برایتان خیلی عزیز است از شما خواهشی دارد و شما با وجود این که هیچ تمایلی به انجام این کار ندارید به احتمال زیاد درخواست او را خواهید پذیرفت. اگر این کار را کردید بهتر است دیگر بداخلاقی نکنید و فقط کارتان را هر چه زودتر انجام داده و تشکر او را بپذیرید. بعدازظهر فرصت کافی برای این که از خانه بیرون بروید و پیاده روی یا هر کار دیگری که دلتان می خواهد بکنید خواهید داشت.

متولد اسفند

فال روزانه متولد اسفند
فال روزانه متولد اسفند

ممکن است فردا شما نیاز پیدا کنید روز جدیدی را آغاز کنید و در مورد احساستان با یک نفر صحبت کنید. اما امروز شما باید توانایی این را داشته باشید که احساسات خود را مخفی نگه دارید. تا جایی که می‌توانید در خلوت خود به سر ببرید و از رویا پردازی‌های خود لذت ببرید؛ یا اینکه فیلم ببینید و یا یک کتاب بخوانید تا اینکه از فکر و خیال کردن زیاد از حد دوری کنید. اما به یاد داشته باشید که شما نمی‌توانید برای مدت زمان طولانی رازهایتان را پیش خود نگه دارید.

فال روزانه امروز یکشنبه 30 تیر ماه 98 [بروزرسانی]
5 امتیاز از 6 رای
برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا