سرگرمیفال

فال روزانه امروز چهارشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ + فال عطسه

فال امروز | فال 20 شهریور | فال امروز من آنلاین

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور ، فال امروز ( فال روزانه ) و طالع بینی روزانه خود را که برای متولدین هر ماه تولد جداگانه آماده شده است را در بخش سرگرمی ماگرتا مشاهده کنید.


فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور

فال روزانه متولد فروردین
فال روزانه متولد فروردین

امروز مشکلاتی که در کامپیوترها، دستگاه های خودپرداز و یا تلفن های همراه پیش می آیند ممکن است باعث شوند که در معاملات و انتقال وجه به مشکل برخورد کنید. در خرید هایتان سعی کنید پول نقد به همراه داشته باشید، زیرا به احتمال زیاد شبکه با مشکل مواجه خواهد بود. امروز روز خوبی برای انجام هیچ معامله ی اقتصادی بزرگی به نظر نمی رسید. اوضاع فعلا خیلی بهم ریخته است، بهتر است چند روزی دست نگه دارید. امروز حتی اگر احساس کردید با وجود لبخند افرادی که با شما حرف می زنند حرف هایشان تلخ و گزنده است سعی کنید واکنش منفی نشان ندهید و دعواهای کهنه را دوباره شروع نکنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه متولد اردیبهشت
فال روزانه متولد اردیبهشت

امروز تصمیم دارید طوری رفتار کنید که همه ی نیت های تان آشکار باشد، اما حالا که ماه به دوازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی اسرار وارد شده است نمی توانید آن طور که دل تان می خواهد شفاف رفتار کنید. بهتر است از اختلافات شدیدی که به خاطر ترس از ناشناخته ها پیش می آید فاصله بگیرید. باید راهی پیدا کنید تا هر چه سریع تر ناگفته ها را آشکار کنید.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه متولد خرداد
فال روزانه متولد خرداد

امروز محکم سر پایتان بایستید و اجازه ندهید دیگران شما را از این سو به آن سو بکشند. شاید فکر کنید بهتر است برای حفظ آرامش به دیگران اجازه بدهید کارها را همان طوری که می خواهند پیش ببرند، اما این کار ممکن است رویاها و اهداف شما را تحت تأثیر قرار دهد. شما هنوز هم فرصت هایی که در انتظارتان هستند را به وضوح می بینید، ولی از این که برای رسیدن به آنها انرژی کافی داشته باشید و بتوانید به تلاش هایتان ادامه بدهید مطمئن نیستید. اعتماد دوستانتان به شما و توانایی هایتان همچون اکسیری گرانبها به قلب خسته تان قوت خواهد بخشید و شما را برای مواجهه با مشکلاتی که پیش رو دارید آماده خواهد ساخت.

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه متولد تیر
فال روزانه متولد تیر

امروز متوجه می شوید که چه دوستان فوق العاده ای دارید، زیرا اگر لازم باشد به دفاع از شما سخن خواهند گفت و به کمک تان می آیند. البته دوستان فکر می کنند که این رفتار محبت آمیز آن ها چیزی دور از ذهن نیست، اما این فروتنی آن هاست که رفتارشان را خاص تر می کند. نیازی نیست با صدای بلند از آن ها تشکر کنید، همین که بدانند حضورشان را در زندگی ارزشمند می دانید کافی است.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه متولد مرداد
فال روزانه متولد مرداد

در روابط تان به مشکل برخورده اید. یادتان باشد که اختلاف را باید در مراحل اول برطرف کرد در غیر این صورت قابل کنترل نیست و ممکن است در آینده برایتان پشیمانی به همراه بیاورد. روحیه ماجراجویانه تان افزایش یافته و دوست دارید که به کار دیگران سرک بکشید اما مراقب باشید زیرا ممکن است که به ضررتان تمام شود. در محیط کار افرادی سنگ جلوی پایتان می اندازند، بی توجهی بهترین عکس العمل در مقابل رفتارهای ناشایست آنهاست. به زودی خبری خوش در مورد مسایل مالی خواهید شنید.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولد شهریور
فال روزانه متولد شهریور

با توجه به ستاره شناسی امروز، ممکن است که کارهای حرفه ای و بحث هایی که در ارتباط با کار و زندگی حرفه ای تان مربوط می شود را به زمان دیگری موکول کنید. امشب یک شخص نزدیک از شما در خواست پول می کند. اگر می خواهید که نادیده بگیرید توصیه می کنیم که این کار را انجام ندهید زیرا که مسئله ای جدی وجود دارد. امشب ممکن است اخبار خوبی را از سمت یکی از دوستان تان در ارتباط با امتحان و یا مسابقه دریافت کنید.

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه متولد مهر
فال روزانه متولد مهر

شما در حال حاضر ترجیح می دهید که در مرکز توجه دیگران قرار نداشته باشید، چون دلتان نمی خواهد که تصمیم هایی که این اواخر گرفته اید را برای دیگران توجیه کنید. شاید حاضر شوید در زمان درست در مورد نقشه هایتان با دیگران صحبت کنید، اما در دفاع از موضع خود در زمینه هایی که اختلاف نظر وجود دارد زیاد خوب عمل نمی کنید. به همین دلیل هم ممکن است بحث هایی پیش بیایند و اوضاع به هم بریزد. هر وقت دیدید اوضاع دارد خراب می شود طوری که جلب توجه نکنید و در کمال خونسردی فضا را ترک کنید و از ادامه ی بحث خودداری کنید. امروز یکی از دوستانتان برای پول قرض گرفتن به سراغتان خواهد آمد، اگر این پول را به او دادید به این زودی ها منتظر پس گرفتنش نباشید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور

هم‌چنین بخوانید :
مداحی شب تاسوعا محرم ۹۸ [ دانلود شب نهم ]
فال روزانه متولد آبان
فال روزانه متولد آبان

امروز آن قدرها که باید سر دماغ نیستید. تنها در صورتی در تفریحات شرکت خواهید کرد که مطمئن باشید در نهایت به لذت ختم می شود. با این که می دانید به دنبال چه چیزی هستید، اما باز هم تمایل شدیدی دارید آن کاری را انجام دهید که درست تر است. به قدم هایی که برمی دارید توجه کنید، حواس تان را جمع کنید تا مبادا به نقطه ای برسید که دیگر راه برگشتی ندارد.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولد آذر
فال روزانه متولد آذر

شما در حال حاضر می توانید ایرادها و کمبودهای دیگران را ببینید ولی آنها را همان طوری که هستند و بی آنکه قضاوتی در موردشان بکنید قبول داشته باشید و این فوق العاده است. همچنین می توانید درک کنید برخی چیزها را باید همانطور که هستند پذیرفت؛ شاید این احساس چندان خوشایند نباشد، ولی پذیرش حقیقت خیلی رضایت بخش تر از رویاپردازی بر اساس غیر ممکن ها است. امروز بالاخره نوبت شما رسیده است که سر پا ایستاده و آن چه احساس می کنید را به زبان بیاورید. اجازه ندهید دیگران شما را به سمتی که دلتان نمی خواهد هدایت کنند و کنترل اوضاع را در دست بگیرید. اگر حرف ها و کارهایتان دیگران را متعجب کرده و یا باعث ایجاد تنش شد فکر نکنید باید انجام آنچه به نظرتان درست می آید را متوقف کنید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولد دی
فال روزانه متولد دی

ذهن تان آشفته است و نمی توانید روی انجام وظایف تان تمرکز کنید، هر کاری که می خواهید انجام دهید فکرتان روی کارهای دیگر می رود. فعالیت های فوق برنامه ریزی شده ی شما به نظر می رسد که لذت چندانی برای تان ندارند، به همین خاطر نمی توانید افکارتان را کنترل کنید. به جای این که چند کار همزمان انجام دهید، بهتر است وظایف تان را یک به یک دنبال کنید. باید انتخاب های تان را محدود کنید تا فرصت های بهتری در آینده نصیب شما شود.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولد بهمن
فال روزانه متولد بهمن

اگر در روابط تان به جای اولویت به خود، دیگران را در اولویت قرار دهید، ضررهای زیادی خواهید دید بنابراین امروز فقط به خودتان اهمیت دهید. فردی در مقابل شما قرار خواهد گرفت که به نظرتان شخصیت عجیب و غریبی دارد. در ابتدا دوست دارید که از او دوری کنید اما روحیه کنجکاو شما مانع این کار می شود. در هر صورت روز پر هیجانی خواهید داشت. در انتهای روز نیز یکی از دوستان تان با شما تماس می گیرد و یک پیشنهاد کاری به شما می دهد. قبل از قبولی آن خوب زمانبندی های لازم را انجام دهید.


فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور

فال روزانه متولد اسفند
فال روزانه متولد اسفند

نباید مسئولیت های زیادی در محیط کار به عهده بگیرید، و از هر گونه تلاش بیش از حد فکری و جسمی بپرهیزید. سعی کنید که بیشتر مواظب خودتان باشید و بیشتر استراحت کنید. احتمالا امروز بیش از حد واکنش نشان دهید. زمانی که بحث در ارتباط با زندگی عاطفی تان می شود یکسری مشکلات ریز و کوچک وجود دارد اما بیشتر درک کنید.

فال روزانه عطسه چهارشنبه ۲۰ شهریور

فال روزانهساعت
خواب تو را می بیند۶-۷
درموردت کنجکاوی میکند۷-۸
مغرورنباش۸-۹
اتفاقی برایت می افتد۹-۱۰
هرگز فراموشت نمیکند۱۰-۱۱
به تو فکر میکند۱۱-۱۲
هوشیار باش۱۲٫۱۳
به تو احترام میگذارد۱۳-۱۴
به حرف مردم اعتماد دارد۱۴-۱۵
از تو خوشش می آید۱۵-۱۶
درست فکر کن۱۶-۱۷
یک خبر جدید۱۷-۱۸
دوست عزیزت می آید۱۸-۱۹
در تکاپویی۱۹-۲۰
بعدازظهر خوشی داری۲۰-۲۱
صحبت درباره توست۲۱-۲۲
منتظر کسی هستی۲۲-۲۳
ازدواج۲۳-۲۴

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هفت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن