سرگرمیفال

فال روزانه امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۸

فال روزانه اصلی و بر اساس ماه تولد

فال روزانه چهارشنبه ۲۳ مرداد ، فال امروز و طالع بینی روزانه خود را که برای متولدین هر ماه به صورت جداگانه آماده شده است را در ادامه در بخش سرگرمی ماگرتا مشاهده کنید.

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه چهارشنبه ۲۳ مرداد

فال روزانه متولد فروردین
فال روزانه متولد فروردین

این روزها همه چیز بهم گره خورده اما کافی است کمی صبر کنید تا همه چیز مانند گذشته دوباره شیرین و بر وفق مراد شود. به زودی یکی از رویاهایی که مدت هاست در سر می پرورانید، رنگ واقعیت به خود می گیرد. اما بهتر است تا زمانی که شرایط خود را ثابت ندیدید، دست به ایجاد تغییرات نزنید. به زودی فردی را در یک مهمانی ملاقات می کنید. اگر مجرد هستید، حتی اگر در نگاه اول حس خوبی به او نداشتید، بهتر است که کمی به خودتان وقت دهید. اتفاقات به دور از تصور شما پیش خواهد رفت.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه متولد اردیبهشت
فال روزانه متولد اردیبهشت

انرژی شما امروز به حدی زیاد است که باید از آن برای فعالیت های جسمی استفاده کنید. مثلا می توانید در یک کلاس ورزشی ثبت نام کنید. شما ذاتا انسان فعال و اجتماعی هستید و نمی توانید در منزل بمانید. علاقه شما به گل و گیاه بسیار بالاست. پس امروز را از دست ندهید و چند گیاه بخرید تا حال شما را خوب کند. ارتباط خود را با خانواده افزایش دهید. سعی کنید که روتین غذایی سالمی داشته باشید. عصبانیت خود را کنترل کنید و قبل از قضاوت کردن کمی فکر کنید. شاید امروز در شرایطی قرار بگیرید که یک نوع امتحان برای شما باشد. در این مواقع آرامش و خونسردی خودتان را حفظ کنید و اجازه ندهید که که با عجله تصمیم بگیرید. دیگران به مهربانی شما بیشتر از همیشه نیاز دارند. این مهربانی را از آنها دریغ نکنید.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه متولد خرداد
فال روزانه متولد خرداد

شاید مجبور شوید که زمان تان را به دیگران اختصاص دهید، به ویژه اگر کسانی در اطراف تان هستند که مدام می خواهند شادی و تفریح دوست دارید که در جمع باشید و آن ها را داشته باشند. اما می دانید که اکنون نباید خطر کنید و از واقعیت ها دور شوید. اگر چه قلباً همراهی کنید، اما کارهای نیمه تمام زیادی دارید که باید انجام شان دهید تا ذهن و فکرتان آرام تر شود. لزومی ندارد توضیحات مفصل ارایه به آن ها خواهید پیوست. دهید، فقط به اطرافیان تان بگود که این یک مسأله ی کاری است و بعد از این که سرتان خلوت شد حتماً .بهترین راهکار این است که ابتدا به اولویت های تان بپردازید و بعد به چیزهای

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه متولد تیر
فال روزانه متولد تیر

اتفاقی برای یکی از دوستان تان افتاده که شما را کمی نگران کرده است. بهتر است در این شرایط کنارش باشید، حتی اگر کاری از دستتان بر نمی آید. اگر به فکر شروع یک رابطه عاطفی جدید هستید، امروز زمان مناسبی است زیرا حرف دلتان را به زبان آورید. در ارتباط با شریک زندگی تان نظرات و ایده های خود را صادقانه بیان کنید تا او نیز دچار ابهام و به تبع تردید در تصمیم هایش نشود. مشارکت کلید موفقیت شما در چنین روزی است.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه متولد مرداد
فال روزانه متولد مرداد

امروز سر موضوعات کوچک با دیگران اختلاف نظر خواهید داشت. بهتر است به جای ادامه بحث، سعی کنید بار دیگر رفتارهای خود را زیر ذره بین قرار دهید. هیچ مطلقی وجود ندارد بنابراین به دنبال مقصر نگردید. به زودی سفری در پیس دارید که برای شما اتفاقات خوشی را رقم خواهد زد. فقط سعی کنید که در طول آن حواس تان به وسایل تان باشد زیرا یک کم توجهی کوچک می تواند اعصاب تان را بهم بریزد. تلفنی به شما می شود که حاوی خبرهای خوب است. خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولد شهریور
فال روزانه متولد شهریور

شما امروز زیاد تمایل ندارید انرژی‌تان را با صحبت کردن در مورد احساساتتان هدر بدهید، چرا که امروز نسبت به همیشه منطقی‌تر شده اید. شما در مقابل قطع کردن خوشی‌های پوچ و بی ارزش خیلی منطقی عمل می‌کنید. وقتی که شما به منبع محدودیتهایتان رسیدگی می‌کنید، آن موقع گفتگوها هم برایتان اهمیت پیدا می‌کنند، اما فراموش نکنید که هیچ محدودیتی در عشق وجود ندارد. پس وقتی برایتان پیش آمد ازش دوری نکنید. شما امروز زیاد تمایل ندارید انرژی‌تان را با صحبت کردن در مورد احساساتتان هدر بدهید، چرا که امروز نسبت به همیشه منطقی‌تر شده اید. شما در مقابل قطع کردن خوشی‌های پوچ و بی ارزش خیلی منطقی عمل می‌کنید. وقتی که شما به منبع محدودیتهایتان رسیدگی می‌کنید، آن موقع گفتگوها هم برایتان اهمیت پیدا می‌کنند، اما فراموش نکنید که هیچ محدودیتی در عشق وجود ندارد. پس وقتی برایتان پیش آمد ازش دوری نکنید.

هم‌چنین بخوانید :
مسابقه استعدادیابی عصر جدید - قسمت 8 اعلام نتایج مرحله دوم

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه متولد مهر
فال روزانه متولد مهر

مدتی است برای رسیدن به هدفتان، تلاش زیادی کرده اید اما به آن نرسیده اید. شاید بخواهید راه دیگری را انتخاب کنید اما قبل از هر کاری از مشورت با دیگران غافل نشوید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می گردید، به زودی همان رویایی که همیشه در سر می پروراندید، به واقعیت تبدیل خواهد شد. اگر می خواهید تغییراتی به زندگی تان دهید، اول از همه باید فکرتان را تغییر دهید. مثبت اندیشی کلید موفقیت شما در چنین روزی ست.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه متولد آبان
فال روزانه متولد آبان

امروز باید بیش از همیشه به کارهای عقب مانده خود رسیدگی کنید. گاهی اوقات استراحت شما از حد طبیعی بیشتر می شود و همین امر باعث می شود که از کارهای خود عقب بمانید. بهتر است که از این ویژگی دست بکشید. شادابی شما به دیگران انرژی می بخشد. هرگز این ویژگی را در خودتان از بین نبرید. با دیگران مهربان باشید. اگر ازدواج کرده اید بیش از همیشه با همسر خود صمیمیت را برقرار کنید. شما انسان محافظه کاری هستید اما گاهی اوقات بهتر است که کمی راحت بگیرید و مقداری از اصول و عقاید خود کوتاه بیاید. سخت گیری بیش از حد در زندگی، خودتان را بیش از همه خسته می کند.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولد آذر
فال روزانه متولد آذر

در محیط کار تغییراتی در حال رخ دادن است که نگران تان کرده، بهتر است از حال غصه آینده را نخورید. اگر شریک زندگی تان در موقعیت بدی به سر می برد، سعی نکنید او را وادار به حرف زدن کنید. تنها کافی است دستهایش را بگیرید و کنارش باشید. شما و عشق زندگی تان جسارت لازم را برای ایجاد تغییرات لازم به دست آورده اید، پس اولین قدم خود را با کمک یکدیگر بر دارید. به دیگران نیز اجازه مداخله و اظهار نظر ندهید زیرا تنها شما را گیج تر می کنند.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولد دی
فال روزانه متولد دی

در شرایطی قرار گرفته اید که باید از بین چند راه یکی را انتخاب کنید اما بهتر است در این شرایط تصمیمات جدی و مهم نگیرید. تا چند روز دیگر ذهن شما آماده تر خواهد بود آنوقت می توانید بهتر عمل کنید. احساس می کنید یکی از دوستانتان از شما دلگیر شده است. حتی از او علت اش را نیز می پرسید اما جوابی نمی شنوید زیرا او ادعا می کند که هیچ اتفاقی نیفتاده است. سعی کنید حرف او را قبول کنید به او فرصت دهید. همه چیز به زودی به شرایط مطلوب خود باز خواهد گشت.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولد بهمن
فال روزانه متولد بهمن

اگر شما کاملاً از شریک کاریتان احساس رضایت می‌کنید، پس دلیلی برای نگرانی و اضطراب وجود ندارد. به علاوه از کسی که دوستش دارید به خاطر اینکه فکر می‌کنید هیچ هدف مشترکی ندارید، جدا نشوید. شما می‌خواهید مثل کبک سرتان را زیر برف فرو کنید، ولی این کار مشکل شما را حل نمی‌کند. روبرو شدن با ضعفها و مشکلات یک رابطه، شما را از احساسات خودتان نیز آگاه می‌کند.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه چهارشنبه ۲۳ مرداد

فال روزانه متولد اسفند
فال روزانه متولد اسفند

امروز شاید آتش خوشی و لذت کمی فروکش کرده باشد، اما کاملاً خاموش نشده است. حتی اگر به نظر می‌رسد که سعی و تلاشتان بیهوده است اما باز هم تسلیم خوشی‌های زندگی نشوید. در عوض از آن به عنوان یک راه عبور تأمل برانگیز استفاده کنید تا بفهمید که دقیقاً از زندگی چه می خواهید. تهیه کردن یک فهرست اولین قدم برای مشخص کردن آرزوهایتان است.

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشتاد چهار ÷ هشتاد چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن