سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه آذر ۹۸ برای متولدین ماه ها ؛ طالع بینی با فال حافظ اصلی

فال ماه آذر, فال ماهانه, فال این ماه , فال ماهیانه

فال ماهانه آذر ۹۸ ماگرتا : فال ماه آذر برای متولدین فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند به همراه طالع بینی آذر ۹۸ در ادامه در بخش سرگرمی ماگرتا

فال ماهانه دی ماه ۹۸ ، فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی

فال ماهانه آذر ۹۸ متولدین فروردین

متولدین فروردین ماه
متولدین فروردین ماه

در فال ماهانه آذر ۹۸ شما فروردین ماهی عزیز آمده است که از مشکلات زندگی هراسی به دل خود راه ندهید به زودی به لطف خداوند شما می توانید به تمام مشکلات خود غلبه کنید و به موفقیت و خوشبختی دست پیدا کنید.در این ماه این خصوصیت اخلاقی شما بیشتر نمود پیدا می کند زیرا تصمیم گرفته اید در کاری برخلاف دیگران راه خود را بروید. قبل از آغاز هر پروژه جدیدی خوب است که مطمئن شوید تمام ابزار و تجهیزات را آماده کرده‌اید.

برخی اوقات بیش از حد خودتان را درگیر گذشته می کنید و مدام حسرت گذشته و روزهای از دست رفته را میخورید اما بهتر است افسوس و غم را از خود دور کنید و سعی کنید به آینده با دید مثبت تری نگاه کنید.

عدد شانس شما:6

فال ماهانه آذر ۹۸ متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت ماه
متولدین اردیبهشت ماه

به زودی موقعیت مالی شما بهبود پیدا می کند اما باید همچنان مواظب خرید ها و خرج های روزانه ی خود باشید.اگر بخواهید به سختی به نظرات و عقاید خود بچسبید و از آنها در مقابل دیگران پرخاشگرانه حمایت کنید فقط اوضاع را برای خودتان پیچیده تر می‌کنید.ممکن است در زندگیتان شکست و ناامیدی در شما به وجود بیاید اما از این ماه به خودتان قول دهید که از لحظه حال لذت ببرید.شادی و خوشبختی فراوانی در زندگی نصیبتان خواهد شد.

اگر در یک رابطه ی عاشقانه قرار دارید ؛ این ماه روزهای شادی در انتظارتان است و می توانید در کنار عشقتان لحظات خوب و آرامی را سپری کنید و در موقعیت های سخت زندگی به او تکیه کنید و از حمایت او برخوردار شوید.

عدد شانس شما: 8

فال ماهانه آذر ۹۸ متولدین خرداد

متولدین خرداد ماه
متولدین خرداد ماه

در فال ماهانه آذر ۹۸ شما خرداد ماهی عزیز آمده است که یک رابطه ی عاطفی یا کاری را شروع میکنید، سعی کنید در این باره با شخصی مطمئن مشورت کنید. ذهن خود را به مسائل حاشیه یی معطوف نکنید.از گذراندن زمان در تنهایی نترسید با این روش رشد شخصیتی به دست می آورید.سعی کنید احساسات را کنار بگذارید و با عقل و منطق خود پیش بروید و برای رسیدن به آرزویت تلاش کن .

به نظر می رسد به شخصی وابستگی احساسی زیادی دارید و این مسئله می تواند در آینده برای شما مشکل ساز شود زیرا به تدریج این وابستگی به نقطه ضعف شما تبدیل خواهد شد و احتمال آن که در این رابطه آسیب ببینید بسیار زیاد است.

عدد شانس شما: 12

فال ماهانه آذر ۹۸ متولدین تیر

متولدین تیر ماه
متولدین تیر ماه

پروژه های در دسترس شما به زودی به ثمر خواهند رسید. بهترین سیاستی که می‌توانید اتخاذ کنید این است که کارها و پروژه‌های بزرگ تان را به وظایف کوچک تقسیم .از جایی که انتظارش را ندارید کمک دریافت می‌کنید اما سعی کنید در مدیریت پول دقت بیشتری داشته باشید .برای آن که در زمینه ی تحصیلی پیشرفت کنید باید جدیت بیشتری داشته باشید و از برخی از تفریحات خود کم کنید.

خبرهای خوبی در زندگی شخصی تان می شنوید که می تواند تاثیر زیادی بر روی آینده ی شما بگذارد و باید خودتان را برای تغییرات زیادی آماده کنید که برخی از آن ها می تواند شما را به سمت پیشرفت هدایت کند.

عدد شانس شما: 1

فال ماهانه آذر ۹۸ متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه
متولدین مرداد ماه

در فال ماهانه آذر ۹۸ شما آمده است که مدتی است که به مرور کارهای صورت گرفته در گذشته می‌پردازید بهتر است گذشته را فراموش کنید ، اگر بیکار هستید با دوستانتان قرار گذاشته و به پیک نیک یا کوهنوردی بروید. مردم شما را به خاطر سکوتتان سرزنش خواهند کرد. اما اگر به خدای بزرگ ایمان داشته باشی ، دلیلی برای هراس از ناشناخته ها نخواهی داشت.به زودی در زمینه های تجاری و مالی خوشبختی و موفقیت بسیاری نصیب شما خواهد شد.

اگر می خواهید به خواسته هایتان برسید باید دست از حیله و فریب بردارید و سعی کنید با دیگران روراست باشید و از نقش بازی کردن دست بردارید زیرا این قبیل کارها باعث می شود اطرافیانتان نسبت به شما بدبین شوند.

عدد شانس شما: 5

فال ماهانه آذر ۹۸ متولدین شهریور

متولدین شهریور ماه
متولدین شهریور ماه

در فال ماهانه آذر ۹۸ متولدین شهریور آماده است این ماه پول قابل توجهی به دستان می رسد که اوضاع زندگی را تا حدی تغییر میدهد و می توانید بیشتر از همیشه خوش بین باشید. بهتر است که به هر گونه مشکل با انرژی و شور و شوق رسیدگی کنید. کسی که مدت‌های طولانی با شما در ارتباط بوده به شما علاقه داشته ولی شما متوجه علاقه او نشده‌اید.میزبان دوست عزیزی خواهید بود که میتوانید با او درد دل کنید و با طرح مشکلات پیش رویتان از او کمک فکری بخواهید.

ممکن است در این ماه, از لحاظ مادی در تنگنا قرار بگیرید اما به این معنا نیست که نمی توانید مشکلات خود را رفع کنید پس نا امید نشوید و سعی کنید شرایط را مدیریت کنید تا سختی کم تری متحمل شوید و نسبت به آینده ی خود خوشبین باشید.

عدد شانس شما: 4

فال ماهانه آذر ۹۸ متولدین مهر

متولدین مهر ماه
متولدین مهر ماه

طبق فال ماهانه آذر ۹۸ شما احتمالا متوجه خواهید شد که بین شما و اعضای خانواده تان فاصله ای ایجاد شده است، مخصوصا با پدر و برادرتان تا آن‌ جا که برای شما مقدور است خود را با اعضای خانواده درگیر نکنید. تغییرات مثبتی در راه هستند که مشکلات شما به لطف خداوند بزرگ حل خواهد شد.می احساس ناامنی دارید حتی زمانی که در مسیر واقعی موفقیت گام بر می دارید. تغذیه ی سالم و اصولی را جدی بگیرید.

هم‌چنین بخوانید :
متن آهنگ کجایی نگارم سینا سرلک Kojaei Negaram + کلیپ آهنگ

مشکلاتی در زندگی تان پیش آمده است که به درستی نمی دانید باید چه واکنشی نشان بدهید پس سعی کنید از دیگران کمک مشورت بگیرید و قبل از هر کاری به خوبی فکر کنید تا کم کم بتوانید اوضاع را مدیریت کنید.

عدد شانس شما: 11

فال ماهانه متولدین آبان

متولدین آبان ماه
متولدین آبان ماه

در ماهانه آذر ۹۸ شما آمده است که عیب بزرگ شخصیت ی شما این است که در اتخاذ تصمیمات مفید و سازنده کاهل هستید.به کارتان و همکارانتان دلگرمی و اطمینان بیشتری بدهید.ایده هایی که به ذهنتان می رسند را یک جا یادداشت کنید تا بعدا بتوانید دوباره به آنها رجوع کنید.این ماه شما به طرز عجیبی مرکز توجه دیگران خواهید بود، پس خودتان را دست کم نگیرید.

در این ماه شخصی در اطراف شماست که سعی دارد جو را مسموم کند و یا درگیری ایجاد کند در چنین شرایطی بهتر است دست به کار شوید و سعی کنید شرایط را مدیریت کنید تا درگیری یا بحثی پیش نیاید.

عدد شانس شما: 12

فال ماهانه متولدین آذر

متولدین آذر ماه
متولدین آذر ماه

بر اساس فال ماهانه آذر ۹۸ شما شغل خود را عوض خواهید و این تعویض از هر جهت به سود و بنفع شماست. در اوایل ماه اتفاقات خوبی برایتان رخ می دهد که انتظارش را ندارید پس خودتان را برای چیزهای خوب آماده کنید.سعی کنید ساعات بیکاری خود را بیشتر در بیرون از خانه بگذرانید.شور و اشتیاق خود را روی کاری که در حال حاضر در دست دارید سرمایه گذاری کنید، به این ترتیب کارآمدی تان وارد مرحله ی جدیدی خواهد شد.سعادت زناشویی تان در گرو ایجاد ثبات در آن است.

این روزها در انتظار به سر می برید زیرا منتظر یک نتیجه یا خبر هستید که برای شما ارزش زیادی دارد اما نگرانی شما بی مورد است و به زودی خبرهای خوبی خواهید شنید که بر روی آینده ی شما هم تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

عدد شانس شما: 3

فال ماهانه آذر ۹۸ متولدین دى

متولدین دی ماه
متولدین دی ماه

طبق فال ماهانه آذر ۹۸ شما ، تلاشهایتان موفقیت آمیز بوده و فداکاری شما در کارها باعث رشد هویت تان می شود.دوباره از شما بابت کارها تقدیر خواهد شد.بهتر است کاری را که به پایان خود نزدیک شده دیگر به تعویق نیندازید. به مراسمی دعوت می شوید که افراد گوناگونی در آن سخنرانی و ایده هایشان را بیان می کنند. با شرکت در این مراسم، ایده های تازه ای به ذهنتان خطور خواهد کرد .اکنون نیازی نیست که به سمت کارهای خود هجوم ببرید و بخواهید با عجله کارها را انجام دهید، به خاطر اینکه زمان کافی برای انجام آنها خواهید داشت.

این روزها احساس می کنید نسبت به شخصی علاقه مند شده اید و مایل هستید با او زمان بیشتری را بگذرانید اما باید مواظب باشید در این رابطه عجله نکنید و به خودتان و طرف مقابلتان زمان بدهید تا هم دیگر را بهتر بشناسید.

عدد شانس شما: 10

فال ماهانه متولدین بهمن

متولدین بهمن ماه
متولدین بهمن ماه

بر اساس فال ماهانه آذر ۹۸ سعی کن در این ماه کمتر ریسک کنی و بیشتر از نصایح دیگران بهره ببری. دلخور و عصبانی ماندن شما فقط مشکلات را بیشتر می‌کند.از سر و صدا و تشنج‌ها دوری کن. تو احتیاج به یک دوره آرامش و استراحت داری. در این ماه شما فرصتی برای اشتباه ندارید، پس قبل از اینکه بخواهید برنامه و پروژه جدید را آغاز کنید خوب به آن فکر کنید تا وسط کار مجبور نشوید آن را رها کنید.گوش کردن به حرف دیگران نیز می‌تواند شانس رسیدن به موفقیت را بیشتر کند.اگر ازدواج نکرده اید، امکان یافتن او را خواهید داشت. فردی که مناسب در کنار شما قرار گرفتن است.

یکی از اقوامتان درگیر بیماری است و برای او نگران هستید بنابراین در روزهای آینده, زمان خوبی است که در این لحظات در کنارش باشید و احوالش را جویا شوید و یا اگر کمکی از دستتان بر می آید؛ برای او انجام دهید.

عدد شانس شما: 2

فال ماهانه متولدین اسفند

فال ماهانه آذر ۹۸

متولدین اسفند ماه
متولدین اسفند ماه

برای برخی از مشکلات زندگی زناشویی خود آماده شوید، از دامن زدن به آنها اجتناب کنید. بیش از حد خود را درگیر مسائل رمانتیک و خیالی نکنید بلکه سعی کنید واقعیت ها را ببینید. اگر بیکار هستید، در این ماه شانس یافتن شغل جدید برایتان افزایش می یابد. حرف و حدیث هایی پشت سرتان است. متاسفانه خود شما تا حدی مقصر هستید و توصیه می کنیم در محیط کار و خانواده بیشتر مراقب اعمال و صحبت های خود باشید.شما در این ماه درک خواهید کرد که مقدار زیادی هم صحبت و دوست قابل اطمینان دارید که همیشه پشتیبان شما خواهند بود.در این ماه با شخصی آشنا می شوید که در رابطه با موضوعی خوش بین و مشتاق است.ذهن جستجوگر و آینده بین شما، کوچکترین جزئیات را زیر نظر دارد ، تعجب نکنید این خصوصیات ، تمام و کمال در وجود شماست که امروز را روزی خاص برای شما خواهد ساخت.

شما فردی باهوش هستید و به همین همیشه سعی می کنید قبل از هر کاری به خوبی فکر کنید و کورکورانه از دیگران تقلید نکنید که این موضوع باعث می شود در نظر دیگران, شما فردی متفاوت و جذاب به نظر برسید.

عدد شانس شما: 8

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن