سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه دی ماه ۹۸ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی ⭐

فال ماهانه دی 1398 یا فال ماه دسامبر ، فال ماهانه دی و فال این ماه

فال ماهانه دی ۹۸ برای متولدین ماه های سال ، امروز در بخش فال ماهانه ماگرتا فال این ماه را برای شما آماده کرده ایم که در ادامه به آن می پردازیم.

فال ماهانه دی ۹۸ متولدین فروردین

فال ماهانه دی ۹۸ فروردین ماه
فال متولد فروردین

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که در این ماه اعتماد به نفست به خاطر داشته هات بالاتر می رود . نگذار تعصب بی جا مسیر درست هدفت را تغییر دهد. اگر کسی به شما پیشنهاد سفری داد بی معطلی بپذیرید و برای رفتن تدارک ببینید. شما نیاز دارید تا هرچه سریعتر در محیط اطرافتان تغییری ایجاد کنید.

در اواسط ماه اطلاعاتی به دستتان می رسد که مدتهاست در انتظارش هستید. دوستی برای مشورت پیش شما می آید، دلتان برای او نسوزد و حقیقت را به او بگویید زیرا به صلاحش است. به زودی سهمی و ارثیه ای به شما میرسد.

توی رابطت گاهی دلتنگی و تنهایی وجود دارد، گاهی مشکل و ناراحتی، ولی دوست داشتنتون دوطرفه می باشد و این مهمه.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که در فکر شروع دوباره ای برای جبران مافات هستید. هر چند که گناهکاری ولی راه توبه را پیش گرفته ای و از این به بعد رحمت خداوند شامل حالت می شود. مطمئن باش آنقدر عمر می کنی که به آرزوهایت برسی.

سخاوت و ادب دو ویژگی شخصیتی فوق العاده هستند که شما از آنها برخوردار هستید و هرچند خود شما آدم سودجویی نیستید این ویژگی های اخلاقی امسال منافع زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت.

اگر شما مجرد هستید ،امسال شاهد یک عشق آسمانی خواهید بود. اگر در حال حاضر در یک رابطه هستید به احتمال زیاد شاهد عمیق تر شدن آن در این سال و سالهای آینده هستید و درک جدیدی از از صمیمیت نیز تحقق می شود.

شما در حال حاضر نمی‌توانید به اندازه‌ای که دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید. به نظر می‌رسد همین که یک اتفاق جدی پیش می‌آید، همه دور و بری‌هایتان غیبشان می‌زند. و در نهایت متزلزل بودن یکی از نزدیکانتان ممکن است بازتاب بی‌میلی‌های شما باشد که نتیجه آن داشتن یک رابطه ناسالم است.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که داشتن یک نگرش مثبت به زندگی خود در این سال برای شما منافع زیادی هم زندگی شخص و هم زندگی شغلی به همراه خواهد آورد.

شما نسبت به قبل شجاع‌تر شده‌اید، برای اینکه تصمیم گرفته‌اید که آدم متفاوتی باشید. شما در مورد چیزهایی که دیگران ممکن است بگویند یا فکر کنند نگران نیستید؛ قضاوتهای یک نفر دیگر باعث عقب نشینی کردن شما نمی‌شود. امروز روز خوش شانسی شماست؛ پس به سمت جلو حرکت کرده و برای یک روز هم که شده از قوانینی که قبلاً برای خودتان تعیین کرده بودید تبعیت نکنید.

در این روزها یکی برای دلجویی با تقاضای کمک نزد شما خواهد آمد. شایسته است که او را ناامید و دلشکسته نکنید.
مطمئن باشید که متوجه اشتباه خودش شده است.

تازگیها به شما فرصت ویژه‌ای داده شده است. اگر شما وظایفتان را انجام داده و منتظر هستید، باز هم باید بدانید که برای استفاده کردن از این فرصت چه کارهایی باید انجام بدهید. البته شما عاقل‌تر شده‌اید چون یاد گرفته اید از اتفاقاتی که در گذشته پیش آمده درس بگیرید. اما اگر خیلی سریع از این یافته‌های خود استفاده نکنید، فرصتی را که به شما رو آورده را برای همیشه از دست خواهید داد.

با برنامه ریزی دقیق پیش بروید و قوانین زندگیتان را رعایت کنید تا بتوانید خیلی زود به موفقیتی که در انتظارش هستید دست یابید و خود را به مقامات بالا برسانید. هیچ خطری در زندگی شما را تهدید نمی کند بهتر است نگرانی به دل خود راه ندهید و در انجام کارهایتان تاخیر به وجود نیاورید تا بتوانید خیلی زود به اهدافتان برسید.

بهترین روز: 1، 22، 27

بدترین روز: 11، 24

فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه دی ۹۸ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که در این ماه با چالش زیادی رو به رو می شوید. تصمیم به تغییر در شیوه زندگی تان می گیرید. اگر قصد انجام کارى رو دارید براتون عالی هستش. شخصى دورادور بهتون توجه داره.خرید ماشین برای خودتون یا یکی از اعضای خانواده دیده میشه.از لحاظ عاطفى دلتون شکسته، احساس میکنید بهتون خیانت شده و شخص سومی تو رابطتون هستش. بهر حال شروع جدیدى براتون دیده میشه.

شخصى بهتون فکر میکنه و بزودى از طرفش خبر خوبی رو دریافت می کنید. نذر و نیازی که برآورده میشه، تغییرات مثبتی توی زندگیتون در حال شکل گرفتنه. دیگر وقت آن است که گذشته را رها کرده و به گذشته بسپارید. هرگونه عقب نشینی، جابجایی و سفر برای رهایی از کسالت و افکار یکنواخت مناسب مساعد است.

به زودی گره هایی از کارتان گشوده خواهد شد و اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان به وجود می‌آورد که شما را از حالت نگرانی و کسالت خارج می‌کند. سعی کنید در زندگی به خود مغرور نشوید غرور و تکبر باعث می شود به دردسر های فراوانی مواجه شوید و مشکلات بزرگی در آینده برایتان به وجود بیاید.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که گاهی از انجام کارهای روزمره ات کم حوصله می شوی و دوست داری فعالیتی را شروع کنی که روحیه ات را بالا ببرد؛ بهتر است کارهایی را آغاز کنی که مرتبط با کودکان است. تا دیر نشده پیشنهادی را که به شما داده اند را از دست ندهید، زیرا در این پیشنهاد بسیاری از مسائل شما حل شدنی است و موقعیت بسیار خوبی به روی تان لبخند می زند. قدر فرصت ها را بدانید که ممکن است دوباره پیش نیاید.

نذری دارید که بهتر است هر چه زودتر ادا کنید. به زودی به نیتتان خواهید رسید. روی مسئله ای که نگران چگونگی انجامش هستید بیش از حد حساسیت نشان ندهید، خودتان کارها را خراب می کنید.

شخصی مثل یک فرشته درست سر بزنگاه به کمکتان خواهد آمد، حواستان را جمع کنید که خطر از بیخ گوشتان خواهد گذشت.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

گذشت را در زندگی، سرمشق خود قرار دهید و از غرور و خودخواهی بکاهید. به موفقیت هایی دست می یابید، بدانید که همواره دوستانی هستند که پشتیبان شما بودند تا به این موفقیت ها برسید، پس فقط به نفع خود کار نکنید.

یادتان باشد که مجبور نیستید عقلانی رفتار کنید. اگر این خواسته ی قلبی شماست، پس اشکالی ندارد برای رسیدن به آن خطر کنید.

زندگی شما در این ماه بیشتر از خورشید انرژی خواهد گرفت چرا که خورشید تابان واردخانه شخصیت شما شده است و باعث میشود که احساسات قلبی‌تان را بیان کنید ، دیگران ممکن است بر سرسختی بی پایان شما غلبه کنند اما شما فقط می خواهید که اوضاع را درست و بهتر کنید.

در ماه گذشته زیاد میل به مصرف گرایی داشته ای،از این به بعد کمی باید جلوی خودت را بگیری و کمتر خرج کنی. تلاش کن به تعادل برسی.اگر نکات منفی را از خودت دور کنی زندگی بهتری خواهی داشت.

مسئولیت های زیادی گردن تان است که باعث می شود برخی از کارهایتان به تعویق افتند و حتی مجبور شوید پروژه هایی را که برایتان اهمیت زیادی دارند، نیمه رها کنید.

اگر مجرد هستید، به زودی فردی به شما درخواست خواهد داد. شاید در نگاه اول به دلتان ننشیند اما عجولانه تصمیم نگیرید. اگر اهل فعالیت های هنری مثل تئاتر یا نقاشی هستید این ماه برای برای شما درخشان خواهد بود.

رازی دارید که دوست دارید در چه سریعتر آن را بر زبان بیاورید اما مراقب باشید که این ماه اصلا برای این کار مناسب نیست .

اگر متاهل هستید در اواخر ماه از نظر عاطفی کمی به چالش کشیده می‌شوید و مشکلاتی میان و شما و همسرتان به وجود می آید اما با یک گفتگوی منطقی می توانید همه چیز را ختم به خیر .

اگر از فردی خواسته ای دارید خودتان را آماده کنید که ممکن است جواب “نه” بشنوید اما این امر باید نگرانتان نکند چرا که تا آخر ماه نظرش برمی گردد.

اگر منتظر یک وام هستید مطمئن باشید که تا آخر ماه برایتان حل خواهد شد و این پول به دستتان می رسد. سفری در پیش دارید که خاطرات بسیار خوبی را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

اگر در شرف ازدواج هستید باید چشمانتان را بر روی دیگران ببندید و زیبایی های فردی که قرار است با او زندگی کنید را ببینید.

ممکن است اختلافاتی با افراد خانواده داشته باشید و برای برطرف کردن آن نیاز به کمک بزرگترهایتان پیدا کنید اما بدانید که در این مسیر کاملاً تنها هستید و خودتان باید این مشکلات را ریشه یابی کنید.

بهترین روز: 10، 24، 30

بدترین روز: 4، 16

فال ماهانه دی ۹۸ متولدین خرداد

فال ماهانه دی ۹۸ خرداد ماه
فال متولد خرداد

هرگز به فردی که نمی شناسید اعتماد نکنید و عنان اختیار خود را به دست غیر ندهید و آنچه به شما می گویند نسنجیده و بدون تحقیق نپذیرید و با مردم دانا معاشرت کنید تا موفق شوید. در این ماه فراوانی کار شما می تواند مقداری برایتان کسل کننده باشد اما بهتر است که در مقطعی از زمان کار خود را سر مهلت انجام دهید نه این که برای رسیدن به خط پایان عجله کنید!

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که منظم و مقرراتی هستید. اما گاهی اوقات مقررات شما دست و پاگیر و اذیت کننده می شود. وسواس زیادی نسبت به انجام کلیه ی امور دارید.

مدتی است تمام هم و غم شما معطوف به کار شده است و به زندگیتان توجه چندانی ندارید لذا عزیزان تان به لحاظ عاطفی از شما دور شده اند. باید سعی کنید کار و زندگی را از هم جدا کنید تا دچار سردرگمی نشوید

تظاهر کردن دیگر فایده‌ای ندارد!! شما نمی‌توانید برای همیشه نشان دهید که فرد خوش بینی هستید. البته این موضوع نباید باعث نگرانی تان شود.

شاید شما دوست داشته باشید که فعالیتهایتان کاهش پیدا کند و آسایش بیشتری داشته باشید، اما برای داشتن روزی آرام و همراه با استراحت باید مدتی صبر کنید.

سیاره حاکم شما در این ماه تا حدی از خورشید متاثر می‌شود و به خاطر همین ممکن است برایتان مشکل باشد که به آرامش برسید. شما باید از شر افکار و خیالات ناراحت کننده خود رها شوید. اما اجازه هم ندهید که خیالات شما ناشناخته باقی بمانند. اجازه دهید بهترین ایده‌هایتان آشکار شوند و سعی کنید تا آنها را به واقعیت نزدیک کنید.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که برای دوری کردن از یک کشمکش آماده باشید که برنامه‌هایتان را به تعویق بیندازید. تا موقعی که کار تمام شود به این رویه ادامه دهید. شما هنوز به ایده‌آل‌های خود نرسیده‌اید، ولی هنوز باید صبر کنید. خوشبختانه شما خیلی سرسخت بوده و الان لازم است که تا جایی که در توانتان است صبر کنید! تا موقعی که شما با کار سخت و کافی خودتان را در بوته آزمایش قرار می‌دهید.

رخ دادن اتفاق های بد حکمتی دارد و مطمئن باشید خداوند هیچ کاری را بدون دلیل انجام نمیدهد فقط به او ایمان داشته باشید تا ببینید که چقدر سربلند و پیروز خواهید شد.اگر کاری را بلد نیستید صادقانه اعلام کنید و خودتان را در هچل نیندازید انجام کارهایی که از عهده تان خارج است فقط موجب می‌شود دیگران نسبت به شما بی اعتماد شوند چرا که در میانه راه می مانید.

اگر در زندگی فراز و نشیب‌های بسیاری پیش رو دارید سعی کنید که آن را با آرامش طی کنید و انقدر به خودتان سخت نگیرید، هرچقدر حساس تر باشید رسیدن به موفقیت برایتان دشوار تر خواهد شد. برای اینکه بتوانید در زندگی موفقیت های مناسبی را نصیب خود کنید باید سعی کنید که اراده خود را حفظ نمایید و با به وجود آمدن هر مانعی خودتان را نبازید.

مراقب دخل و خرج تان باشید و انقدر بی حساب و کتاب خرج نکنید با ادامه این وضعیت به زودی از نظر مالی در مضیقه خواهید افتاد و مشکلات فراوانی پدید خواهد آمد. انقدر برای آینده نگرانی نداشته باشید و سعی کنید که به خودتان مسلط باشید، غم و غصه بیهوده ای برای زندگی می خورید که همین امر موجب می‌شود نتوانید اهداف تان را به درستی دنبال کنید.

بهترین روز: 15، 24، 29

بدترین روز: 6، 26

فال این ماه متولدین تیر

فال ماهانه دی ۹۸ تیر ماه
فال متولد تیر

شما بالاتر از همه چیز به صداقت و افتخار اهمیت می دهید. صداقت در روابط بسیار مهم است زیرا باعث ایجاد اعتماد و صمیمیت می شود. شما از صداقت و اصالت قدردانی می کنید و شرکایی را جلب می کنید که این صفات و خصوصیات را تحسین می کنند.

قدرت اراده شما در این ماه کمتر از حد معمول خواهد بود. اعتماد به نفس خود را از دست ندهید. ممکن است اختلافاتی در زندگی شخصی شما وجود داشته باشد ، اما شما با شیوه ای صحیح و آرام این درگیری ها را برطرف کنید. در روز پنجم این ماه پول به دست شما می رسد. کاری که شما در گذشته انجام داده اید نتیجه خواهند داد.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که در پانزدهم این ماه با دوست های جدیدی رابطه برقرار کنید.درون شما یک رهبر وجود دارد که تا زمانی که به خودتان اعتبار دهید می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. اگر متاهل هستید ، همسر و فرزندانتان باعث شادی و افتخار بی نظیر شما خواهند شد. احساس رضایت می کنید.

در این ماه تمرکزتان را از دست داده اید به توانایی هایتان اعتماد داشته باشید مطمئن باشید که حتما به خواسته هایتان می رسید. با مشکلات خود کنار بیایید ، اجازه دهید به مرور زمان آن ها برطرف شوند.

اگر با مشکل چاقی روبرو هستید ، این ماه بهترین فرصت را برای شروع فعالیت تناسب اندام خود به ارمغان می آورد. با از دست دادن وزن اضافی که با خود متحمل شده اید ، سطح انرژی شما افزایش می یابد. و مهمتر از همه ، با حفظ تناسب جسمی زندگی شما را به سمت بهتر تغییر می دهد. بیماران فشار خون باید مراقبت ویژه ای از سلامتی خود داشته باشند و تمام محدودیت های رژیم غذایی را رعایت کنند.

بحثهای احساسی همیشه جلوی تفکرات منطقی تان را می گیرد. عجول هستید و عجولانه تصمیم می گیرید. شرایط خانوادگی خوبی ندارید. بحثها و نگرانی های تان بیشتر بر سر مسائل مالی است. مرتب از این شاخه به آن شاخه می پرید. اگر یک شغل ثابت داشته باشید، نگران آینده ی مالی خود نخواهید بود. از نظر مالی در این نیمه به موفقیت چندانی نمی رسد، پس در خرج کردن کمی دقت کنید.کمی ناامید هستید، اما مدت زمانی که بگذرد، اوضاع بر وفق مرادتان می شود. هم از نظر شغلی و هم از نظر خانوادگی و مالی.

نیات بزرگ و مقاصد پرارزشی را در مد نظر دارید که انشاء الله به یکی یکی آن ها جامه عمل خواهید پوشانید بشرط آن که اولا (آغاز و میان و پایان) هر کار را خوب بسنجید و سبک و سنگین کنید و ثانیا از مشورت با کسانی که از شما بصیرتر و خبیرتر هستند استفاده کنید. مدتی به فکر تغییر محیط زندگی افتاده که گرچه سخت است ولی شما آن را انجام خواهید داد. از لحاظ محیط کاری نگرانی هائی دارید که قسمتی از این نگرانی ها به طرز (کار کردن) شما مربوط می شود.

بهترین روز: 6، 10، 16

بدترین روز: 8، 31

فال ماهانه دی ۹۸ متولدین مرداد

فال ماهانه دی ۹۸ مرداد ماه
فال متولد مرداد

شانس چیزی است که به آن اعتقاد دارید. بعد از مدتهای طولانی متوجه خواهید شد که کسی که مورد اعتماد شما بوده است نسبت به شما احساسی عاشقانه دارد. پول هایتان را پس انداز کنید و دست از ولخرجی بردارید، این پول ها می توانند درآینده موقعیت های خوبی را برای شما ایجاد کنند.

شما لازم نیست که تمامی اطرافیانتان را راضی نگه دارید ، کمک رساندن به دیگران در شرایطی خوب است که به خود شما لطمه ای نزند. اگر موقعیتی تحت کنترل شما نیست دستپاچه نشوید و سعی کنید با کمک منطق و عقل خود کنترل اوضاع را دردست بگیرید و به درست هدایتش کنید. این بهترین سلاح برای بهتر کردن اوضاع است.

در مورد مسائل شخصی تان منظم تر باشید. پیشنهاد یک سفر به شما خواهد شد که هدف قابل توجهی در آن نهفته است. یکی از بهترین خاطرات شما دوباره تداعی خواهد شد که خوشحالتان میکند. گاهی یکدنده و لجباز می شود که این به نفع شما نیست و از توجه و ارادت دیگران نسبت به شما می کاهد. به مشورت به عنوان یک عامل مهم تعیین کننده بنگرید نه یک عامل مزاحم و دست پاگیر.

اگر چه ممکن است اهداف شما در مسیر شما و درست جلوی رویتان قرار داشته باشند، ‌اما به نظر نمی‌آید که رسیدن به آنها کار آسانی باشد.

آدمی خوش قلب و مهربان هستی.اما متاسفانه زود رنجی و با عصبانیت دست به کار می شوی.همین کار نیرویت را کم می کند.دست از وسواس بردار از گفتن سخنان بیهوده خودداری کن.یک قانون مهم را در زندگی ات یاد بگیر:کلام نقره است و سکوت طلا است. در این ماه شرایط زندگی و حوادث بر وفق مراد شما خواهد بود و به لطف حق و در نتیجه زحمات خود شما ، آینده نیز بی شک بهتر از گذشته پیش خواهد آمد.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که باید کنترل امور مالی‌ات را داشته باشی و نگذاری سررشته کارها از دست تو خارج شود. همچون یک مدیر موفق باید بحران‌های اقتصادی را مدیریت کرد تا مشکلات حل شود.

شما با حجمی ‌از اطلاعات روبرو هستید که برای‌تان سخت است که بخواهید همه آنها را جمع و جور کنید و سر و سامان دهید. به خاطر فرصت‌هایی که از دست داده‌اید اعصاب خود را خرد نکنید، هیچ زمانی مثل همین لحظه برای شروع کردن مناسب نیست. پس مراسم جادویی خود را برگزار کرده و افراد خاصی را نیز در آن سهیم کنید.

شما فرصتی برای اشتباه ندارید، پس قبل از اینکه بخواهید برنامه و پروژه جدید را آغاز کنید خوب به آن فکر کنید تا وسط کار مجبور نشوید آن را رها کنید. باید همیشه به این نکته توجه داشته باشید که هر فردی ویژگی‌های مثبت و منفی خود را دارد اما تفاوت انسانها در روش برخورد آنها با مشکلات نمایان می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای حل مشکلات راه‌های دیگری را هم امتحان کنید. امروز شاید بتوانید نیمه گمشده‌تان را پیدا کنید.

شما برای تمام کردن یک پروژه که بارها و بارها آن را به تاخیر انداخته بودید، تحت فشار قرار گفته اید. امروز همه بهانه‌هایتان تمام شده است ولی این دلیل نمی‌شوید که بپرید و این کار را انجام دهید! گاهی اوقات طفره رفتن از یک کار به خاطر اهداف دیگر صورت می‌گیرد.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که دوستان خوبی دارید که در روزهای سخت و در تنگنا کمکتان می کنند، کاری نکنید که این یاران ترکتان کنند و تنها شوید، بهتر است آنها را در جریان مشکل پیش آمده بگذارید و با آنها یکرنگ باشید، همت کنید تا بر مشکل پیش آمده پیروز شوید. شخصی که در گذشته از او ضربه خورده اید برای عذرخواهی و طلب بخشش با شما تماس می گیرد. به حرفهایش خوب گوش کنید و حرفهایتان را بی رودروایسی به او بگویید و بعد اگر می توانید راهی بیابید تا او را ببخشید.

بهترین روز: 10، 20، 26

بدترین روز: 21، 27

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه دی ۹۸ شهریور ماه
فال متولد شهریور

همیشه در انجام هر کاری از توکل به خداوند غافل نشوید که یاد خدا آرامش‌ بخش است. در ابتدای این ماه از نظر روحی احساس ضعف می کنید اما از روز هفدهم به بعد انرژی شما بالا می رود.

دوستی که با آن رابطه ای مانند برادری داشته اید از روی حسادت سعی در تخریب شما دارد و طمع به اموال شما دارد مراقب باشید اما در نهایت نگران نباشید زیرا همه چیز ختم به خیر خواهد شد. فریب ظاهر دیگران را نخورید. کسانی که پیشنهادهای کاری به شما داده اند قصد دارند شکست ها و عدم موفقیت های شما را ببینند.

بر اساس فال این ماه شما از دست یکی از دوستانتان دلخور و عصبی می شوید. او کاری می کند که شما اصلا انتظارش را ندارید. احساسات منفی خود را نسبت به اون بیان کنید و نگذارید تبدیل به نفرت شود. شما باید رفتارتان را کنترل کنید.اگر موضوعی به طور کامل اشتباه شده است همین الان آن را درست کنید.

الان زمان این رسیده که افسار زندگی‌تان را خودتان به دست گرفته و خودتان امور را کنترل کنید، به خصوص اگر اخیرا تسلیم نظرات یک نفر دیگر شده باشید. اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن.

بهترین کاری که در این ماه می‌توانید بکنید این است که با اطرافیان تان شفاف و روراست باشید. اگر مدتی است که راجع به یکی از دوستانتان هیچ خبری ندارید، سعی کنید که امروز با او تماس بگیرید.

برای شما بسیار مشکل است که امروز به دیگران بگویید که چه احساسی دارید و به چه می‌اندیشید، حتی اگر به روشنی میدانید که همین الان چه احساسی دارید. شما از این می‌ترسید که اگر با دیگران درباره احساسات تان صحبت کنید، ‌ناخودآگاه رازی را که نباید برای دیگری افشا شود، بروز دهید.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که اگر در این ماه نتوانید به برنامه ورزشی تان برسید جای تاسف دارد. با حرف زدن با دوستان ورزشکارتان برای خود انگیزه پیدا کنید. به یک مسابقه ورزشی بروید و سعی کنید که مثل ورزشکاران حرفه ای رفتار کنید.

ممکن است کنسرت هایی خیلی باشکوهی برگزار شوند که روحیه جشن کریسمس را در شما ایجاد می کنند. به این مساله خیلی نیاز دارید که روحیه تان را به دست آورید. اگر در خوابیدن مشکل دارید، از فعالیت هایتان لیستی تهیه کنید. اگر برنامه تان خیلی سنگین است، بعضی از موارد آنرا قبل از اینکه برایتان مشکل ساز شوند حذف کنید.

ورود ماه به هفتمین خانه شما یعنی خانه شراکت شما باعث تغییر توجه از شما به سوی کسانی است که با شما کار می‌کنند یا همبازی شما هستند. الان زمان تنبلی نیست که شما بخواهید از برنامه‌ها و کارهای خود طفره بروید؛ شما توانایی سازماندهی کارهای بی شماری را دارید اما اگر برای شروع گام محکمی ‌بردارید.

در این ماه نتایج آموزش و درس در سطح بالایی هستند هر چند ساعات مطالعه شـما کاهش یافته و باید آن را با فرصت های‌ تازه برای مطالعه جبران کرد.

بهترین روز: 1، 18، 26

بدترین روز: 9، 27

فال ماهانه دی ۹۸ متولدین مهر

فال ماهانه دی ۹۸ مهر ماه
فال متولد مهر

در طول روزهای آینده کمتر دوست دارید که وقت تان را با دوستان و همکاران تان بگذرانید. تا جایی که می توانید به خودتان استراحت دهید زیرا باید انرژی لازم را برای کارهای دیگر ذخیره کنید.اگر به توصیه های سودمند دیگران گوش دهید، می توانید از تجربیات آن ها بسیار بهره ببرید. فقط به خاطر داشته باشید که این شما هستید که آخرین تصمیم را می گیرد.

کنار گذاشتن انتظارات قبلی می تواند مفید باشد اما راه حل نهایی تنها با گذشت زمان پدیدار خواهد شد. لازم نیست که این گونه عجله کنید پس آرام باشید و از لحظه حال لذت ببرید. شاید اتفاق خاصی را از دوران کودکی تان به خاطر بیاورید یا کسی را که راز مهمی را با شما در میان گذاشت. دوستی منتظر عکس العملی از جانب شماست، او را بیش از این منتظر نگذارید.

به زودی شرایط مالی شما دچار تغییرات مثبتی خواهد شد. اطرافیان شما از صداقتتون قدردانی خواهند کرد، حتی اگر بهشان زیان رسانده باشد. برای انتخاب کردن مقصد خود، بهتر است ساده ترین و راحت ترین راه را انتخاب کنید.شما در زمینه های مختلف پیشرفت خواهید کرد، پس بنابراین نگران آینده خود نباشید.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که مراقب باشید که امروز بیش از حد برای دیگران وقت نگذارید و به خودتان بیش از پیش اهمیت دهید.مراقب برخی حسادت های همکارانتان باشید و روابط صمیمی تر داشته باشید و معاشرت کنید.در قلبتان، سعادت را تجربه خواهید کرد، اگر بدانید چگونه می توانید نگرش انتقادی خود را کنترل کنید.

سعی کنید؛ کمی رازدار باشید تا مورد اعتماد اطرافیان تان قرار بگیرید.مغرور بودن از شما انسان نادرستی در زندگی می سازد که باعث گمراهی و نابودی در شما خواهد شد اما آرامشه دل انگیزی در آینده شما دیده می شود. به اشتباهات گذشته کمی فکر کنید و سعی کنید از آن ها درس بگیرید.

بر اساس فال این ماه شما باید در امور مالی و اقتصادی کمی حسابگر می باشید ولی حس انسان دوستی را فراموش نکرده و به همیاری با دیگران برخیزید و سعی کنید کمتر به دنبال ستایش و شناخت باشید.

الان زمان آن است که اوضاع را برسی کنید که ببینید تا کنون چه کارهایی کرده‌اید و برای ورود به مرحله بعدی آماده بشوید بی آنکه نیاز باشد خود را مانند سری قبل درگیر کنید.ایده‌های بزرگ و نقشه‌های پر زرق و برق به سوی شما می‌آیند، اما بازگشت ماه به نشان شما نشان دهنده این است که شما باید کمی‌ خودتان را کنترل کنید.

راهی طولانی تر و دشوارتر در پیش خواهید داشت. در این ماه با هیچ مشکل جدی مواجه نمی شوید. پس تا می توانید خوش بگذرانید.اگر موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است، تا اواخر ماه حل می شود.

اکنون زمان عشق و عاشقی برای شما فراهم شده پس تا می توانید به ظاهرتان برسید و جذاب تر از همیشه بدرخشید اما گر زندگی عاطفی تان در شرایط خوبی به سر نمی برد، دست از لجبازی بردارید و این بار شما برای درست کردن آن پیش قدم شوید.

توانایی‌های‌ خود را بشناسید و از آنها استفاده کنید. با همین توانایی‌ها است که می‌‌توانید پله‌‌های‌ ترقی را به سرعت طی کنید.

بهترین روز: 3، 14، 28

بدترین روز: 8، 27

فال ماهانه دی ۹۸ متولدین آبان

فال ماهانه دی ۹۸ آبان ماه
فال متولد آبان

بین ایده‌های بلند پروازانه خود و تکالیف و مسئولیت‌های جدیدتان گیر افتاده‌اید.لزومی‌ ندارد درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی مبالغه کنید؛ چرا که کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر تاثیر می‌گذارد.به جای اینکه در ناامیدی و دلسردی غوطه بخورید،‌ نظرات خود را تعدیل کنید تا عملی شوند، و سپس برای اینکه رویاهای خود را به واقعیت درآورید شروع به برنامه ریزی کنید.

شاید این ماه زیاد نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید، چرا که فکر می کنید به آخر خط رسیده اید. شما فکر می کنید که به اندازه کافی صبر کرده اید. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که ممکن است که اختلالی در زندگی عاطفیتان ایجاد شود، که با صحبت کردن و درک متقابل می توانید از ایجاد طوفان، جلوگیری کنید و همه چیز بر وفق مراد پیش برود.برای ایجاد تعادل در زندگی باید گاهی اعتراض خود را نشان داد و بر آن پافشاری نیز کرد.

دیگران را از روی ظاهرشان مورد قضاوت قرار ندهید. قرار نیست که همه مثل شما زندگی کرده و افکار و نظراتی مشابه شما داشته باشند.

کیک شکلاتی و دسرهای شیرین چیزهایی نیستند که باید بخورید. مراقب سلامت خود باشید. اگر مجموعه قوانینی را برای سلامتی خود در دراز مدت ایحاد کنید، می توانید تضمین کنید که در طول سال های آتی شادابی تان افزایش پیدا می کند.

در این ماه شما عاشق این هستید که یک روز کامل را با بی خیالی و خوشگذرانی بگذرانید!شاید در محل کار آنقدر کار و برنامه داشته اید که تا حال نتوانسته اید برای خانواده تان به اندازه کافی و به نحو موثری وقت بگذارید. پس این روز را به آنها تعلق دهید.

در فال این ماه شما آمده است که اجازه ندهید ترس و یا خشم‌تان کنترل رفتار و فکر شما را در دست بگیرند. نباید حالت تدافعی داشته باشید و به جای اینکه منتظر بمانید، نقش و مسئولیتهای خود را برای خود و دیگران شفاف سازید.

اگر شما تا موقعی که کاملا کارهایتان را تمام نکرده اید سکوت اختیار نکرده و حرف بزنید، مورد توجه واقع شدن و بازخوردهای مثبت بهتان کمک می‌کند. هیچ‌چیزی مثل جنگیدن برای این‌که سطح آدرنالینتان را بالا نگه‌دارید به کارتان نخواهد آمد و شما هم به‌هیچ‌عنوان قصد ندارید جلوی خودتان را بگیرید.

اگر در حال حاضر در یک ارتباط رمانتیک هستید، باید قدری زمان کنار بگذارید و با هم تنها باشید تا دوباره با هم هماهنگ شوید.

بهترین روز: 8، 12، 24

بدترین روز: 9، 17

فال ماهانه دی ۹۸ متولدین آذر

فال ماهانه دی ۹۸ آذر ماه
فال روزانه متولد آذر

در این ماه کارهایی را انجام دهید که که شما را کمک کند که به ذات خود برسید، مانند دعا کردن،‌ قدم زدن در طبیعت یا گوش کردن به یک موسیقی الهام بخش.به جای اینکه منتظر باشید تا ببینید موقعیت برای خوشی دوباره کی پیش می‌آید، سعی کنید که از لحظه حال لذت ببرید.

در این ماه زندگی اجتماعی خودتان را جدی بگیرید و به این مورد فکر کنید که اجتماع چقدر میتواند برای شما مهم باشد. رشد حرفه ای و یا شخصی شما دوستان و آشنایان جدیدی را وارد زندگی شما خواهد کرد که به واسطه ی علایق مشترکی که با شما دارند به دوستانی صمیمی برای شما تبدیل خواهند شد.

در دی ماه انرژی زیادی دارید و می‌توانید در حوزه کاری خود خلاقیت‌های زیادی داشته باشید، حتی در زندگی شخصی یا فضای داخلی خانه نیز می‌توانید تغییراتی ایجاد کنید. روی سلامت خود بیشتر تاکید داشته باشید.سبزیجات و نوشیدنی‌های سالم مصرف کنید و از عادت‌های مضر دوری کنید.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که شما در حال حاضر می توانید الگوی بسیار خوبی برای جوانترهای خانواده و یا کارمندان تازه وارد در محل کارتان باشید و آنها بی آن که حتی خودشان متوجه باشند سعی در دنبال کردن شما و تبعیت از رفتارهایتان دارد؛ پس مواظب رفتارهایتان باشید!

شما اغلب اوقات آدمی‌هستید که قبل از اینکه فکر کنید اعمالتان چه تاثیری روی دیگران دارد دست به عمل می‌زنید. به هر حال امروز این کلمات شماست که دوستان تان را متاثر کرده و بیش از آنکه متوجه باشید به روابط تان لطمه می‌زند. اغراق کردن در این وضعیت یا کش دادن به حقایق تغییر یافته دیگر در این رابطه به شما کمک نمی‌کند. شما نمی‌توانید از واقعیت فرار کنید. پس بهتر است به خوبی از آغاز کار اهل عمل باشید.

ستارگان بر روابط شما تاکید دارند. در دی ماه 98 با شخصی آشنا می شوید که در رابطه با موضوعی خوش بین و مشتاق است.شاید کمی ناراحت شوید.زیرا احساس می کنید آنها واقع بین و منطقی نیستند. اگر این موضوع را به آنها بگویید به انسانی تبدیل می شوید که دوست دارد شادی های دیگران را خراب کند! ممکن است در این ماه عشق سابق خود را ملاقات کنید اما این موضوع نباید بر روی احساسات شما اثر بگذارد یا شما را خیالاتی کند.

در زمینه مالی و حرفه ای منفعت و رشد قطعی پیش بینی می شود. با این حال شما برای رسیدن به این رشد و منفعت لازم است تلاش زیاد و تعهد لازم را نیز داشته باشید. در این زمینه لازم است شما خیلی حساب شده انرژی خود را صرف کرده و تلاش خودتان را بکنید.

شنونده خوب و دوستی وفادار باشید. بهتر است برای تصمیم‌گیری شفاف و درست، ذهن خود را از حواشی و فشارهای کاری و خانواده خالی کنید. یکی از مشکلات بزرگتان مرتفع می شود میشود و بالاخره یک نفس آسان می‌کشید، منتظر باشید، اتفاقات بسیار بزرگی در راه اسـت و بهترین روز برای شـما بیست و هشتمین رو از ماه خواهد بود.

فال این ماه شما می گوید که گاهی پیش می‌آید که دیگران در کار شما سنگ می‌اندازند ولی صبر و حوصله و در عین حال تلاش به موقع شما، سبب از بین رفتن همه‌ ‌کارشکنی‌ها می‌شود.

خانم های باردار این ماه زایمان دارند و جراحی می شوند که قدم این نوزاد بر ایشان مبارک است و این فرزند برای شما خوش قدم است و روی مسیر مالی شما تاثیر خوبی دارد و از درو دیوار برای شما ثروت و پول و مال می آید و این از پا قدم این نوزاد است .

سعی کنید فقط به همین لحظه ای که در آن هستید فکر کنید، زیرا تنها تأثیری که می توانید بگذارید فقط همین جاست. نگران چیزهایی که اجتناب ناپذیرند نباشید، همه چیز خودش در زمان مناسب حل خواهد شد.

بهترین روز: 8، 16، 26

بدترین روز: 9، 19

فال ماهانه دی ۹۸ متولدین دی

فال ماهانه دی ۹۸  دی ماه
فال متولد دی

در این ماه اگر وظایف تان را به درستی انجام دهید، همه چیز خودش سر جای مناسب قرار خواهد گرفت.معمولاً دوست دارید که در افکار مربوط به عشق، مرگ و معنای زندگی غوطه ور شوید. اگر اخیراً پیشرفت چندانی نکرده اید ناراحت نباشید، در عوض خلاقیت تان را به کار بیندازید و از فرصت هایی که دارید استفاده کنید. آهسته و آرام شروع به حرکت کنید و به تدریج سرعت خود را در روزهای آینده افزایش دهید.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که به جای اینکه خودتان را وارد کشمکش‌ها و جنجال‌ها کنید، نیت و مقصود خود را برای رسیدن به هدفتان تعیین کنید و برای رسیدن به آن اقدام کنید. اصلا مهم نیست که دیگران چه می‌گویند.

فردی قوی هیکل که توانایی بسیاری برای ضربه زدن به شما را دارد، مراقب باشید و از او برحذر باشید . شخصی که قصد دارد برای تان دردسرهایی به وجود بیاورد که اگر با درایت باشید به راحتی از این وضعیت عبور خواهید کرد.

مشکلاتی که برای برطرف شدن آنها مجبور هستید که از راه های قانونی آن اقدام کنید . فردی قاضی و عادل که بین شما و شخصی قضاوت خواهد کرد . برای انجام کارهای تان انصاف بخرج میدهید. اوضاع مالی تو تقریبا آرام است و زمان آن رسیده که به یک مرخصی یکی دو روزه بروی.

بهتر است هر قدمی که برمی دارید همه جوانب آن را بررسی کنید و ببینید آیا نتیجه ای که می خواهد را می دهد؟ سپس قدم بعدی را بردارید. ممکن است شما فقط نیاز داشته باشید که از وظایف‌تان فاصله بگیرید تا زمانی را ایجاد کنید تا یک موقعیت جدیدی برای زندگی خود ایجاد کنید. خوشبختانه، لازم نیست خودتان را به خطر کارهایی که باید انجام دهید و کارهایی که نباید انجام دهید از پا درآورید. شما خوب هستید اگر فقط راه خود را بروید.

شخصی در زندگی مورد حمایت شما قرار می گیرد تا بتوانید خیلی زود به اهداف مورد نظر تان دست یابید و خود را از مشکلات نجات دهید سعی کنید در زندگیتان هیچگاه تاخیر ایجاد نکنید.مدتی است از شخصی دلخور هستید بهتر است هر چه زودتر تمام مشکلات و سختی ها را پشت سر بگذارید و برای زندگی تان تلاش کنید تا بتوانید به مقامات بالا و سربلندی برسید.

در این ماه به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید. در زمینه کاری و پولی رشد و ارتقا پیدا خواهید کرد و موفقیت و سربلندی را در آینده به دست می آورید که شما را به مقامات بالا می رساند و زندگیتان را پر از آرامش و آسایش می کند. شاید در لحظاتی از این ماه فکر کنید که می توانید دیگران را شکست دهید، اما واقعیت این است که حقایق کافی در اختیار ندارید و نمی شود به درستی قضاوت کرد.

فال این ماه شما می گوید که زنگ تلفن خانه تان برای دادن خبری خوش به خانواده تان به صدا در خواهد آمد ، پس همیشه و در همه حال شکر گزار خالق هستی باشید !

اگر اشتیاق دارید که خودتان را به خطر بیندازید اصلاً اشکالی ندارد، می توانید خطر کنید و بگذارید اتفاق بیدادگرانه ای به وقوع بپیوندد. اما حواس تان باشد که این اقدامات عصیان گرایانه را زیاد طول ندهید.

در نیمه های ماه یک آدم سمج می‌تواند برای شما محدودیت ایجاد کند، البته شما هم فرصت فرار کردن از دست این آدم را دارید! خیلی مهم است که در مورد نظرات خود پافشاری کنید، حواستان باشد که زیاد حرف نزنید! برای اینکه گفتن حقیقت خیلی طول می‌کشد.زمانی اهداف تان دست یافتنی تر خواهند شد که توجه تان بیشتر به رفتار خودتان معطوف باشد.

بزودی به وصال و مرادت خواهی رسید و مدعیان ساکت خواهند شد انشاءالله.خورشید اقبال تو طلوع خواهد کرد و به زودی تمامی رنج و غصه‌ها تمام خواهند شد. موفقیت پیش روی توست. اطرافیان و دوستانی واقعیت را دوست بدار و قدرشان را بدان. عمر کوتاه است از لحظه لحظه آن لذت ببر. برای بدست آوردن مقصود نباید با کوچکترین ناملایمات ناامید شوی و دست از کار بکشی. فعالیت و تلاش کن تا به هدفت برسی. هرگز مغرور نباش ، کمی به خدا و بزرگی اش فکر کن که همانا عشق واقعی اوست او هم به تو کمک خواهد کرد.

بهترین روز: 8، 18، 24

بدترین روز: 9، 27

فال ماهانه دی ۹۸ متولدین بهمن

فال ماهانه دی ۹۸ بهمن ماه
فال متولد بهمن

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که شما بسیار در عرصه ی اقتصاد فعال و موفقیت و بسیار هم صبورید، شخصی قابل اعتماد، مسئولیت پذیری، تحمل بالا، فردی باهوش و زرنگ، خودخواهی، اتفاقاتی عجیب، گوش به زنگ بودن.

اطرافیانتان با حرف های دروغین شان مشکلات خیلی زیادی برای تان به وجود می آورند و شما را به دردسر های زیادی می اندازند سعی کنید گول حرفهای اطرافیانتان را نخورید.

با مشکلاتی در زندگی تان رو به رو خواهید شد که بزودی این مشکلات از شما برطرف می شود بهتر است نگرانی ها را به دل خود راه ندهید و صبورانه کارهایتان را انجام دهید. سعی کنید مراقب سلامتی خود در زندگی باشید تا مشکلات زیادی برای تان به وجود نیاید که در زندگیتان به توانید موفقیت و سربلندی را به دست بیاورید.

در فال این ماه شما آمد است که مثبت نگری شما باعث می شود که مسئولیتی بیش از اندازه بپذیرید. با وجود آن که با سرعت و انرژی بسیار روزتان را شروع میکنید، خیلی زود خواهید فهمید باری بیش از حد توانتان برداشته اید و رسیدن به اهداف و برنامه هایتان چندان راحت نخواهد بود. با این حال اعتماد به نفستان تاثیر بسیار زیادی روی میزان موفقیت شما خواهد داشت. نگرانی هایتان را کنار بگذارید و به جای شکست فکرتان را روی موفقیت متمرکز کنید.

هر هدفی که دلتان می خواهد را دنبال کنید و مطمئن باشید که به آن خواهید رسید، از خریدن شیء مورد علاقه تان به قیمتی باورنکردنی گفته، تا تحت تأثیر گذاشتن فردی که دوست دارید، هر کاری که بخواهید انجام دهید به سادگی میسر خواهد شد. در حال حاضر خلاقیت شما در اوج است و اگر ایده و یا پروژه کاری خوبی در سر دارید آن را به مرحله عمل برسانید، حتما نتایج خوبی خواهید گرفت.البته مرزها را نیز مد نظر داشته باشید و از حد خودتان خارج نشوید.

در معامله مسکن همه موارد را در نظر بگیرید. مراقب باشید که از شما سو استفاده نکنند و همه ی جوانب معامله را در نظر بگیرید.چشمهایتان را باز کنید و اشیاء را همانطور که هستند ببینید نه آنطور که خودتان دوست دارید باشند.

در کار جدیدتان تا می توانید جانب احتیاط را رعایت کنید، در غیر این صورت برنامه ریزی هایتان با شکست مواجه می شوند. منتظر یک تماس تلفنی باشید. دست فردی نیازمند در اطرافتان را بگیرید، او نیاز مالی ندارد و فقط همراهی شما و شنیدنش به او کمک می کند، مهرتان را از او دریغ نکنید.

ریسک پذیر باشید و کاری را انجام دهید تا لحظه حال را معنی ببخشد. این بهترین فرصتی است که می‌توانید خود را از شرایط کنونی خلاص کنید. اگر شما اخیراً یک رابطه دوستی جدید را شروع کرده‌اید یا انگیزه پیدا کرده‌اید که اینک رابطه جدیدی را شروع کنید فقط این اطمینان را کسب کنید که هیچ کدام از نیازهای شما بی‌اهمیت پنداشته نمی‌شود.

فال این ماه شما بازگو می کند که نباید به انتظار یک زندگی آرام باشید. امروز احتمال وجود یک تغییر ناگهانی در وضعیت یا موقعیت وجود دارد. ورزش هایی چون یوگا یا مدیتیشن می تواند به آرامش و خونسرد بودن شما کمک کند. در ماه اخیر استرس زیادی داشته اید اما در این ماه همه آنها از بین می روند، به شرط آن که به توانایی هایتان ایمان داشته باشید. خلاقیت چیزی است که در این ماه باید به آن اهمیت زیادی دهید.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که مشکل شما این است که خیلی از وقتتان را به خوشگذرانی کردن می‌گذرانید. هم اکنون پایین آوردن توقعات بیش از اندازه‌تان بیشتر از هر چیز دیگری باعث خوشبختی شما می‌شود.شاید فکر کنید که در روابط تان موفق نبوده اید، زیرا امروز دیگران به شدت رفتار شما را به باد انتقاد گرفته اند. اما حواستان باشد که انتقادهای دیگران می تواند نقطه ضعف های خودشان را نشان دهد.

بهترین روز: 5، 12، 17

بدترین روز: 10، 23

فال ماهانه دی ۹۸ متولدین اسفند

فال ماهانه دی ۹۸ اسفند ماه
فال متولد اسفند

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که رویای شما این است که بتوانید موارد غیر قابل اجتناب را به تعویق بیندازید. اما در واقع این خیال جزئی از تصورات و رویاهای شماست. اگر می‌خواهید که همیشه کار درست را انجام دهید مخصوصا زمانی در موارد بسیار مهمی مانند وضعیت اقتصادی و مالی،‌ سعی می‌کنید که راحت ترین کار را انتخاب کنید. راه حل‌های موقتی به همان مقدار مشکل ساز است که کنار کشیدن از موقعیت،‌ پس مبارز درونی تان را به کمک بگیرید و لحظه حال را اداره کنید چون این تنها فرصتی است که شما دارید.

برای تحقق آرزوی‌تان در تلاش هستید. در این راهی که قدم گذاشته‌اید به سختی‌هایی برخورد می‌‌کنید که با تفکر و بدون عجله باید آنها را از سر راه خود بردارید. برای برداشتن این موانع می‌‌توانید از خانواده و دوستان نزدیک‌تان کمک بگیرید ولی آنها را زیاد از آرزویی که دارید مطلع نکنید.

به زودی موقعیت مالی شما بهبود پیدا می کند اما باید همچنان مواظب خرید ها و خرج های روزانه ی خود باشید.اگر بخواهید به سختی به نظرات و عقاید خود بچسبید و از آنها در مقابل دیگران پرخاشگرانه حمایت کنید فقط اوضاع را برای خودتان پیچیده تر می‌کنید.ممکن است در زندگیتان شکست و ناامیدی در شما به وجود بیاید اما از این ماه به خودتان قول دهید که از لحظه حال لذت ببرید.شادی و خوشبختی فراوانی در زندگی نصیبتان خواهد شد.

شما به هر طریقی به دنبال برآورده کردن نیازهای عاطفی خود هستید.اگر مجرد هستید، به زودی شخص دلخواهتان را پیدا خواهید کرد و در کنار او به آرامش خواهید رسید.هر چه بیشتر کارها را به تعویق بیندازید، انجام دادن شان سخت تر خواهد شد. باید راهی پیدا کنید تا در عین توجه به تمایلات شخصی تان به وظایف تان هم برسید. یادتان نرود که شاد باشید و وظایف تان را با روی خوش انجام دهید.

در فال این ماه شما است که هیچ گاه در مسیر رسیدن به اهدافتان جا نزنید و تسلیم نشوید، شاید موفقیت به زودی در انتظار شما باشد.سعی در قوی کردن روحیه خود در برخورد با مشکلات داشته باشید و بدانید که نباید در شرایط سخت نا امید شوید و از ادامه دادن به راهتان صرف نظر کنید.

پول هایتان را به نحوی پس انداز کنید تا بتوانید تا آخر ماه دوام بیاورید و پول داشته باشید. باید به سلامتی و تعادل بدنتان توجه داشته باشید. با خوردن سبزیجات نیازهای تغذیه ای تان را برطرف کنید.

اگر معامله یا فرصت کاری پیش آمد بدانید که می‌تواند برای شما فرصت خوبی باشد البته شاید در این میان شخصی به دنبال ضرر زدن به شما باشد که باید هوشیار باشید. خوش‌بین و امیدوار باشید. هرگاه احساس کردید که پر انرژی و مثبت‌اندیش هستید، زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید.ایده‌های بزرگی در سر دارید که بسیار جسورانه است. البته این روحیه خطرپذیر شما قابل تحسین است ولی نباید جانب عقل و منطق را کنار بگذارید. شغلی را شروع کن که به آن علاقه مندی سپس مهارت های خودت را در هر کاری بیشتر کن.

در فال ماهانه دی ۹۸ شما آمده است که خطری را که سلامتی جسمانی شما را به خطر انداخته بود بحمدالله از سر گذرانده اید و به شکرانه آن صدقه دهید و بینوایان را اطعام کنید به وعده ها و عیدها و فریب کاری های کسانی که قصد سوء استفاده از شما دارند دل خوش نکنید. در این ماه شرایطی پیش روی شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار نظر کنید ،‌تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست. ممکن است یک زن با شما به نزاع بر خیزد اگر صبور و بردبار باشید به نفع شما تمام می شود .

بهترین روز: 1، 22، 27

بدترین روز: 11، 24

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن