سرگرمیفال

فال ماهانه مهر ۹۸ برای متولدین ماه ها ، طالع بینی با فال حافظ اصلی

فال ماه, فال ماهانه, فال این ماه , فال ماهیانه

فال ماهانه مهر ۹۸ برای متولدین فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند به همراه طالع بینی مهر ماه 98 در بخش سرگرمی ماگرتا …

فال ماهانه مهر ۹۸ متولدین فروردین

فال ماهانه مهر ۹۸

متولدین فروردین ماه
متولدین فروردین ماه

فال ماهانه مهر ۹۸ ، یک نفر مخفیانه ولی عاشقانه شما را از دور دوست دارد. در این ماه ملاقاتی عاطفی دارید با فردی که به تازگی به او علاقه مند شدید و دوستش دارید که در این دیدار گفت گو های زیادی بین شما ردو بدل می شود .

در این ماه دلتنگ گذشته ها می شوید و حسرت آن دوران را می خورید. اگر احساس خامی به شما دست داده است ، این فرصتی است برای ادغام و بهبودی از تمام آنچه که طی یک ماه گذشته به وجود آمده است. از آن جایی که شما فردی ریلکس هستید یک موقعیت بزرگ را بخاطر تصمیمات احساسی از دست می دهید ، سعی کنید بهترین کار را با یک تصمیم منطقی انجام دهید.

کارهایتان در این ماه به خوبی پیش خواهد رفت و نگران مشکلات مالی نباشید.زندگی در حال تثبیت است. با تمرکز و فداکاری می توانید در این ماه پیشرفت واقعی ، پایدار و ملموس داشته باشید. اگر چیز جدیدی به ذهنتان می‌رسد خیلی زود در طول روز آنها را ابراز کنید. اگرچه افکار شما رشد پیدا می‌کنند، شما بیشتر از فشار آوردن نیاز به برقراری ارتباط با آنها دارید.

دوستی که با آن رابطه ای همانند برادری داشته اید از روی حسادت سعی در تخریب شما دارد و طمع به اموال شما دارد مراقب باشید اما در نهایت نگران نباشید زیرا همه چیز ختم به خیر خواهد شد. فریب ظاهر دیگران را نخورید. کسانی که پیشنهادهای کاری به شما داده اند قصد دارند شکست ها و عدم موفقیت های شما را ببینند. 


خلاقیت خود را گسترش دهید تا یک شاهکار ایجاد کنید. فرزند درونی خود را پرورش دهید ، قلب ، و هنر و زندگی می تواند شکوفا شود.

زندگی شما در این ماه بیشتر از خورشید انرژی خواهد گرفت چرا که خورشید تابان واردخانه شخصیت شما شده است و باعث میشود که احساسات قلبی‌تان را بیان کنید ، دیگران ممکن است بر سرسختی بی پایان شما غلبه کنند اما شما فقط میخواهید که اوضاع را درست کنید.


فال ماهانه متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت ماه
متولدین اردیبهشت ماه

دچار سردرگمی عجیبی می شوید اما یک دوست با آرامشی که به شما القا می کند حس خوبی را تجربه می کنید. از آن جایی که فرده خوش قلبی هستید ، اطرافیانتان سعی در سو استفاده کردن از شما را دارند مراقب باشید چوب خوش قلبی تان را نخورید.

رویاهای شما درباره زندگی حرفه ای تان ممکن است امروز از کنترل شما خارج شود. به نظر می‌رسد اهداف شما در همین نزدیکی‌ها قرار دارند و شما بزودی به آنها خواهید رسید در هر شرایط خداوند را شاکر باشید. شما وارد یک چرخه حرفه ای کاملاً جدید می شوید ، رشدی را که فقط ممکن است در آن ممکن داشته باشید به ارمغان می آورید.

سعی کنید با همه حتی با دشمنان خود در صورت پیروزی بر آنها مهربان باشید. از کینه توزی و ایجاد دشمنی پرهیز کنید. در محیط کار، حسن مسئولیت‌پذیری شما باعث می‌‌شود که از طرف مدیران، مسئولیت‌های دیگری به شما داده شود، آنها را رد نکنید.

در فال شما ازدواج دیده میشه و همسرتون ظاهر آراسته ای دارد اما اگر شکست ازدواجی داشتید فردی که در گذشته عشق شما بوده هنوز به شما علاقه مند است و قصد برگشت به سمت شما را دارد ولی اگر فرصت دوباره به این فرد بدهید بد نیست.


فال ماهانه مهر ۹۸ ، امروز می توانید استراحت کنید و احساس آرامش بیشتری داشته باشید. لازم نیست همه چیز را مدیریت کنید. مطمئن شوید که بودجه خود را حفظ می کنید. برای چند هفته ، این شانس را دارید که از الگوهای قدیمی کنار بیایید.

ممکن است بیش از آنچه که معمولاً انجام می دهید با دیگران همدردی کنید ، اما مراقب باشید که در نقش قهرمان برای دیگران گرفتار نشوید. این یک احساس نجیب است ، اما شما باید همین حالا روی خودتان تمرکز کنید و این تلاش متعهدانه ای می کند.

امروز قدرت تجزیه و تحلیل شما هماهنگ‌تر می‌شود. ولی نباید در حالیکه بی‌رحمانه دیگران را سرزنش می‌کنید، با دید منفی خود روحیه‌شان را تضعیف کنید.  امکانات و شرایطی عالی برایتان فراهم می شود که باید به بهترین شکل از فرصت پیش آمده بهره برداری کنید. پایان نامه ، گواهی نامه یا مدرکی که مدت ها به دنبال آن بوده اید، سرانجام بدست می آورید.

فال ماهانه متولدین خرداد

متولدین خرداد ماه
متولدین خرداد ماه

یک حادثه هیجان انگیز شما را بسیار شاد می کند و همچنین با سربلندی از یک آزمایش بیرون می آیید زیرا به پیشرفت کاری و یا تحصیلی که مدت ها است برای آن تلاش می کنید را به دست می آورید. اسم شما بر سر زبان ها می افتد مراقب آدم های سودجو باشید.

ذهن خود را آرام کنید و سعی کنید نگرانی های خود را پشت سر بگذارید و از اشتباهاتی که قبلاً مرتکب شده اید بیاموزید. زندگی را در چشم انداز قرار دهید تا احساس بسیار بهتری داشت باشد. زمان ایده آل برای به پایان رساندن هر چیز مهم بین 10:00 صبح و 11:30 صبح است. پوشیدن سبز شانس شما را به ارمغان می آورد.

سرمایه گذاری های مالی انجام شده در این زمان می تواند بسیار مثمر ثمر باشد. به خصوص اگر به املاک و مستغلات یا بازار سهام به عنوان گزینه هایی نگاه کنید می توانستید به خوبی انجام دهید. اما ، این بدان معنی نیست که شما قبل از این جهش گزینه های خود را تحقیق نکنید. در مورد استراتژی سرمایه گذاری کلی خود فکر کنید. پروژه های جدید که به آنها علاقه مند هستید به هیچ وجه با مشکل روبرو نخواهید شد. هفته دوم تا زمانی که به امور مالی شما مربوط می شود ، نوید بخش خواهد بود.

در این ماه ، کار اضافی ممکن است شما را از همسرتان دور کند. سفری که برای آخر هفته برنامه ریزی کرده اید نیز ممکن است در آخرین لحظه لغو شود. این ممکن است باعث ایجاد برخی مشکلات جزئی شود ، زیرا شریک زندگی شما ممکن است احساس کم اهمیتی کند. تغییر اولویت های خود و ایجاد تعادل بین خانه و محل کار می تواند به جلوگیری از بروز مشکلات در جبهه عاشقانه کمک کند.


فال ماهانه مهر ۹۸ ، درباره مساله ای که ذهن شما را مشغول کرده باید از چند نکته مهم مطمئن شوید و این اطمینان را به دنبال تحقیقات بیشتر به دست می آورید. مسوولیتی به شما واگذار می شود که بهتر است آن را بپذیرید و توانایی خودتان را به اثبات برسانید.

از نظر سلامتی ، این ماه برای شما بسیار عالی خواهد بود و هیچ مشکل اساسی برای شما دردسر ندارد. برخی از شما مستعد تصادفات هستید بنابراین باید مراقب باشید به خصوص هنگام رانندگی. آن دسته از شما که مدتی است از یک مشکل بهداشتی جزئی اما پایدار رنج می برید ، سرانجام از این مسئله تسکین خواهید یافت.

افراد مسن می توانند از کمردرد رنج بکشند ، بنابراین به شما توصیه می شود استراحت کافی داشته باشید. نادیده گرفتن هرگونه درد و ناراحتی می تواند خطرناک باشد ، بنابراین در صورت بروز صدمات در سریعترین زمان با پزشک خود مشورت کنید. بهترین راه برای مقابله با این کار ، انجام نوعی ورزش بدون تأخیر است.برخی از شما ممکن است از سرفه و سرما رنج ببرید که البته چندان جدی نیست که می تواند روال شما را تا حدی مختل کند.

فال ماهانه مهر ۹۸ متولدین تیر

متولدین تیر ماه
متولدین تیر ماه

گسترش شادی دو کلمه ای است که امروز با شما طنین انداز خواهد شد.مسائل شخصی ممکن است امروز شما را کمی احساساتی کند. اما اجازه ندهید که احساساتتان منطق شما را ابراز کند و بعد از تفکر زیاد تصمیم مهم بگیرید. شما ممکن است امروز تحت فشار شگرفی از طرف شریک زندگی خود قرار بگیرید ، بنابراین انتظارات خود را کم نگه دارید تا از ناامیدی بیشتر جلوگیری کنید. ساعت بین 1:30 تا 2:30 بعد از ظهر برای شما خوش شانس خواهد بود.

روی کار خود تمرکز کنید و نشان دهید که بهترین تلاش خود را می کنید. پروژه های جدیدی که اکنون وارد آن می شوید نیز احتمالاً در آینده منجر به ضرر پولی خواهد شد. نگران نباشید و با فکر کردن به هدف خود مسیر را ادامه دهید تا موفق شوید.

اگر می خواهید در یک سرمایه گذاری جدید سرمایه گذاری کنید یا کاری را شروع کنید که ممکن است شما هم پیش بروید با برنامه خود پیش بروید. شانس در کنار شماست. اما سعی کنید هر چیز مهم را بین ساعت 6 و 6 بعد از ظهر برنامه ریزی کنید. پوشیدن مروارید باعث خوشبختی امروز شما خواهد شد.

خانم های باردار این ماه زایمان دارند و جراحی می شوند که قدم این نوزاد بر ایشان مبارک است و این فرزند برای شما خوش قدم است و روی مسیر مالی شما تاثیر خوبی دارد و از درو دیوار برای شما ثروت و پول و مال می آید و این از پا قدم این نوزاد است .

یک ماه امیدوارکننده برای زندگی عاشقانه شما و زمان زیادی را با همسر خود می گذرانید. زمان سپری شده در کنار هم ، خاطرات عاشقانه را بازآفرینی کرده و زندگی شما را درخشان می کند. شما در درک بهتر یکدیگر موفق خواهید بود. شاید در مورد زندگی عاشقانه خود مجبور شوید تصمیماتی اتخاذ کنید.

برای کسانی که در یک رابطه هستند ، به جای اینکه موقعیت دفاعی را به عهده بگیرید سکوت کنید و به معشوق خود فرصتی دهید که خود را جبران کند. ممکن است برخی از شما وجود داشته باشید که ممکن است تحت فشار قرار بگیرند تا در یک رابطه کاملاً یک طرفه بمانند. همیشه به یاد داشته باشید ، این ایده خوبی است که ارتباط آزادانه داشته باشید تا در یک رابطه ناخوشایند قرار بگیرید.

کسانی از شما که منتظر یافتن عشق هستند ، آن را در آخرین جایی که تصور می کنید پیدا می کنند. با این حال ، هیجان خود را تحت کنترل خود نگه دارید یا در غیر این صورت ممکن است به انجام کاری احمقانه بپردازید. تا پایان ماه ، زندگی عاشقانه شما به احتمال زیاد پیچ ​​و تاب و پیچ و تاب خواهد خورد نا امید نشوید. فال ماهانه مهر ۹۸


از یک سد که قبلاً تصور می کردید برای شما مشکل آفرین می شود به راحتی عبور می کنید و به این ترتیب اعتماد به نفستان افزایش می یابد. 

اگر برای مسئله ای اشک ریخته اید، حاجت روا می شوید. لازم است در این روزها زندگیتان را از یکنواختی برهانید و هیجان خاصی به آن ببخشید تا همه چیز رنگ تازه تری به خود بگیرد.مطمئن که خود شما قبل از همه از این موضوع منفعت خواهید برد.

فال ماهانه متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه
متولدین مرداد ماه

فال ماهانه مهر ۹۸ ، دعوت به خارج از کشور پیش روی شماست ، بنابراین چشم و گوش خود را برای هر فرصتی که ممکن است پیش بیاید باز نگه دارید. این ممکن است مربوط به تجارت یا شخصی باشد. در هر صورت این وعده را برای شما خواهد داشت. با این حال ، مراقب مخارج خود باشید زیرا به نظر می رسد نگرانی در آنجا وجود دارد. پوشیدن چیزی به رنگ قهوه ای برای شما خوش شانس است. ساعت 6 بعد از ظهر تا 8 عصر زمان خوش شانس شماست.

در این ماه بنظر میرسد شما دنبال خواسته ای باشید که اطرافیان شما و عرف جامعه آن را نمی پسندند! مانند معشوقی جوانتر یا مسن تر از خودتان، لباسی یا مقامی که در خور شما نیست و خلاصه هر چیزی که عرف جامعه آن را از شما نمی پذیرد.

شما انسانی خونگرم و دستگیر هستید و تمام دوستان و آشنایان از شما به عنوان الگویی در رفتار و کردار نام میبرند پس سعی کنید این خصلت زیبا را همچنان در خود حفظ کنید و به دیگران نیز انرژی مثبت بدهید.

رابطه عاشقانه شما مستلزم قوی بودن شما خواهد بود. مشکلات آنچنان که به نظر می رسد بد نیستند و با فروکش کردن این مشکلات ، دوباره شکوفا خواهید شد. قلب شما ، نیازها و روحیه معشوق شما را برمی گزیند ، و شما با قدرت و پشتیبانی پاسخ می دهید. شما با یکدیگر احساس آرامش و ثبات خواهید کرد و از وضعیت روابط خود راضی خواهید بود.


در این ماه شما به سمت یک سبک زندگی سالم تر جذب می شوید. شما عادات غذایی خود را اصلاح می کنید و درگیر فعالیت های فضای باز می شوید. هنگامی که ذهن خود را به سمت ایده های خوب پذیرفتید ، احساس تناسب و انرژی خواهید کرد. برخی از کسانی که مدت طولانی است از یک بیماری رنج می برند ، سرانجام یک درمان پیدا می کنند. با این حال ، سلامتی خود را به خوبی تصحیح نکنید و رژیم خود را بررسی کنید. استرس به دلیل کار بیش از حد برای برخی از شما که تمایل به انجام کارتان را بیش از حد جدی نشان می دهید ، نشان داده شده است.

اگر شروع به کار بر روی رژیم تناسب اندام جدید کنید ، سلامت شما پیشرفت زیادی خواهد کرد. در این ماه از نظر جسمی احساس خوبی دارید اما به دلیل مسائلی که در خانه و محل کار برای شما مشکل ایجاد کرده اند کمی ناامید شده اید. با هدایت انرژی خود به سمت فعالیت های خلاقانه تر می توانید با این ناامیدی ها مقابله کنید. فعالیت های تفریحی به شما کمک می کند تا آرام باشید.

فال ماهانه متولدین شهریور

متولدین شهریور ماه
متولدین شهریور ماه

فال ماهانه مهر ۹۸ ، شهرت جلال، شکوه، به رسمیت شناختن، رهبری هر کدام از این چهار صفت در زندگی شما شایع شده است. شما توانسته اید متمرکز شوید ، و از پیش بینی خوبی برخوردار شوید. شما افزایش درآمد را تجربه خواهید کرد و تصمیمات سرمایه گذاری عاقلی را می گیرید. روابط با خویشاوندان بهبود می یابد و اتفاقات فرخنده زیادی برای لذت بردن شما به وجود خواهد آمد.

در خانه خود احساس راحتی خواهید کرد و تنها رویای شما این است که زمان خود را در مقابل تلویزیون سپری کنید. شما می توانید با دلتان یکی از عزیزان خود را رهبری کنید; تلاش های خود را در حفظ یک فضای گرم بین دو نفر کم نکنید. انرژی امروز شما می تواند میلتان را برای انجام کارهای خوب بیشتر کند. ساختن آنچه که قبلا آغاز شده است، انرژی برای یک شروع جدید را برایتان به ارمغان می آورد.

با احتیاط پیش بروید. مراقبت وضعیت باشید تا امکان هر نوع آسیب را از خود دور نمایید. زخم های زیادی را تحمل کرده اید. به دلیل تجربیات تلخ گذشته احساس خستگی و درهم شکستگی می کنید ولی هنوز سرپا و استوار هستید. حالت دفاعی داشتن در چنین مواقعی طبیعی به نظر می رسد اما تلخی را به خود راه ندهید.


به مهمانی یا عروسی دعوت می شوید که اگر شرکت کنید خوب است و با افراد سرشناس زیادی در این مجلس ملاقات می کنید که ملاقات روی آینده شما تاثیر خوبی دارد و با افرادی آشنا می شوید که شاید بعد ها خیلی به دردتان بخورند و به کارتان بیایند .

فال ماهانه مهر ۹۸ ، این ماه باید هنگام انجام سرمایه گذاری بسیار مراقب باشید. شما باید به گزینه هایی نگاه کنید که کم خطر هستند زیرا احتمال تحمل خسارت های شما وجود دارد. جزئیات مالی خود را با دقت محافظت کنید یا از آنها سوء استفاده کنید. شما در صورت بروز هرگونه شک و تردید بهترین استفاده را می کنید تا از مشاوره یک کارشناس مالی استفاده کنید. این زمان عالی برای همه شما بازرگانان است. شما می توانید بازده بسیار خوبی را از سرمایه گذاری قبلی خود دریافت کنید که وضعیت شما را بسیار مستحکم می کند.

ممکن است شما از سرعت کند چیزها ناامید شوید. نگران نباشید زیرا این فقط یک مرحله موقت است. برای هر لحظه سرمایه گذاری کنید و به تعویق بیاندازید. کسانی از شما که با مشتریان خارج از کشور سر و کار دارید ، افزایش سود شما را مشاهده خواهید کرد. این بهترین زمان برای بررسی بودجه خود و تعیین بهترین راه برای پس انداز کردن پول است.

عادت های ناسالم احتمالاً در این ماه تأثیر بسیار بدی بر شما گذاشته و ممکن است منجر به مشکلاتی شود که ممکن است برای مدت طولانی شما را آزار دهد. همچنین زمان مناسبی برای سفر نیست زیرا یک سفر تأثیر منفی بر سلامتی شما خواهد گذاشت و همچنین سطح استرس شما را افزایش می دهد. مسائل مربوط به خواب به احتمال زیاد در این ماه بر سلامتی شما تأثیر می گذارد. ممکن است بیشتر اوقات احساس خستگی کرده و از سردرد شکایت کنید. از کار طولانی در دفتر خودداری کنید. مدیتیشن به شما کمک می کند تا برخی از استرس ها را کاهش دهید ، بنابراین مدتی را برای مدیتیشن حداقل برای یک ساعت در نظر بگیرید.

فال ماهانه مهر ۹۸ متولدین مهر

متولدین مهر ماه
متولدین مهر ماه

احساس نارضایتی ممکن است در طول روز طولانی شود. باید یاد بگیرید که کمی صبور باشید و وحشت نکنید. آرام باشید و با آرامش به دلیل نارضایتی خود فکر کنید و چه چیزی شما را بسیار نگران کرده است. با یک ذهن آرام و آرام ، سعی کنید راه حلی برای آن پیدا کنید

روز 20 این ماه روز خوبی برای متولدین این ماه است. سفری خوب در پیش دارید که خیلی منظره عالی دارد ک بگو و بخند دارید ولی چشم و نظر هم دارید. بهترین کار خود را برای ساده کردن زندگی خود انجام دهید. 

روابط گرمی با دوستانتان دارید، اما به سختی می توانید از دایره صمیمی خود خارج شوید، و شما درست همان طور رفتار خواهید کرد که انگار همه دوست صمیمی شما هستند، بهتر است که گاهی اوقات این رفتارتان را کم تر کنید

سعی کنید در این ماه زیاد با خانواده بحث نکنین. سعی کنید آرام باشین و در انجام کارها عجله نکنین. اگر کسی اشتباهاتتون رو به شما می گه ناراحت نشین و سعی کنین از اونا درس بگیرین. در این ماه کسی که دوستش دارین از شما درخواست کمک می کنه و سعی کنین حتما بهش کمک کنین. سعی کنین راهی که انتخاب کردین رو تا تهش برین جلو چون شما عمرتون رو پای این راه گذاشتین.

با رسیدن فصل بهار شما در زمینه مراودات کارهای مهمی انجام می دهید. عشق و سازگاری با شریک زندگیتان مثل یک منظره شکوفا خواهد شد. مجردها نباید ناامید شوند. در این فصل عاشقانه، آنها مثل یک آهنربا جنس مخالف را جذب خواهند کرد. فقط مراقب باشید. چون ممکن است به دلیل لجاجتتان با افراد زد و خوردهایی داشته باشید. سعی کنید خودخواه نباشید و به اندازه کافی به محبوب تان توجه کنید.


این احتمال وجود دارد که یک فشار غیرمنتظره بتواند بودجه شما را دچار اختلال کند. با این حال ، شما همه اینها را به نفع خود تبدیل می کنید و همچنین هزینه های خود را به حداقل می رسانید و از هزینه های غیرضروری به شدت جلوگیری می کنید. این احتمال وجود دارد که در این ماه با بسیاری از طرح های مالی جدید به شما ارائه شود.

با این حال ، قبل از تصمیم نهایی ، حتما آنها را با در نظر گرفتن همه جوانب منفی و مثبت وزن کنید. این ماه زمان خوبی برای سرمایه گذاری شما در طرح های متوازن است. این کار باعث رشد و همچنین بازده منظم شما می شود. با این حال ، قبل از سرمایه گذاری ، نظر متخصص را انتخاب کنید تا بهترین طرح موجود در بازار را انتخاب کنید. این احتمال وجود دارد که برخی از برنامه ها و ایده های بزرگ توجه شما را به خود جلب کند. شما همچنین باید قبل از ارتقاء پول خود میزان اعتبار پروژه را تأیید کنید. هزینه ها و پروژه های طولانی در انتظار شما باعث می شود از والدین خود کمک مالی بگیرید.

هم‌چنین بخوانید :
متن آهنگ چشمون سیاه رضا شیری - Cheshmoon Siah + کلیپ آهنگ

فال ماهانه مهر ۹۸ ، در این ماه ، بیشتر اوقات سلامتی شما خوب خواهد بود و روحیه خوبی خواهید داشت. برای کسانی از شما که می خواهید وزن کم کنید ، این زمان مناسب برای گرفتن رژیم ورزش است. شما مطمئناً نتایج خوبی از هرگونه فعالیت بدنی که اکنون در زندگی خود گنجانیده اید ، بدست خواهید آورد.

احتمال ابتلای شما به یک بیماری عفونی وجود دارد ، بنابراین به شما توصیه می شود از جمعیت یا هر کسی که به این بیماری آلوده باشد خودداری کنید. افراد سالخورده ممکن است از ناحیه نفس نفس رنج ببرند ، بنابراین باید تمام داروهای خود را به موقع مصرف کنید و مراقب باشید. در مورد سلامتی خود دچار ابهام نشوید زیرا این مسئله فقط وخیم تر خواهد شد. شما بیشتر اوقات حال و هوای خوبی خواهید داشت که تأثیر مثبتی بر سلامتی شما خواهد گذاشت.

افرادی که از مشکلات گوارشی رنج می برند ، تسکین پیدا می کنند. کسانی از شما که از عوارض ناشی از فشار خون رنج می برند باید مراقبت کنند. آن دسته از شما که از مشکلات بهداشتی مزمن رنج می برید ، از تغییر در درمان بهره مند می شوید.

فال ماهانه متولدین آبان

متولدین آبان ماه
متولدین آبان ماه

غلبه بر چالش ها به ما ارزش و ارزش می بخشد ، و با رسیدن به اهداف خود ، شما به طور طبیعی پربارتر خواهید شد. این زمان عاقلانه ای برای سرمایه گذاری های مالی است. با نادیده گرفتن حواس پرتی از وسوسه هزینه کردن خودداری کنید. نه گفتن را بیاموزید، به خصوص زمانی که وعده وقت یا توجه شما را می خواهد. 

فال ماهانه مهر ۹۸ ، اگر بخواهید به نتایج دلخواه برسید ، باید بین ساعت 1:30 و 3 بعد از ظهر کارهایتان را انجام دهید . رنگ زرد رنگ خوش شانس شما برای روز است. در این سال تغییرات زیادی در شغلتان ایجاد می شود. پارسال سخت کار می کردید و صبورانه انتظار می کشیدید و امسال بالأخره پاداش دریافت خواهید کرد. به لطف خصلت بلند همتی تان قادر به مدیریت کارهای مهم خواهید بود. همچنین شما فرصتی برای اثبات بهتر خودتان در موقعیت های برجسته پیدا خواهید کرد. 

در این ماه باید محتاط باشید که به هیچ وجه به احساسات شریک زندگی تان آسیب نرسانید. کمترین انتقاد از طرف شما ممکن است باعث شود منجر به نزاع و جدال بزرگی بین شما شود. زوج های متاهل هرچند اوقات خوبی را سپری می کنند. این زمان برای زندگی عاشقانه شما بسیار عالی خواهد بود زیرا در نهایت با شریک رویاهای خود ملاقات می کنید و به نظر می رسد این فرد نیز احساسات شما را بر می گرداند. شما باید بهترین تلاش خود را برای ایجاد این رابطه انجام دهید زیرا این امر خوشبختی کلی شما را رقم می زند.

اگر با همسر خود دچار مشکل شده اید، امروز زمان مناسبی برای رفع کدورت ها می باشد. در مورد مخارجتان برنامه ریزی داشته باشید و از خرید چیزهای بی مورد جلوگیری کنید.

احتمالاً در این ماه کمی احساس اضطراب خواهید کرد. برخی از شما به مدت طولانی از روز بیکار بوده اید. اکنون این کار را متوقف کنید ، زیرا این امر باعث شده تا افکار منفی زیادی به ذهن شما وارد شود.

میزبان دوست عزیزی خواهید بود که میتوانید با او درد دل کنید و با طرح مشکلات پیش رویتان از او کمک فکری بخواهید ، متأسفانه مدتی است نسبت به گذر عمر بی توجه شده اید ، باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان از گشت زمان نیست و باید از این اوقات حداکثر استفاده را ببرید.


فال ماهانه مهر ۹۸ ، به دلیل هزینه های غیر منتظره ممکن است شما یک بحران مالی را تجربه کنید. این احتمال وجود دارد که شما مجبور باشید همزمان با موضوعات مربوط به وام و سرمایه گذاری مقابله کنید. در هفته دوم وضعیت پولی شما ثبات خواهد داشت. بودجه خود را براساس آن برنامه ریزی کرده و بحث را در مورد اعضای خانواده خود نیز فراموش نکنید. برای دریافت بازده خوبی از سرمایه گذاری های خود با یک کارشناس مالی خوب مشورت کنید. سرمایه گذاری های گذشته شما احتمالاً نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت و فشار شانه های شما را کاهش می دهد. در هفته سوم با ورود به یک سرمایه گذاری مشترک با شخصی که در نزدیکی شماست سود می برید. سودهای مالی برای شما خصوصاً در اواسط هفته سوم نشان داده شده است.

 هر کسی که ریسک بیشتر و جاه طلبی بیشتری داشته باشد، احتمال رسیدن به موفقیت در او بیشتر است ، زیرا جرأت می کند تا هر چیزی را امتحان کند و به نحو احسنت انجامش دهد.

در این ماه یک پیغام غیر منتظره با یک دوست قدیمی شما را متعجب خواهد کرد ؛ اگر در صدد خرید یا فروش هستید باید کمی تامل کنید. به فرصتی طلایی دست می آید تا برای خواسته های خود و آنچه برای شما سرنوشت ساز است اقداماتی به عمل آورید ؛ به زودی پاداش زحمات و فعالیت هایی را که در ماه های قبل انجام داده اید در این ماه خواهید گرفت ،  

فال ماهانه متولدین آذر

متولدین آذر ماه
متولدین آذر ماه

این ماه یک دیدار مجدد غیرمنتظره برای شما اتفاق می افتد . در طی ساعت 4.15 تا 5.15 بعد از ظهر ، احتمال دیدن به یک دوست قدیمی بسیار زیاد است که شما را متحیر می کند. دوستان قدیمی ارزششان همانند ارزش طلا می باشد ، بنابراین از آنها بخاطر اینکه دوباره وارد زندگی شما شدند تشکر کنید. یک سری از افراد این ماه به یکی از رویاها و آرزوها و خواسته هایشان می رسند و این خواسته باعث می شود یک موفقیت و یک پیشرفت داشته باشید .

ز نظر حرفه ای و شخصی ، همه چیز با سرعت زیاد در حال حرکت است. اعتماد به نفس شما از سطح دیگری بالا خواهد رفت. این اعتماد به نفس برای کل ماه دوام خواهد داشت و به شما اطمینان می دهد که وظایف خود را انجام دهید.

شما نه تنها می توانید تمام اهداف خود را برآورده کنید بلکه این شانس را خواهید داشت که بخشی از یک پروژه جدید جالب نیز باشید. با این حال ، شما به تنهایی نمی توانید به همه اینها برسید و قطعاً به کمک همکارانتان احتیاج خواهید داشت. از ورود به هرگونه درگیری نفس با مافوق خودداری کنید. ممکن است شخصی در محل کار از شما سود ببرد ، بنابراین باید در این مورد محتاط باشید. این دوره برای کسانی از شما که در زمینه نشر و نوشتن خلاق فعالیت می کنید بسیار عالی خواهد بود زیرا فرصت های شغلی جدید زیادی را در اختیارتان می گذارید. اگرچه ممکن است در چند مورد فاقد اعتماد به نفس باشید.

به شما توصیه می شود که این ماه از بازار سهم دوری کنید زیرا احتمال بازگشت بازده خوب از سرمایه گذاری هایی که اکنون انجام می دهید کمتر است. به نظر میرسد که در این ماه شرایط زندگی و حوادث بر وفق مراد شما خواهد بود و به لطف حق و در نتیجه زحمات خود شما ، آینده نیز بی شک بهتر از گذشته پیش خواهد آمد. اما بیاد داشته باشید که از آنچه پیش آمده است مغرور نشوید و گهگاه به نقاط ضعف خود هم بیندیشید و دنبال فرصت هایی برای رفع نواقص خویش باشید و دیگر اینکه نسبت به موفقیت های دیگران حسادت نورزید بلکه از شادی و توفیق دیگران لذت ببرید تا محبوب دل های مردم باشید.  


فال ماهانه مهر ۹۸ ، به طور کلی ، سلامتی شما رضایت بخش خواهد بود ، اما شما نیاز به بررسی در رژیم غذایی خود دارید. خوشبختی و سعادت در خانواده حاکم خواهد شد و باعث می شود بارها به بیرون بروید و از آن لذت ببرید. با این حال ، این بدان معنا نیست که شما می توانید از غذای در معرض کنار جاده بخورید زیرا می تواند به معده ناراحت منجر شود.

انجام بازی های در فضای باز و یوگا همان کاری است که افراد باید برای قدرت بدنی انجام دهند. مصرف میوه های تازه و مصرف آب میوه ها و مایعات دیگر از اهمیت بسیاری برخوردار است. در اواسط ماه ، اگر از برخی از واکنش های آلرژیک ناراحت هستید ، تعجب نکنید. همچنین ، یک واکنش آلرژیک مانند خارش در گوش یا دهان باعث ناراحتی در مونته خواهد شد. به جای اینکه سریع به پزشک مراجعه کنید ، چرا به جای آن برخی از درمان های گیاهی را امتحان نمی کنید؟ افرادی که از هر نوع بیماری دیرینه رنج می برند ، باید سعی کنند به روش های متفاوتی برای درمان رعایت کنند تا از رنج طولانی مدت رهایی یابند. افراد مسن ممکن است در مورد مفاصل شما ناراحتی جزئی داشته باشند. داروها خوب هستند ، اما لازم است که ماساژ را با روغنهای دارویی انجام دهید.

فال ماهانه مهر ۹۸ متولدین دى

متولدین دی ماه
متولدین دی ماه

پشت سرتان حرف زیاد زده می شود به حدی که شاید باعث بغض و یا اشک ریختن شما شود. اما نگران نباشید در پایان روسیاهی به ذغال می ماند. خوشحال باش و حرف آخر را بزن که مرادت میسر می شود. از این روز برای مکث و تأمل در مورد چیزهای خوب زندگی استفاده کنید ، انجام این کار باعث می شود احساس بهتری به شما دست دهد.

فال ماهانه مهر ۹۸ ، زندگی شخصی شما و محیط خانه شما با جشن و شکوفایی رونق می گیرد. شما هر جا که می روید فضایی از شادی و سعادت ایجاد می کنید. از لحاظ رمانتیک شما در بهترین حالت خود هستید ، واقعاً قادر هستید تمرکز خود را روی شریک زندگی خود بگذارید.

گرچه شما می توانید اوقات خوبی را با شریک زندگی خود بگذرانید اما ممکن است اختلافات کاملی داشته باشید که ممکن است فضای عاشقانه را خراب کند. زوج های متاهل باید تمام تلاش خود را برای تقویت روابط خود انجام دهند زیرا این می تواند زمان سختی برای شما باشد. از انتقاد بیش از حد خودداری کنید.

در این ماه برخی شرایط غیرمعمول و چالش برانگیز در محل کار شما نشان داده شده است. اعتماد به نفس و حضور ذهن شما به شما کمک می کند تا بدون مشکل از این وضعیت خارج شوید. برخی از فرصتهای عالی در خارج از کشور به ویژه در اواسط ماه نشان داده شده است. شما از این فرصت بهره مند می شوید و با سرعت بسیار سریعتر از نردبان حرفه ای بالا می روید. این کار جدید به شما امکان می دهد تا از خلاقیت و نوآوری خود استفاده کنید.

ایده های شما قدردانی می شود و بر همکاران خود نیز تأثیر خوبی می گذارید. کار تیمی به شما در رسیدن به نتایج بسیار بهتر کمک خواهد کرد. تلاش جمعی اعضای تیم به شما در دستیابی به اهداف و افزایش چشم انداز شغلی نیز کمک می کند. بسیاری از شما شروع به کار ، دوره جدید تحصیلی می کنید.

نیات بزرگ و مقاصد پرارزشی را در مد نظر دارید که انشاء الله به یکی یکی آن ها جامه عمل خواهید پوشانید بشرط آن که اولا (آغاز و میان و پایان) هر کار را خوب بسنجید و سبک و سنگین کنید و ثانیا از مشورت با کسانی که از شما بصیرتر و خبیرتر هستند استفاده کنید. مدتی به فکر تغییر محیط زندگی افتاده که گرچه سخت است ولی شما آن را انجام خواهید داد. از لحاظ محیط کاری نگرانی هائی دارید که قسمتی از این نگرانی ها به طرز (کار کردن) شما مربوط می شود.

امور مالی خود را با دقت اداره کنید. بودجه ای را برنامه ریزی کنید تا امور مالی خود را در امان نگه دارید. شما به مسیر خود باز خواهید گشت ، هیچ چیز برای ترس ندارید. در اواسط ماه ، وضعیت مالی شما به دلیل ورود ناگهانی وجوه حاصل از کمیسیون ، سود سهام ، حق امتیاز و غیره بهبود می یابد. برای دریافت بازده خوب ، بخشی از پول را سرمایه گذاری کنید.

شما می توانید با سرمایه گذاری در برخی از شرکت های رشد گرا سود کسب بازده بی خطر و پایدار داشته باشید. با طرح های مالی که در مدت زمانی کوتاه بازدهی سریع ارائه می دهند ، وسوسه نشوید. برنامه ها و استراتژی های مالی کارهایی در حال پیشرفت و پیچیده تر است که هر کسی برای آن آماده شده است. اگر در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری پول خود در املاک و مستغلات هستید ، این زمان خوبی برای سرمایه گذاری است. سودهای غنی را از این فرصت خوب به دست آورید. اجازه ندهید این فرصت از دستان شما بگذرد. افزایش ارزش زمین و املاک متعلق به شما باعث می شود وضعیت مالی شما نیز به صدا درآمد. سرمایه گذاری در سهام در آینده سود حاصل می کند اما باید با عاقلانه سرمایه گذاری کنید.


فال ماهانه مهر ۹۸ ، از غذاهای ناسالم خودداری کنید احتمال زیادی وجود دارد که شما ممکن است در ابتدای ماه به دلیل تمایل به پرخوری دچار یک بیماری عمده سلامتی شوید. تا آخر هفته اول ، برخی از شرایط استرس زا ممکن است سلامت شما را تحت تأثیر قرار دهد.

هفته دوم تمایل بیشتری به بهبود سلامتی شما خواهد داشت. شما به احتمال زیاد عادات غذایی خود را تغییر داده و رژیم جدید بدنسازی ، شاید ایروبیک یا یوگا را شروع کنید. هر چیزی را که برای سلامتی شما بد است مصرف نکنید. همچنین ، در هفته سوم مشکلات سلامتی خود را نادیده نگیرید. برای مشکلات خود از یک مشاوره تخصصی استفاده کنید. زندگی استرس زا و عادت های غذایی نامنظم تا پایان ماه می تواند باعث سردردهای جزئی شود. مانند بسیاری از بیماری های دیگر ، به راحتی می توانید با ورزش و شیوه زندگی مناسب از بروز این موارد جلوگیری کنید. از سیگار کشیدن خودداری کنید ، زیرا احتمالاً تأثیر بدی بر سلامتی شما خواهد گذاشت.

فال ماهانه متولدین بهمن

متولدین بهمن ماه
متولدین بهمن ماه

فال ماهانه مهر ۹۸ ، استرس و نگرانی مالی و کاری دارید که یا در حال حاضر دارید یا برای شما پیش می آید که این برای چند روز طول می کشد ولی کم کم با حمایت یک شخص یا یک فرد از شما دور می شود و همه چیز به حالت اول برمیگردد . مقدمات یک سفر برای شما در حال فراهم شدن است. این سفر برای شما بسیار لازم است و چه بسا که کلید باز کردن قفل همان گرفتاری بزرگ را در همین سفر به دست آورید. امیدوار باشید. 

فال ماهانه مهر ۹۸ ، درباره مساله ای که ذهن شما را مشغول کرده باید از چند نکته مهم مطمئن شوید و این اطمینان را به دنبال تحقیقات بیشتر به دست می آورید. یک خبر بسیار جذاب از جایی که فکرش را نمی کنید، لبخند را بر لبان شما می نشاند. در فعالیت های دسته جمعی شرکت کنید ، چون طالع شما از ملاقاتی خبر می دهد که در یکی از این فعالیت ها رخ می دهد و منافع شما را در برخواهد داشت.

ممکن است این ماه تمرکزتان را از دست بدهید اما زیاد هم نگران این نیستید که نتوانید آنرا دوباره بدست بیاورید ، بجای این‌که سعی کنید رویاهایتان را معقول جلوه دهید اجازه دهید آنها به شما نشان دهند که در جهان چه کار باید بکنید.

کارهای سودآوری بشما پیشنهاد خواهد شد که با خودباوری و تلاش ، به موقعیت های بهتری دست می آید. کسی که دوستش دارید از شما کمکی می خواهد اما شما در این اقدام تردید می کنید. از قدیم گفته اند در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. شما راهی را انتخاب کرده اید که باید تا پایان آن را طی کنید چون که عمرتان را برای آن گذاشتید.

طی روزهای آینده، کارهایی را که نمی دانید نهایتش چه می شود انجام ندهید. یکی از مهمترین و بهترین خاطرات شما دوباره تداعی خواهد شد. که خوشحالتان می کند. اعتماد به نفس شما خوب است اما نباید به غرور تبدیل شود. 


بحثهای احساسی همیشه جلوی تفکرات منطقی تان را می گیرد. عجول هستید و عجولانه تصمیم می گیرید. شرایط خانوادگی خوبی ندارید. بحثها و نگرانی های تان بیشتر بر سر مسائل مالی است. مرتب از این شاخه به آن شاخه می پرید. اگر یک شغل ثابت داشته باشید، نگران آینده ی مالی خود نخواهید بود. از نظر مالی در این نیمه به موفقیت چندانی نمی رسد، پس در خرج کردن کمی دقت کنید.کمی ناامید هستید، اما مدت زمانی که بگذرد، اوضاع بر وفق مرادتان می شود. هم از نظر شغلی و هم از نظر خانوادگی و مالی.

فکر های منفی را از خودتان دور کنید تا نتوانند تاثیری در تصمیم گیری هایتان داشته باشند. با رفتن به یک مسافرت می توانید همه چیز را دوباره در دستان خود داشته باشید.

فال ماهانه متولدین اسفند

فال ماهانه مهر ۹۸

متولدین اسفند ماه
متولدین اسفند ماه

اکنون زمان مناسبی برای دنبال کردن حرفه ای خاص و ماهر شدن در آن حرفه و یا گرفتن مدرکی معتبر در زمینه ای که به آن علاقه دارید و فکر می کنید استعداد خاصی در انجام آن دارید، می باشد. در حال حاضر موفقیت و موقعیت های خوب تنها در صورتی به وجود می آیند که شما انرژی و ذهن خود را روی چیزهایی متمرکز کنید که برایتان از هر چیز دیگری مهم تر هستند.

مجردها نباید ناامید شوند. در این فصل عاشقانه، آنها مثل یک آهنربا جنس مخالف را جذب خواهند کرد. فقط در سه ماهه سوم سال مراقب باشید. چون ممکن است به دلیل لجاجتتان با افراد زد و خوردهایی داشته باشید. سعی کنید خودخواه نباشید و به اندازه کافی به محبوب تان توجه کنید.

چرا آن قدر با خودتان کلنجار می‌‌روید و مدام با دیگران برخورد نامناسب دارید. زندگی را سخت نگیرید که هرچه سخت‌گیر باشید، زندگی هم برای‌تان سخت خواهد گذشت. اهداف‌تان را گم کرده اید. انرژی مثبت می تواند کمک کند تا چیزهای بی نظیری را به سمت خود جذب کنید.این روزها می تواند یک دوره سنگی برای عشق باشد و شما در این باره مقاومت خواهید کرد.زمان های تند و تیز انه، صداقت و تمایل خود را برای درک دیدگاه دیگران تست کنید.از غرور خود محافظت کنید و به هر کسی باج ندهید.


فال ماهانه مهر ۹۸ ، قبل از آغاز هر پروژه جدیدی خوب است که مطمئن شوید تمام ابزار و تجهیزات را آماده کرده‌اید ، قبل از اینکه شروع به کار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه جوانب کار را در نظر گرفته‌اید. اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در خانه دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده‌اید.

فال ماهانه مهر ۹۸ ،این سال رشد و توسعه کسب و کار را به همراه خواهد آورد این هم زمانی است که شما ممکن است در مورد بازسازی درونی خود کارهایی انجام دهید. در طول سال خوک، ازدواج، مشارکت و روابط ثبات بیشتری نسبت به گذشته خواهید داشت. شما نه تنها می توانید رشد مالی داشته باشید، بلکه سفرهای کاری زیادی خواهید داشت ، قبل از سرمایه گذاری، با دقت به همه چیز توجه کنید.

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشتاد سه − 73 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن