سرگرمیفال
موضوعات داغ

فال ماهانه شهریور ۹۸ برای متولدین ماه ها ، طالع بینی با فال حافظ اصلی

فال ماه, فال ماهانه, فال این ماه , فال ماهیانه

فال ماهانه شهریور ۹۸ برای متولدین فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند به همراه طالع بینی شهریورماه 98 در بخش سرگرمی ماگرتا …

فال ماهانه شهریور ۹۸ متولدین فروردین

فال ماهانه شهریور ۹۸

متولدین فروردین ماه
متولدین فروردین ماه

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، یک سری از افراد این ماه در انتظار به سر می برند ولی به هر دلیل در انتظار هستید از این شرایط بیرون می آید و درهای بسته به روی شما باز می شود.در یک کار ثواب و خیر پیش قدم می شوید که این کار ثواب اجر و پاداش خیلی خوبی برایتان دارد و یک سعادت است که نصیب شما می شود.چندتا بن بست پولی یا مالی دارید که در این روزها باعث استرس و نگرانی شما شده است ولی این استرس ها در حال دفع شدن است فقط در این شرایط توکل شما به خداوند باشد.

افراد دوروی زیادی دور و اطراف شما هستند که قصد ناراحت کردن و آزار دادن شما را دارند پس حواستان به افراد دوروبرتان باشد. فردی که در اسم یا فامیل م دارد پشت سرتان زیاد حرف می زند شاید این حرفها به گوشتان برسد و ناراحت و دلخور بشوید ولی هر چی سکوت کنید و اهمیت ندهید بهتر است.

یک ناراحتی و حرص و جوش در رابطه با یک ملک و یک چهاردیواری خارج از تهران دارید یا خارج از شهر این ملک برای شما در این روزها یک دردسر به وجود می آورد که اعصابتان خرد می شود. یک پول زیادی یک مال زیاد برای شما در راه است که به زودی زود این مال به سمت شما می آید و چه قدر از مشکلات مالی را از سر راهتان بر می دارد.

خیلی ضربه در گذشته خوردید ولی آینده شادی و خوبی دارید اگر دختر یا پسر دم بخت دارید یک موقعیت ازدواج دارد که این شرایط ازدواج برای چه دختر باشد چه پسر باشد خوب است یا پیشنهاد خود شما برای ازدواجشان است به هر حال این شانس خوبی است، حتی اگر خودتان مجرد باشید و برای خودتان باشد از یک امیر نام خبری مهم دریافت می کنید که خیلی تعجب می کنید و جا می خورید امسال تا آخر سال یک پیشرفت و یک موفقیت دارید چه شاغل باشید و چه نباشید این پیشرفت مالی را دارید فقط در چشم و نظر می افتید زیاد صدقه بدهید و اسفند دود کنید.


اگر مجرد هستید یک سری پیشنهادات عشقی و احساسی دارید که هم جدید است و این افراد تازه می خواهند با شما آشنا شوند و هم از افرادی است که در گذشته شما بوده اند به هر حال به زودی از لحاظ احساس سرتان شلوغ می شود و افراد زیادی به سمت شما می آیند، یک فردی که عینک آفتابی به چشم دارد دائم خبرچینی شما را می کند و دنبال یک سرنخ با یک آتو از شماست حواستان باشد. از ناحیه صورت یک جراحی دارید که این جراحی زیبایی است ولی هر چی هست روی ظاهرتان تاثیر خیلی خوبی می گذارد این جراحی را حتما انجام بدهید.

مجردهای این ماه چند تا دیدار احساسی دارند که در این دیدارها به جایی نخواهید رسید و دوباره در بلاتکلیفی که از قبل بوده اید باز هستید و چیزی تغییر نمی کند فقط خیلی استرس و نگرانی دارید. اگر آقا هستید چند درد کمر در پیش دارید که در این شرایط خیلی اذیت می شوید و کلافه می شوید سعی کنید حتما به دکتر مراجعه کنید.یک ضرر و زیان داشته اید که این ضرر برای هر چی که بوده است جبران می شود و جایگزین می شود و حتی اگر کسی پول شما را برده است این مال به سمت شما برمی گردد. چندتا داد و بیداد دارید که این داد و بیدادها با هر کسی که هست شما را ناراحت می کند و اعصابتان بهم میریزد. اگر متاهل هستید شاید این بحث ها با همسرتان باشد.

با یک رضانام یک قطع رابطه دارید که این قطع رابطه به نفع شماست باهر کسی که هست. به یک عروسی باشکوه دعوت می شوید که شرکت در این مجلس به خود شما بستگی دارد ولی سعی کنید حتما شرکت کنید. در کارتان چندتا ستاره دارید به چندتا شهرت های کوچک کوچک دست پیدا می کنید اگر با فردی از لحاظ احساسی و عاطفی مشکل دارید این مشکل حل می شود و دوباره ارتباط بین شما برقرار می شود و همه چیز به حالت اول برمی گردد. سفر هوایی رفت و برگشت دارید می روید و این سفر خاطره شیرینی برای شما دارد حتما بروید.


فال ماهانه متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت ماه
متولدین اردیبهشت ماه

یک شانس برای متولدین این ماه در راه است که به زودی این شانس به شمارو خواهد کرد بارو کرده است فقط سعی کنید این فرصت خوب را از دست ندهید. اگر الف نام هستید خوشحالی غیرمنتظره دارید خوشحالی که اصلا فکرش را نمی کنید. یک سری از افراد این ماه خطر دزدی دارند مراقب وسایل شخصی و ضروری تان باشید تا متضرر نشوید. چند قطره اشک یاریختید یا به زودی می ریزید که این گریه ها از روی ناراحتی است و غصه است و دلتنگ و ناراحت هستید ولى رفع می شود. یک سری برنامه ریزی دارید و نقشه کشیدید که این برنامه ها برای هر چی که هست به نتیجه فوق العاده ای می رسد طبق نقشه همه برای شما جفت و جور می شوند.

اگر متاهل هستید و اختلاف با همسرتان دارید این اختلافات در حال حل شدن هستند ولی خود شما هم در حل این مشکلات نقش زیادی دارید. خبرچین و فضول های تلفنی دارید مراقب حرف زدنتان باشید چون افراد زیادی از زبر زبان شما جاسوسی شما را می کنند، دست به خیر هستید و دعای خیر زیادی پشت سرتان است.

افرادی که متولد این ماه هستند و به دنبال شغل هستید چندتا پیشنهاد کار دارید که در این پیشنهادها دچار تردید هستید و دودل هستید ولی اگر قبول کنید و بروید سر کار خیلی پربار است شاید از لحاظ درآمدی کم باشد ولی از لحاظ موقعیتی برای شما خوب است و موقعیت شما را تضمین می کند.


فال ماهانه شهریور ۹۸ ، به یک جابجایی فکر می کنید و اگر قصد دارید جابجا بشوید این جابجایی صددرصد است فقط خود شما تا آخرین لحظه استرس و نگرانی دارید ولی جابجا می شوید. افرادی که شغل اداری دارند و به دنبال پست و مقام هستند این پست را بدست خواهند آورد و به هدفشان خواهند رسید. به یک جای کوهستانی دسته جمعی می روید که خیلی بگو و بخند می کنید و خیلی به شما خوش می گذرد فقط یک صدقه بدهید چون یک خطر کوچک از سرتان رد می شود که از چشم و نظر است.

با دوست زیاد معاشرت می کنید ولی این دوستان به شما زیاد حسادت می کنند باید خیلی حواستان به این دوستان باشد چون در لباس دوست هستند ولی باطن زیاد خوبی ندارند. اگر زیر ۳۵ سال هستید ۳۶ سالگی خوبی دارید و در این سال تغییر و تحولات زیادی در پیش رو دارید. مجردهای این ماه دلتنگ و بی حوصله هستند و از زندگی یکنواخت و کسل کننده خسته شده ایدو مدتی است که به هر بهانه ای اشکتان در می آید و زود بغض می کنید و این به خاطر این شرایط است خیلی خسته شدید فقط ظاهرتان را حفظ می کنید و تنهایی عاطفی و روحی و احساسی شما را آزار می دهد.

با فردی که دوستش دارید اگر شریک احساسی دارید چند تا دیدار و ملاقات عاشقانه دارید که این شریک احساسی شما یک قول به شما می دهد و این قول را برای شما عملی می کند طوری که از ته دل می خندید و شاد می شوید.

اگر صاحب فرزند هستید که این فرزند شما خبری مهم به شما می دهد که لبتان خندان می شود. اگر صاحب فرزند نیستید صاحب فرزند می شوید و خبری مهم در رابطه با فرزند دار شدن دریافت می کنید. یک نذری با دل شکسته کردید که این نذرتان ادا می شود و حاجت روا می شوید. روز ۱۱ این ماه روز خوبی برای متولدین این ماه است. یک مسافر از راه دور به سمت شما می آید که دیدن این مسافر شما را خوشحال و شاد می کند و چند دورهمی به خاطر این مسافر دارید که این دورهمی ها همه برای شما پرخاطره هستند سعی کنید از لحظه به لحظه آن استفاده کنید و بهره ببرید. اگر مهدی نام هستید یک وسیله نقلیه معامله می کنید که بسیار نیک و عالی است.

فال ماهانه متولدین خرداد

متولدین خرداد ماه
متولدین خرداد ماه

یک قرارداد و یک سند مهم امضا می کنید که این امضا برای شما بسیار پربار است فقط سر این سند و این قرارداد حرص و جوش های زیادی می خورید ولی به ثبت و امضا می رسد. یک فردی که م دارد فکر شما را مشغول کرده است با می کند. اگر با فردی قهر با کدورت دارید آشتی می کنید و دوباره رابطه برقرار می شود و صلح دارید. افراد متاهل این ماه یک خطر بارداری دارند و این بارداری صددرصد است. اگر فرزند نمی خواهید باید مراقب باشید و دوران بارداری سختی را سپری می کنید.

اگر سعید نام هستید در یک موقعیت خوب قرار می گیرید و یک برنامه کاری و یا شغلی خوب دارید که به آن خواست قلبی تان می رسید. افرادی که درگیر کار ارثی هستند جر و بحث های زیادی سر ایک موضوع ارثی دارند که در حال حاضر هم سر این ارث در بلاتکلیفی به سر می برند و دست خالی هستید و به جایی نخواهید رسید.

دشمن زیاد دارید که این افراد قصد آسیب زدن به شما را دارند باید مراقب باشید. اگر ذکر می گویید این اذکار خیلی خوب است به این ذکر و یا عباداتی که انجام می دهید ادامه بدهید تا حاجت روا بشوید. اگر آنا هستید خانواده دوست هستید ولى کسی قدرتان را نمی داند و افراد دوروبرتان بی چشم و رو هستند. گاه گاه دچار سردرد می شوید که سعی کنید حتما به پزشک مراجعه کنید.

با فردی در حال حاضر از لحاظ احساسی دچار مشکل شده اید یا دچار مشکل می شوید که باید کم کم و آرام آرام با این فرد پیش بروید تا دوباره به حال اول و به شرایط اولتان برگردید چون این فرد آدم لجبازی است و اگر با او کل کل کنید با لجبازی به جایی نخواهید رسید. خوش قلب و مهربان هستید و به زودی یک ابراز علاقه و یک عشق جدید سر راهتان قرار می گیرد که اسباب دلگرمی و امیدواری برای شما خواهد بود پس قبول آن برای شما خیر و مبارک است.


اگر دنبال کار اداری یا قانونی هستید در این مسیر پستی و بلندیهای زیادی را تحمل می کنید ولی آخر و عاقبت خوبی دارید و برگ برنده از این راه در دست شماست و همه چیز به نفع شما به پایان می رسد.

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، فردی عجول هستید ولی از روی عجله خیلی کارها انجام می دهید که به نفعتان نیست و به دردسر می افتید پس همیشه در کارهایتان صبوری و صبر پیشه کنید. از رازی به زودی با خبر و با اطلاع می شوید که فاش شدن این راز در مسیر زندگی و آینده شما تاثیر زیادی خواهد داشت شاید این فاش شدن خواست خداوند برای شما باشد.

اگر فرزند پسر دارید از دست پسرتان زیاد حرص و جوش می خورید و جر و بحث های زیادی با او در این ماه دارید که به جایی هم نخواهید رسید چون این فرزند شما لجباز است و کار خودش را انجام می دهد. حرف و تعریف خوبی شما زیاد است و خوبی شما را زیاد می گویند.

از فردی که س یا ش دارد یا ناراحتی با دلخوری برای متولدین این ماه پیش می آید. اگر از ناحیه قفسه سینه درد دارید این درد را سرسری نگیرید و حتما به دکتر مراجعه کنید و پیگیر باشید. خیلی ناشکری می کنید که اصلا به شما نمی آید در همه شرایط خداوند را شاکر باشید.

یک سری از افراد در دردسر جابجایی فرار می گیرند که شاید این جابجایی یک دفعه و غیر منتظره باشد و بدوبدو های زیادی برای شما دارد. اما به هر حال جابجا می شوید و در این جابجایی به یک سری مشکل مالی هم برخورد می کنید و گرفتاری مالی خواهید داشت.

اگر موتور سوار هستید یک خطر تصادف دارید حتما صدقه بدهید شاید این خطر تصادف از چشم و نظری باشد که به شما می خورد.اگر دختر دم بخت دارید یا خودتان دم بخت هستید یک خواستگار در راه است که اگر این خواستگاری را اوکی کنید راه ازدواج باز است و این ازدواج صورت می گیرد که همراه با خوشبختی است فقط جاسوس دارید مراقب باشید..

فال ماهانه شهریور ۹۸ متولدین تیر

متولدین تیر ماه
متولدین تیر ماه

یک دوری با یک جدایی دارید با برای شما به زودی پیش می آید که این دوری هر چی هست باعث یک انتظار تلخ و کشنده برای شما می شود و انتظاری تلخ را می کشید، نگرانی های زیادی دارید و دچار استرس هستید یک زیارتگاه را به زودی زیارت می کنید که این زیارت به هر کجا که هست دلتان باز می شود که به احتمال زیاد شاید امام رضا (ع) باشد ولی زیارت می کنید.

به فکر یک راه حل برای یک معمای عشقی هستید و اگر در فکر راه حل برای یک کار عشقی هستید این راه حل را پیدا می کنید. قصد پوچ کردن فردی را دارید که چه بخواهید و چه نخواهید این فرد پوچ خواهد شد حتی اگر خود شما قصدش را نداشته باشید که دارید و پوچش می کنید.

یک بستگی و گره در کارتان است و یک سری کارهای شما بسته شده است که این بستگی هر چی هست از طرف فردی که مثل گرگ می ماند و در زندگی با شما در مرام دشمنی است برای شما کرده است و گره های زیادی به خاطر این بستگی در زندگی دارید شاید برای دور کردن فردی از زندگی شما این بستگی را انجام داده اند. سعی کنید این بستگی را برطرف کنید.

زیاد حرص می خورید و روی شخصی دائم جاسوسی می کنید و رفتار و حرکات یک فرد را زیر نظر دارید ولی بی فایده است و به جایی نمی رسید و دست خالی هستید چون فرد مقابل شما خیلی زرنگ است و هیچ مدرک و چیزی از خودش باقی نمی گذارد. دروغ گاه گاه می گویید که این دروغ ها ممکن است یکی از آنها برای شما دردسرساز شود او به خاطر گفتن این دروغ با یک شخص یا با یک خانواده دچار مشکل بشوید.

به فکر یک ملاقات عشقی و احساسی هستید و برای این دیدار ثانیه شماری می کنید و این دیدار را خواهید داشت و یک سری حرف آماده کردید که بزنید به فردی که دوستش دارید و این حرف دلتان را خواهید زد و احساس آرامش می کنید. فال ماهانه شهریور ۹۸


به چند تا مهمانی دعوت می شوید که در این جمع ها شرکت می کنید و خیلی به شما خوش می گذرد. یک سری بن بست های فکری دارید و فکرتان در حال حاضر درگیر است و این به خاطر رفتاری است که فردی نسبت به شما دارد و دنبال دلیل به خاطر این رفتار می کردید ولی باز دست خالی هستید و به جایی نخواهید رسید.

جر و بحث های خانوادگی زیادی دارید و فردی که اخلاق تندی دارد با شما یک درگیری و ناراحتی خواهد داشت پس سعی کنید سکوت کنید و کوتاه بیایید. در یکی از روزهای این ماه چند قطره اشک می ریزید که این اشک از روی ناراحتی و دلتنگی است.

در زندگی زناشویی با خانوادگی ۵۰۵۰ هستید.یک خطر دزدی دارید که این دزد آشناست و قصد دارد با سیاست چیزی را از چنگ شما دربیاورد مراقب باشید. یک فرد خانواده دوست سر راه مجردین خانم این ماه قرار می گیرد و به این خانم مجرد پیشنهاد می دهد که اگر خود شما که مجرد هستید قبول کنید این مورد خوبی است.

به فکر یک قرارداد ملکی هستید با خرید یا فروش یا اجاره که یک قرارداد مربوط به یک چهار دیواری را امضا می کنید و از این امضا حس خوبی پیدا می کنید و به خودتان می بالید. اگر پشت ماشین می نشینید یک خطر تصادف دارید که این تصادف یک خسارت و ضرر و زیان کوچک را به شما وارد می کند یک خانم که ن دارد یک قدم برای شما بر می دارد که خوشحالتان می کند. همه شما را دوست دارند و با عشق و محبت دوروبرتان هستند.

اگر آقایی را دوست دارید و این آقا در حال حاضر کنارتان است فقط خودتان ترس و وحشت از دست دادن این آقا را دارید که این احساس شما بی مورد است و این فرد همچنان کنار شما هست. عیادت یک فرد مریض می روید که این فرد یک آقاست و از دیدن شما خیلی شاد می شود. افرادی که قصد رفتن از ایران را دارند دست دست می کنند خیلی زود پیگیر باشید تا بروید ممکن است برای رفتن به بن بست پرسید پس مراقب باشید.

فال ماهانه متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه
متولدین مرداد ماه

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، چند تا حرف به زودی می شنوید یا به گوشتان می رسد که از شنیدن این حرف ها با خبرها خوشحال می شوید و از یک سری ناراحتی و خون و دل خلاص می شوید. یک پول به زودی از دست شما می رود و پوچ می شود ولی به هر دلیل که هست ناراحت نیستید به خوشی خرج می شود.

در یک اوقات تلخی و ناراحتی در این ماه قرار می گیرید که خیلی اعصابتان خرد است و کلافه هستند ولی باید در این شرایط سکوت کنید و با حوصله جلو بروید تا همه چیز درست شود. به یک جابجایی فکر می کنید و قصد جابجا شدن را دارید ولی در این جابجایی در شک و تردید هستید و نمی دانید که بشوید یا نه این جابجایی به خود شما بستگی دارد ولی اگر انجام بشود خصوصا که اگر خریدباشد برای شما عالی است یعنی اگر قصد خرید دارید تلاش کنید این جابجایی خوب است.

چند تا اختلاف خانوادگی دارید متاهل های این ماه که این اختلافات همراه بالج و لجبازی است ولی زودگذر است. تولدتان مبارک انشاء الله ۱۲۰ ساله بشوید. به زودی سیل کادو و تبریک تولد به سمت شما می آید و یک سورپرایز تولد دارید که خیلی جامی خورید و تعجب می کنید.


به یک سفر فکر می کنید که خارج از کشور است و برای رفتن به این سفر برنامه ریزی می کنید و راهی می شوید و این سفر خیلی به شما خوش می گذرد. به یک جای کوهستانی می روید که دسته جمعی است و خاطره خوبی دارید و به شما خوش می گذرد. افرادی که در اسم یا فامیل ندارند یک خطر از سرشان رد می شود. صدقه را فراموش نکنید. روزهای ۳ و ۷ و ۲۷ این ماه روزهای خوبی برای متولدین این ماه است. دست به خیر هستید و دعای خیر پشت سرتان است. دوبار شکست و ضربه خوردید برای هر چی که بوده ولی هر جفت این ضربه ها برای شما جبران می شود و دوباره همه چیز به حالت اول برمی گردد.

افرادی که مجرد هستید با عشقتان ملاقاتهای خوبی دارید که در این ملاقات ها خیلی خوشحال و راضی به نظر می رسید و اگر قصد زدن حرفی را به عشقتان دارید بزنید و ترس و دلشوره را از خودتان دور کنید، یک سری نقشه و برنامه برای زندگیتان دارید که اگر خودتان بخواهید این نقشه ها طبق برنامه شما جلو می رود. افرادی که مجرد هستند یک برنامه خواستگاری دارید چه آقا هستید و چه خانم هستید این برنامه خواستگاری به موفقیت میرسد.

فال ماهانه متولدین شهریور

متولدین شهریور ماه
متولدین شهریور ماه

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، از یک غم به زودی بیرون می آیید که برای بیرون آمدن از این غم انتظار کشیدید یا می کشید ولی بیرون می آیید چند قطره اشک دارید که این گریه ها از روی غم و غصه است، یک حرف یا شنیدید یا می شنوید که خیلی از شنیدن این حرف تعجب می کنید و جامی خورید. یک ابراز علاقه و عشق دارید که به مجردهای این ماه مربوط می شود و فردی به شما ابراز علاقه می کند و به شما درخواست می دهد که این فرد یا از گذشته شما بوده است برمی گردد با یک آشنایی تازه و یک فرد جدید است و قبول این پیشنهاد به خود شما بستگی دارد.

یک پول را جابجا می کنید و روی این پول یک خطر هست مراقب باشید شاید خطر دزدی باشد به هر حال حواستان را جمع کنید. یک سفر هوایی دارید داخلی که راهی می شوید و خیلی به شما خوش می گذرد اگر قصدش را دارید بروید. دلشوره دارید برای یک معامله و یک حرکت مالی که می خواهید انجام بدهید ولی این معامله حتی اگر سرمایه گذاری باشد خوب است و در این سرمایه گذاری سود می کنید.

چند تا خبر دارید که این خبرها شما را به وجد در می آورد و از ته دل خوشحال می شوید و می خندید. دوستان زیادی دارید که شما را خیلی دوست دارند و به زودی با این افراد روبوسی و دیدار دارید و از دیدن این افراد خوشحال می شوید. یک گره بزرگ از زندگی شما باز می شود یا اگر شاغل هستید از کارتان باز می شود و با باز شدن این کره آرامش دوباره به زندگی شما برمی گردد و احساس آرامش می کنید.

اگر فردی از زندگی شما رفته است یا با کسی قهر هستید با دلخوری و جدایی داشتید یا قهر هستید این رابطه برقرار می شود و آشتی دارید. چند تا حرص و جوش اگر متاهل هستید از دست همسرتان می خورید که اعصابتان خرد می شود. اگر فهیمه نام هستید یک شادی بزرگ دارید که به خاطر این شادی در حسرت و چشم و نظر می افتید و همه به شما حسادت می کنند.


گاه گاه ناشکری می کنید و شاید ایمانتان یک کم سست می شود ولی این برای شما نمی آید و سعی کنید همیشه با خدا باشید و به خداوند نزدیک باشید چون دور بودن برای شما بد یمن است و همیشه و همه جا خداوند را در نظر داشته باشید.

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، اگر شاغل هستید یک حرص و جوش در این ماه در محیط کاری دارید که دردسر می کشید ولی این مشکل هرچی هست حل می شود. قلبتان پاک است و هر کس که به شما بد کند چوبش را می خورد.

اگر صاحب فرزند هستید که دختر است و دم بخت است یک خواستگار می آید که برای چند وقت این موضوع سر شما را گرم می کند و میزگردهایی در رابطه با این ازدواج دارید ولی قبول آن به خود دختر شما بستگی دارد اگر قبول کند و مورد علاقه اش باشد این آقا آدم خوبی است اگر مجرد هستید لجباز هستید و از روی لجبازی با عشقتان و شریک احساسی تان زیاد مشکل دارید و لج بازی می کنید ولی این لجبازیها اصلا به نفعتان نیست و هر چی بی خیال باشید بهتر است.

در آینده صاحب قدرت می شوید و آینده خوبی دارید ولی حسودان زیادی هم دارید و افراد زیادی به شما حسادت می کنند ولی ظاهرشان با شما خوب است ولی باطن خوبی ندارند.

با عشقتان زیاد ملاقات در این ماه دارید و حرفهای احساسی خیلی امیدوار کننده بین شمارد و بدل می شود و در آرامش احساسی هستید. با یک مسافری که از خارج از ایران می آید دیدار دارید سوغات دریافت می کنید و چند وقت با این مسافر روزهای خوبی را می گذرانید و دورهمی دارید. یک خبر ازدواج می شنوید که خیلی جا می خورید و تعجب می کنید ولى عکس العمل نشان ندهید بهتر است

فال ماهانه شهریور ۹۸ متولدین مهر

متولدین مهر ماه
متولدین مهر ماه

اگر در اسم با فامیل شما الفی دارد یک داد و بیداد و فریاد بلند دارید که خیلی از این بابت اراده می شوید و برای چند ساعت هم می ریزید. فردی با سیاست می خواهد رابطه عشقی و احساسی شما را بهم بزند اگر به فردی علاقه مند هستند ولی این فرد کاری نمی تواند بکند چون عشق و علاقه بین شما زیاد و واقعی است و کسی نمی تواند این جدایی را بین شما بیندازد شاید مقطعی باشد ولی زود گذر است و دوباره همه چیز به حالت اول برمی گردد و شما فردی را عاشقانه دوستش دارید و دل کندن از این فرد برای شما محال است و یک خانم سعی می کند با بستگی هایی که می اندازد بین شما فاصله بیندازد و این فرد به شما خیلی نزدیک است و دائم خبرچینی شما را می کند و تمام راههای شمارا بسته است و منتظر فرصت است تا بین شما و عشقتان جدایی بیندازد.

هم‌چنین بخوانید :
جمع بندی کنفرانس های برگزار شده در نمایشگاه E3 2019 - بخش اول

ولی پایش را با یک دردسر می خورد و تاوان بدی پس می دهد. شخصی که به شما نزدیک است به شما دروغ زیاد می گوید ولی خودتان باور می کنید چون به او زیاد اعتماد دارید و او را باور دارید. چند تا پول خوبی به زودی به دست شما می رسد که آمدن این پولها باعث خنده و شادی شما می شود و از لحاظ مالی در شرایط خوبی قرار می گیرید.

اگر س با ش در اسم با فامیل شماست دوبخته هستید و خیلی احتمال یک شروع جدید در زندگی دارید با این شروع شده است و با این فرد خیلی آرامش دارید و با او خوشبخت خواهید بود و فرد خوبی سر راهتان قرار گرفته با قرار می گیرد که این فرد هم خواهان زیادی دارد ولی قسمت متولدین این ماه میشود.

افراد زیادی از شما پول می خواهند مثل لاشخور دوروبرتان هستند مراقب باشید اگر کسی طلب مال از شما کرد یا قرض از شما خواست اصلا ندهید بهتر است چون این پول از دست شما می رود و دیگر به دست شما نخواهد رسید، دشمن و حسود زیاد دارید و افرادی که دائم حسرت زندگی و شاد بودن شما را می خورند و چشم و نظر بدی دارند دائم برای خودتان صدقه بدهید و اسفند دود کنید.


این ماه خیلی دلتنگ و بی حوصله هستید ولی دوتا راه به زودی به روی شما باز می شود که باز شدن این دو راه در زندگی شما خواست و یاری خداوند است و دوباره خوشحالی و شادی بین شما و عشقتان برمی گردد.

چند تا هدیه دریافت می کنید، یک قدم برای امام حسین(ع) بر می دارید که این قدم به شما امید می دهد و آرام می شوید. چندتا پول قسمت به قسمت به دست شما می رسد و با این پولها پس انداز خوبی دارید. چند جا با کسی که دوستش دارید می روید که خیلی خاطره خوبی دارید و شاید یک سفر چند روزه که با هم هستید و بگو و بخندهای زیادی دارید و با یک سری از دوستان راهی می شوید.

اگر کاهل نماز هستید به شما نمی آید سعی کنید نماز هایتان را سر وقت بخوانید.اگر آقا هستید و موتور سوار هستید یک خطر دارید مراقب باشید و صدقه بدهید تا رفع شود. شاغلین این ماه یک قرارداد امضا می کنید که این امضا از لحاظ مالی یا کاری برای شما ثمره خوبی دارد. برای گرفتن یک تصمیم در یک دست بستگی قرار می گیرید ولی سعی کنید بی گدار به آب نزنید و باید با مشورت این تصمیم را بگیرید تا بتوانید به موفقیت برسید.

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، خانواده شما دائم جاسوسی شما را می کنند و دائم مراقب شما هستند ولی دست خالی هستند و هیچ سرنخی را به دست نمی آورند.یک خانم پشت سرتان زیاد حرف می زند و دائم از دست این فرد حرص می خورید و کلافه هستید. اگر این خانم متاهل هست مشکلات خانوادگی با دارد یا برایش پیش می آید. یک مراسم نذری دارید یا در یک مراسم نذری قدم می گذارید که این قدم خوب است و اجر و پاداش نیک برای شما دارد. . .

فال ماهانه متولدین آبان

متولدین آبان ماه
متولدین آبان ماه

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، افراد این ماه با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنید و در جلد دست بستگی و بن بست احتمالی افراد دارید یا قرار می گیرید، ضربه های زیادی در گذشته خوردید در حال هم می خورید ولی اگر شغل اداری با دولتی دارید یک پست جدید می گیرید و به یک مقام دست پیدا می کنید و این مقام باعث یک افزایش درآمد و افزایش حقوق می شود و این باعث خنده و شادی تان می شود.

از ناحیه پا یک درد شدید دارید که کارتان به دکتر کشیده می شود و یک هزینه روی دست شما می گذارد. اگر زندگی شما در کندی است بیرون می آیید و درهای رحمت خداوند به روی شما باز می شود.

اگر ذکر می گویید خیلی خوب است و اگر نمی گویید سعی کنید ذکر زیاد بگویید خوب است. خبر فوت دارید و به خاطر این خبر در چند تا مراسم قوت قدم می گذارید و شرکت می کنید. اگر حسین نام هستید یا حسینی هستید خبرهای مهمی دریافت می کنید که این خبرها برای شما ارزشمند است. یک مسافرت دسته جمعی دارید که با چند نفر راهی می شوید و این سفر سفری خوب و خاص است و با افراد زیادی هم در این سفر آشنا می شوید.

اگر آقا هستید خانواده دوست هستند ولی همسرتان قدرتان را نمی داند و دائم باشماغرغر و ناراحتی می کند و گاهی اوقات احساس تنهایی شدید می کنید و در لاک خودتان فرو می روید. دیدارهای زیادی در این ماه با فامیل و بستگان و دوستان دارید که این دیدارها روحیه تنها و غمگین شما را شاد می کند، افسوس گذشته را زیاد می خورید ولی دیگر دیر است و افسوس خوردن بی فایده است.


فال ماهانه شهریور ۹۸ ، عجول هستید و اگر در خرید یا فروش ملک دارید عجله می کنید دست نگه دارید چون این عجله زیاد به نفعتان نیست و باید با حوصله گام بردارید تا متضرر نشوید. اگر سه تا فرزند دارید یکی از فرزندان شما در آینده از ایران می رود و از شما دور می شود اما موفق است. اگر محمد نام هستید به زودی خوشبخت می شوید و به یک سری از آرزوهایتان می رسید و این به خاطر تلاش زیاد خودتان است، خوش قلب و مهربان و دلسوز هستند ولی چوب خوش قلبی تان راهم زیاد می خورید.

یک ازدواج نزدیک به زودی دارید که شاید تا۲ وعده دیگر این ازدواج سر بگیرد حتی اگر برای خودتان باشد فقط باید اراده کنید و بخواهید. اگر در فکر رفتن به پابوس امام رضا(ع) هستید راهی می شوید و در این سفر زیاد گریه می کنید برای امام رضا(ع) و سبک می شوید برمی گردید. اگر قصد دارید به خارج از کشور سفر کنید این سفر حتمی است و انجام می شود.

اگر قصد آوردن فرزند را دارد صاحب فرزند می شوید ولی دوران بارداری سختی را می گذرانید و در این مسیر زیاد مشکل دارید شاید از لحاظ جسمی مشکل داشته باشید ولی مراقب باشید همه چیز به خیر و خوشی می رسد.عیادت یک فرد مریض می روید که از دیدن شما خیلی تعجب می کند و جامی خورد.

یک نفرین زیاد پشت سرتان است و فردی گاه گاه پشت سرتان اه میکشد بروید و از او حلالیت طلب کنید. اگر خانم هستید و متولد این ماه هستید و مجرد هستید عروس می شوید و ازدواج می کنید که این تصمیم را بعد از یک شناخت و یک دوره آشنایی خواهید گرفت و خوب است. حسود زیاد دارید و این افراد ظاهر خوبی باشما دارند ولی باطن چشم ندیدنتان را دارند.

یک خرید یا فروش یا اجاره ملک دارید که برای این کار ملکی هم خیلی حرص و جوش می خورید تا این به نتیجه برسد و درست شود ولی درست می شود و برای شما سودمند است افرادی که در دانشگاه شرکت کرده اند و دنبال قبولی دانشگاه هستید این قبولی را دارید و رشته خوبی قبول خواهید شد. اگر امیر هستید یک خطر دارید صدقه بدهید تا رفع شود.

فال ماهانه متولدین آذر

متولدین آذر ماه
متولدین آذر ماه

ملاقاتی به زودی دارید که در این دیدار حرفهای خوبی بین شما ردو بدل می شود که زدن این حرفها و شنیدن این حرفها باعث آرامش برای شماست. پشت کاری را به زودی می گیرید و در این راه اراده خوبی یا دارید یا باید داشته باشید که این اراده و این مصمم بودن شما را به هدفتان می رساند.

چند تا معامله دارید که این معامله ها حرص و جوش زیادی برای شما دارد ولی انجام می شود و اسباب خنده و شادی برای شما می شوند. از یک انتظار که به هر دلیل هست و مدتی است شما را کلافه کرده است بیرون می آیید. خبری خوش دارید که در راه است و هر لحظه این خبر به شما می رسد و از ته دل می خندید و شاد می شوید.

اگر در مسیر قانونی هستید و با پیگیر کاری اداری با قانونی هستید یا خودتان شاغل هستید و کارتان اداری است به یک موفقیت خیلی خوب می رسید و دست پیدا می کنید که برای رسیدن به این موقعیت با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردید ولی می رسید و آرامش می گیرید. اگر زیر ۳۵ سال هستید ۳۵ سالگی خیلی خوبی دارید و در این سن به خیلی از اهدافتان رسیدید و صاحب قدرت هستید و از وضع و حالی که دارید به خودتان می بالید و احساس غرور می کنید. با شخصی زیاد قهر و آشتی می کنید.

اگر متاهل هستید شاید همسرتان دلخوریهای زیادی با هم دارید اگر مجرد هستید با شریک احساسی تان زیاد قهر و آشتی می کنید و مشکل زیاد دارید اما این فرد را خیلی دوست دارید و این مشکلات را به خاطر عشقی که به این فرد دارید تحمل می کنید. اگر در اسم با فامیل شما س یا ش دارد یک تغییر و تحول شما را به وجد در می آورد و باعث یک انگیزه جدید در زندگی شما می شود و زندگی یا کار شما از یکنواختی بیرون می آید.


یک چشم و نظر از سمت یک حسین نام یاحسینی نام به شما می خورد که فوری صدقه بدهید دفع شود. نگرانی و استرس های کاری یا ملکی شما زیاد است و دائم در استرس هستید و این برای شما یک مهم است که کم کم وارد بدن شما می شود باید این استرس را از خودتان دور کنید. فردی دوروبرتان است که دائم حواسش به شماست و خبرچینی شما را می کند مراقب باشید ظاهر خوبی با شما دارد.

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، سفری هوایی در پیش دارید که برنامه ریزی می کنید و بدو بدو راهی می شوید که رفتن به این سفر خوب است و نتیجه مثبتی برای شما دارد چه تفریحی باشد و چه کاری با ماموریتی باشد. اگر خارج از شهر ملک دارید یک تصمیم برای این ملک می گیرید که روی این تصمیم یک تجدیدنظر داشته باشید و بی گدار به آب نزنید.تا ۳ روز دیگر یک اتفاق غیرمنتظره خوب شمارا از یک بلاتکلیفی بیرون می آورد.

اگر مجرد هستید احتمال ازدواج شما امسال خیلی زیاد است و در چند شرایط خوب برای ازدواج قرار می گیرید که اگر خودتان قبول کنید و اراده کنید این ازدواج صورت می گیرد و اسباب آرامش شما فراهم می شود فقط سعی کنید در ازدواج با دید باز جلو بروید و چشم بسته و از روی احساس تصمیم نگیرید و با عقلتان انتخاب کنید.

یک سری از افراد این ماه جابجایی دارند که این جابجایی به هر کجا که هست خوب است فقط یک کم دردسر دارد این دردسر یا کاری است پامالی است. با یک علی نام یک جایی می روید که این جایی که می روید خوش می گذرد فقط جاسوس هم زیاد دارید حواستان به جایی که می روید باشد و در این مکان با این جمع سعی کنید سیاست زیادی داشته باشید.

افراد مجرد رقیب عشقی دارند و فردی عشقشان را دوست دارد و این رقیب شاید بارها بارها برای شما مشکل ساز می شود یا دارید خودتان از این رقیب خبر ندارید ولی دست این رقیب برای شمارو می شود و دچار مشکل احساسی می شود پس مراقب باشید. اگر محمد یا امیر هستید یک خطر از سرتان رد می شود صدقه برای خودتان بدهید. افرادی که قصد جراحی دارند باید صبر کنید و سعی کنید در این جراحی عجله نکنید و آرام آرام جلو بروید.

فال ماهانه شهریور ۹۸ متولدین دى

متولدین دی ماه
متولدین دی ماه

با مسافری که از راه دور می آید در این ماه دیدار و ملاقات دارید و یک جشن به واسطه این افراد گرفته می شود که در این جشن شرکت می کنید و خاطره شیرینی هم دارید. اگر مجرد هستید در اسم یا فامیل شما الف دارد در شرایط ازدواج هستید یا قرار می گیرید که بله را بگویید و از دست دست کردن پرهیز کنید چون می توانید با این فرد خوشبخت باشید و فرصت بسیار خوبی برای متولدین این ماه است. در چند انتظار به سر می برید و اعصابتان خرد است و دیگر از انتظار خسته شدید، یک تماس تلفن دارید که شاید با این تماس کارتان به جر و بحث کشیده شود و بهم بریزید.

برای یک چهار دیواری یک تصمیم گیری می کنید و باید ی جابجا بشوید یا سر جایتان بمانید ولی یک قرارداد امضا می کنید که از این قرارداد تکلیف شما مشخص می شود. سفری هوایی می روید که یک دفعه و غیرمنتظره راهی می شوید. فردی به زودی جلوی شما مطیع می شود و یک دلخوری را از دلتان درمی آورد اگر از دست کسی دلخور و ناراحت هستید و شما هم سعی کنید کینه نداشته باشید و گذشت داشته باشید، یک مشکل و ناراحتی برای یک عده از متولدین این ماه از ناحیه چشم پیش می آید که این مشکل برای یک مدت درمان و معالجه دارد تا خوب شوید و دوباره سلامتی تان را به دست بیاورید.

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، مجردها چند تا دیدار و ملاقات عاشقانه دارند که در این ملاقاتها اتفاقات خوبی دارید که باعث دلگرمی و امیدواری شما می شود. دشمن زیاد دارید ولی در لباس دوست هستند و به شما ابراز علاقه و رفاقت می کنند ولی این افراد ظاهر خوبی با شما دارند. در چند بن بست قرار دارید که این بن بست ها مالی است و شما را کلافه کرده است ولی به زودی یک پول به دست شما می رسد که با این پول از مشکل مالی خارج می شوید.

اگر منتظر تماس تلفن یا پیام تلفنی هستید این انجام می شود. اگر وسیله نقلیه دارید به زودی یک خرجی روی دست شما می گذارد و پولی را هزینه می کنید.


فال ماهانه شهریور ۹۸ ، اگر آقا هستید و جوان هستید خیلی لجباز و غد هستید و این لجبازیهای شما برای شما مشکل ساز است و باعث افسوس و پشیمانی شما می شود. اگر فرزند زیر 4 سال دارید برایش صدقه بدهید یک خطر کوچک از سرش رد می شود مراقب باشید. .یک تلفن که شماره ۷ دارد برای شما مژده می شود و از این تماس کلی شاد می شوید. نقشه زیاد می کشیدید که این نقشه ها با حوصله عملی می شوند. تعریف خوبی شما زیاد است و همه تعریف خوبی شما را می کنند. روز ۳۰ این ماه روزی خوبی است و یک خبر خوب با یک اتفاق خوب ۳۰ مردادماه خواهید داشت.

اگر درد معده دارید حتما به دکتر مراجعه کنید چون این موضوع را یک کم سرسری می گیرید ولی حتما دنبال روی این بیماری باشید. چند تا هدیه به دست شما می رسد که از گرفتن این هدیه ها خوشحال می شوید به هر دلیل که باشد شاهد سوغاتی باشید.

اگر آقا هستید خانواده دوست هستید ولى کسی قدرتان را نمی داند و دائم با همسرتان مشاجره و جر و بحث دارید و از دستش حرص و جوش می خورید و همیشه می خواهد به شما زور بگوید. یک خبر فوت دور دارید که در یک مراسم ختم پا می گذارید. سختی زیادی کشیدید و همیشه توی زندگی تنها بودید و روی غرورتان ایستادید ولی این مستقل بودن شما بسیار پسندیده است و یک مورد مثبت است. قراردادی که مربوط به یک چاردیواری است امضا می کنید و این امضا به شما آرامش می دهد و از یک ترس و دلهره بیرون می آیید.

از یک زهره نام یا در مورد یک زهره نام خبری می شنوید که خیلی جا می خورید و تعجب می کنید. افراد فضول زیاد دارید که در محیط کاری شما هستند اگر شاغل هستید و از کارهای شما می خواهند سر در بیاورند ولی دست خالی هستند و به جایی نمی رسند .

فال ماهانه متولدین بهمن

متولدین بهمن ماه
متولدین بهمن ماه

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، یک معجزه دارید که این معجزه از پنج تن است و با این معجزه در شرایط خوبی چه از لحاظ کاری چه از لحاظ زندگی قرار می گیرید. گفتگوی تلفنی خوبی دارید که از این گفتگو دلتان خیلی شاد می شود و این گفتگو احساسی است و اگر با کسی قهر هستید یا ناراحتی یا دلخوری دارید آشتی می کنید.

نگرانی و استرس زیادی دارید که این استرس ها به زودی رفع می شود به هر علت که هست دست به خیر هستید و به زودی چند تا کار خیر انجام می دهید که یک عده و یک جمع دعاگوی شما می شوند لجباز و یک دنده هستید و اطرافیان از این رفتار شما می رنجند و ناراحت می شوند.

ضربه های زیادی در زندگی خوردید و باز هم می خورید شاید در خوردن این ضربه ها خودتان هم مقصر باشید، خبری از راه قانونی یا دولتی دریافت می کنید که این خبر باعث هیجان و تعجب شما می شود. چند قطره گریه دارید که از روی دلتنگی می ریزید. فردی به شما وفادار است و شما را دوست دارد ولی شما این فرد را نادیده می گیرید و اهمیت نمی دهید سعی کنید دلش را نشکنید و به او پاسخ بدهید چون پایش رامی خورید اگر دلش را شکسته اید بروید و از این فرد حلالیت طلب کنید.

از شخصی دور هستید و این دوری شما را آزار می دهد ولی اگر مغرور هستید خودتان قدم بردارید و به سمت این فرد بروید و این فاصله را برطرف کنید و دوباره همه چیز را به حالت اول برگردانید و یک فرصت دوباره به این فرد بدهید و گذشت داشته باشید. چندتا خرید یا فروش دارید که در این معامله ها استرس دارید و دلشوره دارید ولی این معامله ها حتی اگر وسایل منزل باشد عالی است و سود و منفعت دارد و سود می کنید حتی اگر معامله کاری باشد و خرید و فروش کالا باشد.

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، اگر قصد دارید ماشین تعویض کنید این ماشین هم تعویض می شود. اگر مجتبی هستید یک اتفاق برای شما در راه است که بسیار خیر است و قبول این اتفاق برای شما تاثیر گذار و سرنوشت ساز است. در چند جمع مهمانی دعوت می شوید و شرکت می کنید که خیلی به شما خوش می گذرد و خاطرات شیرین دارد و با افراد زیادی در این جمع ها آشنا می شوید که این آشنایی ها تجربه های خوبی را برای شما به همراه دارد.


سر یک پول یک میز گرد دارید که این میزگرد شادی ارثی یا مالی یا کاری باشد ولی در این میزگرد بحث ها و ناراحتی های زیادی پیش می آید و این مال فعلا سرجایش است و چیزی تغییر نخواهد کرد.اگر آقا هستید و مجرد هستید به زودی یک خانم جوان وارد زندگی شما می شود و این خانم خیلی خانم خوبی است قدرش را بدانید چون با او در شرایط و موقعیت جدیدی قرار می گیرید و به رویاها و آرزوهایتان با این خانم می رسید و یک ارتباط مثبت بین شما برقرار خواهد شد و دیدارهای پر از شادی دارید. از فردی دور هستید ولى دائم به هم فکر می کنید شاید بارها خواستید کسی را جایگزین کنید ولی نمی توانید و دوباره به او فکر می کنید.

یک عشق قدیمی دارید که گاه گاه به خاطراتی که با این فرد داشتید به فکر فرو می روید و این به خاطر موزیکی است که گوش می کنید و برای شما تجدید خاطره دارد. اگر مجرد هستید و در عقد یا نامزدی هستید عروسی و ازدواج شما راه می افتد و بدوبدوی زیادی از این بابت دارید فقط حسودان زیادی دارید و افراد زیادی در این راه به شما حسادت میکنند اسفند دود کنید و مخفی کاری داشته باشید.

دو تا پیروزی دارید که این پیروزیها مربوط به یک سرمایه گذاری می شود و اگر می خواهید جایی سرمایه گذاری کنید چه داخل و چه خارج از شهریارخارج از ایران عالی است و سود می کنید حتی اگر این سرمایه گذاری ساخت و ساز باشد با مشارکت در ساخت باشد .

فال ماهانه متولدین اسفند

فال ماهانه شهریور ۹۸

متولدین اسفند ماه
متولدین اسفند ماه

با مشکلات مالی یا در حال حاضر دست و پنجه نرم می کنید یا به زودی این مشکل مالی برای شما پیش می اید سعی کنید در دخل و خرجتان دقت داشته باشید و بی گدار به آب نزنید و روی حساب و کتاب خرج کنید. خبری از یک چار دیواری یا ملک می گیرید که نه بد است و نه خوب است و این خبر ۵۰-۵۰ است. سفری کاری برای آقایان این ماه است که خارج از ایران است و می روید و یک تجارت در این سفر دارید که سود می کنید و خوب است.

یک تماس تلفن شما را از یک انتظار بیرون می آورد و این تلفن عشقی و احساسی است. دوست باز هستید و با دوست و رفیق زیاد معاشرت دارید ولی این افراد به موقعیت یا به شرایط شما حسادت می کنند و دائم حسرت شما را می خورند ولی در دلشان طوری که شما متوجه نیستید.

اگر خانم هستید و شاغل هستید به زودی در محیط کاری شما چند تا ناراحتی و حرص و جوش پیش می آید که باعث این ناراحتی ها حسادت و دشمنی است که در محیط کاری شما می شود. سفری می روید که دسته جمعی است و به شما خوش می گذرد و خاطره خوبی با این افراد دارید و خیلی این افراد خوش سفر و بگو و بخند هستند.

یک فرد ن نام زیاد شما را حرص می دهد و در این روزها از دست این فرد زیاد حرص می خورید و کلافه می شوید، پول کوچک کوچک قسمت به قسمت می آید و زود هم خرج می شود.


فال ماهانه شهریور ۹۸ ، افرادی که از ۴٠ به بالا و آقا هستند ومجردبه زودی با یک خانم آشنا می شوند که این آشنایی با این خانم یک شروع بسیار عالی است و این خانم سر راهتان قرار می گیرد و فوق العاده خانم خوبی است هم خوشگل هم مودب که باید قدرش را بدانید و می توانید با این خانم روزهای خوبی را پشت سر بگذارید و اگر به تازگی آشنا شده اید قدرش را بدانید، این خانم در اسم با فامیل م یا الف دارد و او را روی سرتان بگذارید و خداوند را شکر گذار باشید اگر متاهل هستید یک سری اختلاف خانوادگی با همسرتان دارید که در چند روز از این ماه در ناراحتی و غم به سر می برید و این به خاطر شرایطی است که در آن قرار می گیرید اگر در زندگی گذشته طلاق و جدایی داشتید افسوس گذشته را زیاد می خورید ولی دیگر هیچ وقت نمی توانید به اون روزها برگردید و اون روزها همیشه برای شما خاطره خواهد ماند و دیگر کسی جای این فرد را برای شما نخواهد گرفت.

این ماه برای شما ماهی پر از حسرت است و این حسرت ها در هر زمینه ای می تواند باشد فردی که آقاست و دوروبرتان است اگر خانم هستید قصد فریب دادن شما را داشته است و دائم به شما دروغ می گوید و فریب و گول ظاهر این فرد را زیاد خوردید یا زیاد می خورید به هر حال شاید یک ضربه و آسیب از این فرد داشته باشید سفر امام رضا(ع) دارید که راهی می شوید و دلتان باز می شود. یک محمد به زودی اسباب خنده و شادی شما می شود.

فال ماهانه شهریور ۹۸ ، یک سری از افراد این ماه جابجایی دارند که این جابجایی به هر دلیل که هست یک که آرامش شما را بهم می زند شاید به خاطر یک جدایی باشد به هر حال کلافه و ناراحت هستید چه کاری باشد و چه زندگی باشد.

یک میزگرد ارثی دارید. اگر مشکل ارثی دارید که یک کم جر و بحث هم می شود ولی عاقبت به نتیجه خوبی سر این گفتگو می رسید و یک هدف شما جفت و جور می شود. آقایان این ماه دیدارهای عشقی و عاطفی زیادی دارند که با فردی است که دوستش دارید و در این دیدارها یک سرى انگیزه می گیرید و این انگیزه ها باعث پیشرفت شما می شود. خیلی احساسی هستید و زود هم وابسته می شوید و خیلی مهربان هستید ولی چوب مهربانی تان را زیاد خوردید.

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا