سرگرمیفال

فال روز ولنتاین ۲۰۲۳ ❤️ طالع بینی روز عشاق و سینگل ها

فال ولنتاین 1401 و طالع بینی احساسی بین خودتون و عشقتون برای افراد مجرد و متاهل در روز عشق 2023

فال روز ولنتاین 1401 : هر ساله عشاق سرتاسر جهان روز 14 فوریه را به مناسبت محبتی که نسبت به یکدیگر دارند جشن می گیرند. همچنین بسیاری از عشاق در این روز عادت دارند برای یکدیگر فال بگیرند.

به همین منظور ما در این نوشته فال احساسی بین خودتون و عشقتون را برای شما مجردها و سینگل های عزیز آماده کرده ایم که می توانید آن را در طالع بینی ماگرتا مطالعه کنید.

🎁مطلب پیشنهادی : متن تبریک ولنتاین

فال روز ولنتاین

فال روز ولنتاین 1401

💖 ولنتاین را با یک بغل گل رز، یک سبد ستاره و یک دنیا آرزوی شاد باش به شما کاربر عزیز ماگرتا تبریک می گوییم. اگر کسی را دوست دارید یا سینگل هستید مهم نیست، می توانید فالتان را در ادامه مطالعه کنید.

فال ولنتاین فروردین ماهی ها

فال متولد فروردین
فال متولد فروردین

اگر در رابطه هستید: پلوتو و کیوان در حال انتقال علامت شما هستند، ارزیابی کنید که آیا رابطه شما به شما خدمت می کند یا خیر. اگر شخصی که با آن در رابطه هستید به شما کمک نمی کند تا به عنوان یک فرد رشد کنید، شما ممکن است قطع رابطه را در نظر بگیرید.

اگر مجرد هستید: با حرکت پلوتو و کیوان در خانه اول خود، ممکن است تحولات عظیمی را در اطراف خود احساس کنید. در واقع کار و تاملات شما در سال جدید تاکنون برای شما مناسب بوده است پس بهتر است درباره آنچه از شریک زندگی خود می خواهید بیشتر فکر کنید. امسال با وجود اینکه سیاره مشتری، سیاره شانس و انبساط در معرض شما قرار دارد اما بسیار غیر ممکن است که بتوانید کسی را که به دنبال آن می گردید پیدا کنید.

فال روز ولنتاین اردیبهشت ماهی ها

فال متولد اردیبهشت
فال متولد اردیبهشت

اگر در یک رابطه هستید: انتظار یک سوپرایز با نهایت رمانتیک بازی را داشته باشید. با توجه به اینکه نپتون و عطارد در حال گذر از علامت شما هستند، احتمالا شریک زندگی خود را بسیار تحت تاثیر قرار می دهید.

اگر مجرد هستید: با حرکت سیاره نپتون و عطارد، می توانید دنیا را بیش از آنچه که معمولاً به آن فکر می کنید تجربه کنید. وقت آن است که این بار لذت ببرید. داشتن یک شب در شهر و دیدار با افراد جدید راهی عالی برای تجربه این انرژی است.

طالع روز عشق خرداد ماهی ها

فال متولد خرداد
فال متولد خرداد

اگر در رابطه هستید: طبق فال ولنتاین شما ، ممکن است وقت آن باشد که رزرو شام روز ولنتاین را لغو کنید. سیاره مریخ برای شما پیام آور این است که باید روال بعضی کارها را عوض کنید و به جای رزرو میز شام در روز ولنتاین آن را در مکان جالب دیگری با دیگر افراد مهم خود جشن بگیرید.

اگر مجرد هستید: Mars در Sagittarius در روز ولنتاین پنجمین خانه از دوستیابی و عاشقانه شما را منتقل خواهد کرد، این بدان معناست که شما نیاز به سفر و رفتن به یک ماجراجویی را احساس خواهید کرد. می توانید با دوستان خود لحظات شگفت انگیز ایجاد کنید و یا حتی یک تجربه رمانتیک در سفرهای خود داشته باشید.

فال روز ولنتاین ۲۰۲۲ تیر ماهی ها

فال  متولد تیر
فال متولد تیر

اگر در رابطه هستید: با حرکت سیاره زهره و کیوان در برج حمل و نقل در خانه سوم ارتباطات خود، بحث های مهمی می تواند در رابطه عاشقانه شما در روز ولنتاین اتفاق بیفتد. اگر از سال گذشته مشکلاتی در رابطه شما وجود داشته است ارتباطات باز می تواند در این زمان مسائل را تسکین دهد.

اگر مجرد هستید: اگرچه در شما علائمی دیده می شود که به دنبال برقراری رابطه نیستید، اما فال روز ولنتاین شما نشان می دهد که با کسی آشنا می شوید که اجتماعی و پر جنب و جوش خواهد بود.

طالع روز ولنتاین مرداد ماهی ها

فال متولد مرداد
فال متولد مرداد

اگر در یک رابطه هستید: اگر به تازگی رابطه شما کمی روتین شده است، روز ولنتاین زمان مناسبی برای جرقه دوباره ای است. با انتقال زهره پنجمین خانه عاشقانه، می توانید الهام بگیرید تا مطلبی جدید را امتحان کنید تا شما را به شریک زندگی خود نزدیک کند.

اگر مجرد هستید: بر اساس فال ولنتاین شما در روز عشاق، ممکن است یک اضطراب ناگهانی را برای بیرون رفتن از خانه و ملاقات با افراد جدید احساس کنید.

فال روز ولنتاین شهریور

فال متولد شهریور
فال متولد شهریور

اگر در رابطه هستید: به دلیل تأثیر کیوان و پلوتو ، رابطه شما با معشوقتان عمیق تر از قبل شده است. فال شما می گوید: مهم است که به این روز (ولنتاین) به خودتان و معشوقتان گوش فرا دهید و از آنچه که شما را رشد می دهد و به رشد شما به عنوان یک زوج کمک می کند، احترام بگذارید.

اگر مجرد هستید: کیوان، سیاره ساختار و مسئولیت و پلوتون ، سیاره تحولات در انتخابهای عاشقانه در فال شما در خانه های خود قرار گرفته اند. این بدین معناست که اگر خود را با سال قبل مقایسه کنید می توانید پیشرفت هایی را در خود مشاهده کنید. برای مثال دیگر به آسانی وارد یک رابطه نمی شود و قبل از آن روابط خود را به طول کامل بررسی می کنید.

فال روز عشق مهر ماهی ها

فال متولد مهر
فال متولد مهر

اگر در یک رابطه هستید: در فال شما پنجمین خانه عاشقانه شما به همراه مریخ به خانه هفتم روابط شما منتقل شده است. ممکن است در روز ولنتاین بی انگیزه و کم حوصله باشید، این بخاطر مشکلاتی است که اخیرا بین شما و همسرتان پیش آمده است، این روز می تواند بهانه‌ی خوبی برای تجدید عشقتان باشد.

اگر مجرد هستید: شما بهتر است در روز ولنتاین به دنبال چیزی با معنی تر باشید. در فال شما سیاره پلوتون و زحل در خانه هشتم و مریخ در ساعتی در خانه هفتم شما می باشد و این به این معناست که می توانید به یک ارتباط عمیق تر از قبل با شخصی جدید رانده شوید که مرزهای شما را از نظر عشق بسیار گسترش می دهد.

فال روز عشق و محبت متولدین آبان

فال متولد آبان
فال متولد آبان

اگر در رابطه هستید: در روز ولنتاین سیاره نپتون هشتمین خانه روابط شما را منتقل می کند. این بدین معناست که هر آنچه که در خیالات خود تصور می کردید اتفاق می افتد. پس بهتر است استراحت کنید و انرژی خود را ذخیره کنید تا در هنگامی که معشوقتان شما را سورپرایز می کند حسابی سوپرایز شوید. لذت ببرید و به خوددتان بپردازید اما فقط فراموش نکنید که یک بار دیگر به واقعیت برگردید.

اگر مجرد هستید: استریوم ماه شما از جمله پلوتو و زحل تحول گرا، در پنجمین خانه عشق و عاشقانه قرار دارد. می توانید با کسی که کاملا مناسب شما نیست در روز ولنتاین آشنا شوید اما ارزش های مشترکی دارید که شما را به یکدیگر نزدیک می کند.

فال روز ولنتاین 2022 برای آذر

فال متولد آذر
فال متولد آذر

اگر در یک رابطه هستید: در فال ولنتاین شما آمده است که نه تنها زهره در حال گذر از علامت شما خواهد بود، بلکه جونو، الهه تعهد و ازدواج نیز در حال گذر از خانه مشارکت شما خواهد بود. ستاره های شما می گویند : داشتن یک شام آرام و رمانتیک به شما و معشوقتان پیشنهاد می شود.

اگر مجرد هستید: زهره، سیاره عشق، زیبایی و عاشقانه، علامت شما را در روز ولنتاین منتقل می کند، بنابراین امشب شب خوبی برای خارج شدن از خانه و ملاقات با شخص جدید مجردی یا حتی دوستان می باشد. با برخی از دوستان بیرون بروید، تفریح کنید و ببینید که شب شما را به کجا می برد.

فال روز ولنتاین دی ماهی ها

فال متولد دی
فال متولد دی

اگر در یک رابطه هستید: با حرکت سیاره ونوس که هفتمین خانه روابط خود را منتقل می کند، احساس انگیزه می کنید تا زمان و انرژی بیشتری را برای روابط خود سرمایه گذاری کنید.

اگر مجرد هستید: جونو استروید نماینده تعهد، اولین خانه خویشتن را منتقل می کند و زهره در برج حمل و نقل هفتمین خانه تعهد خود را در روز ولنتاین خواهد گذراند. با این انرژی روابط به طور طبیعی برای شما به وجود می آید، بنابراین ممکن است شما ترغیب شوید که پیوندی عمیق تر با کسی که به طور غیر مترقبه او را دیدید برقرار کنید.

طالع روز عشاق بهمن ماهی ها

فال متولد بهمن
فال متولد بهمن

اگر در یک رابطه هستید: اگر تحولات شخصی مهمی را پشت سر گذاشته اید، وقت آن است که با شریک زندگی خود در مورد مسئله ازدواج صحبت کنید. اگر شریک زندگیتان مشکل جدیدی را در پذیرش شما بیان کرد وقت آن است که یک فکر اساسی در مورد رابطه تان بکنید.

اگر مجرد هستید: در ولنتاین امسال، به این فکر خواهید کرد که چه کسی می تواند در ادامه زندگی شریکتان باشد. با حضور سیاره اورانوس در اولین خانه خود، در برج ثوروس، تغییر و تحولات بزرگی در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد. با توجه به این فال شما باید هر چه زودتر انرژی خود را در جهت یافتن شخصی که واقعاً لایق و هم فرکانس شما باشد، صرف کنید.

فال و طالع عشقی اسفند ماهی ها

فال متولد اسفند
فال متولد اسفند

اگر در رابطه هستید: با حرکت سیاره اورانوس مشاغل خود را منتقل می کنید، ممکن است شروع به سوالهایی بسیار مهم درباره خود کنید که در رابطه خود چقدر ارزش دارید. اگر احساس می کنید آنچه را که شایسته شما نیست به دست آورده اید، ممکن است زمان تغییراتی باشد.

اگر مجرد هستید: از آنجا که سیاره اورانوس هفتمین خانه مشارکت شما را در حوالی روز ولنتاین منتقل می کند، می توانید به طور ناگهانی با شخصی روبرو شوید که علاقه شما را برانگیخته و برای مدت طولانی شوق و ارزش زندگی شما دو چندان کند.

🌹 چه مجرد باشید و چه در یک رابطه پر احساس، روز ولنتاین زمان مناسبی برای تأمل و تقویت زندگی عاشقانه شماست، حتما از انرژی های اطراف روز استفاده کنید.

✅ امیدوارم که فال روز ولنتاین ۲۰۲۳ شما مورد توجه تان قرار گرفته باشد، اگر در نظری دارید در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک گذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

  1. یاسمین گفت:

    واقعا عالی خیلی درسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *