سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۱۰۲ و ۱۰۴ درس مهار فشار روانی تفکر هشتم

پاسخ پرسش های فعالیت صفحه 102 و 104 درس مهار فشار روانی تفکر و سبک زندگی هشتم

جواب فعالیت صفحه ۱۰۲ و ۱۰۴ درس مهار فشار روانی تفکر هشتم ؛ امروز قصد داریم تا در این نوشته از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به جواب و پاسخ سوالات فعالیت 1 صفحه 102 و فعالیت 2 فردی صفحه 104 درس مهار فشار روانی تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در منزل تفکر هشتم صفحه ۱۰۹ در مورد فشار روانی

جواب فعالیت 1 صفحه 102 تفکر هشتم
جواب فعالیت 1 صفحه 102 تفکر هشتم

پاسخ فعالیت 1 صفحه 102 تفکر هشتم

در فعالیت ۱ صفحه ۱۰۲ درس مهار فشار روانی تفکر هشتم سوالاتی مطرح شده است که در زیر به پاسخ آنها پرداخته ایم.

سوال 1) آیا تاکنون در یک موقعیت ناراحت کننده قرار گرفته اید؟

پاسخ: بله، من چندین دفعه در موقعیت های ناراحت کننده قرار گرفته ام.

سوال 2) احساس خود را درباره این ناراحتی بیان کنید.

پاسخ: خیلی احساس بد و ناراحت کننده ای بود و باعث ایجاد افسردگی در من شده بود و از بین رفتن مشکلات این ناراحتی برای من مدتی طول کشید.

سوال 3) درجه و شدت این ناراحتی تا چه مقدار بوده است؟

پاسخ: این ناراحتی من درجه و شدت خیلی زیادی داشت، طوری که شب ها از ناراحتی و گریه بسیار خوابم نمی برد.

نکته: به طور کلی پاسخ سوال های این فعالیت شخصی می باشد و شما دانش آموزان عزیز می توانید جواب هایی مشابه موارد گفته شده بدهید.

جواب فعالیت 2 فردی صفحه 104 تفکر هشتم
جواب فعالیت 2 فردی صفحه 104 تفکر هشتم

پاسخ فعالیت 2 فردی صفحه 104 تفکر هشتم

در فعالیت ۲ فردی صفحه ۱۰۴ درس مهار فشار روانی تفکر هشتم گفته شده که ” در یک برگه کاغذ فهرستی از عوامل فشارهای روانی که شما یا خانواده شما در طول زندگی خود داشته اید، بنویسید و تعدادی از آنها را در کلاس بخوانید. به هم کلاسی های خود توضیح دهید که چگونه این فشارهای روانی را تحمل کرده اید.

نکته: جواب این فعالیت بیشتر به عهده خود دانش آموز می باشد و باید مواردی از عوامل فشارهای روانی خود یا خانواده اش را بگوید، اما ما نیز برخی عوامل و فشاری های روانی ممکن را در زیر گفته ایم.

پاسخ: 1) فشار روانی امتحانات مهم و سخت دوران مدرسه، 2) فشار روانی امتحان کنکور در آینده ای نزدیک 3) فشار روانی کم شدن کار پدرم در دوران کرونا و فشار زیاد مشکلات اقتصادی بر خانواده 4) فشار روانی از دست دادن مادربزرگم و مواردی از این قبیل.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۵۰ درس مهار افسردگی تفکر هشتم

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت های صفحه ۱۰۲ و ۱۰۴ درس مهار فشار روانی تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !