سبک زندگی

جواب فعالیت گروهی و عکس و مکث صفحه ۱۰۲ تفکر دهم

پاسخ های فعالیت گروهی و عکس و مکث صفحه 102 درس 12 دوازدهم مخاطب خاص کتاب تفکر و سواد رسانه ای دهم

جواب فعالیت گروهی و عکس و مکث صفحه ۱۰۲ تفکر و سواد رسانه ای دهم ؛ شما دانش آموزان پایه دهم دوم متوسطه می توانید در این نوشته جواب و پاسخ های فعالیت گروهی و عکس و مکث صفحه 102 درس ۱۲ دوازدهم مخاطب خاص کتاب تفکر و سواد رسانه ای دهم را مشاهده نمایید. در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا بخش همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در خانه صفحه ۱۰۳ تفکر و سواد رسانه ای دهم

جواب پاسخ فعالیت گروهی صفحه ۱۰۲ درس دوازدهم تفکر دهم
جواب پاسخ فعالیت گروهی صفحه ۱۰۲ درس دوازدهم تفکر دهم

پاسخ فعالیت گروهی صفحه 102 درس دوازدهم تفکر دهم

در فعالیت گروهی صفحه ۱۰۲ تفکر دهم آمده است ” فرض کنید قرار است یک تولید رسانه ای انجام دهید. با توجه به تفاوت شدید بین مخاطبان، چگونه مخاطب مورد نظر را مشخص می کنید؟ نتایج بررسی گروه را به کلاس ارائه کنید. فیلم «شناسایی مخاطب»، توضیحاتی در این باره به شما داده است؛ آن را مشاهده کنید. ” که در زیر به پاسخ آن می پردازیم.

پاسخ: در تصویر این فعالیت گروهی مشاهده می کنید که حجم زیادی از پیام های مختلف (با توجه به خطوط افقی و عمودی بر روی آن دو شخص در تصویر) را هر روز مخاطبان دریافت می کنند و نداشتن سواد رسانه ای کافی و درست موجب سردرگمی آن ها می شود، که این امر سبب ایجاد اختلاف میان برداشت ها و ذهنیات آنها می شود.

جواب عکس و مکث صفحه ۱۰۲ درس 12 تفکر و سواد رسانه ای دهم
جواب عکس و مکث صفحه ۱۰۲ درس 12 تفکر و سواد رسانه ای دهم

پاسخ عکس و مکث صفحه 102 درس 12 تفکر و سواد رسانه ای دهم

در عکس و مکث صفحه ۱۰۲ درس دوازدهم تفکر دهم تصویر بالا را مشاهده می کنید که در زیر قصد داریم پیام این تصویر را شرح دهیم:

شرح پیام عکس و مکث: در اینجا ما می توانیم برداشت مخاطبان از یک پیام را مشاهده کنیم، به طوری که هر یک از آنها به نوبه خود در مورد آن چیزی که در مقابلشان می باشد برداشت خودش را کرده است و یکی عدد 9 و دیگری عدد 6 را می بیند.

همچنین بخوانید: پاسخ فعالیت های درس ۱۴ تفکر و سواد رسانه ای دهم

✅ در این مقاله جواب گروهی و عکس و مکث صفحه ۱۰۲ درس ۱۲ دوازدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم را بررسی کردیم، در صورتی که مشکل یا سوالی دارید از بخش دیدگاه در انتهای همین مطلب با ما در ارتباط باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

2 دیدگاه

  1. فاطی گفت:

    سلام.خیلی ممنون.فقط اینکه ای کاش جواب “گفتگوی کلاسی” هم بود

    1. سعیده گفت:

      اره به خدا راست میگی 😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *