سبک زندگی

جواب فعالیت در منزل صفحه 115 تفکر هشتم ، باورها یا عقیده ها

پاسخ و جواب های فعالیت در منزل صفحه ۱۱۵ تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول در مورد باورها و عقیده ها و و تاثیر رسانه های جمعی در شکل گری باورها و عقاید ما

جواب فعالیت در منزل صفحه ی 115 تفکر هشتم ؛ امروز قصد داریم تا در این مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به جواب و پاسخ های فعالیت درمنزل صفحه 115 تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول که در مورد باورها یا عقیده ها و تاثیر رسانه های جمعی در شکل گری باورها و عقاید ما می باشد، بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در منزل تفکر هشتم صفحه ۱۰۹

جواب فعالیت در منزل صفحه ی ۱۱۵ تفکر هشتم
جواب فعالیت در منزل صفحه ی ۱۱۵ تفکر هشتم

جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۱۵ تفکر هشتم

در فعالیت درمنزل صفحه 115 کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه سوالاتی مطرح شده است که در زیر به آنها پاسخ می دهیم :

سوال اول) من باور دارم که هیچ چیزی در زندگی ما اتفاقی نیست و این باور بر اثر این است که از نظر من همه چیز از قبل تعیین شده و ما در آن نقشی نداریم و بعدها متوجه میشویم که حتی اتفاق های کوچکی که در گذشته برایمان رخ داده است، چه نقش اساسی در زندگی ما داشته است، ایجاد شده است.

پاسخ دیگر: من باور دارم که بعد از چندین شکست حتما موفقیتی وجود دارد و این باور بر اثر تجربه ی دیگران و خودم ایجاد شده است.

پاسخ دیگر: من باور دارم که خدا وجود دارد و این باور بر اثر معجزه هایی که از سوی فرستادگان و کتاب او دیده ام ایجاد شده است.

پاسخ دیگر: من باور دارم با هر دستی بدهی با همان دست هم میگیری، این نظر من بر اثر تجربیات خودم و دیگران به وجود آمده است.

به نظر من آدم ها باید خودشان دلیل حال خوش و خوب خودشان باشند، این نظر بر اثر اینکه هیچکس ما را به اندازه خودمان دوست ندارد و ما به خودمان بیشتر از هر کسی اهمیت میدهیم، به وجود آمده است.

پاسخ دیگر: به نظر من انسان ها با تلاش خود به هر جایی که بخواهند می رسند و این نظر بر اثر دیده ها، شنیده ها ،تجربیات خود و دیگران به وجود آمده است.

سوال دوم) رسانه های جمعی مانند رادیو ، تلویزیون ، روزنامه ها ، اینترنت و … در شکل گری باورها و عقاید ما تاثیر دارند. مثال هایی از تاثیرات مثبت و منفی این رساه ها را در زندگی مردم بنویسید.

پاسخ: رسانه ها منتقل کننده پیام هستند و تاثیر گزاری آنها در آنها در جامعه را می توان با نوع پوشش، صحبت کردین و تغییراتی که در زندگی اتفاق می افتد مشاهده کرد. همچنین به کار بردن اصطلاحات و تیکه کلام های مختلف در زبان عمومی جامعه ماند کلاه قرمزی، جیگر و … از نمونه تاثیرات رسانه های مختلف در زندگی کلامی مرد می باشد، به همین شکل تبلیغات نیز تاثیراتی در شیوه زندگی مردم میگزارد.

به طور کلی رسانه های جمعی می تواند در زندگی ما انسان ها تاثیر بگذارد و ما می توانیم از آن استفاده درست کنیم و یا با استفاده نادرست و می تواند در شکل گیری و باورهای انسان ها تاثیر بگذارد.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۱۹ تفکر هشتم

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت در منزل تفکر و سبک زندگی پایه هشتم صفحه ی 115 متوسطه اول در مورد باورها و عقیده ها و تاثیر رسانه های جمعی در شکل گری باورها و عقاید ما ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید. در آخر شما هم میتوانید جواب های دیگر خود را نیز در بخش دیدگاه با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !