سبک زندگی

پاسخ سوال های صفحه ۳۴ و ۳۵ درس پنجم کاروفناوری ششم

پاسخ و حل سوال های گفت و گوی کلاسی 34 و 35 درس 5 پنجم کار و فناوری ششم دبستان

پاسخ سوال های گفت و گوی کلاسی صفحه ۳۴ و ۳۵ درس پنجم کاروفناوری ششم ؛ در این نوشته از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به جواب و پاسخ سوالات گفت و گوی کلاسی صفحه 34 و 35 درس 5 پنجم کار و فناوری ششم ابتدایی پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب سوالات صفحه ۲۱ ، ۲۲ ، ۲۷ و ۳۰ درس چهارم کار و فناوری ششم
و
واب سوال های گفت و گوی کلاسی درس اول کار و فناوری ششم

پاسخ سوال های صفحه ۳۴ و ۳۵ درس پنجم کاروفناوری ششم
پاسخ سوال های صفحه ۳۴ و ۳۵ درس پنجم کاروفناوری ششم

جواب سوالات گفت و گوی کلاسی صفحه ۳۴ و ۳۵ درس پنجم کار و فناوری ششم

در دو گفت و گوی کلاسی صفحه 34 و 35 درس پنجم کار و فناوری ششم ابتدایی سوالاتی مطرح شده است که در زیر به پاسخ آنها پرداخته ایم.هنگام کار با صفحه کلید رایانه، بیشتر از کدام انگشت های خود استفاده می کنید؟

پاسخ: باید از همه ی انگشتان دست برای جلوگیری و ایجاد سرعت بیشتر استفاده کرد.

به نظر شما در هنگام تایپ، دست ها و انگشت های ما باید در چه حالتی باشند؟

پاسخ: مطابق تصویر ، در شروع تایپ، هشت انگشت را روی کلیدهای پایگاه و دو انگشت شست را روی کلید فاصله قرار می دهیم. در طول تایپ، انگشت های ما باید همیشه روی کلیدهای پایگاه قرار داشته باشند. برای اینکه از ابتدا بتوانیم انگشت ها را (حتی بدون نگاه کردن به صفحه کلید) به درستی روی کلیدهای پایگاه قرار دهیم، می توانیم از دو برجستگیِ کوچکِ موجود بر روی کلیدهای ت و ب، استفاده کنیم.

ابتدا دو انگشت سبابه را روی این دو برجستگی قرار می دهیم و سپس سایر انگشت ها را به ترتیب روی کلیدهای کناری آنها مستقر می کنیم. قرارگیری انگشت ها، باید به صورتی کاملاً آرام و بدون فشار دادن کلیدها باشد. نکته ایمنی و بهداشت کار با ردیف میانی صفحه کلید در صورت نیاز به تایپ حروف گ ، ا ، ل ، انگشت مربوط به آن حرکت می کند، کلید را فشار می دهد و دوباره بر می گردد.

پاسخ سوال های صفحه ۳۴ و ۳۵ درس پنجم کاروفناوری ششم
پاسخ سوال های صفحه ۳۴ و ۳۵ درس پنجم کاروفناوری ششم

همچنین بخوانید: پاسخ فعالیت های کاروفناوری ششم درس ششم

توجه: شما دانش آموز پایه ششم ابتدایی می توانید برای دسترسی سریع و آسان تر به پاسخ سوالات درس های کار و فناوری ششم ، در انتهای عنوان خود ، عبارت «ماگرتا» را نیز در گوگل جستجو کنید.در انتها امیدواریم که مقاله جواب و پاسخ سوال های گفت و گوی کلاسی صفحه ۳۴ و ۳۵ درس پنجم کتاب کاروفناوری ششم دبستان ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.