سبک زندگی

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۱۲۹ تفکر هشتم ؛ آسایش و آرامش

پاسخ پرسش ها و سوالات تمرین فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه 129 درس اثر کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم در مورد شباهت و تفاوت های آرامش و آسایش

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۱۲۹ درس اثر تفکر هشتم ؛ امروز قصد داریم تا در این نوشته از بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای دانش آموزان عزیز پایه هشتم متوسطه اول ، جواب و پاسخ های سوالات فعالیت تکمیلی در کلاس درس اثر صفحه 129 کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم در مورد شباهت و تفاوت های آرامش و آسایش را قرار دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب گفت و گو کنید درس اثر صفحه 129 تفکر هشتم

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس 129 تفاوت و شباهت های آرامش و آسایش تفکر هشتم
جواب فعالیت تکمیلی در کلاس 129 تفاوت و شباهت های آرامش و آسایش تفکر هشتم

پاسخ فعالیت تکمیلی در کلاس 129 تفاوت و شباهت های آرامش و آسایش تفکر هشتم

در جواب فعالیت فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه 129 درس اثر کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم گفته شده ” برخی معتقدند فناوری باعث آسایش شده ؛ اما باعث آرامش نشده است. نظر شما در این باره چیست؟ با مثال نظر موافق یا مخالف خود را توضیح دهید. ” که در ادامه به پاسخ آن پرداخته ایم.

واژه های آسایش و آرامش با هم شباهت دارند ؛ چون : هر دو تقریبا مترادف هم هستند و به معنی سکون به کار می روند و شباهت دیگری ندارند.

اما تفاوت دارند ؛ چون : آسایش بیشتر به فیزیک و مکان تعلق دارد و القا می شود، اما آرامش بیشتر به روان آسوده و امنیت خاطر از مشکلات مربوط می شود، مثلا خاطر امنیت خود آرامش است، اما یک ماشین خوب آسایش محسوب می شود.

آرامش از درون انسان می جوشد و زمانی به وجود می آید که ایمان از جنس آسمانی در دل پدید آمده باشد، اما آسایش ابزار گرا می باشد و در سیطره ی کمیت قرار دارد. به طور کلی آرامش، سکون همراه با خوشی و لذت روح و جان است، اما آسایش، سکون و لذت جسم و تن است.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه 113 و 125 تفکر هشتم

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت تکمیلی در کلاس درس اثر صفحه ۱۲۹ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

14 دیدگاه

 1. حسین گفت:

  عالی بود ممنون

 2. کیانا گفت:

  عالییی عشقم 🥰

 3. پارمیس گفت:

  بدک نبود😁👍

 4. سپیده گفت:

  خیلی عالیه 💋💋💋💋💋💋😍

 5. فاطی گفت:

  مثل همیشه عالی

 6. آتوسا گفت:

  ✋🏼مچکرم

  1. عطا گفت:

   عروس ننم میشی

 7. امیر محمد فرجی گفت:

  بد نبود

 8. فاطمه گفت:

  بد نبود

  1. ممد دیجه گفت:

   مسخره

 9. امیر گفت:

  عالی هستش ممنون از کسی که این وبگاه رو ساخته چون خیلی به ما کمک می کنه

  1. کسرا گفت:

   👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 10. فرزین گفت:

  بد افتضاح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *