سبک زندگی

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس تفکر هشتم صفحه 67 ؛ ارزش موجودات

پاسخ و جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۶۷ تفکر و سبک زندگی کلاس هشتم متوسطه اول در مورد آیا موجودات ارزش یکسان دارند یا برخی ارزشمندترند

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس تفکر هشتم صفحه ی 67 ؛ امروز قصد داریم تا در این مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به جواب و پاسخ های فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۶۷ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول در مورد آیا موجودات ارزش یکسان دارند یا برخی ارزشمندترند ، بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید

همچنین بخوانید: جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه 62 تفکر هشتم

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ی ۶۷ تفکر هشتم
جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ی ۶۷ تفکر هشتم

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۶۷ تفکر هشتم

در جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ی ۶۷ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول سوال ” آیا موجودات ارزش یکسان دارند یا برخی ارزشمندترند ؟ چرا اینطور فکر می کنید؟ ” مطرح شده است که در زیر به پاسخ آن می پردازیم:

پاسخ اول) همه موجودات ارزشمند هستند و در زمان و مکان خود بسیار سودمند می باشند. به عنوان مثال کشور چین در گذشته پرندگان را برای محافظت از دانه ها از بین برد، اما بعد از مدتی بر اثر ازدیاد حشرات در آنجا قحطی به وجود آمد.

پاسخ دوم) به نظر من هر موجودی که بر روی منظومه شمسی قرار دارد ارزش به خصوص خودش را دارد، برای مثال اگر علف نبود گاو هم نبود، یا اگر گاو نباشد لبنیات تولید نمی شود، پس همه موجودات ویژگی منحصر به فرد خود را دارند، اگر ارزشمند نیستند پس چرا خداوند یکتا آنها را آفریده؟

پاسخ سوم) به نظر من همه موجوداتی که وجود دارند ارزش خود را دارند، بیهوده نیست که خداوند آنها را آفریده و هر چیزی که به نظر ما می رسد ویژگی های خود را دارد. به عنوان مثال مثال اگر لاشخور نباشد، جنگل آلوده می شود و باعث مریضی حیوانات خواهد شد.

پاسخ چهارم) همه ی موجودات هستی ارزشمند هستند و در زمان مکان خود بسیار سودمند هستند و هستی هر موجودی به وجود تمام آنها در کره زمین بستگی دارد، چون با از بین رفتن یک موجود، در چرخه زندگی حیات مشکل ایجاد می شود.

همچنین بخوانید: جواب گفت و گو کنید صفحه ۶۷ تفکر هشتم

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه 67 تفکر و سبک زندگی هشتم در مورد آیا موجودات ارزش یکسان دارند یا برخی ارزشمندترند ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید. در آخر شما هم میتوانید جواب های دیگر خود را نیز در بخش دیدگاه با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !