سبک زندگی

جواب فعالیت در منزل تفکر و سبک زندگی هشتم صفحه ۱۲۶ و ۱۲۷

پاسخ و حل پرسش های فعالیت در منزل صفحه 126 و 127 تفکر و سبک زندگی پایه هشتم

جواب فعالیت در منزل تفکر و سبک زندگی هشتم صفحه ۱۲۶ و ۱۲۷ مربوط به بخش فعالیت های انتخابی تفکر و پژوهش پایه هشتم دوره اول متوسطه در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما فراهم شده است. در ادامه همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی : جواب فعالیت در منزل صفحه ۵۹ تفکر هشتم

پاسخ فعالیت در منزل تفکر هشتم صفحه ۱۲۶

تصویر زیر را به دقت مشاهده کنید و به پرسشها پاسخ دهید. جواب های متفاوتی برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید در ادامه آن ها را مطالعه نمایید.

فعالیت در منزل تفکر و سبک زندگی صفحه ۱۲۶ و ۱۲۷کلاس هشتم
فعالیت در منزل تفکر و سبک زندگی صفحه ۱۲۶ و ۱۲۷کلاس هشتم

برداشت شما از این نقاشی چیست؟

برداشت اول : همیشه زمانی که فکر می کنیم دیگه همه چیز به پایان رسیده دقیقا همون موقع خورشید امید طلوع می کند و مشکلات ما قدم به قدم برطرف می شود و مهم ترین عامل در این محدوده زمانی این است که ما امیدمان به فرا رسیدن روزهای بهتر را از دست ندهیم.

برداشت دوم :‌ در این تصویر می توان خورشید را به عنوان هدف در نظر گرفت و خشکسالی های اطراف را به سختی های مسیر در رسیدن به هدف تشبیه کرد. به این معنی که در راه رسیدن به هدف همه چیز را فدا می کنیم و درست زمانی که به هدف مان می رسیم مانند خورشید همه جا را روشن و زنده می کند و دیگر یاد این ساختی نمی افتیم.

برداشت سوم : به این معنی است که اگر ما حتی کارهای اشتباه زیادی هم کرده باشیم باز هم می توانیم آن ها را با تلاشمان جبران کنیم زیرا در تصویر افرادی در شرایط بسیار سخت و خشکسالی در حال درست کردن چیزی هستند که آن ها را از سختی نجات دهد.

برداشت چهارم : در این تصویر می توانیم خورشید را به عنوان تفکر مان و سفیدی های اطراف آن را به عنوان عواملی اشتباهی که در ذهن خود پرورش داده ایم و مانع پیشرفت ما می شود در نظر بگیریم. ما با کنار زدن این عوامل می توانیم با تفکر و خلاقیتی که داریم به هر چیزی دست پیدا کنیم.

برداشت پنجم :‌ در این تصویر می توان دو نوع آدم را مشاهده کرد، آدم هایی که با به وجود آمدن کوچک ترین مشکل به دنبال راه فراری می باشند و آدم هایی که با وجود سختی ها و مشکلات کوچک ترین ترسی ندارند و به نوعی خود را داخل مشکلات انداخته و راه حل را پیدا می کنند.

حل فعالیت در منزل صفحه ۱۲۷ با جواب

به نظر شما هریک از عناصر به کار رفته در این نقاشی نماد چه هستند و چه مفهومی را القا میکنند؟ (اشیا و موجودات، رنگهای به کار رفته، حس و حالت اشیا و موجودات و…)

در این تصویر می توان به خوبی نماد های امیدواری، تلاش، شجاعت، مشکلات و سختی های مسیر موفقیت را مشاهده نمود. شما نیز می توانید برداشت های خود را از بخش دیدگاه با سایر دانش آموزان به اشتراک بگذارید.

جواب سوال به نظر شما مهم ترین عنصر این تابلو چیست؟ خورشید و انسان های اطراف.

جواب سوال برای این تابلو یک نام پیشنهاد کنید : زندگی – شجاع و ترسو – روشنایی پس از تاریکی

در پایان امیدوارم جواب فعالیت در منزل تفکر و سبک زندگی صفحه 126 و 127 پایه هشتم متوسطه اول مورد توجه شما قرار گرفته باشد. در صورتی که پیشنهاد و یا نظری دارید می توانید از قسمت دیدگاه پایین همین مطلب با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.