سبک زندگی

5 پوزیشن جنسی برای تحریک بهتر و ارگاسم هرچه قوی تر

چگونه همسر خود را ارضا کنیم ، نقطه G چیست ؟

در رابطه جنسی همواره همه انسان ها به دنبال ارگاسم هر چه بهتر می باشند و نقش پوزیشن ها نیز در این امر بسیار مهم است. در ادامه به بررسی 5 پوزیشن جنسی برای تحریک بهتر و ارگاسم قوی تر می پردازیم که اگر همه روش‌های تحریک به درستی انجام شوند، می‌توانند فوق العاده باشند.

روش‌های افزایش تحریک و ارگاسم شدید

روش‌های متعددی برای افزایش شدت ارگاسم و تعداد ارگاسم‌ها حین نزدیکی وجود دارد. در ادامه می‌توانید با چند مورد از انواع این نوع تحریکات آشنا شوید. البته باید به خاطر سپرد که در این تحریکات، مقدار فشاری که روی کلیتوریس اعمال می‌شود تقریبا همیشه مهمترین جنبه‌ای است که هنگام تحریک موجب ارگاسم می‌شود. اگر شریک شما نمی‌تواند به اندازه کافی فشار اعمال کند، نمی‌توانید احساسات زیادی تجربه کنید. جهت تحریک کلیتوریس حین نزدیکی می‌توانید از شریکتان بخواهید تحریک ناحیه را بوسیله بدنش انجام دهد. برای انجام این کار روش‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه می‌خوانید.

  • کشیدن رفت و برگشت طرفی: این روش همانند روش قبل بوده با این تفاوت که شریکتان به جای استفاده از حرکت بالا و پایین، از حرکت رفت و برگشتی چپ و راست روی کلیتوریس تان استفاده می‌کند.
  • بالا و پایین کشیدن بدن روی کلیتوریس: با فرض اینکه شما در پوزیشن خوابیده روی کمر هستید، شریک شما به سادگی می‌تواند در حین جلو و عقب کردن آلت تناسلی خود در واژن شما، با فشار دادن ناحیه بالای آلت خود (استخوان ناحیه تناسلی) روی کلیتوریس شما و کشیدن به سمت بالا و پایین باعث تحریک برانگیختگی تان شود.
  • حرکت دوار: تنوع دیگر در این مورد استفاده از یک حرکت دایره‌ای بر روی کلیتوریس است. انجام این کار باعث افزایش میل جنسی شما و ایجاد تحریک در تمام قسمت‌های واژن به علاوه کلیتوریس می‌شود.
  • تحریک V شکل: این روش تحریک در پوزیشن‌هایی قابل انجام است که شما در بالا باشید. در حالی که شما بالای مرد خود هستید و او دراز کشیده است، شریک شما می‌تواند دست خود را پایین‌تر از مرکز خط شکمش به حالت V شکل (مانند شکل) قرار داده، به گونه‌ای که دو انگشتش در یک سمت آلت و دو انگشت دیگرش سمت دیگر آلت قرار گیرد و در همین حالت زمانی که شما با وزنتان به سمت بدن شریکتان فشار می‌آورید او به دستش به سمت بالا و روی ناحیه کلیتوریس و اطراف آن فشار آورد.
هم‌چنین بخوانید :
کاندوم فضایی چیست ؟ انواع آن کدام است - تفاوت با کاندوم معمولی

پوزیشن جنسی برای تحریک و ارضا بهتر

پوزیشن جنسی sumision – تحریک و لذت زیاد

پوزیشن جنسی برای تحریک
پوزیشن جنسی برای تحریک

در این پوزیشن جنسی برای تحریک بهتر ، مرد می نشیند و پاهای خود را دراز میکند ؛ زن روی آلت تناسلی مرد می نشیند و دستان خود را بر روی ساق یا زانوی مرد میگذارد ؛ مرد سینه های همسر خود را لمس میکند.. (ریتم حرکت را زن کنترل میکند)

پوزیشن la amozona- جهت ارگاسم هرچه بهتر

پوزیشن جنسی برای ارگاسم
پوزیشن جنسی برای ارگاسم

در این پوزیشن ؛ مرد به پشت روی زمین خوابیده و پاهای خود را در سینه خود جمع می کند ؛ زن رو به مرد روی آ*لت تن*اسل*ی مرد نشسته و زانو های خود را روی زمین گذاشته و کف دستان روی سینه مرد می گذارد ؛ مرد با دستان خود باسن زن را گرفته و ریتم حرکات کنترل می کند. ( ریتم این پوزیشن باید بین زوجین هماهنگ باشد )

منعطف ترین پوزیشن رابطه جنسی

پوزیشن جنسی برای ارگاسم و تحریک
پوزیشن جنسی برای ارگاسم و تحریک

طبق شکل مرد در حالت ایستاده زن را در آغوش گرفته و دخول صورت می پذیرد. دخول عمیق و مناسب افراد لاغرتر می باشد.

پوزیشن جنسی white tiger

پوزیشن جنسی برای تحریک
پوزیشن جنسی برای تحریک

در این پوزیشن همه چیز تحت اختیار و تحت کنترل مرد است .زن به روی شکم خود خوابیده،و پاهایش را کمی از هم باز میکند. و مرد نشسته است به روی پاهای خود در بالای باسن بانوی خود، به طوری که کمر او بین پا است. و دستهایش را به روی شانه های زن قرار میدهد و با بالا و پایین رفتن رو پاهای خود اصطلاحا شروع به تلمبه زدن میکند و دخول و خروج را مرد کنترل میکند.

پوزیشن جنسی شماره 5 – استفاده جهت ارگاسم قوی تر

پوزیشن جنسی برای ارگاسم
پوزیشن جنسی برای ارگاسم

در این پوزیشن (طاق باز)زن به پشت روی زمین میخوابد و پای های خود را بالا آورده و از هم دیگر دور میکند ؛ مرد زانو های خود را روی زمین گذاشته و روی زن دراز میکشد و کف دستان خود را کنار شانه های زن روی زمین میگذارد
ریتم حرکت را مرد کنترل میکند.زوجین میتوانند به چشمان هم نگاه کنند.زوجین میتوانند لب گیری کنند.

برچسب ها

موسوی

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا