سبک زندگیمهارت های زندگی

چگونه مردها را جذب خود کنیم ؟ – از ویژگی های زنانه خود استفاده کنید

ویژگی‌های زنانه‌ا‌ی که مردان را به خود جذب می‌کند

مردها نسبت به زنان بصری تر هستند و برای همین زنها برای جذب مردان به لباس و آرایش اهمیت میدهند. اما حقیقت چیز دیگریست.

لبخند، بوی خوش عطر، هوش و شاید هم اندامی زیبا — فکر می‌کنید کدامیک برای مردان جذاب‌تر است؟ کدامیک از این خصوصیات در خانم‌ها باعث می‌شود مردی شیفته زنی شده و هیچوقت او را رها نکند؟

اگر بگویم هیچکدام از اینها چه؟ شاید این خصوصیات در ابتدای کار مردی را به سمت زنی بکشانند اما برای نگه داشتن او در یک رابطه طولانی‌مدت و بادوام کافی نیستند. با ماگرتا همراه باشید.

ویژگی هایی که برای مردان جذاب است
ویژگی هایی که برای مردان جذاب است

جالب است بدانید که مردها به دنبال خصوصیاتی عمیق‌تر، اساسی‌تر و پایدارتر هستند که بنا به دلایلی زن‌ها تصمیم می‌گیرند در خود نشان ندهند — حداقل در ابتدای رابطه و گاهی اوقات هم خیلی دیر این خصوصیات خود را نشان می‌دهند.

ویژگی هایی که برای مردان جذاب است

ویژگی هایی که برای مردان جذاب است
ویژگی هایی که برای مردان جذاب است
تحقیقات گویای آن است که مردها جذب زنهایی می‌شوند که آرایش ندارند یا آرایش خیلی کمی دارند. محققان 44 زن را انتخاب کردند و از آنها خواستند آرایش کنند، سپس از آنها عکس گرفتند، هم با آرایش و هم بدون آرایش. طبق این عکس‌ها، سه معیار در نظر گرفتند: 0 درصد آرایش، 50 درصد آرایش و 100 درصد آرایش. مردها یکی از این سه تصویر را برای هر گروه انتخاب کردند.عکسی که بیشتر برای من جذاب است، عکسی که بیشتر برای مردها جذاب است و عکسی که بیشتر برای زنها جذاب است. عکس‌هایی که کمترین آرایش را داشتند، به عنوان «جذاب‌ترین برای من» انتخاب شدند.

به ظاهر خود اهمیت دهید

همه ی ما می دانیم که ظاهر برای مردان خیلی مهم است. جالب است بدانید اولین چیزی که یک مرد در شما می بیند ظاهر شما است. البته اشتباه نکنید این موضوع به این معنی نیست که مرد ها سطحی نگر و ظاهر بین هستند، بلکه به این معنی است که قبل از این که شما شروع به صحبت کنید، مرد مقابل شما ابتدا به ظاهر شما توجه خواهد کرد و شما با توجه به ظاهرتان می توانید روی او تاثیر بگذارید. پس اگر می خواهید کسی را جذب خودتان کنید، از این به بعد بیشتر به ظاهرتان توجه کنید.

ظاهر
ظاهر

 از عطری وسوسه‌ کننده استفاده کنید

وقتی بـا یک آغوش از او خداحافظی می‌کنید، اجازه بدهید عطرتان به نفع شما کار کند. مردها عاشق این هستند که نامزدشان بوی فوق‌العاده‌ای داشته‌بـاشد. عطر را به مچ دست‌ها، اطراف گردن، پشت گوش، و روی اســـتخوان ترقوه بزنید تا مطمئن شوید عطرتان ماندگار اســـت.میتوانید در مناسبت‌های مختلف از عطرهای مختلف اســـتفاده کنید. عطرهای متنوعی بخرید و ببینید کدام‌یک برایتان بهترین نتیجه را دارد.

عطر خوش بو
عطر خوش بو

زمانی که عصبانی می‌شوید

از نظر مردها وقتی زنی عصبانی می‌‌شود، جذاب است! چون نشان می‌دهد که یک زن قوی و با شخصیت است. مردها زنهایی را دوست دارند که شخصیت قدرتمند دارند و همیشه هر چیزی را نمی‌پذیرند.

عصبانی

از خود آسیب‌ پذیری بروز دهید

منظورمان درمانده بودن نیست. آسیب‌پذیری این است که خود واقعی‌تان باشید. نشان دادن ضعف‌هایتان شاید خلاف قدرت باشد اما قدرت واقعی در توانایی شما برای نشان دادن آسیب‌پذیری‌تان نهفته است. نشان دادن شکنندگی‌تان، نقاط دردتان، ناامنی‌ها و حتی آشکار کردن کارهایی که قبلاً انجام داده‌اید و از‌ آن پشیمانید، قدرت زیادی می‌خواهد.

به همسرتان نشان دهید که چقدر دوستش دارید. بگویید که چقدر دیوانه‌اش هستید. اجازه بدهید بفهمد که قبلاً هیچوقت چنین حسی را تجربه نکرده‌اید. آسیب‌پذیری احساسی شما باعث اعتماد بیشتر او نسبت به احساس شما می‌شود و درنتیجه موجب می‌شود خود او هم از نظر احساسی درمقابل شما آسیب‌پذیر باشد.

آسب پذیری
آسب پذیری

استقلال داشته باشید

تکیه شما به گذشته و منتظر مانند باعث می شود از جذب مردان دور شوید . مردان بیزارند از اینکه زنان منتظر می‌مانند تا مرد آنها تمام امور زندگی آنها را به دست گیرد.نشان دهید با آن که شما از ایده‌های او استقبال می‌کنید، بدون او نیز توانایی به انجام کارهای خود را دارید.

هم‌چنین بخوانید :
جاذبه های گردشگری روسیه برای تورهای تابستانی 98 کدامند ؟

سعی کنید مستقل باشید

مرد ها به زنانی که روی پاهای خود می ایستند و مستقل هستند، علاقه نشان می دهند. مردان دوست دارند که همسر آینده شان کسی باشد که نیازی به حمایت دیگران و یا مراقبت دیگران ندارد و زن قوی است. البته مردان از این که همسرشان به آن ها نیاز داشته باشند خوششان می آید و قطعا شما هم هر چقدر که محکم و قوی باشید، باز هم به حمایت یک نفر نیاز پیدا خواهید کرد، کسی که  بتوانید در مواقع ناراحتی ها و مشکلاتتان به آن ها تکیه کنید.

این که شما مستقل هستید، نباید برای طرف مقابلتان این معنی را داشته باشد که شما به توجه هیچ کسی نیازی ندارید و او می تواند به شما اهمیت ندهد.

مستقل بودن
مستقل بودن

با بچه‌ها رابطه خوبی داشته باشید

اکثر مرد ها تشکیل خانواده را دوست دارند، پس زمانی که به دنبال یک همسر خوب می گردند، زنی که رابطه‌ی خوبی با بچه‌ها دارد نظرش را جلب خواهد کرد، چون می‌داند زنی که از بودن با بچه‌ها لذت می‌برد و آن ها را دوست دارد، توانایی تشکیل یک خانواده‌ی خوب را هم دارد.

رابطه خوب با بچه‌ها
رابطه خوب با بچه‌ها

شوخ طبع باشید

باید بتوانید با هم دیوانه‌بازی کنید. کار و زندگی فوق‌العاده استرس‌زا است! همسرتان تنها کسی است که درمقابل او باید سلاحتان را زمین بیندازید. چه خانه باشید و چه بیرون، درست وقت‌هایی که کسی نگاهتان نمی‌کند، وقت مسخره رقصیدن‌ها، حرف زدن با صداهای عجیب و غریب و وقت این است که خودتان باشید. اگر می‌خواهید همسرتان احساس کند که می‌تواند با شما تفریح کند، شما هم نباید از تفریح کردن با او بترسید. حتی اگر از اینکه مسخره به نظر برسید نباید بترسید.

شوخ طبعی
شوخ طبعی

سلیقه‌ی لباس پوشیدنتان مناسب باشد

مردها عاشق خانم هایی هستند که تمیز و مرتب هستند، پس از این موضوع نهایت اســـتفاده را بکنید. اغلب دخترها سردرگم می‌شوند که برای قرارشان چه لبـاسی بپوشند که مردشان نتواند در برابر ستایش و تحسین آنها مقاومت کند، . هر وقت بـا او هستید چیزی بپوشید که زیبـا و چشم‌نواز بـاشد و بـا پوشیدن آن فوق‌العاده شوید.دختری که در لبـاس پوشیدن خوش‌سلیقه بـاشد می‌داند چگونه زیبـا و در عین حال عادی به نظر برسد. این بـاور رایج که کسی که عاشق‌ات بـاشد تو را قضاوت نمیکند همیشه درست نیست. اگر مرد شما نامرتب لبـاس بپوشد، احساس ناامیدی نمی‌کنید؟

سلیقه لباس پوشیدن
سلیقه لباس پوشیدن

معقول و منطقی باشید

مردها دوست دارند زنی را برای زندگی مشترک انتخاب کنند که معقول و منطقی باشد. بیشتر مردها دوست ندارند با زنی رابطه داشته باشند که با هر مشکل کوچکی آشفته می‌شود. اگر رفتاری معقول نداشته باشید، ممکن است زمان‌هایی که در میان جمعی هستید، کارهایی بکنید که باعث خجالت‌تان بشود و به درد سر بیفتید. همچنین اگر نتوانید خشم‌تان را کنترل کنید، هر مردی را از خود دور خواهید کرد.

البته لازم نیست شخصیت خود را به طور کلی تغییر دهید. معقول و منطقی بودن، یک هدف شخصی است که باید برای آن تمرین کنید. معقول بودن نه فقط به نفع روابط شماست، بلکه در تمام جنبه‌های زندگی روزمره کمک‌تان می‌کند.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا