بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم شنتیا در ثبت احوال + طالع بینی نام و عدد ابجد

اسم پسرانه شنتیا چه معنی دارد؟ آیا ریشه اسم عبری است یا فارسی؟ فراوانی اسم در ایران چقدر است؟

معنی اسم شنتیا در ثبت احوال «فاتح و پیروز» می باشد اما برای این اسم پسرانه ریشه ها و تفسیرهای مختلفی دیگری نیز وجود دارد که همه آن ها را در ادامه در بخش معنی اسم ماگرتا برای شما کاربر عزیز فراهم کرده ایم.

اسم پیشنهادی : معنی اسم رسام در ثبت احوال + عدد ابجد نام

معنی اسم شنتیا در ثبت احوال

معنی اسم شنتیا چیست

علاوه بر معنای فاتح و پیروز تفسیری دیگری وجود دارد که بر اساس آن شنتیا لقبی است که ایرانی های باستان به حضرت علی (ع) داده اند. به عده برخی این نام ریشه عبری دارد اما عده دیگری بر این باورند که در کتاب های قدیمی فرهنگستان فارسی این نام وجود دارد و به هیچ وجه ریشه آن عبری نمی باشد.

با اینکه این نام خیلی قدیمی و با اصالت است اما در سال های اخیر پدر مادر های کمی و چیزی در حدود ۳۰۰۰ نفر این نام را برای فرزند خود انتخاب کرده اند. در نتیجه این نام خیلی خاص است و می توانند برای کودک پسر شما مناسب باشد.

همچنین بخوانید : معنی اسم آوان در ثبت احوال چیست + ریشه و عدد ابجد نام

اسم دختر که به شنتیا بخوره
یزنیا – آشینتا – شایا – متتیا
شیانا و هنایش – شارمینا – شادلین – شاینا

عدد ابجد نام و اسامی هم ابجد

عدد ابجد و اسامی هم ابجد نام شنتیا

با محاسبه فرمول عدد ابجد نتیجه می گیریم عدد ابجد کبیر این اسم ۷۶۱ و ابجد صغیر آن ۱۷ می باشد. همچنین اسامی هم ابجد عبارتند از : آذین – آتشین – خانعلی – تک آفرین.

طالع بینی و روانشناسی نام شنتیا

پسرهایی با اسم شنتیا انسان هایی خوش زبان و عاطفی هستند که همه اطرافیان آن ها می توانند با خیالی آسوده به آن اعتماد کنند. مهم ترین ویژگی آن ها صبوری، با پشتکار بودن و داشتن امید زیاد به زندگی می باشد. همچنین آنها خیلی ولخرج هستند و زیاد به مسائل مالی گیر نمی دهند.

نام پیشنهادی : معنی اسم امیرسام چیست 🤗 + عدد ابجد

از نظر ظاهری بسیار خوش تیپ و آراسته هستند. بخاطر آرامش باتنی که دارند اگر در کنار آن ها باشید همیشه خونسرد و خوشحال هستید. معمولا پسرهایی با اسم شنتیا کمی بد قول و فراموش کار هستند و نباید از دست آن ها زیاد ناراحت شد.

✅ در این نوشته معنی اسم شنتیا در ثبت احوال را بررسی کردیم، شما می توانید از بخش دیدگاه نظرتان را در مورد این نام با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *