سرگرمی
موضوعات داغ

مسابقه عصر جدید – تمام اجراهای قسمت چهارم مرحله نیمه نهایی

تمام سه اجرای چهارمین قسمت مرحله نیمه نهایی مسابقه استعدادیابی عصر جدید

مسابقه استعدادیابی عصر جدید – دقایقی پیش قسمت چهارم مرحله نیمه نهایی مسابقه عصر جدید با سه شرکت کننده به نام های فاطمه عبادی ، زهرا بیرامی و گروه پیرامید ، با اجراهای فوق العاده تماشایی به پایان رسید . اگر قادر به تماشای اجراهای چهارمین قسمت مرحله نیمه نهایی این مسابقه پرطرفدار و تماشایی نشده اید ، در ادامه برای تماشای هر سه اجرا ، با ماگرتا همراه باشید.

در مرحله نیمه نهایی در صورت صعود هر سه شرکت کننده به فینال آن قسمت از برنامه ، داوران باید 2 شرکت کننده را انتخاب کنند و یک شرکت کننده نیز حذف می شود. دو شرکت کننده انتخاب شده نیز به رای گیری مردمی می روند تا در نهایت از هر قسمت یک شرکت کننده به فینال عصر جدید صعود کند.

اجرای خوب و تماشایی گروه پیرامید ، اولین اجرای قسمت چهارم مرحله نیمه نهایی عصر جدید

گروه پیرامید ، شلوغ ترین گروه عصر جدید در این قسمت با 64 نفر به روی صحنه آمدند ، این گروه با یک اجرای خوب و قابل قبول ، با انجام حرکات دیدنی توانستند سه رای سفید از چهار داور دریافت کنند و در فینال این قسمت نیز به انتخاب داوران به فینال رای مردمی این قسمت راه یافتند.

اجرای دیدنی زهرا بیرامی دختر با تیراندازی آتشین ، دومین اجرای قسمت چهارم مرحله نیمه نهایی عصر جدید

زهرا بیرامی که بدنی منطف و بسیار نرمی دارد و در اجراهای قبلی خود کارهای دیدنی و تماشایی را انجام داده بود ، در نیمه نهایی عصر جدید نیز یک اجرای کامل و عالی را به نمایش گذاشت ، ولی تنها توانست سه رای سفید از سوی داوران دریافت کند و در فینال این قسمت از برنامه عصر جدید ، مورد انتخاب داوران نبود و به کار خود در مرحله نیمه نهایی مسابقه عصر جدید پایان داد.

اجرای فوق العاده تماشایی نقاشی با شن فاطمه عبادی ، سومین اجرای قسمت چهارم مرحله نیمه نهایی عصر جدید

فاطمه عبادی نقاش شنی عصر جدید ، باز هم با یک اجرای عالی و حرفه ای درباره کودکان کار ، همگان را به تشویق واداشت ، این شرکت کننده با دریافت هر چهار رای سفید داوران را دریافت کرد ، در فینال این قسمت از مسابقه عصر جدید نیز به انتخاب داوران قرار گرفت و به فینال رای مردمی عصر جدید راه یافت.

برچسب ها

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن