سبک زندگی

جواب کار کلاسی صفحه ۱۲۰ و ۱۳۴ پودمان پوشاک کاروفناوری هفتم

گام به گام پودمان دهم کتاب کار و فناوری پایه هفتم و پاسخ کار کلاسی صفحه 120 و 134

پاسخ پودمان ۱۰ کاروفناوری پایه هفتم و جواب کار کلاسی صفحه ۱۲۰ و ۱۳۴ پودمان پوشاک به صورت کامل در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز آماده شده است.

مطلب پیشنهادی : جواب پودمان ۹ کاروفناوری هفتم

جواب پودمان پوشاک کاروفناوری هفتم

جواب کار کلاسی صفحه ۱۲۰ کاروفناوری هفتم

کار کلاسی صفحه 120 پودمان پوشاک، انواع دوخت های دستی : با هم اندیشی در گروه، در جاهای خالی جدول ۱_۱۰ نام هر کدام از دوخت های دستی را بنویسید.از بالا سمت راست : پشت بخیه ریز ، بخیه درشت ، کوک ساده شلال ، پس دوزی

از پایین سمت راست : زیگزاگ ، پس دوزی ریز ، دوخت ماشینی ، دندان موشی

جواب کار کلاسی صفحه ۱۳۴ پودمان پوشان هفتم

در صفحه 134 کاروفناوری پایه هفتم سوالی درباره بررسی پوشاک اقوام ایرانی پرسیده شده است : با هم اندیشی در گروه بررسی کنید،‌ هر یک از تصاویر جدول ۴_۱۰ نشان دهنده پوشاک کدام یک از اقوام ایرانی است؟

پودمان پوشاک کاروفناوری هفتم
پودمان پوشاک کاروفناوری هفتم

ردیف اول :
ابیانه کاشان، مرد ترکمن، مازندران،
بندر عباس، زن بلوچ، مرد عرب

ردیف دوم :
خواف، زن کرد، لرستان، زن اردبیلدر پودمان پوشاک اکثر فعالیت های کلاسی و غیر کلاسی به صورت عملی و با نرم افزار می باشد و فقط کار کلاسی صفحه ۱۲۰ و ۱۳۴ دارای جواب کتبی می باشند. دانش آموز عزیز برای دیدن پاسخ سایر صفحات کتاب کار و فناوری هفتم کافیست آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو نمایید.

✅ در نهایت اگر سوال یا پیشنهادی درباره پودمان پوشاک کاروفناوری هفتم دارید، می توانید آن را از بخش نظرات از ما یا سایر دانش آموزان بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫2 دیدگاه ها

  1. حمیدرضا اکوان هستم ره گفت:

    حمیدرضا
    اکوان هستم ره

  2. علی گفت:

    امتحان تستی هم میزارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.