سبک زندگی

۶۵ مدل میز تلویزیون جدید ۱۴۰۲ در طرح های مدرن و شیک

راهنمای خرید ۲۵ تا از بهترین مدل های میز تلویزیون جدید سال 2023 به همراه فهرست قیمت

مدل میز تلویزیون مدرن و لاکچری ۱۴۰۲ : در دنیای امروز میز تلویزیون به یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون داخلی تبدیل شده و تاثیر بسیار مهمی در چیدمان منزل دارد. باید دکوراسیون منزل را با توجه به طرح و نوع میز تلویزیون طراحی کنید و به نکات مهم توجه کنید. اولین نکته نوع خانه شما و تفاوت خانه های مسکونی و ویلا است.

ویلاها فضای بازتر و بزرگتری دارند، اتاق نشیمن این نوع خانه برای میزهای تلویزیون بزرگتر بسیار مناسب است. در این سبک خانه شما در انتخاب انواع میز تلویزیون مختار هستید و محدودیتی وجود ندارد.

در منازل مسکونی به دلیل محدودیت فضا، اتاق نشیمن کوچکتر است، بنابراین باید میزهای تلویزیون کوچکتر با فضای کمتر را انتخاب کنید. در ادامه به معرفی ۶۵ مدل از بهترین مدل های میز تلویزیون جدید سال ۱۴۰۲ در راهنمای خرید ماگرتا می پردازیم.

مطلب ویژه پیشنهادی : بهترین مدل های آینه دکوراتیو لوکس

مدل میز تلویزیون جدید
مدل میز تلویزیون جدید

جدیدترین میز تلویزیون ها در مدل های مختلف 1402

در دنیای امروز میز تلویزیون به یکی از وسایل مهم در دکوراسیون داخلی تبدیل شده و تاثیر مهمی در چیدمان خانه دارد. باید دکوراسیون منزل خود را با توجه به طرح و نوع میز تلویزیون طراحی کنید و به نکات مهم توجه کنید. اولین نکته نوع خانه شما و تفاوت خانه آپارتمانی با خانه ویلایی است.

خانه های ویلایی دارای فضاهای بازتر و بزرگتر هستند، نشیمن این نوع خانه ها برای میز تلویزیون بزرگتر بسیار مناسب است. در سبک این خانه شما در انتخاب انواع میز تلویزیون مختار هستید و هیچ محدودیتی وجود ندارد. در یک خانه آپارتمانی به دلیل محدودیت فضا، اتاق نشیمن کوچکتر است، بنابراین باید میز تلویزیون کوچکی انتخاب کنید که فضای کمتری را اشغال کند.


مدل میز تلویزیون دیواری ساده و شیک
مدل میز تلویزیون چوبی
مدل میز تلویزیون ام دی اف
مدل میز تلویزیون چوبی جدید
مدل میز تلویزیون برنز
مدل میز تلویزیون دیواری ام دی اف جدید ایرانی
مدل میز تلویزیون ام دی اف جدید
مدل میز تلویزیون استیل
مدل میز تلویزیون ام دی اف سفید
مدل میز تلویزیون اسپرت
مدل میز تلویزیون اروپایی

راهنمای خرید میز تلویزیون شیک

هر وسیله ای که به خانه اضافه می کنیم می تواند بر زیبایی و چیدمان کل خانه تاثیر مثبت یا منفی بگذارد. برای اینکه میز ال سی دی یا میز LED شما دکوراسیون کلی منزل شما را زیبا کند به نکات زیر توجه کنید.

اندازه میز تلویزیون: انتخاب اندازه و ابعاد مناسب برای میز یکی از مهم ترین مراحل خرید میز تلویزیون است. اندازه صفحه تلویزیون بر حسب اینچ نشان داده شده است. قبل از خرید میز، طول تلویزیون را بر حسب سانتی متر اندازه بگیرید. هرگز نباید میز تلویزیونی را انتخاب کنید که کوتاه تر از تلویزیون شما باشد . به خاطر داشته باشید که هر چه میز تلویزیون بزرگتر و در عین حال جادارتر باشد، دکوراسیون شما زیباتر و شیک تر به نظر می رسد.

مدل میز تلویزیون آینه ای
مدل میز تلویزیون آینه کاری
آخرین مدل میز تلویزیون
مدل میز تلویزیون با کناف
مدل میز تلویزیون برنجی
مدل میز تلویزیون بدون پایه
مدل میز تلویزیون به روز
مدل میز تلویزیون پایه فلزی
مدل میز تلویزیون پایه بلند
مدل میز تلویزیون پازلی
مدل میز تلویزیون پایه دار چوبی

رنگ میز تلویزیون: آیا یک میز تلویزیون شیک و زیبا می خواهید؟ پس باید به رنگ محیط در لوکیشن دقت کنید. یکی از اولین نکات قبل از خرید، محل قرارگیری تلویزیون است. این به شما کمک می کند تا بدانید چه نورها و رنگ هایی در کنار تلویزیون وجود دارد.

به این ترتیب می توانید رنگی را انتخاب کنید که با تزئینات و مبلمان دور میز هماهنگ باشد. به خاطر داشته باشید که رنگ ها نباید دقیقاً یکسان باشند. رنگ ها و اضافات کل خانواده انرژی بیشتری را به محیط می آورند. برای مثال حتما به رنگ تلویزیون خود دقت کنید تا هرگز میز ام دی اف سفید را برای تلویزیون مشکی انتخاب نکنید!

مدل میز تلویزیون پایه طلایی
مدل میز تلویزیون پی وی سی
مدل میز تلویزیون پشت دار
پرفروش ترین مدل میز تلویزیون
مدلهای میز تلویزیون پشت دار
مدل میز تلویزیون توکار
مدل میز تلویزیون تی وی روم
مدل میز تلویزیون تمام چوب
مدل میز تلویزیون طوسی
مدل میز تلویزیون جدید چوبی
مدل میز تلویزیون جدید و شیک

مدل میز تلویزیون: مدل های میز تلویزیون مانند همه محصولات دیگر در سبک ها و دسته بندی های متفاوتی عرضه می شوند. یکی از این دسته بندی ها دکوراسیون کلاسیک است.

پس باید به این نکته هم توجه کنید، اگر محیط خانه شما کلاسیک است باید سراغ میز تلویزیون کلاسیک بروید تا در محیط خانه تان درگیری ایجاد نشود. برعکس، یک مدل مدرن وجود دارد، بنابراین اگر دکوراسیون شما به این سبک است، حتما از یک میز تلویزیون مدرن برای خانه خود استفاده کنید.

مدل میز تلویزیون چوبی قهوه ای
مدل میز تلویزیون چوب راش
مدل میز تلویزیون چوبی کوچک
مدل میز تلویزیون چوبی جدید و شیک
مدل میز تلویزیون خارجی
مدل میز تلویزیون خوشگل
مدل میز تلویزیون خیلی شیک
مدل میز تلویزیون خاص
مدل میز تلویزیون برای خانه های کوچک
مدل میز تلویزیون برای خانه کوچک
مدل میز تلویزیون اتاق خواب

انواع میز تلویزیون جدید

پایه های تلویزیون از زوایای مختلفی مانند جنس، سبک، رنگ و اندازه بررسی و انتخاب می شوند. آنها معمولاً از چوب ساخته می شوند، اما در مواد دیگری مانند فلز و شیشه نیز موجود هستند. البته سبک پایه تلویزیون بسته به جنس آن متفاوت است و باید گفت که در سبک های مختلف مدرن، اسپرت، سلطنتی و کلاسیک ساخته می شوند.

پایه های تلویزیون معمولاً به رنگ چوب هستند، اما رنگ سفید یکی از محبوب ترین رنگ ها است. میزهای تلویزیون کلاسیک معمولا طرحی چوبی دارند. مدل های مدرن در رنگ های روشن به خصوص سفید تولید می شوند و در مدل های جعبه ای، فانتزی، پازلی، کنسولی، موبایل، دیواری، زمینی، کابینت نیز در بازار موجود می باشند.

میز تلویزیون مدل ذوزنقه
مدل میز تلویزیون رنگ چوب
مدل میز تلویزیون رنگ سفید
مدل میز تلویزیون روی دیوار ساده
مدل میز تلویزیون رنگ مشکی طلایی
مدل میز زیر تلویزیون جدید
عکس میز تلویزیون زیبا و شیک
مدل میز تلویزیون سلطنتی
مدل میز تلویزیون آبی طلایی
مدل میز تلویزیون سلطنتی طلایی
مدل میز تلویزیون شیک و مدرن

سبک مدرن دکوراسیون به سمت سادگی و مینیمالیست پیش می رود. پایه های تلویزیون این سبک میزهای چوبی ساده ای هستند که معمولاً مستطیل شکل هستند و به دو صورت دیواری و ایستاده تولید می شوند. این میزها دارای کف و کشوهای کوچک برای نگهداری وسایل صوتی و تصویری می باشند.

پایه تلویزیون کلاسیک از چوب ساخته شده و طراحی خاصی دارد که مناسب این سبک دکوری است. پایه های تلویزیون کلاسیک معمولا در رنگ های سفید و کرم با راه راه های طلایی طراحی می شوند.

مدل میز تلویزیون طرح کنسول
مدل میز تلویزیون سفید صدفی
مدل میز تلویزیون طرح ترکیه
مدل میز تلویزیون طرح کلاسیک
مدل جدید میز تلویزیون عروس
عکس مدل میز تلویزیون چوبی جدید
عکس مدل میز تلویزیون چوبی
عکس جدیدترین مدل میز تلویزیون
مدلهای میز تلویزیون فایبرگلاس

به انتهای مقاله جدیدترین مدل میز تلویزیون جدید 2023 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *