بازاریابی و فروشکسب و کار

صفر تا صد خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

صفر تا صد خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ شامل چه مواردی می‌شود؟ یک شرکت مارکتینگ باید چه خدماتی به مشتریان خود ارائه دهد؟ خدمات بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست؟

خدمات شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ شامل فعالیت‌هایی است که به منظور ارتقای برند یک کسب و کار از طریق کانال‌های مختلف بازاریابی آنلاین انجام می‌شود. به منظور افزایش پوشش تقاضای مشتریان، بازاریابی دیجیتال شکل گرفت تا کسب و کارها بتوانند خدمات را نسبت به نیاز مشتریان به طور اینترنتی انجام داده و مخاطبین هدف را پیدا کنند. بر این اساس اگر علاقمند هستید تا از صفر تا صد با خدمات این شرکت‌ها آشنا شوید با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهیم.

صفر تا صد خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

لیست خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

از جمله اصلی‌ترین خدماتی که توسط شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ به کارفرمایان ارائه می‌شود به شرح زیر تعریف می‌شوند.

خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو

اولین و شاید یکی از مهمترین موارد در این لیست را باید بهینه سازی موتورهای جستجو در نظر بگیریم. سئو محبوب‌ترین سرویس آژانس‌های دیجیتالی است که شرایطی را ایجاد می‌کند تا وب سایت در نتایج موتورهای جستجو از جمله گوگل ظاهر شده و کاربران هدف را به سمت خود جذب کند. هدف سئو جذب ترافیک ارگانیک و افزایش رتبه در سرپ گوگل است. خدمات شغل کارشناس سئو به زیر دسته‌هایی تقسیم می‌شوند.

 • خدمات سئو داخلی: مهمترین بخش خدمات سئو را باید سئو داخلی در نظر بگیریم که شامل تمام تکنیک‌هایی می‌باشد که داخل وب سایت انجام شده تا بتوانید رتبه‌های خود را ارتقا بخشید. بر این اساس در شرکت دیجیتال مارکتینگ کارشناسان سئو باید اقدامات مختلفی را انجام دهند که برخی از مهمترین آن‌ها به صورت زیر تعریف می‌شود.
 1. تعریف کلمات کلیدی با توجه به ابزار سرچ کنسول و فعالیت رقبا
 2. تولید محتوای مناسب با در نظر گرفتن به الگوریتم‌های گوگل و آپلود آن در وب سایت
 3. لینک سازی مناسب با توجه به محتوای محصول، مقاله و دسته بندی
 4. بهینه سازی تصاویر در وب سایت و قرار دادن تگ alt
 5. رعایت تگ هدینگ و نوشتن متادیسکریپشن مناسب
 • خدمات سئو خارجی: سئو خارجی در بهینه سازی وب سایت بسیار مهم بوده و نتایج آن تاثرگذار هستند. این قسمت با عوامل بیرونی وب سایت سازو کار دارد که به طور مستقیم روی تعیین رتبه‌ها موثر در نظر گرفته می‌شود. مهمترین فعالیت در این قسمت را باید ایجاد لینک‌های اصولی در خارج سایت با استفاده از تولید محتوای رپورتاژ به حساب آوریم.
 • خدمات سئو تکنیکال: خدمات سئو تکنیکال تمامی فعالیت‌های فنی است که در وب سایت انجام می‌شود و کارشناس باید در شرکت دیجیتال مارکتینگ عواملی چون سرعت صفحه، اسکیماها، ssl و … را تحت نظر قرار دهد تا در صورت ایجاد مشکل با برنامه نویسان صحبت کرده و مشکلات را برطرف کند.

در نهایت در قسمت خدمات سئو، متخصصین این حوزه باید تمامی فعالیت‌های انجام شده در داخل و بیرون سایت را بررسی کرده و استراتژی را ارزیابی کنند تا در صورتی که نتیجه مناسبی بدست نیامد استراتژی تغییر پیدا کند.

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ به طور تخصصی انجام می‌شود. در شرح این خدمات باید اشاره کرد که با توجه به نوع کسب و کار، میزان رقابت و محصولات تولیدی، ابتدا پیش نیاز های طراحی سایت بررسی شده و سپس وب سایتی مناسب و استاندارد ساخته شده و در دسترس قرار می‌گیرد. برخی خدماتی که در طراحی سایت توسط شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ به مشتریان ارائه می‌شود به شرح زیر هستند.

 1. وب سایت در ظاهر بصری جذاب، با نظم و زیبایی در اختیار قرار می‌گیرد تا نظر مخاطبین را به خود جلب کند.
 2. استفاده از وب سایت باید به قدری ساده باشد که حوصله کاربر را سر نبرده و مانع خروج آن از وب سایت شود.
 3. در طراحی وب سایت، کارشناسان باید تلاش کنند تا هویت کسب و کار و همچنین ارزش‌های برند را به مخاطبین ارائه دهند.
 4. تمامی المان‌های تعریف شده باید به بهترین شکل در ساختار و چهارچوب قرار گیرند.
 5. پس از ساخت و طراحی سایت، آموزش و پشتیبانی باید از سوی متخصصین این حوزه انجام شده و به سوالات کارفرمایان عزیز به طور دقیق پاسخ داده شود.
 6. یکی از مهمترین پارامترهای خدمات طراحی وب سایت را باید امنیت در نظر گرفت، سایت باید استانداردهای جهانی را داشته و از اطلاعات کاربران محافظت کند.

بر این اساس برای اینکه یک سایت حرفه‌ای و اصولی داشته باشید بهتر است به شرکت دیجیتال مارکتینگ معتبر و معروف مراجعه کرده و از خدمات بهرمند شوید. یکی از بهترین‌ها در سطح تهران جاب تیم است که در طی سال‌ها فعالیت خود توانسته تمامی پروژه‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارد و برندهای زیادی را در سطح کشوری به فروش برساند.

خدمات پشتیبانی وب سایت

خدمات پشتیبانی وب سایت یکی از اقداماتی است که باید به طور مداوم پس از طراحی و ساخت وب سایت از آن بهرمند شوید. این نوع خدمات شامل بروزرسانی وب سایت، بررسی عملکرد کلی سایت، شناسایی و رفع باگ‌های احتمالی، بک آپ گیری و … است که در شرکت دیجیتال مارکتینگ انجام می‌شود. بر این اساس کارشناسان همواره باید اشتراک هاست و دامنه را بررسی کنند تا در صورت نیاز تمدید را انجام دهند. علاوه بر این موضوع نوع دیگر پشتیبانی را باید بررسی رفتار مخاطبین در نظر گرفت، متخصصین در پشتیبانی سایت باید با توجه به میزان ترافیک ورودی و جذب آن به وب سایت، تلاش کنند تا به بهترین شکل خدماتی را در سایت قرار دهند که نظر کاربران را به سایت جلب کنند. این نوع پشتیبانی شامل 4 مرحله است.

 • پشتیبانی فنی: پشتیبانی فنی مواردی را شامل می‌شود که به طور مستقیم به طراحی وب سایت وابسته است. در این بخش امنیت وب سایت بررسی شده و به طور منظم باید بک آپ گیری توسط آن انجام شود. پشتیبان فنی سایت باید به طور دائم نرم افزارهای سایت را بروزرسانی کند.
 • پشتیبانی محتوایی: یکی از مهمترین خدماتی که در شرکت دیجیتال مارکتینگ به مشتریان ارائه می‌شود را باید پیاده سازی استراتژی محتوایی در نظر بگیریم. تولید کردن محتوای باکیفیت، آپلود و پیاده سازی آن باعث می‌شود تا کاربران از محتوای مناسب استفاده کنند و این روی میزان ورودی سایت موثر خواهد بود.
 • پشتیبانی طراحی و گرافیک: پشتیبانی طراحی گرافیکی و بصری به طور مستقیم روی ترافیک ارگانیک تاثیرات خود را اعمال می‌کند، در نتیجه شرکت دیجیتال مارکتینگ باید تلاش کند تا از تصاویر مخصوص، اینفوگرافیک‌ها و بنرهای متنوع در وب سایت استفاده کند.
 • پشتیبانی سئو: ممکن است در گذشته با شخص یا شرکتی برای بهینه سازی سایت همکاری کرده اما به دلیل عدم موفقیت همکاری خود را قطع کرده باشید، در این زمان باید به شرکتی متخصص مراجعه کرده و با کارشناسان صحبت کنید تا از سئو سایت پشتیبانی شود. از جمله مهمترین وظایف کارشناسان در این حوزه را باید بررسی سئو تکنیکال، بررسی محتوای سایت، لینک سازی، فعالیت رقبا و … در نظر گرفت. همچنین می‌بایست استراتژی مناسبی در سایت چیده شود.

خدمات پیج اینستاگرام

خدمات پیج اینستاگرام شامل موارد مختلفی می‌شود، یک مدیر مجرب در شرکت بازاریابی باید به بهترین نحو تمامی نیاز کارفرما را برطرف کرده و به کار خود تعهد داشته باشد. از جمله مهمترین این خدمات را باید موارد زیر در نظر گرفت.

 • ایجاد پیج اینستاگرام: در ابتدای کار اگر پیج نداشته باشید، مدیر اینستاگرام یک اکانت بیزینسی برای شما ایجاد می‌کند تا بتوانید به راحتی برند خود را به مخاطبین معرفی کنید. اطلاعات کسب و کار در صفحه پروفایل قرار گرفته و در صورت نیاز کارشناسان لوگوی مناسبی برای برند طراحی خواهند کرد. رقبا شناسایی شده و فعالیت با توجه به این موضوع در پیج آغاز می‌شود.
 • تولید محتوای باکیفیت: اینستاگرام یک اقیانوس بزرگ از محتوای بصری است، در نتیجه برای آنکه در حجم عظیمی از محتواهای بصری مخاطبین را به سوی خود جذب کنید باید محتوای باکیفیت و مناسبی ایجاد شود. کارشناسان باید تلاش کنند تا با توجه به نیاز کارفرما و حوزه کسب و کار یک محتوای بصری زیبا و جذاب تهیه کرده تا نظر کاربران را به خود جلب کند.
 • ایجاد کمپین تبلیغاتی: شاید بتوان گفت یکی از مهمترین خدمات پیج اینستاگرام ایجاد کمپین تبلیغاتی است، ادمین اینستاگرام باید با پیج‌های مناسب و مرتبط با بیزینس هماهنگ کرده تا تبلیغات با بازدهی بالایی انجام شود. این کار در صورتی که به طور حرفه‌ای انجام شود موجب افزایش فروش می‌شود. این تبلیغات روی برندسازی نیز موثر خواهد بود.
 • ایجاد قالب مناسب برای پست و استوری: در شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای قالب مناسبی برای پست، استوری و هایلایت ایجاد می‌شود تا کاربر هر زمان که محتوای پیج را مشاهده کند بتواند آن را بشناسد.
 • افزایش تعداد فالووران فعال: با نوشتن بیو، پروفایل، کپشن و … مدیر پیج اینستاگرام باید بتواند تعداد فالووران را افزایش داده و میزان تعامل را بالا ببرد. در این زمینه برقراری ارتباط و تعامل با مخاطبین می‌تواند بسیار موثر در نظر گرفته شود.

✅ پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: https://www.tasvirezendegi.com/best-instagram-admin-in-iran/

    خدمات ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینک از جمله خدمات شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ است که شرایطی را ایجاد می‌کند تا بتوانید با نظم و برنامه ریزی به بهترین نحو مشتریان هدف را یافته و خدمات یا محصولاتی که دارید را به آن‌ها ارائه دهید. این نوع خدمات به شرح زیر هستند.

 1. در ابتدا باید با توجه به نوع بیزینس، یک استراتژی مناسبی ایجاد شود تا با توجه به آن ایمیل نوشته شده و به کاربران هدف ارسال شود.
 2. گرفتن لیست ایمیل در شروع کمپین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 3. سرویس مناسب باید با توجه به نوع بیزنس انتخاب شود، به این منظور باید تحقیقات لازم را برای همکاری با سرویس در نظر بگیرید.
 4. طراحی ایمیل باید به طور اصولی و استاندارد انجام شود تا نظر کاربران را به خود جلب کند.
 5. داده‌ها باید کنترل شده و آنالیز شوند تا میزان موفقیت بررسی شود. بر این اساس پارامترهایی از جمله میزان مشارکت کاربران، نرخ باز شدن ایمیل و کلیک نیز بسیار مهم هستند.

بدین ترتیب شرکت دیجیتال مارکتینگ باید مجددا برای خریداران، هدف تعیین کرده و کمپین‌های تبلیغاتی جدید و پربازدهی را در نظر بگیرد تا میزان کلیک و ورود به وب سایت افزایش پیدا کند.

    خدمات اس ام اس مارکتینگ

از جمله خدمات مهم شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ را باید اس ام اس مارکتینگ در نظر گرفت که یک روش موثر و پرکاربرد برای تبلیغات و بازاریابی است که به شکل پیامکی محصول یا خدمات خاصی را در بازار اینترنتی به مشتریان معرفی کرده و بدین ترتیب در افزایش فروش به شما یاری می‌رساند. برخی از خدمات پیامک مارکتینگ به شرح زیر تعریف می‌شوند.

 • ارسال اطلاعیه: این پیامک‌های تبلیغاتی بسیار مفید و کاربردی بوده و در زمینه ارائه تخفیف، جشنواره‌ها و هدایا ارسال می‌شوند. این نوع پیامک‌ها شرایطی را ایجاد می‌کنند تا میزان اعتماد کاربران افزایش پیدا کند.
 • ارسال پیامک تاییدیه: زمانی که مشتری یک محصول یا خدمات را از داخل وب سایت سفارش می‌دهد می‌توانید یک پیامک تاییدیه برای او ارسال کنید تا متوجه شود که سفارش خود را به درستی ثبت کرده است. این روش نیز در بالا رفتن میزان اعتماد مشتریان موثر است.
 • ارسال پیامک تعامل: پیامک‌های تعاملی یکی از بهترین راهکارهایی هستند که به افزایش فروش منجر می‌شود. این نوع پیامک شرایطی را به وجود می‌آورد تا بتوانید خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهید را بهبود بخشیده و استراتژی مناسبی برای فروش بچینید.

مدیریت تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات در گوگل همواره یک راه تضمینی برای افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر است، در این نوع خدمات شرکت مورد نظر در ابتدا نوع کسب و کار را بررسی کرده و کلمات کلیدی مناسب برای تبلیغات را انتخاب می‌کند. همچنین در این زمینه از کارفرما می‌خواهد تا کلمات مورد نظر را لیست کند تا از بین آن‌ها بهترین واژه‌ها را برگزینند. بدین ترتیب یک اکانت ساخته و آن را شارژ می‌کنند، این اکانت تبلیغاتی ممکن است به زمانی 1 الی 72 ساعت نیاز داشته باشد تا فرآیند ساخت آن تکمیل شود.

متخصصین به شما کمک می‌کنند تا از کلیک‌های فیک جلوگیری کرده و هزینه خود را هدر ندهید. با توجه به قوانین وضع شده از شما مبلغی دریافت می‌شود در نتیجه اگر به یک شرکت معروف در سطح تهران مراجعه کنید نیاز نیست نگران هزینه‌ها باشید. بدین ترتیب جاب تیم تلاش کرده است تا با پلن‌های متفاوت، شرایطی را ایجاد کند که تمامی کسب و کارها این امکان را داشته باشند که مخاطبین هدف را یافته و سئو سایت را بهبود بخشند. همچنین متخصصین این شرکت در کنار شما هستند تا در صورت به اتمام رسیدن شارژ گوگل سریعا آن را شارژ کرده و مخاطبین را به وب سایت هدایت کنند.

خدمات تلگرام مارکتینگ

در یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خدمات مختلفی از جمله تلگرام مارکتینگ به کارفرما ارائه می‌شود تا میزان نرخ تعامل با کاربران هدف افزایش پیدا کرده و فرآیند کار نیز به شکل اتوماتیک درآید. بر این اساس متخصصین محتواهای پربار و باکیفیتی را در قالبی جدید به اشتراک گذاشته و مجموعه‌ای جدید از کاربران را ایجاد می‎‌کنند. از جمله خدماتی که در شرکت‌های معتبر ارائه می‌شود را باید موارد زیر در نظر بگیریم

بازاریابی با گروه

گروه‌های تلگرام این قابلیت را دارند تا اعضای خود را به 200000 نفر برسانند، در این گروه‌ها می‌توان انواع محتوای متنی، صوتی و تصویری را ارسال کرده و یک تعامل مناسب با کاربران ایجاد کرد. کارشناس با توجه به نظر کارفرما یک گروه خصوصی یا عمومی ساخته و به دنبال پیوندهای جدید می‌گردند. در گروه عمومی تمامی افراد آزاد هستند تا وارد گروه شده و از آن استفاده کنند. در مقابل برای وارد شدن به یک گروه خصوصی باید لینک دعوت برای مخاطبین فرستاده شود. در گروه به دلیل ایجاد ارتباط مستقیم این امکان به وجود می‌آید تا با کاربران تعامل داشته باشید. در این شرکت‌های بازاریابی آنلاین کارهایی از قبلیل حذف پیام، بلاک کاربران، اضافه کردن کاربران جدید، پین کردن مطالب مهم، تغییر اطلاعات گروه و … انجام می‌شود تا بتوانید کسب و کار خود را به بهترین نحو مدیریت کنید. همچنین ایجاد نظرسنجی‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی نیز از اقدامات کارشناسان مارکتینگ در نظر گرفته می‌شود.

بازاریابی از کانال

در صورتی که در بیزینسی فعال بوده و مشتریان خود را دارید توصیه می‌کنیم تا به دنبال ساخت کانال باشید چرا که بدین ترتیب فرآیند فروش و ارائه خدمات برای شما راحت‌تر است. اصولا کانال‌های تلگرام پیام‌ها را به دست مشتریان رسانده و اطلاعیه‌های لازم را در دسترس قرار می‌دهد. این راه ارتباطی هیچ محدودیتی در تعداد اعضا نداشته و تنها تفاوت مهمی که با گروه تلگرام دارد را باید نحوه استفاده کاربران در نظر گرفت، بدین ترتیب که تنها مدیران کانال این قابلیت را دارند تا پست‌ها را به اشتراک بگذارند و فقط مدیر است که امکان مشاهده اعضای کانال را دارد. کارشناسان این امکان را دارند تا تعداد بازدیدهای پست را مشاهده کنند. در صورتی که میزان بازدید از 500 نفر افزایش پیدا کند اطلاعات دقیق آن در دسترس قرار می‌گیرد. نحوه یافتن کانال، میزان تعامل اعضا از جمله موارد قابل بررسی در کانال تلگرام است.

خدمات تبلیغات بنری

این نوع خدمات در شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ به صورت گسترده عرضه می‌شود، به منظور اجرای کمپین‌های تبلیغاتی بی شک به یک بنر با محتوای بصری جذاب و متنی گیرا نیاز دارید تا بتوانید آن را در شبکه‌های مناسب به اشتراک گذاشته و تعداد مخاطبین خود را افزایش دهید. بنرها در انواع گوناگونی تولید و در دسترس قرار می‌گیرد بدین ترتیب بهتر است اگر به دنبال یک تبلیغ منحصر به فرد هستید به شرکتی مراجعه کنید که به طور اصولی و حرفه‌ای این کار را برایتان انجام می‌دهد. شرکت دیجیتال مارکتینگ معروف و متبحر بنر تصویری ساده، تعاملی، بینابینی و ویدیویی را برایتان ساخته و آن را در کانال ارتباطی مناسب منتشر می‌کند. در این زمینه کارشناسان در شرکت طراحی سایت باید اهداف کمپین را تعیین کرده و با توجه به بودجه آن را ایجاد کنند. ارزیابی و بهینه سازی محتوای تبلیغاتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تبلیغات بنریدر گوگل این امکان را ایجاد می‌کند تا بتوانید با برند خود را در معرض دید کاربران قرار داده و بدین ترتیب وضعیت سایت را ارتقا بخشید.

خدمات واتساپ مارکتینگ

در خدمات واتساپ مارکتینگ شرکت بازاریابی قصد دارد تا پیام‎های تبلیغاتی و اطلاع رسانی‌ها را به گوش مشتریان و مخاطبین هدف برسانید و به طور مستقیم شرایطی را ایجاد کند تا کسب و کار به افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر برساند. از جمله خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

ارسال پیام‌های تبلیغاتی

کارشناسان با توجه به حوزه‌ای که در آن فعالیت دارید تلاش می‌کنند تا بهترین و ساده‌ترین نوع پیام‌های تبلیغاتی را با مخاطبین به اشتراک بگذارند، بدین ترتیب شرایطی ایجاد می‌شود تا به اهداف بیزینسی خود دست پیدا کنید. این پیام‌های اصولا مختصر و مفید بوده و اطلاعات مهمی را در بر دارند، اطلاعاتی چون اسم برند، محصول، خدمات و … را به کاربران ارائه خواهند کرد. به منظور ارسال پیام کارشناس بسته به تجربه خود و نظر کارفرما می‌توانید این کار را به طور دستی یا خودکار انجام دهد. متخصصین شرکت دیجیتال مارکتینگ به گونه‌ای پیام تبلیغاتی را طراحی می‌کنند تا در لحظه اول نظر مخاطب را جلب نمایند.

ایجاد گروه‌های بیزینسی

یکی از خدمات مهم دیگر در این زمینه را باید ایجاد گروه‌های تبلیغاتی در نظر بگیریم که به طور حرفه‌ای پیام‌های تبلیغاتی را با کاربران به اشتراک قرار داده و اطلاعات را بروز می‌کند تا میزان تعامل افزایش پیدا کند. بدین ترتیب یک اسم مناسب برای گروه انتخاب شده و اهداف تبلیغاتی نیز در آن مشخص می‌شود. همچنین پیام دعوتی جذاب و گیرا ایجاد می‌شود تا کاربران راغب شوند. 

برگزاری مسابقات

برگزاری مسابقات و قرعه کشی را باید یکی از خدمات مهم شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ در واتساپ مارکتینگ دانست، در این مسابقات تلاش می‌شود با توجه به نیاز کاربران و سلایق آن‌ها جوایز ارزنده‌ای در اختیارشان قرار گیرد. بدین ترتیب متخصصین بازاریابی مسابقه را طراحی کرده، قوانین آن را مشخص و نحوه ثبت نام و تاریخ مسابقه را به کاربران اعلام می‌کنند. این روش به منظور جلب اعتماد کاربران بسیار موثر خواهد بود.

خدمات بازاریابی محتوا

این روزها در عصر تکنولوژی مردم همواره در حال ارسال محتوا به یکدیگر هستند و این موضوع جایگاه محتوا و بازاریابی محتوایی را ارتقا بخشیده است. در شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ محتوای مناسبی برای وب سایت و یا کانال‌های تبلیغاتی شما ایجاد شده و به دست مخاطبین هدف می‌رسد. بدین ترتیب خدمات زیر ارائه می‌شود.

 • در ابتدا ادمین سایت باید یک استراتژی محتوایی با توجه به نیازهای کسب و کار ایجاد کند تا محتوای باکیفیتی تولید شود.
 • کارشناسان وظیفه تولید محتوا برای وبلاگ، مقاله، کتاب الکترونیکی و… را بر عهده می‌گیرند.
 • محتوا در پلتفرم‌های مرتبط به انتشار می‌رسد تا کاربران آن را مشاهده کنند. در توزیع محتوا کارشناسان باید اصول سئو را رعایت فرمایند.
 • در بازاریابی محتوا کمپین‌هایی برای افزایش بازدید از وب سایت و کانال‌های رسانه اجتماعی ایجاد می‌شود.

خدمات بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ باید تمامی خدمات فوق را به مشتریان خود ارائه دهد، بدین ترتیب که کسب و کار را بررسی کرده و با توجه به نیاز آن تلاش کند که بهترین راه برای افزایش فروش و پیشرفت بیزینس را مورد توجه قرار دهد. در نتیجه کارشناسان مشخص خواهند کرد که یک برند با توجه به سابقه کار، میزان بودجه و اهدافی که دارد باید به چه صورت تبلیغات خود را انجام دهد. در این زمینه شرکت‌های بسیار زیادی فعالیت دارند که یکی از بهترین آن‌ها جاب تیم است که سال‌هاست در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته و با کارشناسان متخصص خود تلاش دارد تا برندسازی کسب و کارها را به طور اصولی انجام دهد. در نتیجه انتخاب مناسبی برای همکاری است چرا که توانسته تا کنون پروژه‎های بسیار زیادی را به اتمام رسانده و برندهای ایرانی را به جایگاه مناسبی در بازار کار ارتقا دهد.

✅ بیشتر مطالعه نمایید: 25 روش کسب درآمد از اینترنت کاملا تضمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =