چهره هافرهنگ و هنر

رامبد جوان پس از بازگشت به ایران : اصلا به تایید شما احتیاجی ندارم !

جوری زندگی کنید که حسرت هیچ چیز به دلتان نماند | من در زندگی ام نیاز به تایید شما ندارم

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی و همسرش نگار جواهریان پس از ماجرای جنجالی سفر به تورنتوی کانادا به ایران بازگشتند. رامبد جوان در اولین قدم پس از بازگشت به ایران در کنفرانس “TEDx” تهران به سخنرانی پرداخت. در ادامه با بخش حواشی هنرمندان ماگرتا همراه باشید.

شرکت‌کنندگان در رویداد TEDx شاهد سخنرانی‌ها و اجراهایی خواهند بود که حاوی ایده‌های بزرگ، ارزشمند و قابل توجه هستند. این سخنرانی‌ها در کنار چند ویدئو از سخنرانی‌های تد (TED Talk) با هدف گسترش و ترویج ایده‌هایی ارزشمند در یک رویداد نصف روزه ارائه خواهند شد.

رامبد جوان پس از بازگشت به ایران و شرکت در این سخنرانی تاثیر گذار به لزوم شاد بودن و شاد زندگی کردن تاکید کرد. او همچنین گفت که احتیاجی به تایید کسی ندارد و توضیح داد که چطور در حیطه کاری خود نهایت سعی اش را کرده تا مردم را خوشحال و خشنود بکند اما دلش می خواهد که در کنار مردم زندگی کند و مردم او را دوست داشته باشند.

رامبد جوان
رامبد جوان

رامبد گفت :

[su_quote]

جوری زندگی کنید که حسرت هیچ چیز به دلتان نماند.

وی با پرداختن به نوع تربیتش در کودکی از مردم خواست که هرگز نیاز به تایید دیگران را در خود تقویت نکنند و گفت : من در زندگی ام نیاز به تایید شما ندارم.

[/su_quote]

سخنرانی رامبد جوان در کنفرانس تد

 

لازم به ذکر است که پس از انتشار تصاویری از جوان به همراه همسر باردارش، نگار جواهریان در کانادا شایعاتی بر سر زبان ها افتاد که وی با هدف تولد فرزندش در خاک کانادا به این سفر رفته‌است.

مطابق قوانین کشور کانادا نوزادانی که در این کشور متولد شوند تابعیت کانادایی دریافت می‌کنند. در ابتدا این شائبه مطرح شد که وی صرفاً برای اکران فیلم در این کشور حاضر شده اما پس از چندی این خبر تکذیب شد. خود جوان در این باره گفت که باهدف اکران فیلم نیامده اما به هر صورت در موازات سفرش به کانادا فیلم را نیز اکران خواهد کرد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست ؟ آن را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 19 =