سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر
موضوعات داغ

ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا ۹۸ + ساعت و زمان پخش

معرفی برنامه های ویژه تلویزیون در شب یلدا و چله 98 : از برنامه "دورهمی مدیری" تا "شب آرام رشیدپور"

ویژه برنامه های شب یلدا ۹۸ ؛ مطابق سال های گذشته با نزدیک شدن به شب یلدا و چله ، شبکه های مختلف صدا و سیما تلویزیون ویژه برنامه هایی را برای بلندترین شب سال را با حضور مهمانان ، خوانندگان و .. آماده و پخش می کنند.

امسال نیز شبکه های یک ، دو ، سه ، چهار ، پنج و نسیم صدا و سیما تلویزیون با حضور مجری های صاحب نامی همچون مهران مدیری ، سیدعلی ضیا ، رضا رشیدپور و … ویژه برنامه هایی را برای شب یلدای ۹۸ تدارک دیده اند. در ادامه برای اطلاع رسانی از ساعت و زمان پخش این ویژه برنامه ها با ماگرتا همراه باشید.

برنامه فرمول یک ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه یک

برنامه فرمول یک ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه یک
ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا ۹۸

شبکه یک سیما چند سالی است که ویژه برنامه شب یلدا را به علی ضیا سپرده است و امسال هم به مانند شب یلدای سال گذشته علی ضیا اجرای ویژه برنامه این شب را برعهده دارد. ساعت و زمان پخش این برنامه جمعه ۲۹ آذر و شنبه ۳۰ آذر ساعت ۲۲ شب می باشد.

این برنامه به تهیه کنندگی و اجرای سیدعلی ضیا، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که چند سالی است که ویژه برنامه های این شبکه در مناسبت های مختلف را اجرا میکند.، در این برنامه که سعی دارد فضایی شاد و مفرحی را برای مخاطبان رقم بزند، خوانندگان، هنرمندان و بازیگران حضور خواهند داشت.


برنامه روشن‌ترین شب ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه دو

برنامه روشن‌ترین شب ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه دو
ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا ۹۸

شبکه دو سیما «روشن‌ترین شب» را با اجرای محمد سلوکی و تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی و مهدی بابایی به مدت سه شب، پنجشنبه، جمعه و شنبه (۲۸، ۲۹ و ۳۰) آذرماه بعد از گفت‌وگوی ویژه خبری (نزدیک ساعت ۲۲:۳۰) روی آنتن می برد. در دکور برنامه تغییراتی ایجاد شده است اما همچنان حضور بزرگترین کرسی شب چله در این برنامه پابرجاست.


برنامه شب آرام ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه سه

برنامه شب آرام ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه سه
ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا ۹۸

ویژه برنامه شبکه سه نامش “شب آرام” است که با احرا و تهیه کنندگی رضا رشیدپور همراه است که او بعد از مدت‌ها به آنتن شبکه سه سیما برمی‌گردد. ویژه برنامه شب آرام در دو شب روی آنتن شبکه سه می‌رود و قرار است رشیدپور به برنامه‌های روی آنتنِ این شبکه تلویزیونی بپردازد و با عواملش گفتگو کند و حتی به این واسطه چند برنامه و سریال تلویزیونی هم معرفی شوند.

تلاش بر دعوتِ کم سلبریتی‌ها است و باید دید که رشیدپور در مقایسه با سال گذشته چه تغییراتی را در ویژه‌برنامه یلدایی‌اش خواهد داد؛ آیا دوباره با همان سلبریتی‌های تکراری، میهمان خواننده و بازیگر و یا اتفاقات جدیدی در راه ویژه برنامه شبکه سه است. این ویژه برنامه در جمعه ۲۹ آذر و شنبه ۳۰ آذرماه بعد از خبر شبانگاهی ساعت ۲۲ بر روی آنتن شبکه سه سیما پخش می شود.


برنامه انار و برف ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه چهار

برنامه انار و برف ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه چهار
ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا ۹۸

تهیه کنندگی ویژه برنامه «انار و برف» را امین اشرفی تهیه کننده «شب تئاتر» از مجموعه شب‌های هنر بر عهده دارد و قرار است یک شب نشینی با طعم فرهنگ و هنر را برای مخاطبان شبکه دانایی و خردورزی روی آنتن ببرد.

خوانندگان، بازیگران و شخصیت‌های شناخته‌شده عرصه‌های مختلف، مهمان این ویژه‌برنامه یلدایی خواهند بود. یکی از ویژگی‌های بارز این برنامه گفتگو و دورهمی رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان فر است که مخاطبان خاطرات بسیاری را با کار‌های رادیویی و تلویزیونی این هنرمندان دارند.

نقالی گری و شاهنامه خوانی کودکان به صورت زنده در استودیو، میز شعر با اجرای دکتر محمد اکرامی فر و اجرای موسیقی با اشکان کمان گری از خوانندگان جوان کشورمان از دیگر بخش‌های ویژه برنامه یلدایی شبکه چهار با عنوان «انار و برف» است.

پخش گزارش‌های مردمی مرتبط با آیین شب چله، گزارشی از تئاتر روی صحنه «بوقلمون»، آیتمی تولیدی در خصوص شب یلدا با اجرای دکتر عبدالمهدی مستکین از جمله بخش‌های تولیدی است که برای این ویژه برنامه در حال آماده سازی است.

ویژه برنامه شب یلدای شبکه چهار سیما با عنوان «انار و برف» از ساعت ۲۲ روز شنبه ۳۰ آذرماه به صورت زنده با اجرای رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان فر روی آنتن می‌رود.


برنامه ورزشگاه ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه پنج

برنامه ورزشگاه ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه پنج
ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا ۹۸

شبکه پنج سال گذشته “شب‌نشین” را با اجرای حمید گودرزی به مدت سه شب روی آنتن برد و امسال دست به ابتکار جدیدی زده و برنامه‌ای ورزشی “ورزشگاه ” را به عنوان ویژه‌برنامه یلدایی‌اش انتخاب کرده است. در کنار مجری ثابت “ورزشگاه” که حافظ کاظم‌زاده است و هیراد حاتمی هم این برنامه را اجرا می‌کند. احمدرضا موسوی در “ورزشگاه” استندآپ کمدی می‌کند.

این اولین برنامه ورزشی است که با آیتم های مختلفی از جمله حضور هنرمندان و وزشکاران در شب یلدا روی آنتن می‌رود. برنامه “ورزشگاه” پژمان ماندگاری با اجرای حافظ کاظم‌زاده شنبه ۳۰ آذرماه از ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه پنج سیما خواهد رفت.


برنامه دورهمی ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه نسیم

برنامه دورهمی ، ویژه برنامه شب یلدا در شبکه نسیم
ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا ۹۸

شبکه نسیم یک میهمان جدی برای آنتن یلدایی‌اش دارد؛ بعد از حرف و حدیث‌های بسیار، سیدمصطفی احمدی تهیه‌کننده برنامه “دورهمی” چندی پیش در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم بازگشت یلدایی “دورهمی” به آنتن تلویزیون را تأیید کرد.

این شبکه احتمالاً بنابر زمان‌بندی کنداکتوری برنامه‌های دیگری چون “چهل تیکه” و یا “دست‌فرمون”، با فضایی ویژه یلدا یک‌کدام از این برنامه‌ها هم روی آنتن بروند؛ شاید به دلیل حال و هوای نزدیک‌تر به یلدا، “چهل‌تیکه” با اجرای محمدرضا علیمردانی هم دیگر برنامه شب یلدایی شبکه نسیم باشد.

سروش صحت، کامبیز دیرباز، محمدرضا علیمردانی و پژمان بازغی جمع مهمانان ویژه برنامه «دورهمی» خواهند بود. ویژه‌برنامه شب یلدای دورهمی مهران مدیری شنبه ۳۰ اذرماه از ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =