ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب درک و دریافت صفحه ۱۱۳ فارسی دوم ابتدایی ؛ روباه و خروس

پاسخ سوالات درک و دریافت صفحه 113 بخوان و بیندیش روباه و خروس کتاب فارسی خوانداری پایه دوم دبستان

جواب درک و دریافت صفحه ۱۱۳ بخوان و بیندیش روباه و خروس فارسی دوم ابتدایی ؛ در این مقاله به جواب و پاسخ سوال های درک و دریافت صفحه 113 درس بخوان و بیندیش روباه و خروس کتاب فارسی خوانداری پایه دوم دبستان پرداخته ایم. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید

همچنین بخوانید: معنی کلمات و جواب تمرین های درس هفدهم فارسی دوم ابتدایی

جواب درک و دریافت صفحه ۱۱۳ بخوان و بیندیش روباه و خروس فارسی دوم ابتدایی
پاسخ درک و دریافت صفحه ۱۱۳ بخوان و بیندیش روباه و خروس فارسی دوم ابتدایی

پاسخ درک و دریافت روباه و خروس صفحه 113 فارسی دوم دبستان

در جواب سوالات درک و دریافت درس بخوان و بیندیش روباه و خروس صفحه ۱۱۳ کتاب فارسی دوم ابتدایی سوالاتی مطرح شده است که در ادامه به پاسخ و جواب صحیح آنها می پردازیم:سوال 1) روباه برای فریب خروس چه تلاشی کرد؟

پاسخ: روباه به دروغ به خروس گفت که پدر و مادرش را می شناسد و در گذشته به خانه ی آنها رفت و آمد داشته است، همچنین به دروغ گفت سلطان حیوانات دستور داده است تمام حیوانات با هم دوست باشند و هیچ کس به دیگری آزار نرساند.

سوال 2) خروس چگونه از فریب روباه در امان ماند؟

پاسخ: خروس به نصیحت پدرش که گفته بود با مردم ناشناس رفاقت نکند و با کسی که از او قوی تر است در جاهای خلوت گردش نکند گوش کرده بود، همچین از اتفاقاتی که برای حیوانات دیگر افتاده بود درس عبرت گرفته بود.

توجه: شما دانش آموز پایه دوم دبستان می توانید برای دسترسی سریع و آسان تر به معنی کلمات و جواب تمرین درس های کتاب فارسی دوم ابتدایی ، در انتهای عنوان خود عبارت «ماگرتا» را نیز در گوگل جستجو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله جواب و پاسخ سوالات درک و دریافت صفحه ی ۱۱۳ بخوان و بیندیش درس روباه و خروس فارسی پایه دوم ابتدایی ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید از آن استفاده و بهره برده باشید.زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.