سرگرمینگارخانه

عکس بهترین مدل های سفره هفت سین سال ۱۴۰۱ ❤️ جدید و لاکچری

مدل سفره هفت سین سال 1401 لاکچری و سفره ۷ سین ساده و شیک جدید خاص

تزیین مدل سفره هفت سین 1401 : طبق یک عادت و رسوم باستانی در نوروز ایرانیان سفره هفت سین برپا می کنند که هر سین آن نماد یک چیز می باشد. در این نوشته جدیدترین سفره های هفت سین لاکچری و ساده امسال را برای شما آماده کرده ایم. عکس سفره هفت سین با نگارخانه ماگرتا همراه باشید.

تخفیف ویژه پیشنهادی : مدل سفره هفت سین مدرن

عکس سفره هفت سین جدید
عکس سفره هفت سین جدید

مدل سفره هفت سین

انتخاب تم کلی برای سفره هفت سین:
قبل از هر چیزی باید تصمیم بگیرید که قصد دارید با چه سبک و سیاقی سفره هفت‌سین نوروز امسال تان را بچینید. آیا به سفره‌اي با رنگ و روی سنتی علاقه دارید یا به دنبال یک تم جدید برای آن هستید؟!

پاسخ دادن به این سوال، ادامه کار را برای شما بسیار راحت‌تر خواهد کرد. انتخاب شما هر کدام از دو گزینه بالا که باشد مهم نیست؛ مهم این است که در پایان کار تم کلی را فراموش نکرده باشید و با فکر داشتن سفره‌اي با ظاهری تلفیقی، آنرا تبدیل به یک هفت‌سین نامنظم و ناموزون نکنید. پس با تصمیمی قطعی سراغ انتخاب اجزای سفره بروید.

سفره هفت سین لاکچری
سفره هفت سین لاکچری
سفره هفت سین ساده
سفره هفت سین ساده
سفره هفت سین خاص
سفره هفت سین خاص
سفره هفت سین شیک ۹۹
سفره هفت سین شیک

همچنین متن تبریک عید را بخوانید در : متن تبریک سال نو

عکس سفره هفت سین فانتزی
عکس سفره هفت سین فانتزی

تزیین سفره هفت سین سال نو

معنی سین های سفره هفت سین نوروز ایرانی:
اولین سین سنجد
سنجد نماد سنجیده عمل کردن است . سنجد را براین باور بر سفره می گذارند که هرکس با خویشتن عهد کرد که در آغاز سال هر کاری را سنجیده انجام دهد . سنجد نشانه گرایش به عقل است . احترام به تفکر و ترویج و خردمندی . اولین چیزی که خداوند آفرید عقل بود پس عقلانیت را ارج می نهیم و خردمندی را بزرگ .

دومین سین سیب
دومین سینی که سر سفره می نهند سیب است که نماد سلامتی میباشد .

سومین سین سبزه
سبزه پس از سنجد و سیب بر سفره گذاشته میشود که نشانه خرّمی و شادابی و خوش اخلاقی است . سبزی با خود شادابی نیکویی و زندگی را بهمراه می آورد . من با خویشتن عهد میکنم که دراین سال شاد و خوش خلق وخوش اخلاق باشم . رنگ سبز ارتعاش افکار ما را موزون نگه میدارد و به ما آرامش میدهد .

سبزه سفره هفت سین
سبزه سفره هفت سین
سفره هفت سین مدرن
سفره هفت سین مدرن
مدل هفت سین بسیار زیبا
مدل هفت سین بسیار زیبای سال
ایده بسیار شیک چیدن سفره هفت سین
ایده بسیار شیک چیدن سفره هفت سین
سفره هفت سین ساده و شیک کم خرج
سفره هفت سین ساده و شیک کم خرج

چهارمین سین سمنو
سمنو مظهر صبر و مقاومت و عضو عدالت و قدرت است .

پنجمین سین سیر
سیر به نشانه دست نگه داشتن از تجاوز به سفره هفت سین راه یافته تا پای را از گلیم خویش بیرون ننهیم . سیر نماد مناعت طبع است یعنی انسان باید همواره با قناعت بر جهان بنگرد که انسان قانع از نفس کریش برتر از انسان قانع به دارندگی ثروت است . پس سیر که نشانه قناعت و یادآور امتناع از تجاوز است را بر سر سفره می نهیم تا انسانی عاقل سالم شاداب قوی و قانع باشیم . سیر چشمی و چشم سیری از بزرگترین صفات انسان برتر میباشد .

ششمین سین سرکه
سرکه نماد پذیرش ناملایمات و نماد رضا و تسلیم است . واقف بر این نکته هستیم که زندگی پیوسته توام با رنج و مشقت و زحمت است و هیچ انسان متعهد و با مسئولیتی نیست که بدون دغدغه بتواند به زندگی ادامه دهد . خداوند زمین وآسمان و انسان را آسوده و بی غم نیافرید و سرکه گویای نکته ایست از تسلیم در برابر رخدادهای ناگوار زندگی .

سفره ۷ سین خاص
سفره ۷ سین خاص

و هفتمین سین سماق
آخرین سین سفره هفت سین سماق است . سماق نماد صبر و بردباری و تحمل دیگران است . صبر به انسان می آموزد که در گذر زندگی خستگی را باید خسته کند وکام را بیابد .

همچنین بخوانید : عکس پروفایل عید نوروز

عکس سفره هفت سین امسال

سفره هفت‌سین را میتوانید روی زمین بچینید یا روی میز! از چند میز کوچک با اختلاف ارتفاع استفاده کنید یا در محدوده‌اي کوچک آن را خلاصه کنید. اگر انتخاب شما سفره‌اي سنتی است، رعایت تقارن در چیدمان سفره شما رابه هدف‌تان نزدیک‌تر میکند اما اگر از سبکی تازه پیروی کرده باشید تنها به توازن سفره فکر کنید. نیازی نیست از هر چیزی دو تا در هر طرف سفره داشته باشید یا به فکر چیدمانی گرد و مشخص باشید؛ آزاد و رها، تنها به زیبایی سفره فکر کنید.

جدیدترین مدل سفره هفت سین ساده و کمجا
جدیدترین مدل سفره هفت سین ساده و کمجا
ایده مدل سفره هفت سین اداری
ایده مدل سفره هفت سین اداری
بهترین سفره های هفت سین سال
بهترین سفره های هفت سین سال
تزیین سفره هفت سین ساده شیک
تزیین سفره هفت سین ساده شیک
تزیین هفت سین
تزیین هفت سین
سفره هفت سین خیلی ساده
سفره هفت سین خیلی ساده
هفت سین سال ببر
هفت سین سال ببر

امیدواریم از بهترین سفره های هفت سین امسال ایده گرفته باشید و قشنگ ترین سفره ۷ سین امسالتون رو بچینید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *