تخفیف‌های امروز دیجی کالا مشاهده
+
سرگرمیفیلم و بازی

قسمت 6 مانکن + [ دانلود قسمت ششم سریال Mankan ]

دانلود قسمت ششم سریال مانکن به همراه داستان شش Mannequin

دانلود قسمت ۶ سریال مانکن – Mankan : به کارگردانی حسین سهیلی زاده ، دوشنبه ۸ مهر ماه وارد شبکه ی نمایش خانگی شد.

در خلاصه قسمت 6 مانکن آمده است که : « به نظر می‌رسد تمام این اتفاق، صحنه سازی‌ای است که اخگر به راه انداخته بود تا از همتا گروکشی کند و او را به دام خودش بیندازد. به نظر می‌رسد که همتا هم مشابه کاوه برای پول و امنیتش اسیر و زندانی کس دیگری می‌شود. »  با سریال ماگرتا همراه باشید .

بنر قسمت ششم مانکن
قسمت ششم مانکن

دانلود سریال مانکن قسمت ششم

دانلود قسمت ششم سریال مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت ششم مانکن
پوستر قسمت ششم مانکن

خلاصه داستان سریال مانکن ۶

در قسمت قبل سریال مانکن سلمان از ازدواج کتی و کاوه با خبر شد و کاوه را از خود و خانه و خانواده اش می‌راند.

کتی در مقابل سلمان طوری وانمود کرد که کاوه عاشق اوست و او را ترک نمی‌کند.

کاوه با شرایط به وجود آمده هم به هیچ وجه حاضر نشد که علت اصلی ازدواجش با کتی و آزاد شدن پدرش را فاش کند و تصمیم گرفت در ذهن پدر و مادرش فرزندی ناخلف باشد، اما رازش را فاش نکند.

در گوشه ی دیگری از شهر دیدیم که همتا در دردسری جدید افتد. پلیس به آرایشگاه رفت و در کیف همتا مواد مخدر پیدا می‌کند.

پلیس همتا و ژیلا را دستگیر کرد، اما باز هم این اخگر است که منجی آن‌ها شد.

روایت مانکن کم کم به ممتد و کسل کننده شدن نزدیک می‌شود. بعد از پنج قسمت مشخص می‌شود که کاراکتر‌ها خیلی هم جذابیت خاصی برای ارائه ندارند و داستان انتقام عشق جوانی بعد از گذشت سال‌ها هم قطعا نمی‌تواند روایت جذابی باشد.

هیچ اثری از امری به نام کنش یا کشمکش در سریال دیده نمی‌شود و بازیگران با بازی‌های مصنوعی شان در مقابل هم فقط دیالوگ را ادا می‌کنند.

اتفاق وجود دارد. فهمیدن ازدواج کاوه و کتی و یا دستگیری همتا می‌تواند اتفاقات مهمی باشد، اما بازی بازیگران و تمهید کارگردان به شکلی است که به معمولی‌ ترین شکل ممکن فقط از روی آن گذر شود و هیچ کنشی شکل نگیرد.

صحنه‌ی روبرو شدن سلمان، کتی و کاوه اتفاق مهم و عاطفی تاثیر گذار در جریان سریال است، اما تمهید کارگردان و بازیگر فقط این است که کاراکتر سلمان داد و بیداد کند، با میزانسنی ثابت و لحنی مصنوعی سلمان فریاد می‌زند، اما به هیچ عنوان این حس خشم سلمان قابل انتقال به تماشاچی نیست.

خلاصه سریال مانکن قسمت ششم
خلاصه سریال مانکن قسمت ششم

بازیگران سریال مانکن :

بازیگران سریال مانکن : محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کی‌قبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج، الهام پاوه نژاد، رضا توکلی، همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، محمد صادقی و عارفه معماریان

منبع
فرارو
برچسب ها

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن