سبک زندگی

جواب فعالیت درس ۲۲ مطالعات اجتماعی چهارم ؛ صفحه ۹۷

پاسخ فعالیت های صفحه 97 از درس بیست و دوم کتاب مطالعات اجتماعی پایه چهارم ابتدایی و جواب درس روزهای مهم

پاسخ فعالیت های درس بیست و دوم (۲۲) کتاب مطالعات اجتماعی پایه چهارم دبستان که در رابطه با «روزهای مهم» و امام خمینی (ره) می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب فعالیت های درس ۲۱ مطالعات چهارم

جواب فعالیت درس ۲۲ مطالعات اجتماعی چهارم
جواب فعالیت درس ۲۲ مطالعات اجتماعی چهارم

جواب فعالیت صفحه ۹۷ مطالعات چهارم درس بیست و دوم

متن صفحه ۹۷ کتاب را با هم کلاسی هایتان بخوانید. سپس چند خصوصیت از امام خمینی را بیان کنید. دوست دارید در زندگی تان از کدام خصوصیت امام پیروی کنید.

۱- با اینکه از کودکی با رنج یتیمی رو به رو شده بودند اما هیچ وقت تسلیم نشدند و همه برای پیشرفت کردن تلاش کردند.

۲- ایشان زندگی بسیار ساده ای داشتند و با اینکه کارهای خیلی مهمی داشتند اما در خانه کارهایشان را خودشان انجام می دادند و راضی نبودند که اعضای خانواده برایش کاری انجام دهند.

۳- ایشان همیشه در برابر زورگویان و ظالمان ایستادگی می کردند و به مسئولین کشور نیز توصیه می کردند این کار را انجام دهند.

۴- او به نماز و خواندن قرآن و عبادت خیلی اهمیت میداد و همواره از خدا کمک می خواست. همچنین ایشان پاکیزگی و نظم را خیلی دوست داشت و در کارهایش بسیار منظم بود.

۵- امام خمینی از جمله کسانی بود که به کودکان خیلی اهمیت می داد و آن ها را خیلی دوست داشت. ایشان از کودکان می خواست که همیشه اخلاق و رفتار خوبی داشته باشند و خوب درس بخوانند تا برای کشور و مردم مفید باشند.

🔰 در این بخش سوالات درس ۲۲ مطالعات اجتماعی چهارم دبستان که در رابطه با روزهای مهم بود را بررسی کردیم، اگر سوالی دارید آن را از بخش نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده گام به گام سایر درس های کتاب کافیست آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید..

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫3 دیدگاه ها

  1. کیانا گفت:

    عالی🙏🙏

  2. جنی کیم گفت:

    عالی واقعا

  3. ناشناس گفت:

    خوببببههههه ععععععععععااااااللللللللللییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.