سبک زندگی

جواب فعالیت درخانه صفحه 92 تفکر هفتم درس اضطراب چیست

پاسخ و جواب فعالیت در خانه صفحه ۹۲ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم در مورد شیوه هایی را که افراد برای کاهش اضطراب به کار میگیرند

جواب فعالیت درخانه صفحه 92 تفکر هفتم ؛ امروز قصد داریم تا در این مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به جواب و پاسخ های فعالیت در خانه صفحه ۹۲ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم دوره اول متوسطه در مورد با مراجعه به تجربیات خود در خانواده یا دوستان خود شیوه هایی را که افراد برای کاهش اضطراب به کار میگیرند را بگویید ، بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت درخانه تفکر هفتم صفحه ۸۷

جواب فعالیت در خانه صفحه ی 92 تفکر هفتم
جواب فعالیت در خانه صفحه ی 92 تفکر هفتم

جواب فعالیت درخانه صفحه ۹۲ تفکر هفتم

در جواب فعالیت در خانه صفحه ی ۹۲ کتاب تفکر و سبک زندگی هفتم آمده است که ” با مراجعه به تجربیات خود در خانواده یا دوستان خود شیوه هایی را که افراد برای کاهش اضطراب به کار میگیرند در کادر زیر بنویسید ” .

پاسخ: باید افکار منفی را از خود دور کنیم، به افکار مثبت فکر کنیم، وقتی که دعوا می کنیم خودمان را عصبانی نکنیم، خدا را یاد کنیم و افکار منفی را از خود دور کنیم، اعتماد به نفس داشته باشیم، موزیک ملایم و آرامش بخش گوش کنیم‌، عزت نفس داشته باشیم، با خدا بیشتر ارتباط برقرار کنیم و از خداوند کمک بگیریم و به او توکل کنیم.

پاسخ دیگر: به نظر من باید افکار منفی را از خود دور کنیم و به افکار مثبت فکر کنیم برای آرامش بیشتر قرآن بخوانیم صلوات بفرستیم نفس عمیق بکشیم با افراد با تجربه و عاقل صحبت کنیم و از کسانی که به ما استرس یا اضطراب میدهند دوری کنیم، در نهایت باید اضطراب خود را کنار بگذاریم تا در زندگی موفق شویم.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در خانه صفحه ۵۲ تفکر هفتم

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت درخانه کتاب تفکر و سبک زندگی هفتم صفحه 92 متوسطه اول در مورد شیوه هایی را که افراد برای کاهش اضطراب به کار میگیرند ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید. در آخر شما هم میتوانید جواب های دیگر خود را نیز در بخش دیدگاه با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !