سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۱۱۹ ریاضی نهم

حل سوالات فعالیت صفحه 119 ریاضی پایه نهم متوسطه ، فصل 7 عبارت های گویا با توضیح کامل

جواب فعالیت صفحه ۱۱۹ ریاضی نهم متوسطه از فصل ۷ عبارت های گویا را با توضیحات کامل در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه ۱۱۷ و ۱۱۸ ریاضی نهم


حل فعالیت صفحه ۱۱۹ ریاضی نهم

توضیح دهید که هر یک از ضرب‌ها و یا تقسیم‌های زیر چگونه انجام شده است. هرجا لازم است، راه حل را کامل و حاصل عبارت را ساده کنید.

پاسخ سوالات فعالیت صفحه 119 ریاضی نهم متوسطه
پاسخ سوالات فعالیت صفحه 119 ریاضی نهم متوسطه
گام به گام سوالات صفحه 119 ریاضی نهم فصل عبارت های گویا
گام به گام سوالات صفحه 119 ریاضی نهم فصل عبارت های گویا

نکته: تمامی مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما باید از آن ها به نحوی استفاده نمایید که هیچ آسیبی به درس‌هایتان وارد نکند. لذا حتما قبل از هر کاری یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی در هر بخش داشتید آن را برطرف کنید.

🟪 دانش آموز عزیز اگر درباره تمرین های حل شده سوالی داشتید می توانید آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما در صورت نیاز پاسخگوی شما باشند. موفق باشید.

همچنین بخوانید
جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۱۶ ریاضی نهم
و
جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی نهم

🟦 در این نوشته جواب فعالیت صفحه ۱۱۹ ریاضی نهم متوسطه را بررسی کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر صفحات کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو نمایید. همچنین این کار برای بقیه کتاب هایتان نیز می توانید انجام دهید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.