سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۹۷ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 97 ریاضی یازدهم تجربی از درس تابع نمایی و ویژگی های آن فصل 5

جواب فعالیت صفحه ۹۷ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۵ «توابع نمایی و لگاریتمی» درس تابع نمایی و ویژگی های آن ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 97 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ فعالیت صفحه ۹۷ ریاضی یازدهم با توضیح

جدول زیر را کامل و نقاط به دست آمده را در نمودار مشخص کنید. مقادیر به صورت تقریبی نوشته شده است.

پاسخ فعالیت صفحه 97 ریاضی پایه یازدهم تجربی
پاسخ فعالیت صفحه 97 ریاضی پایه یازدهم تجربی

دیدیم که برای هر عدد گویای a، مقداری برای ۲a به دست می‌آید و نقطه (a,۲a) را می‌توان در دستگاه مختصات نشان داد. این موضوع برای اعداد گنگ نیز برقرار است، یعنی برای هر عدد گنگ مانند b نیز مقداری برای ۲b خواهیم داشت و مختصات (b,۲b) نیز نقطه‌ای را در دستگاه مختصات نمایش می‌دهد. اگر برای تمام اعداد حقیقی r، مقادیر ۲r را به دست آوریم و نقاط (r,۲r) را در دستگاه مختصات مشخص کنیم، نمودار زیر به دست خواهد آمد.

گام به گام صفحه 97 ریاضی یازدهم تجربی
گام به گام صفحه 97 ریاضی یازدهم تجربی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۹۶ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب صفحه ۹۳ و ۹۴ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب فعالیت صفحه ۹۱ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ فعالیت صفحه ۹۷ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *