سبک زندگی

جواب کاربرگ شماره ۸ مطالعات هشتم ⚡️ پاسخ کاربرگه 8 غزنویان و سلجوقیان

پاسخ کاربرگه شماره ۸ مطالعات اجتماعی هشتم متوسطه به نام غزنویان و سلجوقیان

جواب کاربرگ شماره ۸ مطالعات اجتماعی هشتم: در این نوشته پاسخ کاربرگه شماره 8 غزنویان و سلجوقیان مطالعات پایه هشتم را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا به عنوان کمک درسی برای شما دانش آموز عزیز سال هشتمی فراهم کرده ایم که در ادامه کنار ما باشید.

مطلب پیشنهادی : جواب کاربرگ شماره ۷ مطالعات هشتم

گام به گام کاربرگ ۸ مطالعات هشتم
گام به گام کاربرگ ۸ مطالعات هشتم

جواب کاربرگ شماره ۸ مطالعات اجتماعی هشتم

در پاسخ به کاربرگه 8 مطالعات هشتم غزنویان و سلجوقیان داریم :

۱ـ به طور گروهی با مطالعه درس و توجه به نقشه ها و نمودار خط زمان، جدول زیر را کامل کنید.

جواب سوال کاربرگ ۸ مطالعات هشتم

۲ـ همفکری کنید و با مقایسه قلمرو و رویدادهای مهم دوران غزنویان و سلجوقیان، بگویید کدامیک از این سلسله ها در تاریخ ایران، اهمیت بیشتری داشته اند. چرا؟

سلجوقیان – زیرا از نظر قدرت و وسعت و ثبات سیاسی و همچنین از نظر فرهنگ و اقتصاد و اجتماع و رشد و توسعه علم و دانش رهبران حکومت های ایران پس از اسلام بوده اند.

مطلب پیشنهادی : جواب کاربرگ شماره ۶ مطالعات هشتم

✅ شما نیز اگر پیشنهادی برای جواب هر یک از کاربرگ شماره ۸ مطالعات هشتم دارید می توانید از قسمت دیدگاه، متن خود را با سایر دانش آموزان به اشتراک گذارید و بنویسید. برای بهتر پیدا کردن ما در گوگل در انتهای عبارت جستجوی خود کلمه ماگرتا را اضافه کنید سپاسگزاریم.🤗✌

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

12 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *