سبک زندگی

جواب فعالیت های صفحه 122 و 123 تفکر و سبک زندگی هشتم

پاسخ سوالات فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه صفحه ۱۲۲ و فعالیت در منزل صفحه ۱۲۳ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس و فعالیت در منزل صفحه 122 و 123 تفکر هشتم ؛ شما دانش آموزان عزیز پایه هشتم متوسطه اول ، می توانید در مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا ، جواب و پاسخ سوال های فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۱۲۲ و فعالیت در منزل صفحه ۱۲۳ تفکر و سبک زندگی هشتم را مشاهده نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب گفت و گو کنید صفحه 121 تفکر هشتم

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۱۲۲ تفکر هشتم
جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۱۲۲ تفکر هشتم

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۱۲۲ تفکر هشتم

در فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه 122 کتاب تفکر پایه هشتم گفته شده ” محتوای تصویر را بخوانید سپس به سوال بعدی پاسخ دهید. ” که در زیر به پاسخ آن پرداخته ایم.

نکته: جواب این سوال نیز مانند شخصی می باشد و برای هر شخصی متفاوت می باشد و ما در زیر به یک نمونه از پاسخ آن پرداخته ایم:

سوال 1) یک محصول فناوری را در نظر بگیرید. برای تشخیص مناسب بودن آن به چه ویژگی هایی باید توجه کنیم؟

پاسخ: 1) باید آن محصول نیازی که ما از آن داریم را به خوبی برطرف کند، 2) از انرژی (برق و …) کمتری مصرف کند، 3) قیمت مناسبی داشته باشد، 4) از ظاهر مناسبی برخوردار باشد، 5) به روز و از تکنولوژی های روز برخوردار باشد و موارد دیگر

سوال 2) نام محصولی را که در نظر گرفته اید :

پاسخ: نوشیدنی بدون گاز نوین

سوال 3) برتری هایی که این محصول نسبت به سایر موارد مشابه دارد :

پاسخ: 1) نداشتن اسیدهای نگه دارنده مضر، 2) دارای املاح و مواد مفید برای بدن 3) ساخته شده از میوه های طبیعی، 4) طمع خاص و تک، 5) قیمت مناسب نسبت به دیگر محصول های مشابه

جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۲۳ تفکر هشتم
جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۲۳ تفکر هشتم

جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۲۳ تفکر هشتم

در فعالیت در منزل صفحه 123 کتاب تفکر پایه هشتم گفته شده ” فرض کنید شما بخواهید از فردا صبح با همه عادت های خود خداحافظی کنید به نظر شما این تغییر چه تاثیری بر زندگی تان دارد ؟ ” که در زیر به پاسخ آن پرداخته ایم.

پاسخ: اگر ما همه عادت های خود را فراموش کنیم، مثل همان نوزاد و کودکی می شویم که تازه به آمده است و برای شناخت و ارتباط با محیط و اطراف خود باید از ابتدا همه چیز را بیاموزد و ارتباط برقرار کند.

با این اتفاق می توانیم عادت های بد خود را فراموش کنیم و عادت های خوب را جایگزین آنها کنیم و و زندگی خود را به طور کاملا جدیدی آغاز کنید. و به موفقیت می رسیم.

پاسخ دیگر: این تغییر باعث می شود که کل زندگی ما دچار دگرگونی شود و باعث می شود که عادت های بدی که داشتیم را تکرار نکنیم و به جای آنها عادت های جدیدی جایگزین کنیم، و به طور کامل یک زندگی جدید را آغاز می کنیم.

همچنین بخوانید: جواب گفت و گو کنید صفحه ۱۲۵ تفکر هشتم

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت تکمیلی در کلاس و فعالیت در منزل صفحه 122 و 123 تفکر هشتم ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

10 دیدگاه

 1. ناشناس گفت:

  خوب بود

 2. Mina گفت:

  عالی بود
  ممنون از سایت خوبتونننننن
  🤍🤍

 3. حنانه گفت:

  عالی بود خیلی خیلی ممنون

 4. حنانه گفت:

  عالی بود خیلی ممنون

 5. پرهام نادری گفت:

  بسیار عالی ممنون از سازندش

  1. ریحون جیگر گفت:

   خواهش

 6. آرزو گفت:

  خوب بود ممنون

 7. ناشناس گفت:

  عالی بود ممنون از ماگرتا

 8. بهره گفت:

  شوکولات نخور

 9. دلبر گفت:

  مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *