سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 110 ریاضی یازدهم تجربی از درس تابع لگاریتمی و ویژگی‌های آن فصل 5

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۵ «توابع نمایی و لگاریتمی» درس تابع لگاریتمی و ویژگی‌های آن ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 110 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی یازدهم

در این صفحه از شما خواسته شده است جدول زیر را مانند نمونه تکمیل کنید.

گام به گام صفحه 110 ریاضی یازدهم تجربی
گام به گام صفحه 110 ریاضی یازدهم تجربی

تذکر : لگاریتم در مبنای ۱۰ را لگاریتم اعشاری می‌نامیم. در این حالت معمولا مبنا نوشته نمی‌شود، یعنی به جای log۱۰a می‌نویسیم log a.

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۱۰۹ ریاضی یازدهم
و
جواب فعالیت صفحه ۱۰۸ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب کاردرکلاس های صفحه ۱۰۷ ریاضی یازدهم

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.