سبک زندگی

جواب سوالات درس اول هدیه دوم ابتدایی

گام به گام پاسخ و حل پرسش های تمرینات فکر می کنم ، بگرد و پیدا کن ، بازی و نمایش و دوست دارم صفحه 12 و 13 درس 1 اول کتاب هدیه های آسمان دوم دبستان

جواب سوالات درس اول هدیه دوم ابتدایی ؛ در این مقاله پاسخ و جواب سوال های فکر می کنم ، بگرد و پیدا کن و بازی و نمایش صفحه ۱۲ و دوست دارم صفحه ۱۳ درس ۱ اول هدیه های خدا کتاب هدیه های آسمان کلاس دوم دبستان را قرار داده ایم. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: معنی کلمات و جواب سوالات درس اول و ستایش فارسی دوم دبستان

جواب سوالات درس اول هدیه دوم ابتدایی
جواب سوالات درس اول هدیه دوم ابتدایی

جواب فکر می کنم صفحه 12 درس اول هدیه های آسمانی دوم دبستان

اگر خورشید نبود … .

پاسخ: اگر خورشید نبود، دیگر صبح ها خبری از طلوع زیبای خورشید نبود، دیگر جایی روشن نمی شد و همه جا تاریک می ماند، زمین سرد می شود، چون دیگر خبری از گرمای خورشید نیست.

پاسخ بگرد و پیدا کن صفحه 12 درس اول هدیه دوم ابتدایی

هدیه های زیبای خدا را در این عکس پیدا کن و برای دوستانت بگو.

پاسخ: کوه، ابر، آب و درخت

جواب بازی و نمایش صفحه 12 درس اول هدیه های آسمان دوم دبستان

با دوستان خود نمایشی را اجرا کنید که نشان دهد اگر یک روز آب خانه یا مدرسه قطع شود، چه مشکلاتی پیدا می کنیم؟

پاسخ پیشنهادی: زهرا و مریم دو دوست هستند. در زنگ تفریح مریم به زهرا می گوید برویم آب بخوریم. یک دفعه نگاه می کنند یکی از شیر های آب باز است و آب هدر می رود زهرا به مریم می گوید بیا امروز مامور نگهبان آب باشیم. میدونی اگر آب نباشه تمام بچه های مدرسه امروز چقدر در سختی می افتند. آن ها پیش مدیر رفتند و ماجرا را گفتند و مدیر هم از آن ها تشکر کرد که انقدر خوب قدر نعمت های الهی را می دانند.

پاسخ دوست دارم صفحه 13 درس اول هدیه های آسمانی دوم ابتدایی

این کودک زیبا خواهر من است.
نام او هدیه است.
مادرم میگوید: »خدای مهربان این هدیه را به ما داده است.«
دوست دارم خدا را شکر کنم و به او بگویم: »ای خدای مهربان!……«

پاسخ: ای خدای مهربان و بزرگ، با استفاده ی درست از نعمت هایت قدر آن را می دانم. با خواندن نماز، قرآن و عمل به دستورات تو و کمک گرفتن از انبیای الهی از تو تشکر می کنم.

توجه: شما دانش آموز پایه دوم دبستان می توانید برای دسترسی سریع و آسان تر به جواب سوالات تمرینات درس های کتاب هدیه های آسمان دوم ابتدایی ، در انتهای عنوان خود عبارت «ماگرتا» را نیز در گوگل جستجو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله جواب سوالات درس 1 اول هدیه های آسمانی دوم دبستان ؛ برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد. سوالات خود را در بخش دیدگاه بیان کنید. 😉

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =