سبک زندگیمد و زیبایی

با این ۲۳ مدل مو پاپیونی دوتایی ، ظاهری شیک و دخترونه داشته باش

زیباترین و لوکس ترین مدل موی زنانه پاپیونی دوتایی ؛ در طرح های خاص و منحصر به فرد

موهای ما، تاج سر زیبایی ما هستند و مدل مویی که انتخاب می کنیم، تاثیر بسزایی در چهره و استایل کلی ما دارد. گاهی اوقات دلمان یک تحول اساسی می خواهد و به دنبال مدل مویی خاص و منحصر به فرد هستیم. مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه، یکی از آن مدل موهایی است که به راحتی می تواند این تحول را برایتان به ارمغان بیاورد.

مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه، برای انواع فرم های صورت مناسب است. فرقی نمی کند که صورت شما گرد، بیضی، کشیده یا مربعی باشد، با کمی تغییر در اندازه و موقعیت پاپیون ها، می توانید این مدل مو را با فرم صورت تان هماهنگ کنید. در ادامه در بخش مد و زیبایی ماگرتا همراه ما باشید.

مدل مو پاپیونی دوتایی
مدل مو پاپیونی دوتایی

جدیدترین مدل مو پاپیونی دوتایی دخترانه

مدل موی پاپیونی دوتایی، یک مدل موی زیبا و زنانه است که می‌تواند به روش‌های مختلف برای ایجاد ظاهری شیک و جذاب استفاده شود. این مدل مو با استفاده از دو دسته مو که به شکل پاپیون پیچیده می‌شوند، به وجود می‌آید و می‌توان آن را روی موهای بلند، متوسط و کوتاه به کار برد.

مدل موی پاپیونی دوتایی، به دلیل سادگی و تنوعی که دارد، برای خانم‌ها در هر سنی مناسب است. این مدل مو را می‌توان برای موقعیت‌های مختلف، از جمله مجالس رسمی، مهمانی‌ها و یا حتی استفاده روزمره، به کار برد.

مزایای مدل موی پاپیونی دوتایی

ساده و شیک: این مدل مو را به راحتی می‌توان در خانه انجام داد و نیازی به مهارت خاصی ندارد.

تنوع: مدل موی پاپیونی دوتایی را می‌توان به روش‌های مختلف، با توجه به سلیقه و نوع مو، پیچید و از آن مدل‌های مختلفی ایجاد کرد.

مناسب برای انواع مو: این مدل مو برای موهای بلند، متوسط و کوتاه مناسب است.

مناسب برای موقعیت‌های مختلف: مدل موی پاپیونی دوتایی را می‌توان برای موقعیت‌های مختلف، از جمله مجالس رسمی، مهمانی‌ها و یا حتی استفاده روزمره، به کار برد.

مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه برای چه کسانی مناسب است؟

این مدل مو، محدودیت سنی خاصی ندارد و برای خانم ها در هر سن و سالی مناسب است. اگر به دنبال مدل مویی هستید که هم در مهمانی های شبانه بدرخشید و هم در محیط کار، ظاهری آراسته و حرفه ای داشته باشید، مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه، انتخابی عالی برای شماست.

این مدل مو به ویژه برای خانم هایی با موهای لخت و کم حجم مناسب است. بافت پاپیون ها باعث می شود تا موها حجیم تر به نظر برسند و فرم کلی موها، زیباتر شود.

مراحل بستن مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه

بستن مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه، بسیار ساده است و با کمی تمرین به راحتی می توانید خودتان در خانه، این مدل موی زیبا را برای خودتان یا اطرافیان تان درست کنید. در اینجا مراحل بستن این مدل مو را به صورت گام به گام شرح می دهیم:

 1. ابتدا موهای خود را به طور کامل شانه کنید تا گره خوردگی نداشته باشند.
 2. اگر موهایتان وز دارد، از کمی اسپری مو یا سرم مو برای صاف و درخشان شدن موها استفاده کنید.
 3. موهایتان را از وسط سر، به دو قسمت مساوی تقسیم کنید.
 4. هر قسمت از مو را به صورت جداگانه، به شکل دم اسبی ببندید. برای بستن دم اسبی ها، از کش های موی محکم و همرنگ موهایتان استفاده کنید.
 5. انتهای هر دم اسبی را نگه دارید و آن را از وسط تا کنید تا به شکل یک حلقه درآید.
 6. حلقه ایجاد شده را به سمت بالا تا بزنید، به طوری که کش دم اسبی، در زیر حلقه پنهان شود.
 7. با استفاده از سنجاق سر، حلقه مو را محکم در جای خود فیکس کنید.
 8. برای قسمت دیگر مو نیز مراحل 5 تا 7 را تکرار کنید.
 9. در صورت تمایل، می توانید از گل سر یا روبان برای تزئین پاپیون ها استفاده کنید.

نکات مهم برای بستن مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه

برای اینکه پاپیون های شما قرینه و زیبا به نظر برسند، حتما در هنگام بستن دم اسبی ها، دقت کنید که دو طرف مو به طور مساوی جدا شده باشند.

کش های مویی که برای بستن دم اسبی ها استفاده می کنید، باید محکم باشند تا در طول روز، مدل موی شما باز نشود.

برای اینکه پاپیون ها حجیم تر به نظر برسند، قبل از تا زدن حلقه مو، می توانید کمی از موها را از قسمت پایین دم اسبی بیرون بکشید.

اگر موهایتان به اندازه کافی بلند نیست، می توانید از موهای مصنوعی همرنگ موهایتان برای ایجاد حجم بیشتر در پاپیون ها استفاده کنید.

مدل موی پاپیونی دوتایی با موهای فر

اگر موهایتان فر است، می توانید با کمی ابتکار و خلاقیت، مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه را با موهای فر نیز امتحان کنید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. موهایتان را به طور کامل شسته و با استفاده از کرم مو یا ژل مخصوص موهای فر، حالت دهید.
 2. موهایتان را از وسط سر، به دو قسمت مساوی تقسیم کنید.
 3. هر قسمت از مو را به صورت جداگانه، به شکل دم اسبی ببندید. برای بستن دم اسبی ها، از کش های موی محکم و همرنگ موهایتان استفاده کنید.
 4. انتهای هر دم اسبی را نگه دارید و آن را به صورت مارپیچ به سمت بالا بپیچید.
 5. مارپیچ ایجاد شده را به شکل یک گلوله درآورید و با استفاده از سنجاق سر، آن را در جای خود فیکس کنید.
 6. برای قسمت دیگر مو نیز مراحل 4 تا 5 را تکرار کنید.
 7. در صورت تمایل، می توانید از گل سر یا روبان برای تزئین پاپیون ها استفاده کنید.

مدل موی پاپیونی دوتایی با بافت مو

اگر به بافت مو علاقه دارید، می توانید مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه را با بافت مو نیز امتحان کنید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. موهایتان را به طور کامل شانه کنید تا گره خوردگی نداشته باشند.
 2. اگر موهایتان وز دارد، از کمی اسپری مو یا سرم مو برای صاف و درخشان شدن موها استفاده کنید.
 3. موهایتان را از وسط سر، به دو قسمت مساوی تقسیم کنید.
 4. هر قسمت از مو را به صورت جداگانه، به شکل بافت فرانسوی ببافید.
 5. انتهای بافت را با کش مو ببندید.
 6. بافت مو را به شکل یک حلقه درآورید و با استفاده از سنجاق سر، آن را در جای خود فیکس کنید.
 7. برای قسمت دیگر مو نیز مراحل 4 تا 6 را تکرار کنید.
 8. در صورت تمایل، می توانید از گل سر یا روبان برای تزئین پاپیون ها استفاده کنید.

مدل موی پاپیونی دوتایی با اکسسوری

می توانید با استفاده از اکسسوری های مختلف، مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه را زیباتر و جذاب تر کنید. برخی از اکسسوری هایی که می توانید برای این مدل مو استفاده کنید، عبارتند از:

گل سر: گل سر، یکی از رایج ترین اکسسوری هایی است که می توانید برای تزئین مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه استفاده کنید. گل سر را می توانید در مرکز پاپیون یا در انتهای دم اسبی ها قرار دهید.

روبان: روبان، گزینه ای دیگر برای تزئین مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه است. می توانید روبان را به دور پاپیون ها بپیچید یا از آن برای بستن دم اسبی ها استفاده کنید.

مروارید: مروارید، می تواند ظاهری ظریف و شیک به مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه شما ببخشد. می توانید مروارید را به سنجاق سر وصل کنید و آن را در مرکز پاپیون ها قرار دهید.

هدبند: اگر موهای بلندی دارید، می توانید از هدبند برای تزئین مدل مو پاپیونی دوتایی زنانه استفاده کنید. هدبند را به طوری روی سر خود قرار دهید که از روی پاپیون ها عبور کند.

نتیجه گیری

مدل موی پاپیونی دوتایی زنانه، یک مدل موی زیبا، شیک و منحصر به فرد است که می تواند به شما ظاهری جذاب و به یاد ماندنی ببخشد. این مدل مو برای انواع فرم های صورت و موها مناسب است و با کمی تمرین به راحتی می توانید آن را در خانه برای خودتان یا اطرافیان تان درست کنید.

مدل مو پاپیونی دوتایی، انتخابی عالی برای خانم هایی است که به دنبال مدل مویی خاص و متفاوت هستند. این مدل مو را می توانید در مهمانی ها، مجالس، محل کار و حتی در روزمرگی ها استفاده کنید و از زیبایی و جذابیت آن لذت ببرید.

به انتهای مقاله بهترین مدل مو پاپیونی دوتایی دخترانه و زنانه رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

یک دیدگاه

 1. خیلی قشنگ بودن همه شون
  برای بیست و سه مراسم می تونید با این مدل موها آماده بشین
  از همه اش اسکرین شات گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + شانزده =