سبک زندگیمد و زیبایی

کرید اونتوس مردانه اورجینال یا تقلبی + از کجا تشخیص بدیم اصله؟

کرید اونتوس مردانه در حال حاضر یکی از معروف ترین ادکلن های مردانه ای است که هم مردان و هم زنان آن را دوست دارند. متاسفانه با معروفیت روز افزون این ادکلن نسخه های تقلبی و فیک این عطر در بازار بیشتر و بیشتر می شود. اگر به بوی کرید اونتوس علاقه دارید و قصد خرید این ادکلن را دارید بهتر است از فروشگاه های معتبر آن را بخرید.

کرید اونتوس مردانه اورجینال با تقلبی تفاوت های زیاد دارد. اگر می خواهید بدانید از کجا تشخیص دهید که کرید اونتوس دست شما اصل است یا فیک این مقاله را بخوانید. پس از مطالعه این مقاله می توانید کرید اونتوس اورجینال را به راحتی از تقلبی آن تشخیص دهید.

کرید اونتوس اورجینال مردانه

کرید اونتوس مردانه اورجینال یا تقلبی

کرید اونتوس اورجینال مردانه بویی منحصر به فرد و خیره کننده دارد. بویی که از ترکیب نت های میوه ای تشکیل شده است. در توصیف ادکلن کرید اونتوس همین کافی است که عشق را در قلب شعله ور می کند و تمام سرها را به سمت شما برمی گرداند.

اگر قیمت بالای کرید اونتوس اورجینال مانع شما برای خرید ادکلن اصلی است، به فکر خرید عطر فیک آن نیوفتید. کرید اونتوس فیک در بازار فراوان است، اما بهتر است از خیر آن بگذرید. ادکلن فیک مفتش گران است. به جای آن می توانید دکانت عطر کرید اونتوس مردانه اصل به صورت اینترنتی با ارسال رایگان از مینیمال پرفیوم تهیه کنید.

کرید اونتوس تقلبی مردانه

ادکلن کرید اونتوس از آن دسته ادکلن های نام دار در تاریخ عطر و ادکلن ها شده است که افراد زیادی را وسوسه می کند. سودجویان زیادی برای استفاده از نام این برند و فروش بالای آن اقدام به ساخت نسخه تقلبی به روش های گوناگون می کنند. ادکلنی که هر چقدر در شبیه سازی آن دقت و جزئیات خرج شود باز هم به پای نسخه اصلی خود نمی رسد.

تشخیص کرید اونتوس اصل از فیک

کرید اونتوس اصلی خیره کننده و جذاب است. با آن پوشش مشکی و نقره ای مانند شوالیه ای شمشیر و سپر به دست به مبارزه با نسخه های تقلبی خود می رود. کلاهبرداران در حال حاضر به روش های مختلفی اقدام به تولید ادکلن کرید اونتوس فیک می کنند.

برای تشخیص کرید اونتوس مردانه اصل از فیک اولین نکته مهم قیمت آن است. کرید اونتوس ادکلن ارزانی نیست و اگر فروشنده ای با ادعای اصل بودن ادکلن، قیمت پایینی به شما پیشنهاد می دهد، باید به اصل بودن آن شک کنید. در ادامه روش های تشخیص کرید اونتوس اصل از تقلبی آن آمده است.

بسته بندی محکم کرید اصل

بسته بندی کرید اونتوس اورجینال محکم و ضد ضربه است. سلفون ضخیم و با کیفیت آن کاملا فیکس و محکم روی جعبه کشیده شده و بر خلاف نسخه تقلبی یک پلاستیک معمولی و بی کیفیت نیست.

جعبه کرید اونتوس اصل طرح های مشخص و نام پر رنگ دارد که کاملا خوانا هستند. طرح روی جعبه نقره ای برجسته است که در برخی نسخه های فیک وجود ندارد. در مواردی جعبه مشابه نسخه اصلی و با طرح برجسته است اما کیفیت چاپ آنقدر پایین است که با چند بار ناخن کشیدن مخدوش می شود.

زیر جعبه کرید اونتوس اصل، بارکد و اطلاعات محصول نوشته شده است. با اسکن بارکد وارد وب سایت کرید اونتوس می شوید و اطلاعات دقیق محصول را می بینید.

طرح و لوگوی برند کرید

لوگوی ادکلن کرید اونتوس اصلی کاملا واضح و بدون خط و خش است. پر رنگ و با جلال و جبروت وسط ادکلن می نشیند. روی درب بطری 120 میل نیز لوگو به صورت برجسته کار شده است. این لوگو در محصولات فیک و تقلبی کرید اونتوس ناشیانه و بی دقت تعبیه می شود.

مشخصه اصلی دیگر روی جعبه کرید اونتوس اصل، طرح اسب و اسب سوار است که در نسخه های تقلبی با اندکی دقت می توانید آن را تشخیص دهید؛ زیرا معمولا نا واضح و متفاوت با طرح اصلی کار می شود. همچنین با باز کردن درب جعبه باید پست کارت محصول با تصویر طلایی قاب گرفته شده سازندگان آن را مشاهده کنید. در صورتی که در نسخه های تقلبی این پست کارت ها داخل جعبه و با چاپ معمولی هستند.

رنگ کوره ای طرح های ادکلن اصلی

در ادکلن اورجینال کرید اونتوس تمام طرح و لوگو ها با رنگ کوره ای روی شیشه فیکس شده اند. در کرید اونتوس های فیک به دلیل به صرفه نبودن استفاده از رنگ کوره ای، لوگو و نوشته های با رنگ های عادی نوشته شده اند. به این معنی که می توانید با الکل یا سایر حلال ها آن ها را پاک کنید.

شیشه محکم و با کیفیت در پایه

کرید اونتوس اورجینال در انتها و قسمت پایه ضخیم تر است. این ضخامت برای جلوگیری از آسیب و خطر شکنندگی تعبیه می شود. شیشه ادکلن اورجینال کرید اونتوس کاملا صاف و یک دست بدون هیچگونه ناصافی است. در حالیکه در ادکلن های فیک شیشه بطری جنس مرغوبی ندارد. حتی ممکن است در برخی موارد متوجه موج دار بودن شیشه یا صاف قرار نگرفتن آن  روی پایه شوید.

درب محکم و مغناطیسی

تمام ادکلن های اورجینال درب های محکم و باکیفیت دارند. کرید اونتوس با این همه جلال و شکوه که جای خود دارد. در کرید اونتوس اورجینال درب مغناطیسی طراحی شده است تا محکم سر جای خود فیکس شود. درب در راستا با لوگو روی بدنه کرید اونتوس قرار دارد. در نسخه های فیک علاوه بر کیفیت پایین درب شیشه که بعد از مدتی هرز و خراب می شود، درب با لوگو هم راستا و قرینه نیست.

والف قوی تا آخرین قطره ادکلن

راه دیگر تشخیص کرید اونتوس اورجینال از تقلبی توجه به افشانه و والف محصول است. در کرید اونتوس اصل والف از جنس مرغوب و با کیفیت ساخته می شود. این والف حتی با 1500 اسپری هم خراب نمی شود، یعنی تا آخرین قطره ادکلن شما.

در نسخه تقلبی ادکلن کرید اونتوس والف ها معمولی و بی کیفیت هستند. به همین دلیل پس از مدتی و نهایتا پس 200 اسپری خراب می شود و شما می مانید و یک افشانه که ادکلن را خارج نمی کند. والف های فیک معمولا پلاستیکی هستند.

پاشش اسپری کرید اصلی

افشانه ها قدرت های متفاوتی دارند. در ادکلن های اورجینال مانند کرید اونتوس اصل، توان اسپری بین 20 تا 30 سانتی متر و به صورت متراکم است. به این معنی که در فاصله بیشتری در نقطه مشخصی می توانید اسپری کنید و رایحه در همان نقطه مد نظر بنشیند.

نسخه های تقلبی توان اسپری زیادی ندارند و همان توان کم را در شعاع زیادی پراکنده می کنند. به طوری که باید در فاصله نزدیک تری اسپری کنید، اما ممکن است در تمام فضا پخش شود.

رنگ مایع کرید، شفاف و زلال

کرید اونتوس اصل را می توانید از روی مایع درون شیشه از تقلبی آن تشخیص دهید. کرید اونتوس مردانه شفاف و زلال مانند آب در بطری خود جاری است. در حالیکه نسخه فیک کمی رو به زردی و الکلی رنگ می زند.

بوی خوش کرید اصل مردانه در مقابل بوی گذرای فیک

کرید اونتوس در حال حاضر به خوشبوترین عطر خنک میوه ای مردانه در جهان تبدیل شده است. یک عطر خنک مردانه نباید بوی گل و گرما بدهد؛ بنابراین اگر هنگام استشمام کرید اونتوس حس گرما کرید، آن نسخه فیک است.

رایحه اولیه باید خنکی کوکتل آناناس لب دریا بدهد نه توت فرنگی. به همین سبب اگر با اولین اسپری بوی توت فرنگی استشمام کردید نسخه در دست شما قطعا تقلبی است.

خرید ادکلن کرید اونتوس مردانه اورجینال

اگر می خواهید از خرید خود اطمینان داشته باشید بهتر است فروشگاه معتبری را انتخاب کنید. این اولین و بهترین و حتی تنها راه حلی است که می توانید جیبتان را از هجوم کلاهبرداران در امان نگه دارید. اگر یک فروشگاه حضوری کاملا معتبر نمی شناسید با فروشگاه های اینترنتی دارای مجوز رسمی و ضمانت بازگشت کالا شروع کنید.

دکانت کرید اونتوس اورجینال؛ فرار از دست کلاهبرداران عطر فیک

فروشگاه های معتبر برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به فروش ادکلن های اورجینال در حجم های کمتر می کنند. این حجم های کمتر که مستقیما از شیشه اصلی پر می شوند دکانت نام دارند.

دکانت یا دستریز کرید اونتوس اورجینال حجم کمتر ده میلی دارد. این حجم کم باعث پایین آمدن قیمت عطر می شود. همچنین با آشنا شدن با رایحه اصلی می توانید هنگام خرید حجم بالاتر رایحه کرید اونتوس اصل و فیک را راحت تر تشخیص دهید.

نتیجه گیری

برای تشخیص کرید اونتوس اورجینال و تقلبی بهترین راهکار خرید از فروشگاه های معتبر است. اگر می خواهید دکانت کرید اونتوس را با ارسال رایگان تحویل بگیرید سری به مینیمال پرفیوم بزنید. دکانت عطر یک راه حل راحت برای آشنایی بیشتر با رایحه عطر تا حرفه ای شدن تشخیص کرید اونتوس اورجینال از تقلبی است.

در این مقاله با تفاوت های آشکار و نهان کرید اونتوس اورجینال یا تقلبی آشنا شدید و یاد گرفتید از کجا تشخیص دهید اصل است. با این حال افتادن در دام کلاهبرداران در برخی مواقع اجتناب ناپذیر است. با مطالعه این مقاله تا حد زیادی می توانید از وقوع این اتفاق جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سه =