سبک زندگی

اولین روستاها چگونه به وجود آمدند مطالعات چهارم

اولین روستاها چگونه تشکیل شد کلاس چهارم و هفتم

جواب سوال اولین روستاها چگونه به وجود آمدند از کتاب مطالعات اجتماعی چهارم را می توانید در زیر ببینید.

پاسخ: انسان ها می دانستند که آنچه در زمین های کشاورزی کاشته اند، به مراقبت نیاز دارد. پس، به تدریج در کنار زمین هایشان ساکن شدند. امّا مراقبت از کشتزارها و انجام دادن کار کشاورزی به تنهایی ممکن نبود. در نتیجه، خانه هایشان را در کنار یکدیگر ساختند و زندگی یک جانشینی را آغاز کردند. به این ترتیب، اوّلین روستاها به وجود آمدند.

مطلب پیشنهادی: جواب فعالیت های درس ۸ مطالعات اجتماعی چهارم

در این نوشته از بخش آموزش و پرورش ماگرتا جواب سوال گفته شده را قرار دادیم. اگر پاسخ دیگری در مورد این سوال داشتید، آن در بخش دیدگاه بنویسید. همچنین برای دسترسی سریعتر به پاسخ سایر سوال های خود، آن را به همراه کلمه ماگرتا جستجو کنید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

‫3 دیدگاه ها

 1. هیچی گفت:

  انسان ها میدانستند که آنچه در زمین های کشاورزی کاشته اند به مراقبت نیاز دارد . پس به تدریج در کنار زمین هایشان ساکن شدند.تامام

 2. مینا گفت:

  انسان ها میدانستند که آنچه در زمین های کشاورزی کاشته اند به مراقبت نیاز دارد . پس به تدریج در کنار زمین هایشان ساکن شدند.

  1. مینا گفت:

   سلام اسم منم مینا هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.