سبک زندگی

چگونه یک تخته وایت برد حرفه ای انتخاب کنیم؟

چه جنسی برای سطح تابلوی وایت برد بهتر است؟ وایت برد شما چگونه استفاده خواهد شد؟

وجود فناوری‌های مناسب در اتاق‌های جلسات یا کلاس های درس می‌تواند باعث ایجاد سطوح جدیدی از همکاری باشد و همه ی حاضرین را تشویق کند تا بهترین تلاش خود را انجام دهند. یکی از تجهیزات مدرن برای کلاس ها و ادارات استفاده از تابلو وایت برد می باشد. که ضمن ایجاد زیبایی و شیک شدن محیط ، باعث رسمی تر شدن فضا جهت ارائه یا آموزش میشود.

انواع تخته وایت برد
انواع تخته وایت برد

درهنگام انتخاب تابلوی وایت برد حرفه ای مورد استفاده در محل کار خود، با برندها و سایزهای گوناگونی از تابلوها مواجه می شویم. حتی در فروشگاه های آنلاین تجهیزات آموزشی نیزتابلوهای بی شماری را درپیش روی خود خواهیم دید. اما انتخاب بهترین تابلوی وایت برد متناسب با نیاز خود که ضمن داشتن ابعاد و ظاهر مناسب، کیفیت خوبی داشته باشد و با استفاده های متعدد دچار کاهش قابلیت سطح وایت برد نشود، کارچندان راحتی نیست و باید عوامل مختلفی  درمورد خرید یک تخته وایت برد حرفه ای مد نظر قرار گیرد.

وایت برد

چه مبلغی را برای خرید تابلو درنظر گرفته اید؟

هنگام انتخاب ممکن است همه تخته‌های وایت برد یکسان به نظر برسند، اما با بررسی دقیق ‌تر متوجه ویژگی‌های متفاوت  وجنس متفاوت سطوح  آن‌ها خواهیم شد. از سطح تخته وایت برد ملامین گرفته تا سطوح شیشه ای. جنس قاب و زهوار تابلوهای وایت برد نیز در تعیین قیمت آنها تاثیر دارند. حتی برخی از وایت بردها دارای ضمانت مادام العمر با مواد پشتیبان و قاب با کیفیت بالا هستند. مارک‌ها، کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلفی برای تخته‌های وایت برد وجود دارد، بنابراین بهتر است قبل از هر چیز بودجه‌ تان را در نظر بگیرید. شرکت شیدکو یک تولید کننده ی با  سابقه ی  وسایل آموزشی از جمله تابلوی وایت برد است که ضمن استفاده از بهترین متریال سعی در مناسب نگهداشتن قیمت تمام شده ی انواع تابلوهای وایت برد کرده است.  

چه جنسی برای سطح تابلوی وایت برد بهتراست؟

انواع اصلی جنس سطوح تخته وایت برد که باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از: ملامین، پرسلین، و شیشه. ملامین از پرکاربردترین متریال ها در تولید تابلوهای وایت برد است که سطحی صاف با قابلیت پاک شوندگی مناسب را برای کاربرها ارائه می دهد. اما شرکت شیدکو بعنوان شرکتی نوآور در جهت تولید تابلوهای وایت برد حرفه ای اقدام به استفاده از ورق گالوانیزه ی وایت برد بسیاربا کیفیت برای سطح تابلوهای وایت برد کرده است که در نوع خود بینظیر است. این ورق مسطح و بدون موج و دارای کیفیت وایت برد بسیارعالی است که با مرور زمان مخدوش نمی شود وخاصیت وایت بردی خود را از دست نخواهد داد. از خاصیت مغناطیسی این تابلو نیز میتوان برای متصل کردن برگه های مربوط به یادآورپلن های روزمره و یا چسباندن عکس به تابلو از طریق مگنت های شیک ورنگی استفاده کرد.

وایت برد شما چگونه استفاده خواهد شد؟

کاربردهای مختلفی برای وایت برد وجود دارد، بنابراین بهتر است  قبل از خرید به نحوه استفاده از تخته وایت برد دقت کنید. اگر از وایت برد خود برای نمایش اطلاعات به تعداد زیادی از مخاطبان  در کنفرانس و جلسات اداری ،بر روی وایت برد پایه دار و یا کلاس های بزرگ استفاده میکنید بهتر است از تابلوهایی با ابعاد بزرگتر استفاده کنید.ولی اگر از آن برای استفاده شخصی تر به عنوان راهی برای برنامه ریزی وظایف، نوشتن اطلاعات کلیدی یا طوفان فکری استفاده می کنید، قطعا تابلوهایی با ابعاد کوچکتر باعث سهولت استفاده تان می شوند.

تابلو وایت برد
تابلو وایت برد

وایت برد شما کجا استفاده خواهد شد؟

علاوه بر دانستن نحوه استفاده از تابلوی وایت برد، باید به موقعیت فیزیکی تخته نیز فکر کنید : تابلوی وایت برد حرفه ای خود را کجا استفاده خواهید کرد؟ آیا به دیوار آویزان خواهد شد؟ یا به دلیل کمبود فضای دیوار به تخته وایت برد متحرک نیاز دارید؟ واگر قصد نصب تابلو برروی دیواردارید، ابعاد دیوارچقدراست؟ تابلوهای وایت برد شیدکو در چهارمدل کلاسیک، آلفا، تابا و دلتا در رنج متنوعی از ابعاد تولید می شوند که دارای طراحی فوق العاده رسمی و مدرن برای استفاده در فضاهای اداری و آموزشی هستند.

کیفیت بدنه ی وایت برد باید چگونه باشد؟

اگر زهوارها و بدنه ی تابلوی وایت برد از متریال  فلزی نامرغوب یا دارای ضخامت ناکافی ساخته شده باشند، به مرور زمان باعث آسیب به بدنه ی تابلو شده، بعد از نصب دفرمه می شوند یا می شکنند. همچنین اگر رنگ آنها رنگ کوره ای با دوام نباشد بر اثر جابجایی های مکرر دچار خراشیدگی می شوند و باعث نازیبا شدن ظاهر تابلو می شوند. با خرید تابلو از برندهای معروفی مانند شرکت شیدکو چنین مشکلاتی به وجود نخواهد آمد و فضای دفتر کار یا کلاستان کاملا مدرن باقی خواهد ماند.

مواردی که ذکر شدند تاثیر به سزایی در انتخاب تابلوی وایت برد حرفه ای دارند. در نظرداشته باشید که تابلوهای وایت برد ملامینی که دارای یک روکش لمینتی هستند، مستعد فرسایش یا جذب جوهرماژیک به دلیل تخلخل سطح هستند. تابلوهای وایت برد شیشه ای نیز به ظاهر مدرن هستند اما انعکاس نور بر روی آنها باعث ناخوانا بودن نوشته ها می شود، بنابراین انتخابی کاربردی نخواهد بود. با آگاهی داشتن ازجزییات درمورد تابلوها می توانید با یک بار خرید تا مدت زمان طولانی از تابلویتان بهره ببرید.

اگر به تخته وایت برد حرفه ای و مدرن خود فقط برای برگذاری تعداد کمی از رویدادها وهمایش ها نیاز دارید، انتخاب ارزان ترین گزینه می تواند منطقی باشد. اما اگر می‌خواهید تابلوی وایت برد حرفه ای برای سال‌ها نوشتن بدون دردسر دراختیار داشته باشید و آن را در فضاهای مختلف آموزشی یا کاریتان جابجا کنید ، خرید یک تابلوی ارزان قیمت در درازمدت هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. یک وایت برد با کیفیت بالاترهم از نظر مدت زمان استفاده و هم از لحاظ صرفه جویی در هزینه می تواند بهترین انتخاب باشد.

انواع تابلوهای وایت برد تولید شده در شرکت شیدکو، در سایزهای متفاوت و با تنوع طرح و استایل می توانند یک انتخاب حرفه ای و رضایت بخش برای افرادی باشند که به دنبال برترین انتخاب ها در جهت مدرن سازی فضای کاریشان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.