اخبارعلمی

جواب تمرین صفحه ۱۸ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

توضیح و تدریس تمرین صفحه 18 فیزیک دوازدهم رشته ریاضی و فیزیک

جواب تمرین صفحه ۱۸ فیزیک پایه دوازدهم رشته ریاضی و فیزیک از فصل ۱ حرکت بر خط راست قسمت ۱-۳ حرکت با شتاب ثابت ؛ برای مشاهده گام به گام این بخش در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید : جواب تمرین و فعالیت صفحه ۱۶ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

جواب صفحه ۱۸ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

جواب تمرین ۱-۹ صفحه ۱۸ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

خودرویی با سرعت ۱۸/۰km/h در امتداد مسیری مستقیم از چهار راهی می‌گذرد تندی آن با شتاب ۱/۰m/s۲ افزایش می‌یابد. سرعت خودرو پس از ۳۰۰m جابه جایی چقدر است؟

اگر چهار راه را مبدأ مختصات در نظر بگیریم می‌توانیم چنین بنویسیم:

پاسخ تمرین ۱-۹ صفحه ۱۸ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

⭕️ تذکر: دانش‌آموز عزیز، لطفاً توجه کنید که مطالب درسی در این وب‌سایت صرفاً به منظور کمک و آموزش قرار داده شده‌اند و نباید از آن ها به‌طور نادرست استفاده کنید. لذا، پیش از مشاهده پاسخ‌ها، لطفاً یکبار دیگر خودتان به سوالات پاسخ دهید و در صورت بروز مشکلات، از این پاسخ‌ها کمک بگیرید.

مطلب پیشنهادی : جواب تمرین صفحه ۱۴ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

✅ به پایان جواب تمرین صفحه 18 فیزیک ۳ پایه دوازدهم ریاضی رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر کتاب های درسی‌تان کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو فرمایید. همچنین اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش دیدگاه بپرسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =