اخبارعلمی

جواب پیوند با ریاضی صفحه ۳۵ شیمی یازدهم

توضیح و حل سوال های پیوند با ریاضی صفحه ی 35 فصل اول کتاب شیمی یازدهم رشته تجربی و ریاضی فیزیک

جواب پیوند با ریاضی صفحه ۳۵ شیمی یازدهم تجربی و ریاضی ؛ در این مقاله به پاسخ و جواب سوالات تمرین پیوند با ریاضی صفحه ی 35 فصل اول قدر هدایای زمینی را بدانیم کتاب شیمی یازدهم تجربی و ریاضی فیزیک متوسطه دوم پرداخته ایم. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: جواب باهم بیندیشیم صفحه ۳۴ و ۳۵ شیمی یازدهم

جواب پیوند با ریاضی صفحه ۳۵ شیمی یازدهم
جواب پیوند با ریاضی صفحه 35 شیمی یازدهم

پاسخ و حل پیوند با ریاضی صفحه ۳۵ شیمی یازدهم تجربی و ریاضی

در جدول زیر نام، فرمول مولکولی و شمار اتم‌های کربن و هیدروژن برای برخی اعضای خانواده آلکان‌ها داده شده است. جدول را کامل کنید و فرمول مولکولی عضو nام را بیابید.

پاسخ: در تصویر زیر می توانید پاسخ این پرسش را مشاهده کنید:

پاسخ و حل پیوند با ریاضی صفحه ۳۵ شیمی یازدهم تجربی و ریاضی
پاسخ و حل پیوند با ریاضی صفحه ۳۵ شیمی یازدهم تجربی و ریاضی

همچنین بخوانید: جواب خود را بیازمایید صفحه ۳۳ شیمی یازدهم
و
جواب خود را بیازمایید صفحه ۳۰ شیمی یازدهم

توجه: شما دانش آموز پایه یازدهم رشته های نظری ریاضی فیزیک و تجربی می توانید برای دسترسی سریع و آسان تر به جواب تمرینات و سوالات فصل های اول و دوم و سوم کتاب شیمی یازدهم متوسطه دوم ، در انتهای عنوان خود عبارت «ماگرتا» را نیز در گوگل جستجو کنید.

✅ در انتها امیدواریم که مقاله توضیح و جواب سوال های پیوند با ریاضی صفحه ۳۵ فصل اول شیمی یازدهم تجربی و ریاضی ؛ برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد. سوالات خود را در بخش نظرات بیان کنید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.