ترفندفناوری

معرفی ۲۰ تا از نرم افزار های مالی و حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری

در عصر حاضر، کمک گرفتن از نرم افزار حسابداری پارمیس از ضروریات یک سازمان است. این امر از نیازهای جدید شرکت و همینطور الزام مراکز نظارتی نشأت می گیرد. در ادامه با ذکر مهم ترین مزیت های استفاده از نرم افزار های مالی و حسابداری پارمیس با شما همراه هستیم.

نرم افزار بهای تمام شده

مزایا نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

اگر شرکتی بزرگ با تعداد نیروهای بالا دارید؛ نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس، می­تواند به صرفه­جویی در وقت ارزشمند شما کمک کرده و پاسخگوی دغدغه­های تیم مالی شرکت شما باشد. امکان قالب­بندی کلیه فرم­ها و همین­طور قابلیت گرفتن خروجی از آن­ها در قالب فایل اکسل، از دیگر امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس به شمار می­روند.

از سمت دیگر جهت تهیه کردن حساب های بیمه و مالیات خود از سهولت و سرعت بیشتری برخوردار می شوید. از دیگر امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می توان به تهیه لیست بانک های مورد نیازتان اشاره نمود، که در کمترین زمان ممکن و به اسانی ان را دراختیارتان قرار میدهد.

نرم افزار انبارداری

مزایا نرم افزار انبارداری پارمیس

با نرم افزار انبارداری پارمیس به راحتی و با استفاده از تخصیص سریال و بارکد به هر یک از کالاهای موجود می­توانید این کار را انجام دهید. جالب­تر این­که، با استفاده از نرم افزار انبارداری پارمیس می­توانید جهت انواع کالاها شماره سریال و همین­طور بارکد چاپ کرده و سپس آن­ها را به مشتریان خود عرضه کنید.

اطلاع از تعداد کالاها، اتمام موجودی کالاها، هشدار برای پیشگیری از خراب شدن مواد فاسد شدنی، تولید اسناد حسابداری به طور خودکار مانند شماره سریال کالاها، بارکد محصولات، مکان استقرار انبار وغیره که به هدف شما یعنی کاهش خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان کسب و کارتان نزدیک خواهد بود، تنهابرخی از مواردی هستند که پارمیس در نرم افزار انبارداری خود با هدف استفاده هرچه مفیدتر و کاربردی تر برای شما درنظر گرفته است.

نرم افزار crm

مزایا نرم افزار crm پارمیس

هر یک از کسب­وکارها، برقراری ارتباطی مؤثر با مشتریان قدیمی و جلب نظر آن­ها برای خریدی مجدد بسیار مهم است. در قدم بعدی، مشاغل و شرکت­های مختلف باید سعی در جذب افراد جدید به عنوان مشتری را نیز داشته باشند. هدف از تولید و راه­اندازی نرم افزار crm پارمیس رسیدن به این اهداف مهم در شرکت است. به کمک نرم افزار  CRM پارمیس و با استفاده از ایمیل با پیامک می­توان با مشتریان قدیمی و جدید ارتباط برقرار کرد.

نرم افزار تولیدی

مزایا نرم افزار تولیدی پارمیس

نرم افزار تولیدی پارمیس کلید اصلی رسیدن به پیشرفت و توسعه اقتصادی در هر جامعه، تولید است. در حال حاضر، با در نظر گرفتن کلیه مشکلات و چالش­های پیش­روی تولید­کنندگان تازه­کار، نباید از این موضوع غافل شد که، انجام هر چه بهتر و دقیق­تر امور حسابداری نخستین قدم جهت رونق کار است.

اگر به دنبال هوشمند کردن فرآیندهای تولید در شرکت خود هستید، استفاده از نرم افزار تولیدی بهترین راهکار برای شماست. در واقع، به کمک نرم افزار تولیدی پارمیس می­توانید خطاهای انسانی را تا حد زیادی در حین کار کمتر کرده و دقت و سرعت­عمل خود را در فرآیند تولید بالا ببرید. محاسبه دریافتی پرسنل مشغول به کار در خط تولید، مدیریت سفارش­های دریافتی از مشتریان، نظارت بر جریان تولید کالاها و حتی خرید مواد اولیه مورد نیاز و انبارداری نیز به وسیله نرم افزار تولیدی پارمیس برایتان مانند آب خوردن می­شود.

نرم افزار فروشگاهی

مزایا نرم افزار فروشگاهی پارمیس

امروزه، استفاده از نرم افزار فروشگاهی پارمیس در کسب­وکارهای مختلف رایج بوده و کاربردی فراوان دارد. انواع فروشگاه­های بزرگ زنجیره­ای، هایپرمارکت­ها، کلیه فروشگاه­های بزرگ و کوچک، خرده­فروشی­ها و همین­طور بنکداران طرفدارن پروپاقرص این نرم افزار های جامع و کاربردی هستند. به کمک نرم افزار فروشگاهی پارمیس است که، می­توانید فرآیندهای کاری خود را به بهترین نحو ممکن و در زمانی کوتاه پیش ببرید. همین امر، می­تواند به پیشرفت کاری و افزایش سود در هر ماه کمک شایان توجهی داشته باشد.

بکارگیری نرم افزار فروشگاهی، در سازمان­های مختلف با مزیت­های زیادی برای کارفرمایان همراه است. در این قسمت، با این مزیت­های مهم آشنا می­شوید:

 • پیگیری مشتری­های فروشگاه و اطلاع­رسانی از طریق ارسال پیامک توسط نرم افزار فروشگاهی پارمیس
 • مشخص­کردن نحوه دسترسی هر یک از کاربران به بخش­های مختلف نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس
 • قابلیت نصب نرم افزار  بر روی کامپیوتر و گوشی­های دارای سیستم­عامل اندروید
 • امکان ثبت کلیه گزارش­های مربوط به موجودی کالاهای انبار، فروش و همین­طور افراد در نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس
 • راه­اندازی فروشگاه آنلاین برای رفاه بیشتر مشتریان توسط نرم افزار فروشگاهی پارمیس
 • صدور صورتحساب­ها در کوتاه­ترین زمان ممکن
نرم افزار شرکتی

مزایا نرم افزار شرکتی پارمیس

این روزها، تهیه نرم افزار شرکتی پارمیس برای تمامی سازمان­ها از نان شب هم واجب­تر است. چرا که، تحلیل و بررسی کلیه داده­ها و اطلاعات مالی شرکت الزامی می­نماید. در حقیقت، حسابدار یک شرکت بدون استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی نمی­تواند کارها را پیش ببرد و تصور این امر برای وی غیرممکن است. نرم افزار  شرکتی، به هر دو صورت نصبی و آنلاین در دسترس بوده و براساس نیاز خود می­توانید یکی از این دو را انتخاب کنید.

استفاده از نرم افزار شرکتی پارمیس، با مزیت های زیادی برای مشتریان همراه است. از میان این مزیت­ها می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت­ کردن تمامی سند رویدادها به صورت اتوماتیک
 • اعلام زمان سررسید چک­های شرکت به مشتری توسط نرم افزار شرکتی پارمیس
 • فراهم کردن امکان کنترل و مدیریت هر چه بهتر بستانکاری­ها و بدهی­های شرکت
 • 4تهیه گزارش­های لازم و مدیریت کلیه حساب­ها و صندوق­ها از طریق نرم افزار شرکتی پارمیس
 • امکان درج لیست موجودی انبار، گزارش­های فروش و افراد
 • درج فاکتورهای خدمات همراه با قیمت تمام­شده با نرم افزار حسابداری شرکتی پارمیس
نرم افزار دریافت و پرداخت

مزایا نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس

نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیسابزاری برای مدیریت کردن و کنترل سند های پرداختنی، تضمینی و دریافتنی باوجود امکان وصول و برگشت در نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس

 • ابزار استفاده از یک فیش در چند حساب متفاوت با نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس
 • ابزار کنترل در سند های پرداختنی متنوع مانند پرداخت شده، برگشتی، پاس شده و غیره.
 • ابزار تضمین شده در یک فیش  به شکل همزمان جهت دریافت و پرداخت انواع سند، بانک، نقدی ها وحواله
 • ابزار راس گیری سند های دریافتنی و همچنین سند های پرداختنی به نحوی جداگانه جهت هرنوع از گروه های سند و فیش ها.
 • ابزار مدیریت سند های دریافتنی متنوع مانند وصول شده، در جریان وصول و نزد صندوق با نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس
 • ذخیره اسناد با حفظ سابقه کامل و همپنین ذخیره چک های دریافتنی و پرداختنی.
 • ابزار تنظیم کدینگ های خاص در حسابداری به شکلی مخصوص جهت هر نوع حساب صندوق، بانک و غیره.
 • ابزاری برای معرفی کردن حساب بانکی های متنوع وذخیره کردن شماره کارت، دستگاه های پوز، صاحبان امضا و غیره که در نرم افزار دریافت و پرداخت وجود دراد با نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس
 • اعلان برای چک هایی که در گذشته به نام شماره حساب ان ها عودت صدور شده و همچنین ابزاری جهت لیست سیاه برای هرنوع شماره حسابی با نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس
نرم افزار بازرگانی

مزایا نرم افزار بازرگانی پارمیس

نرم افزار بازرگانی پارمیس تصمیمات مدیریتی هر مجموعه همواره منوط به گزارشات مربوط به آن مجموعه می باشد، نرم افزاری که گزارشات کاربردی، دقیق و به روز ارائه می دهد بهترین نرم افزار بازرگانی پارمیس می باشد. یکپارچه سازی با صندوق فروشگاهی، نمایش مبالغ مشتری، اتصال به بارکدخوان ها و مدیریت چاپ برچسب بارکد و قیمت محصولات.

 • گزارش سود یا زیان هر فاکتور به تک تک کالاها (قابل مشاهده در هنگام فاکتور) و سود یا زیان عملیات فروش به صورت حساب های جداگانه و در هر زمان با نرم افزار بازرگانی پارمیس
 • گزارش روزانه، هفتگی، ماهانه و مشخص بازه زمانی دقیق و کل خرید و فروش کالا بر اساس کالای خاص یا گروه، فرد یا گروه افراد خاص با محدودیت‌های مختلف
 • امکان چاپ فاکتور با کاغذ حرارتی فروشگاهی A4، A5، 8 سانتی متر، کارتخوان 5 سانتی متری و سربرگ وجود دارد.
 • خروجی محلی کلیه گزارشات در Word، Excel، PDF و غیره
 • گزارش سود و زیان کالا برای دوره های مختلف از فاکتورها و مشتریان به تفکیک با اعمال محدودیت های مختلف در نرم افزار بازرگانی پارمیس
 • با اعمال محدودیت‌های مختلف، کل فروش خرده‌فروشی و فروشنده را در بازه‌های زمانی متعدد بر اساس محصولات، فاکتورها و مشتریان گزارش دهید.
صندوق فروشگاهی

مزایا صندوق فروشگاهی پارمیس

صندوق فروشگاهی پارمیس نرم افزاری است که با حسابداری و مدیریت موجودی، فرآیند خرید و فروش در فروشگاه شما را خودکار می کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید فرآیند صدور فاکتور، پرداخت، ثبت اسناد فروش، درآمد فروش، موجودی انبار و غیره را با چند کلیک ساده و در کمترین زمان ممکن مدیریت کنید.

نرم افزار صندوق فروشگاهی پارمیس از تجهیزات فروشگاهی مانند اسکنر بارکد و چاپگرهای نقدی پشتیبانی می کند و به شما کمک می کند در زمان کمتر و سریعتر بفروشید. این نرم افزار می تواند با ارائه انتخابگر محصول (میانبرهایی برای انتخاب محصولات محبوب) سرعت ایجاد فاکتور را افزایش دهد. به طور کلی این نرم افزار کلیه امور مربوط به فروش و مدیریت فروش را خودکار می کند. صندوق صندوق یک کامپیوتر با سخت افزار صندوق فروشگاهی است.

 • امکان تعریف چند کاربر
 • امکان تعریف سطح دسترسی هر کاربر
 • قابلیت اتصال انواع پرینترها و پرینترهای رسید
 • قابلیت اتصال انواع بارکد خوان
 • امکان نصب نرم افزار مورد نظر و ارتقاء سیستم در صورت تمایل
 • محیط کاربری مناسب
برنامه حسابداری

مزایا برنامه حسابداری پارمیس

استفاده از روش سنتی ثبت اسناد و داده­ها با خطرات و نگرانی­هایی همراه است. چرا که امکان گم­شدن و یا حتی از بین رفتن آن­ها مثلاٌ به دلیل آتش ­سوزی یا هر اتفاق ناخوشایند دیگری وجود دارد. ولی به کمک استفاده از برنامه حسابداری پارمیس و ثبت صحیح داده­ها و اطلاعات دیگر اثری از نگرانی نیست. بعلاوه، نرم افزار های ابری امکان دسترسی به Back up داده ها را آن هم در چندین سرور برای حسابداران و مدیران شرکت­ها فراهم می­کند. 

ارائه گزارش­ها و صورت­های دقیق مالی به رؤسای شرکت از جمله مهم­ترین وظایف هر حسابداری به شمار می­رود. در گذشته­های دور، به دلیل انجام دستی این امر با خطاهای بسیاری همراه بوده و وقت زیادی از حسابدار می­گرفت. با رواج استفاده از انواع برنامه حسابداری، هر حسابداری می­تواند گزارش­های مدیریتی و مالی سازمان را آن هم بدون خطا و کاملاٌ دقیق در اختیار مدیر شرکت قرار دهد.

مزایا نرم افزار حسابداری رایگان پارمیس

صاحبان مشاغل کوچک و کم بازده به دلیل توان مالی پایین و یا بیشتر به دلیل عادت نداشتن به خرید نرم افزار حسابداری و عدم توجه به نرم افزارها به عنوان کالای خرید و فروش، طبیعتاً از نرم افزارهای قفل خراب یا ارزان استفاده می کنند. ترک بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی موجود در بازار تحت فشار قرار می گیرد. نرم افزار حسابداری رایگان غیر استاندارد و غیر تخصصی گاهی به صورت جداگانه تولید می شوند و شامل هیچ گونه پشتیبانی نمی شوند و برخی از آنها مورد تایید و یا مجوز هیچ سازمانی نیستند.

ما در پارمیس همه این عوامل را در نظر گرفته ایم و از توان خود برای ارائه خدمات مختلفی از این دست استفاده کرده ایم تا بتوانیم فرهنگ خرید و استفاده از نرم افزارهای قابل اعتماد و پشتیبانی شده مانند نرم افزار حقوق و دستمزد را به جای رویه بد استفاده از آنلاک تغییر دهیم. برنامه های حسابداری خراب و ناشناخته و جلب اعتماد و رضایت مشتری تا بتوانیم از آشفتگی بازار نرم افزارهای ارزان و بی کیفیت بکاهیم و اعتماد مشتریان را به این بازار برگردانیم.

نرم افزار حسابداری رایگان پارمیس با در نظر گرفتن تمامی نیازهای یک فرد به نرم افزاری طراحی و تولید می شود که تمامی جنبه های زندگی و هزینه های یک فرد را شامل می شود. این نرم افزار دارای امکاناتی مانند تعریف تمامی حساب ها، درج دریافت و پرداخت، وام، تعریف فاکتور، ارائه گزارش های متعدد، تعریف چک، بودجه های آینده و گذشته، تنظیمات کاربرپسند و فیلم های آموزشی می باشد. .. این اپلیکیشن برای استفاده آسان و مناسب تر نگهداری می شود.

با نصب نرم افزار حسابداری رایگان پارمیس می توانید به راحتی تمامی مسائل مالی خود را مدیریت کرده و گامی مهم و موثر در جهت بهبود درآمد و هزینه، خانواده و پس انداز خود بردارید.

امکانات نرم افزار انبار پارمیس

اگر نیاز به مکانیزه کردن انبار خود دارید، نرم افزار انبار پارمیس گزینه­ای عالی برای این امر است. پارمیس، برای استفاده بسیار اسان تر مجموعه شما نرم افزار انبار خود را طراحی کرده است. به نحوی که شما میتوانید به طور به روز رسانی شده ، دقیق و در لحظه موجودی کالاهای خود را پیگیری کنید.

شما همچنین میتوانید به شکلی اتوماتیک سفارشات مشتریان و سفارشات جدید خودر ا ایجاد کنید. نرم افزار انبار پارمیس، قابلیت متصل شدن به نرم افزار های شرکتی مانند نرم افزار حسابداری را دارد. تمامی این اتصال ها با دسترسی و امکاناتی که به شما ارائه میدهند باعث سرعت و دقت بیشتری در جریان ورودی، موجودی و خروجی همه کالاهای شما میشود که میتوانید به راحتی ان را بررسی کنید.

نرم افزار پخش مویرگی

مزایا نرم افزار پخش مویرگی پارمیس

پارمیس نرم افزار پخش مویرگی هوشمند را طراحی کرده است که مشتریان شما می توانند از طریق آن با مجموعه مالی شما ارتباط موثر و کارآمدی داشته باشند. 24 ساعت شبانه روز.

 • امکان ثبت انواع فاکتور و تراکنش به صورت آنلاین با نرم افزار پخش مویرگی پارمیس
 • امکان کار آفلاین در صورت عدم دسترسی به سرور یا اینترنت
 • امکان ثبت انواع فاکتورهای فروش و درآمد فروش و ارسال آن به سرور
 • امکان ثبت انواع فاکتور خرید و برگشت و ارسال به برنامه با نرم افزار پخش مویرگی پارمیس
 • امکان ثبت دریافت ها و پرداخت ها
 • امکان ثبت درخواست کالا با نرم افزار پخش مویرگی پارمیس
 • امکان ثبت انواع قبض حمل و انبار
 • امکان ثبت نام و درخواست انتقال انبارها با نرم افزار پخش مویرگی پارمیس
 • بازدیدکنندگان می توانند شیفت کاری را ثبت کنند
کارتخوان اندرویدی

مزایا کارتخوان اندرویدی پارمیس

کارتخوان اندرویدی پارمیس یک سخت افزار همه کاره است. کاهش چشمگیر هزینه های نگهداری و تجهیزات تجهیزات مستعمل مانند پرینتر، صندوق، سیستم های کامپیوتری و غیره یکی از مزیت های کارتخوان اندرویدی است. چون این دستگاه همه این وسایل را دارد.

اپلیکیشن اندروید پارمیس اسمارت یک صندوق فروشگاهی اندرویدی قابل نصب بر روی کارتخوان اندرویدی می باشد. داشبورد مدیریت هوشمند پارمیس به شما این امکان را می دهد که میزان فروش، خرید و عادات مشتری را به وضوح شناسایی کنید و در عین حال با اتصال تلفن همراه خود به اینترنت، گزارش فروش خود را در هر کجا که هستید بررسی کنید. گزارش حقوق و دستمزد، مالیات، صورتحساب، حسابداری، مدیریت نوبت کارمندان و غیره برخی از این گزارش ها را تهیه کنید.

نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار بهای تمام شده پارمیس

از مزایا نرم افزار بهای تمام شده پارمیس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش بهره وری در فرآیند تولید با نرم افزار بهای تمام شده پارمیس
 • اثر درصد از دست دادن محصول در فرمول های تولید
 • برای رقابت با شرکت های رقیب و افزایش توانایی سازمان در حفظ رقابت پذیری در بلندمدت
 • ایجاد خودکار اسناد حسابداری از فرآیند تولید با حساب های موجودی، کار در حال انجام و مواد اولیه
 • تولید رسید و استفاده از توزیع خودکار حواله ها با نرم افزار بهای تمام شده پارمیس
 • تولید چندین محصول با فرمول های مختلف در طول یک عملیات تولیدی
 • گزارش مواد اولیه در هر مرکز تولید
 • گزارش سابقه کالای معیوب با نرم افزار بهای تمام شده پارمیس
 • گزارش فروش کالا معیوب

مزایا شناسه یکتای حافظه مالیاتی پارمیس

شناسه یکتای حافظه مالیاتی پارمیس یک کد شش رقمی است که بدون آن نمی توانید در سامانه مودیان ثبت نام کنید. کد متشکل از حروف و اعداد انگلیسی و مشخصات هر یک از مؤدیان متفاوت از سایرین بوده و به صورت منحصر به فرد در اختیار آنها قرار می گیرد.

در واقع به کمک این حافظه الکترونیکی می توانید به راحتی اطلاعات موجود در فاکتورهای الکترونیکی خود را جمع آوری و ثبت کرده و به سامانه مودیان انتقال دهید. به این ترتیب حسابداران باید این کد را در نرم افزار حسابداری مورد استفاده خود از جمله نرم افزار کاربردی پارمیس ثبت کنند تا کلیه فاکتورهای خرید و فروش شرکت در سامانه مودیان ثبت شود. یک شناسه مالیاتی منحصر به فرد توسط سازمان امور مالیاتی به شما ارائه می شود و باید در رسیدگی به آن دقت کنید.

برای دریافت شناسه مالیاتی منحصربفرد به اطلاعات مختلفی نیاز دارید که برخی از آنها را باید در سامانه موجود و برخی دیگر را در هنگام ثبت نام وارد کنید. در این بخش اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار می دهیم.

مزایا پایانه فروشگاهی پارمیس

پایانه فروشگاهی طبق قانون، پایانه فروشگاه به رایانه، کارتخوان، درگاه پرداخت یا هر وسیله دیگری که قابلیت صدور صورتحساب الکترونیکی را داشته باشد و به شبکه‌های رسمی پرداخت الکترونیکی کشور و سیستم مالیاتی متصل شود، گفته می‌شود. مهمترین قسمت پایانه فروشگاهی نرم افزار حسابداری پارمیس می باشد که باید بر روی این دستگاه نصب شود.

اگر بخواهیم داستان تولد پایانه فروشگاهی و سیستم مودیان را بازگو کنیم، باید به سال های 91 و 92 برگردیم که مواد 169 و 169 مکرراً بر اساس اطلاعات این دو ماده قانونی- تمرکز، راجیاککه اجرا شد. مالیات؛ یعنی گروهی از مودیان ملزم به ثبت فعالیت های مالی خود اعم از معاملات، خرید، فروش و هزینه ها اعم از مبلغ معامله، محتوای معامله و طرف معامله هستند. در سال 1377 و 1378 که قانون پایانه فروشگاهی و نظام مالیات دهندگان رونمایی شد، مصوبه شورای نگهبان را گرفت و به تصویب رسید.

سامانه مودیان

ماژول سامانه مودیان پارمیس

با ماژول سامانه مودیان پارمیس هر مؤدی صاحب بخش کوچکی از این هارد بسیار بزرگ است و سازمان امور مالیاتی کشور بر این سامانه نظارت دارد. از مزایا سامانه مودیان پارمیس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شفافیت مالی: در این راستا هدف از کار انجام شده توسط سامانه مودیان این است که تمامی کالاها از زمان تولید و یا از ورود اولیه به کشور تا استفاده نهایی کنترل شوند.
 • اطلاعات یکپارچگی: این سیستم باید به همین صورت در سراسر کشور اجرا شود. از روستاهای کوچک تا شهرهای بزرگ؛ افراد کم درآمد تکالیفی برای کمک کردن دارند.
 • صحت اطلاعات: آنها فکر می کنند که مودی حقیقت را می گوید مگر اینکه آن را ثابت کند. فرض کنید شخصی یک فروش ساده انجام می دهد، می خواهیم ببینیم چه اطلاعاتی در سیستم رد و بدل می شود. جزئیات خریدار در واقع از طریق کارت بانکی خریدار مشخصات، هویت، نام بانک وی در سامانه درج می شود. مشخصات فروشنده اطلاعات از طریق پایانه فروش وارد سیستم می شود.

شناسه کالا هر کالایی دارای شناسه مخصوص به خود است که توسط وزارت صنعت و معدن به آن داده می شود. جزئیات حساب های بانکی این توضیحات مربوط به بانک خریدار و فروشنده است. فروشنده حسابی وارد کرده است که از طریق آن در سیستم اقدام به فروش می کند. محاسبه ارزش اضافی. از آنجایی که کالاها دارای شناسه هستند، سیستم به طور خودکار مقدار ارزش افزوده اختصاص داده شده به این کالاها را محاسبه می کند.

مزایا گواهی دیجیتال CSR پارمیس

گواهی دیجیتال CSR ابزاری است که امنیت اطلاعات و اسناد را افزایش می دهد. سازمان های معتبر، دولت ها، مراکز امنیتی و همچنین شرکت های اعتبار سنجی به عنوان مراجع معتبر مسئولیت صدور گواهینامه های شرکتی را بر عهده دارند. به طور کلی می توان گفت که فایل CSR حاوی اطلاعات مربوط به نام سرور، دامنه و کلید عمومی متقاضی یا شرکت است.

قبل از انجام اقدامات لازم جهت ثبت نام در سامانه ابلاغ سازمان امور مالیاتی جهت دریافت مهر شرکت، باید از قبل خود را برای امور مهم آماده نمایید. از جمله مهم ترین آنها می توان تاریخ تولد، کد ملی، شماره تلفن همراه، نوع سازمان، نام تجاری شرکت یا واحد سازمانی شما و شناسه ملی یازده رقمی را وارد کرد. البته جدای از این موارد باید به فایل های مهم از جمله آخرین تغییرات در پرونده نشریه تاسیس و روزنامه رسمی دسترسی داشته باشید.

هنگام مراجعه به دفتر اسناد رسمی باید مدارک را با خود ببرید. این مدارک شامل اصل شناسنامه و کارت ملی می باشد. البته همراه داشتن پرونده های انتشارات تاسیس، معرفی نامه و آخرین روزنامه رسمی را فراموش نکنید.

دریافت یک تمبر شرکتی فردی ممکن است با چالش هایی برای شرکت یا فرد متقاضی همراه باشد. از مهمترین این موارد می توان به صرف زمان زیاد برای ثبت تمامی اطلاعات درخواستی در سایت، احتمال کامل نبودن مدارک مورد نیاز و مشخص نبودن اطلاعات مندرج در فرم های کاغذی اشاره کرد.

جمع بندی

ما در این مقاله مهم از پارمیس به معرفی و مزایای 20 تا از بهترین زیر سیستم های مهم نرم افزار های مالی و مدیریتی پارمیس پرداختیم. برای خرید و دریافت نمایندگی نرم افزارهای مالی پارمیس می‌توانید به سایت www.ParmisIT.comمراجعه و یا با شماره تلفن 02187758 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 3 =