سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر

قسمت هفدهم سریال نهنگ آبی + دانلود قسمت ۱۷ ؛ مگنولیا

خلاصه داستان قسمت ۱۷ نهنگ آبی به همراه لینک دانلود مستقیم

قسمت ۱۷ هفدهم سریال نهنگ آبی با عنوان ” مگنولیا ” به کارگردانی فریدون جیرانی، توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود پخش شد.

در خلاصه داستان این قسمت آمده است: « در نهنگ آبی قسمت مگنولیا، آرمین و مروارید که زندانی جهان هستند در دام بازی‌ای افتاده اند که برنده آن زنده می‌ماند و بازنده حذف خواهد شد. آرمین بر اساس طراحی مروارید و ایده‌ای که برای حل این طراحی در ذهن دارد مهره‌های بازی را می‌چیند. زمانی و هاله مهره‌های آرمین هستند که ناخواسته وارد این بازی می‌شوند، اما هیچ چیز در بازی طبق نقشه پیش نمی‌رود…»

نهنگ آبی
نهنگ آبی

دانلود قسمت ۱۷ نهنگ آبی

دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p

قسمت هفدهم سریال نهنگ ابی
قسمت هفدهم سریال نهنگ ابی

خلاصه داستان قسمت ۱۷ سریال نهنگ آبی

جهان: از وقتی پاتو از این در بذاری بیرون، هر چی واست پیش میاد جزء معما ای که مروارید واست ساخته. اگه بتونی حلش کنی زنده می‌مونی، مروارید کشته می‌شه. اگه نتونی تو می‌میری، اون زنده می‌مونه. کلا دو ساعت وقت داری. دو ساعت هم از وقتی شروع می‌شه که پاتو از این در بزاری بیرون…

به زور جهان معما طراحی می‌شود و آرمین شروع به حل آن می‌کند. معمایی که به زعم آرمین نوعی خودکشی برای مروارید به حساب می‌آید. آرمین معمای پیچیده‌ی مروارید را که لباس سادگی به تن دارد، حل می‌کند. در حالی که جهان در تمام مدت همراه او است و مدام با اعصاب آرمین بازی می‌کند و در کارهایش دخالت می‌کند.

آرمین هاله و دکتر زمانی را هم وارد بازی می‌کند. جهان آرمین را به محل نگهداری مروارید بر می‌گرداند. به نظر همه چیز پایان یافته است. آرمین معما را حل کرده است و جان خود را برده و مروارید باید کشته شود. اما پیامی به دست جهان می‌رسد که دوباره کل بازی را تغییر می‌دهد…

در ساعاتی که جهان، آرمین، مروارید، هاله و زمانی در التهاب مرگ و زندگی هستند، سایر شخصیت‌های سریال در سکوت و بی خبری به سر می‌برند. غزل برای رفع و رجوع کار‌های نادر سری به ژاله می‌زند و ژاله‌ای که یک ماه است از آرمین خبری ندارد را نگران‌تر می‌کند. پدر آرمین نمی‌تواند از فکر آرمین بیرون بیاید و مادر آرمین به جز نگرانی برای پسرش مسائل حل نشده‌ی پیش آمده در بانک را هم دارد.

نادر در خانه‌ی دوستان مهرداد هر روز از خوبی‌های کسی می‌شنود که در کشته شدنش نقش داشته است. بهمن، تحت نظر پزشک، هر چه بیشتر به خودش فشار می‌آورد، کمتر گذشته اش را به یاد می‌آورد؛ و پگاه و مادر بزرگش که در غم فروپاشی ناگهانی خانواده شان شب و روز می‌گذرانند.

اگر چه مدت‌ها بود که جای یک فیلم یا سریال معمایی در میان آثار نمایشی ایرانی کم بود، اما پیچیدگی‌های نهنگ آبی به حالتی افسار گسیخته رسیده است. بسیاری از مسائل و اتفاق‌های رخ داده در اوایل سریال فراموش شده اند و بسیاری از اتفاقاتی که در حال وقوع اند بدون هیچ توضیحی هستند.

خلاصه قسمت ۱۷ نهنگ ابی

برای مثال هیچ توضیح و توجیهی راجع به این که دقیقا برای خالقی چه اتفاقی افتاده است وجود ندارد. نحوه‌ی ورود زمانی به ماجرا هنوز نامشخص است. در این میان پگاه چگونه می‌تواند خانه‌ی زمانی را پیدا کند؟ حتی آرمین چگونه از وجود زمانی و ارتباطش با هاله با خبر است؟

در این قسمت آرمین و جهان به شکلی منتظر رسیدن خبری از هاله و زمانی هستند که گویی مدت هاست زمانی را می‌شناسند. در حالی که هیچ اتفاقی که نشان از شناخت زمانی باشد در قسمت‌های گذشته نمایش داده نشده است. آرمین که یک ماه است زندانی است و دسترسی به کامپیوتر و موبایل ندارد، چطور می‌تواند آیدی زمانی را برای هاله پیامک کند؟ و باز هم این سوال مطرح است که اصلا زمانی را از کجا می‌شناسد؟

سوالات بی پاسخ در نهنگ آبی هر هفته بیشتر می‌شود و یافتن پاسخ‌های منطقی برای آن‌ها امری است که احتمالا سازندگان سریال تمهیدی برای آن در نظر گرفته اند و در قسمت‌های آینده مشخص خواهد شد!

عناوین قسمت های نهنگ آبی

شماره قسمتعنوان قسمتمدت زمان
قسمت اولاعتراف۵۸ دقیقه
قسمت دومشریک جرم۴۲ دقیقه
قسمت سومفرار۵۴ دقیقه
قسمت چهارمبی خوابی۶۰ دقیقه
قسمت پنجممهرهٔ پیاده۵۳ دقیقه
قسمت ششمفروپاشی۵۷ دقیقه
قسمت هفتماثرات جانبی۵۱ دقیقه
قسمت هشتماختلال۴۸ دقیقه
قسمت نهمانعکاس۵۱ دقیقه
قسمت دهمناشناس۵۰ دقیقه
قسمت یازدهمگم شده۴۷ دقیقه
قسمت دوازدهمسرگیجه۴۸ دقیقه
قسمت سیزدهممسیرهای فرعی۴۸ دقیقه
قسمت چهاردهمپیش از ملاقات۴۸ دقیقه
قسمت پانزدهمملاقات۵۰ دقیقه
خلاصه نیمهٔ اولخلاصه قسمت‌های اول تا پانزدهم۶۷ دقیقه
قسمت شانزدهمزندانی۵۰ دقیقه
قسمت هفدهممگنولیا۴۸ دقیقه

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *