سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر
موضوعات داغ

قسمت چهاردهم سریال سالهای دور از خانه + [دانلود قسمت ۱۴]

دانلود قسمت 14 سال‌های دور از خانه یا همان فصل دوم شاهگوش با لینک مستقیم

قسمت چهاردهم سریال سالهای دور از خانه اسپین‌آف سریال کمدی «شاهگوش» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در سایت دانلود قانونی حلال دانلود پخش شد.

در خلاصه قسمت چهاردهم سریال سال های دور از خانه آمده : خنجری به عمارت برگشته و بعد از قبول کردن درخواست ازدواجش از طرف خانم طالبی، در تدارک مراسم عروسی است. خاله خاور هم به همراه دخترهایش فعلا قصد رفتن از خانه خانم طالبی را ندارند و با همه دردسرهایشان ماندگار شدند. البته همیشه همه‌چیز خوب پیش نمی‌رود!

قسمت 14 سریال سالهای دور از خانه
قسمت 14 سریال سالهای دور از خانه


دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت چهاردهم

دانلود قسمت 14 سال های دور از خانه با لینک مستقیم

دانلود قسمت ۱۴ سریال سال های دور از خانه با همه کیفیت های عالی و لینک مستقیم

پوستر قسمت ۱۴ سال های دور از خانه
پوستر قسمت ۱۴ سال های دور از خانه

خلاصه داستان قسمت چهاردهم سال های دور از خانه

در قسمت چهاردهم سریال کمدی «سال‌های دور از خانه»، خنجری به عمارت برگشته و بعد از قبول کردن درخواست ازدواجش از طرف خانم طالبی، در تدارک مراسم عروسی است. خاله خاور هم به همراه دخترهایش فعلا قصد رفتن از خانه خانم طالبی را ندارند و با همه دردسرهایشان ماندگار شدند. البته همیشه همه‌چیز خوب پیش نمی‌رود!

در قسمت قبل دیدیم که خانم طالبی را ناچار می‌شود تا واقعیت را به خنجری بگوید و شنیدن واقعیت برای خنجری دردناک‌تر از آنچه تصور می‌شد بود و او عمارت را ترک کرد و همه را از خود بی خبر گذاشت.

 پیشرفت بیماری خانم طالبی هم به حدی است که هر چه زودتر باید فکری برای عمل پیوند مغز استخوان بکند.

خنجری در مدتی که در عمارت نبود، به خاطر سه روزی که از خدمتش باقی مانده است دوباره به سربازی می‌رود تا بتواند کارت پایان خدمتش را بگیرد.

ظفر علی و زهره در جست و جوی خنجری او را به صورت اتفاقی در خیابان می‌بینند و به عمارت برمی گردانند. خانم طالبی هم که در مدت نبود خنجری از رفتارش با او پشیمان شده بود به خنجری پیشنهاد ازدواج داد.

سال‌های دور از خانه وقتی که از سکون صحنه‌های دو نفره‌ی خنجری و ظفر علی یا خنجری و زهره و صحنه‌های شلوغ ویلوچی‌ها خلاص شده، به تعادل نسبی رسیده و هم توانسته داستانش را به پیش ببرد و هم شوخی بسازد و خنده بگیرد.

مثل قسمت قبل که با رفتن ویلوچی‌ها و جدا شدن مقطعی خنجری از زهره و ظفر علی فرصت به کاراکتر‌های دیگر رسید و سکانس‌های جالبی را ساختند که به مراتب با مزه‌تر و با شوخی‌های جدیدتر بود. 

«سال‌های دور از خانه» نخستین اسپین‌آف ایرانی است و بر دو شخصیت خنجری و زهره که در «شاهگوش» حضور داشتند تمرکز دارد. این سریال، ماجرا‌های آن دو را پس از پایان سربازی در کلانتری ۱۱۰ ملت، روایت می‌کند.

خلاصه داستان قسمت چهاردهم سال های دور از خانه
خلاصه داستان قسمت چهاردهم سال های دور از خانه

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *